Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A fapados járatok tényleg ilyen olcsóak? fórum

A fapados járatok tényleg ilyen olcsóak? (tudásbázis kérdés)

1 2
12. virag32 (válaszként erre: 11. - Povery)
2014. máj. 23. 23:30
Bocs,de annyiban kijavítanálak,hogy a kisebb kézipoggyász (ami ingyenes),jóval nagyobb,mint egy laptop,egy kisebb sporttáska vagy hátizsák méretének felel meg. Kényelmesen belefér sokminden, persze az az igazi,ha mellé feladott poggyász is van, de alapdolgok beleférnek azért.
11. povery
2014. máj. 23. 23:18
Az lehet hogy a jegy olcsó,de minden másért fizetni kell.Ahogy írták a feladott poggyász igen drága de 32kg-ig vihetsz.Viszont a kézipoggyász is 2-féle lett.A laptop méretű ingyen felvihető,de már a nagyobbért szintén fizetni kell.A Wizzair oldalán mindent megtalálsz.A Ryanair olcsóbb.
10. virag32 (válaszként erre: 1. - 45b4ec3330)
2014. máj. 23. 23:01
Abszolút van ilyen.
2014. máj. 23. 22:59
Mivel Göteborgban élek, hét éve folyamatosan ingázom Wizzairrel. Volt már, hogy 45 000 -ért utaztam, de olyan is, hogy egy egyirányú jegyért 1500 (nem elírás, ezerötszáz) forintot fizettem tokkal-vonóval. Oyan, mint a tőzsde, semmiféle logika nincs az árakban, teljesen mindegy, hogy az ember hónapokkal előbb foglalja-e a jegyet, vagy indulás előtt egy nappal. Néha mázlija van, néha nincs, érdemes folyamatosan csekkolni az árakat.
2014. máj. 23. 22:52
Állítólag lehet utazni 15 ezerért is, de nekem még nem sikerült:(. A jegyen kívül a WizzAirnél van foglalás költsége (kb 3000/fő), ha bőröndöt viszel, az +20 ezer forint - feltételezve, hogy haza is hozod. A túlméretes kézipoggyászért is fizetni kell, figyelni kell, nehogy a reptéren mondják, hogy na, akkor + akárhány eurót add gyorsan oda. Már csak internetes "beszállás van, de tavaly még a becsekkolásnak is volt költsége kb. 5 ezer/fő árban.. Szóval tapasztalatom szerint (Wizzair, Anglia) úgy 40-50 ezer/főnél nem sikerül olcsóbban, pedig hónapokkal előre veszem. Aztán lehet, hogy az utolsó pillanatos jegyek, vagy valamilyen akció miatt lehet olyan olcsón utazni. Nyárra 250 ezerért van jegyem négy főre:(.
7. d0323f6cea (válaszként erre: 5. - D0323f6cea)
2014. máj. 23. 22:46

Jut eszembe,a Wizzairnél azt hiszem annak van valami költsége ha nem nyomtatsz ki valami beszállókártyát,vagy mit.

Nem tudom pontosan mi az,én soha nem nyomtattam ki,úgyis adnak becsekkoláskor.

Nem sokkal drágább úgy sem.

A lényeg,hogy mikor megrendeled,már tudod pontosan,mennyibe kerül.

És azt próbaképpen meg tudod csinálni,végig mész a

foglalási folyamaton,csak az utalásnál abba hagyod.

2014. máj. 23. 22:43

Görögországot és Horvátországot nézegettem egy ideje, hogy jó lenne elmenni, de ilyen 50.000Ft-os utazási költséggel(csak az odaút)ez csak álomnak tűnt.

Így viszont akkor az oda-vissza utat megúszhatnám 30.000Ft-ból vagy még olcsóbban!?

Akár 1-2 hónapot is várnék az olcsóbb jegyért.

5. d0323f6cea (válaszként erre: 1. - 45b4ec3330)
2014. máj. 23. 22:42

Ennyiért nagyon nehéz kifogni.

A jegy az annyiba kerül,amennyiért veszed.

Esetleg ha közvetítő irodaán keresztül rendeled,akkor annak lehet plusz költsége.

Nincsen hozzá semmi járulékos költség,ha az előírt

súly-és darabszámot betartod a poggyászokkal.

Az légitársaságonként változó.

Legalább is nekem ez a tapasztalatom.

2014. máj. 23. 22:35
vannak. 15000ft-ért elvisznek Portugáliába- Spanyolba is.
2014. máj. 23. 22:33
Poggyász, elsőbbségi beszállás, székfoglalás, ilyesmi...
2014. máj. 23. 22:32
Érdekes, én csak hallottam, hogy vannak ilyen árú jegyek.
2014. máj. 23. 22:31

Ma az egyik ismerősöm elmítette, hogy látott pár hónapja az interneten nevetségesen olcsó (kb. 5000Ft-ért) repülőjegyeket. Próbáltam a Wizz Air oldalán rákeresni, de nem nagyon igazodom még ki rajta.

A kérdésem az, hogy tényleg lehet kb. ennyiért utazni? Ez tartalmazza az illetékeket? Milyen plusz költségekre számíthatok...

Mindenféle vélemény érdekel ezzel kapcsolatban, akinek van tapasztalata kérem ossza meg velem :) !

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook