Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Dr Mező Ferenc általános iskola (Zugló) vélemények? fórum

A Dr Mező Ferenc általános iskola (Zugló) vélemények? (tudásbázis kérdés)


10. lorci
2011. máj. 30. 04:58

Nálunk nagyon esetleges csak, hogy oda fogunk-e járni a kisfiammal. (Alsós).

Engem az érdekelne, hogy a gyerekek és a tanítók mennyire toleránsak, mennyire tudnak érzékenyek lenni arra, ha egy gyerek "más".

Ezt úgy értem, hogy az én fiam nagyon érzékeny, rettenetesen nehezen szokott be a jelenlegi iskolájába. Viszont itt látom, hogy a tanítónők abszolút mértékben segítik és támogatták (-ják) őt az "iskolaéretlenség" leküzdésében. A gyerekeket elfogadónak látom, de panaszkodik egy-két csúfolkodóra is. (Amit természetesnek gondolok).

Nagyon nehéz folyamat volt, de megnyílt és alapvetően jól érzi magát.


Van valami tapasztalatotok hasonló téren a Dr. Mezőben?

2011. febr. 6. 17:49

Szia.

Kisfiam most elsős a Mezőben.

Az iskola jó:)

8. reni0214 (válaszként erre: 4. - Boszy28)
2010. dec. 15. 09:48
Mesélj:))))
2010. dec. 15. 06:30

Sziasztok !

Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat.Mi a Kincskeresőbe járunk(Nagy Lajos):)

És milyen a tanítótok? milyen elv szerint tanulnak olvasni?? Bocsi a rengeteg kérdésért:)))

6. geraldine (válaszként erre: 2. - Reni0214)
2010. dec. 14. 17:44

Szia!A lányom most kezdte az 1 osztályt.Mi nagyon megvagyunk elégedve:-)

Rengeteg a szakkör.Minden oszály más-más tagozat.

Mi a sportot választottuk ez görkori tagozatot jelent.Az étkezés 390Ft/nap ,ha beteg a gyerek ,le kell mondani az étkezést és következő hónapban levonják.(Mint az oviban)A tanárokról nem tudok véleményt mondani mert még nem ismerem csak a Mi tanítónkat.

azt megkérdezhetem melyik oviba jártok?

Mi a narancsba jártunk.

5. extraordenery (válaszként erre: 4. - Boszy28)
2010. dec. 14. 17:35
Sajnos nem ismerem, mi Kaposvárról költöztünk ide 5 hónapja. :)
2010. dec. 14. 17:29
Én az Álmosban tanítok :)
2010. dec. 14. 17:28
Az én kislányom itt kezdte a 2. osztályt. Nagyon jó suli, rengeteg a szakkör (kézműves, sport, stb.), változatos az étrend, kedvesek a tanárok. Bár én egy kicsit drágállom, (szerintem kicsit flancos) sok mindent kértek, amit az előző suliban nem. Havonta kell a kaját igényelni amikor fizeted, a másikban év elején igényeltem, és egész évben kaptuk. De ennek ellenére nem rossz választás.
2010. dec. 14. 17:24

A Dr Mező Ferenc általános iskola (zugló) vélemények?

Szükségem lenne minél több infora a suliról,mert ez az egyik kiszemeltünk a lányunknak:)! Tanárok,véleménnyel minden érdekel.Előre is hatalmas hála és köszönet minden válaszért!!:))

2010. dec. 14. 17:23
A Dr Mező Ferenc általános iskola (zugló) vélemények? Szükségem lenne minél több infora a suliról, mert ez az egyik kiszemeltünk a lányunknak

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook