Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » VI. kerületi Erkel Ferenc Általános Iskola fórum

VI. kerületi Erkel Ferenc Általános Iskola (beszélgetős fórum)


8. trapiti (válaszként erre: 7. - Macs77)
2013. júl. 7. 22:18
Mindenképpen fogok érdeklődni, és már a szeptemberi ügyeleteimet is úgy kértem hogy a hétfők szabadok legyenek. :)
7. macs77 (válaszként erre: 6. - Trapiti)
2013. júl. 7. 22:11

Szia, azon többen, 10-15 gyerek biztos. (Haridán 4-6-an vagyunk csak, dehát az más.)

2000 Ft/hó, ill. 500 Ft/alkalom (ha befizeted előre, és vmi miatt kimarad egy alkalom/nem tudsz elmenni, akkor sem vész el, tovább vihető.) Október elején-közepén szokott indulni, érdemes figyelni a suli honlapját, és április közepéig-végéig tart.

6. trapiti (válaszként erre: 5. - Macs77)
2013. júl. 7. 22:05

Na akkor majd segítesz eligazodni :)


Hányan szoktak lenni a zeneovis foglalkozáson?

2013. júl. 7. 21:56
:) Akkor fogunk találkozni. Bár mi szerintem HARIDÁ-zunk megint, mert még csak középsős lesz a leányzó, de egy folyosón van a két foglalkozás, együtt szoktunk gyülekezni a zeneovisokkal!
4. trapiti (válaszként erre: 3. - Macs77)
2013. júl. 7. 20:23

Szia :) Köszönöm hogy írtál!

Jövőre mi is fogunk zeneoviba járni. Nekem őszintén szólva kifejezetten szimpatikus hogy régimódi az iskola, és hogy idősebb tanárok vannak. Mindenképpen valamilyen konzervatív értékrenddel bíró iskolát keresnék és a zenetagozat is fontos lenne.

2013. júl. 7. 20:13

Szia, most vettem észre csak ezt a témát :)

Az én kislányom még ovis, kiscsoportos, de az idei tanévben az Erkelbe jártunk ún. HARIDA (hang-ritmus-dallam) foglalkozásra. Ez a kicsiknek van, nagycsoportosoknak ún. zeneovit tartanak.

Niki "néni", aki a mi foglalkozásunkat tartotta, nagyon szimpatikus, fiatal, ő ebk az énektanár az iskolában.

Maga az iskola nekem kicsit régimódi, a tantermek is olyanok (berendezés stb), mintha megállt volna az idő (kb. mintha a 80-as években, vagyis az én iskoláskoromban járnánk). Olyat is hallottam róla más anyukáktól, h vannak olyan tanárok, akik még őket is tanították, és még most is ott vannak - tehát sok az "öreg", régi tanár.

Ami viszont szimpi, h. az Operaházzal vannak kapcsolatban és együttműködésben! Tehát még ha régimódi is az iskola, a zenei nevelés nagyon jó!

2013. jún. 6. 22:17

Olyanok véleménye érdekelne az iskoláról, akiknek a gyereke(i) mostanában ide járnak/jártak, mindenféle tapasztalatra, véleményre kíváncsi vagyok. Érdekelne az operás osztály is, ha van valakinek tapasztalata ill. a sima osztályok is.

Ezen kívül a mostani harmadikosok tanítóiról is szivesen hallanék, feltehetően ők kapnak a 2014-15-ös tanévben első osztályt (?)

Köszi előre is a válaszokat :)

2013. jún. 3. 14:12
Ismeri valaki? Tapasztalatok érdekelnének, milyen az iskola?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook