Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A cickafark tablettát is csak a ciklus első felében lehet/kell szedni, mint a teáját inni? fórum

A cickafark tablettát is csak a ciklus első felében lehet/kell szedni, mint a teáját inni? (tudásbázis kérdés)


8. kristof2003 (válaszként erre: 7. - Gmonix)
2009. jan. 16. 18:59
Sztem csak gyógynövényesben. Én legalábbis ott vettem, illetve interneten is meglehet rendelni, de ott hozzá kell adni a + postaköltséget.
7. gmonix (válaszként erre: 6. - Kristof2003)
2009. jan. 16. 14:45
szia! patikában is megtudom venni? vagy gyógynövényboltban?
6. kristof2003 (válaszként erre: 5. - Gmonix)
2009. jan. 16. 14:42

Szia!


Igen, létezik és nem is olyan drága. Én szedem is.

5. gmonix (válaszként erre: 4. - Kristof2003)
2009. jan. 16. 12:02
létezik cickafark tabletta? én csak teáról tudok :)
2008. febr. 7. 05:38

Köszi a segítséget!

Úgy döntöttem, hogy csak félidőig szedem a tabit, aztán várok. És most már tudom annak a tabinak is a nevét ami barátcserjét tartalmaz, így sztem azt is megfogom venni:))) A tutita megyek:))) Vissza kell látogatnom a nődokihoz is, így majd ciklus közepén megyek, hogy legyen UH is, hátha lát petécskét:)) De jó is lenne:)

2008. febr. 6. 22:16

Szia olvastam a kérdésedet sajnos nem sokat tudok én sem a dologról,de ezt találtam neked a neten a nők lapja cafe oldalán: 400 mg E vitamin (naponta)

peteérés előtt cickafark tea, utána palástfű

méhpempő

Remélem tudtam segíteni és eredményes babatervezést! :)

2008. febr. 6. 21:43

Ciklus 4. napján vagyok, 3. napon kezdtem el szedni a cickafark tabit 3x2 tbl. Ezt is csak a peteérésig lehet szedni? A teáját úgy tudom, hogy igen, mert ha esetleg baba jön össze, akkor már veszélyes lehet. Én babát szeretnék:)))


Köszi, ha valaki tud segíteni!

2008. febr. 6. 21:40
A cickafark tablettát is csak a ciklus első felében lehet/kell szedni, mint a teáját inni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook