Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tapasztalt valaki olyat, hogy méhpempő és/vagy cickafark tea fogyasztás a ciklus első felében korábbi peteérést eredményezett? fórum

Tapasztalt valaki olyat, hogy méhpempő és/vagy cickafark tea fogyasztás a ciklus első felében korábbi peteérést eredményezett? (tudásbázis kérdés)


3. ba7da9cfc0 (válaszként erre: 2. - 5ed73a72bc)
2012. nov. 10. 13:48

Nekem előrébb hozták, de a normálisra. A tea mondjuk csak a 2 hónapban. Azt már nem iszom, viszont a 8.naptól napi 2 szem ligetszépe+méhpempő kapszulát veszek be. Első 2 hónapban 15.napon volt pém, most úgy néz ki a 14. volt. Tudni kell, hogy nekem a 15 és 24 nap között változott eddig, szóval nekem segített.

rEmélem a várva várt babát is meghozza végre!

2012. nov. 6. 11:41

Ebben a hónapban is lesz inszeminációm de nem akartam már hormont szedni és szurni sem anniyt kaptam már...

Ebben a hónapban természetes dolgokkal próbálkoztam, 1cn-től eszem reggel a mégpempőt és iszom a cickafark teát, és azt tapasztaltam, hogy tegnap a 9.cn már elkezdett fájni a hasam, ma meg már szinte ülni alaig birok ugy érzem a petefészkeimet.

Általában a 12. napon megyek uh-ra és 14. nap reggelre reped meg a tüsző, 3 nap hasfájás után.

Na most ha tegnap a 9. cn elkezdett fájni a hasam és ma már elég elviselhetetlenül fáj, akkor valószinűnek tartom, hogy honap még erősebben fog fájni és csüt reggelre azaz a 12. cn meg is reped a tüsző.

Valaki tapasztalt már olyat, hogy ezek együttes használata vagy esetleg külön bármelyik korábbi peteérést idézett elő?

2012. nov. 6. 11:38
Tapasztalt valaki olyat, hogy méhpempő és/vagy cickafark tea fogyasztás a ciklus első felében korábbi peteérést eredményezett?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook