Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A BYAS bőrfiatalítóval kapcsolatban tapasztalata van valakinek? fórum

A BYAS bőrfiatalítóval kapcsolatban tapasztalata van valakinek? (tudásbázis kérdés)


2012. aug. 31. 09:18

Én nem vettem meg a gépet, nagyon drága, kb 600 euró... Szerintem csak annak érdemes megvenni aki dolgozna is vele. Egyébként aki megveszi annak ingyen tartanak előadást, megtanítják a használatát és kap is erről oklevelet. Nekem a gyerekek meg a munka mellett ez már nem fér bele... Inkább kifezetek egy kezelésre 4000 Ft-ot. Életkortól, a bőr állapotától függ, hogy kinek mennyi kezelésre van szüksége.

Nekem igazából nem a ráncokkal van problémám, nincsenek még, hanem borzasztó száraz a bőröm, nagyon feszül, érdes, élettelen... Eddig akármilyen krémet próbáltam csak nagyon zsíros lett tőle az arcom, fénylett. A kezelés után friss és üde lett az arcom, végre nem feszült. :-)

A ráncokat is szépen halványítja. Csak tudni kell a gépet használni! :-)

5. 1e76158442 (válaszként erre: 4. - -Mimi-)
2012. aug. 30. 12:43
tényleg és mennyibe kerül az a kütyü,magadnak csinálod otthon???mesélj
2012. aug. 30. 10:04
Nekem bejött. :-) Már az első kezelés után észrevették a változást a környezetemben. :-)
2012. aug. 29. 19:39
:P
2012. aug. 29. 19:39
olyan fiatalok lettek hogy már ovisok és most átmenetileg még nem tudnak írni
2012. aug. 29. 16:33
BYAS bőrfiatalitó-tapasztalatok vannak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook