Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A budai Meddőségi Központba járunk fórum

A budai Meddőségi Központba járunk (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
97. 064abada22 (válaszként erre: 96. - Sparkler)
2009. ápr. 3. 06:51
köszi, úgyis el kell mennem beutalóért hozzá, és már szólt hogy esedékes a rákszűrésem...
2009. ápr. 2. 21:07

Sziasztok Csajok!


Valóban kihalt a fórum, de csak rajtunk múlik, hogy ne igy legyen. :-)


Nanda: az attól függ mikor mész legközelebb, hogy mikor jön meg a menstruációd.


Miri: Addig is még vársz a májusra, nyugodtan menj el otthon egy-két vizsgálatra, úgymint rákszűrés - azt úgyis kérnek és annak úgyis várni kell a leletére. Ha meg tudod beszélni a nőgyógyászoddal elküldhet 4,20,24 napos hormonos vérvételekre. A miénket mikor mentünk elfogadták, a vérvételi eredményeket is.


Adrianyu: Szerintem ha az a kedves ismerős besétál a BMC-be tuti kap választ a kérdésre.


Egyébként mi is májusban tudjuk folytatni a kezeléseket, addig pihi van.

95. Nanda
2009. ápr. 2. 18:40
Nálunk pont úgy volt egyik nap mentünk elbeszélgetésre,és pont úgy jött ki hogy másnap mehettem az első(4-dik napi) vérvételre.
2009. ápr. 2. 18:25
szia Adrianyu:-) azt szeretném kérdezni, hogy az első időpont ahol csak elbeszélgetés van, és utána kb. mennyi idő múlva van az első vizsgálat?
2009. ápr. 2. 15:05
Szia miri:)
2009. ápr. 1. 19:35

sziasztok

szeretnék csatlakozni, mi májusra kaptunk időpontot, lassan egy éve nem jön a kistesó, Clostyn én is túl vagyok, az első gyereknél segített de most nem...

91. Nanda
2009. ápr. 1. 19:31
Fogalmam sincs,ebben sajnos nem tudok segíteni.
2009. ápr. 1. 16:12

Sziasztok!

Nagyon kihalóban a fórum:(

Szerintetek ha valaki bejelentkezik aki eddig nem oda járt és 6lombikon van túl 4 éve pihentette a dolgot most viszont szeretne petesejt donoros próbálkozást tenni mennyi idő lenne míg elintéződik a budaiban?

89. sparkler (válaszként erre: 88. - Colin76)
2009. márc. 25. 18:45

Szia!


Sokat pihenj! Szorítok Nektek.

2009. márc. 25. 07:29

Sziasztok!!

Mult héten csütörtökön volt az első inszeminációm.

Nekem a Szücs doktor csinálta pedig sajnos nem ő az orvosom hanem a Zeke de ő nem volt bent.

Milyen egy savanyú ez a Szücs doktor??

Na mindegy a végeredmény a lényeg.

2009. márc. 18. 15:41

JAJJJJJJJJJJJJJ!

EZT elírtam LOLLARI13@CITROMAIL.hu

:)

Adri

2009. márc. 18. 15:39

Sziasztok!

Én is a BMC-ben vagyok csak más cipőben!

Én a segítségem ajánlanám annak a párnak akinek csak a petesejt "adományozás"segíthet!

Mélyen együttérzek veletek de aki azt mondja tudja mit éreztek és nem jár ebben a cipőben az hazudik!

Én nem is mondanám ezt csak sok erőt éls kitartást kívánok !Sose add fel!

ÉN 31 éves vagyok 3 gyerköc anyukája!

Az eredményeim frissek!

Szőke kékszemű átlag alkatú nő aki a szülésein kívül nem volt korházbanellátva:)

Ha segíthetek keress a

lollari@citromail .hu vagy a fórumon a válaszra kattintva:)))

Szép napot SOK SIKERT!!!

Adri

2009. márc. 15. 18:49

Sziasztok Csajok!


Remélem mindenki jól van. Nálunk minden rendben, remélem Nálatok is. Mariann és Jucus ha valamire kíváncsiak vagytok szívesen válaszolok. Nyugodtan kérdezzetek.


Nálunk ma szép idő volt délelőtt nagyot sétáltunk. Csajok jön a tavasz, már a gólyák is megérkeztek, ugyhogy mindenkinek sok-sok kitartást, türelmet, és meglesz az eredmény.


Puszi mindenkinek!

2009. márc. 15. 12:32

Edna,Anita!


Átérzem min mentetek keresztül,és nagyon sok erőt és hitet kívánok a továbbiakhoz!(Így ismeretlenül)

Én nemrég találtam rá erre az oldalra.

Jó dolog hogy az ember a tapasztalatait,örömét,bánatát megoszthatja hozzá hasonló "cipőben járó"emberekkel!

83. Marianna82 (válaszként erre: 78. - Jucus1013)
2009. márc. 15. 12:12

Szia!


Mi is a BMC-be járunk febr. eleje óta.

Van már valamilyen eredmény a vizsgálataidról?

2009. márc. 9. 18:07

Szia Edina!


Sajnálom.

81. sparkler (válaszként erre: 80. - 16e8707293)
2009. febr. 18. 20:00

Szia!


Ez remek hír! Biztos minden rendben lesz. Utána viszont PIHENNI!!!!!!!!! Rengeteget PIHENNI! és egy csöppet sem idegeskedni!


Pusszancs

80. 16e8707293 (válaszként erre: 79. - Sparkler)
2009. febr. 18. 17:36

Annyira sajnálom, de tudom ez most nagyon kevés neked.:(((((


Én, ma voltam a bmc-ben 5 db tüszőm van. Pénteken lesz az inszem. Én, is tele vagyok reményekkel.

De majd a Jó isten eldönti, hogy mi legyen.

79. sparkler (válaszként erre: 78. - Jucus1013)
2009. febr. 18. 13:03

Szia!


Jól vagyok, köszönöm szépen a kérdést. Igaz jó hírrel nem tudok szolgálni, de előre nézek és nem hátra.

Az alábbi videót ajánlom mindenkinek aki el van keseredve, és aki úgy érzi ez volt élete legrosszabb napja:

[link]


Puszi Anita

2009. febr. 16. 19:06

Sziasztok:Ma voltunk előszőr a BMC-ben.Hát véleményem szerint sokkal jobb mint a Kaáli,nagyon aranyosak voltak és kiderült a recepción,és kiderült hogy egy faluban lakunk az egyik asszisztensel :)milyen kicsi a világ.Hát a dokiról meg annyit hogy nagyon hadart és tényleg csak a lényeget kérdezte!Nem tudom ez melyik volt mert be sem mutatkozott.


Sparkler.Hogy vagy?Holnap mész te is?

77. sparkler (válaszként erre: 76. - 16e8707293)
2009. febr. 12. 13:03

Szia!


Hát igen, anyagilag mi sem erre készültünk. Ugyanakkor az inszem mellett is lesznek költségeid még, arra készülj!


Írtak már fel tüsző-repesztőt? Nekem Ovitrelle volt, amiből másfél kellett - 2845 Ft/db. Az is lehet kelleni fog olyan gyógyi is ami visszatartja, hogy a tüsző megrepedjen idő előtt. Én ilyet is kaptam, mellette szúrni kellett a Merionalt is, hogy hízzanak, de ez is kellett hozzá, hogy ugyankkor ne repedjen idő előtt (Cetrotide-ot kaptam 3-at 9000 Ft/db)


Utána, akár inszem, akár lombik szükséged lesz gyulladáscsökkentőre a beavatkozás miatt, valamint a sárgatest hormont pótló/kiegészítő bogyókra. Én Utrogestan-t kaptam mintegy 120 db-ot, ezt szedem 3x3-al naponta. Szó-szó, utána othagytunk mág 12000 Ft-ot a patikában. + mint írtam a terhes-vitamin. Bár a folsav és a C vitamin is elég, azt monják, de nem árt egy kombináltabb.


Egyébként a doki biztos érti a dolgát, barátnőm hozzá járt, már tologatja a kis lurkót. :-)


Megfogadom a tanácsod - sokat pihenek.


Kitartás! Ne idegeskedj!!!!! Az nem jó! NYUGI - és minden rendben lesz, jönni fog az a tesó.

2009. febr. 12. 10:38

sparkler: Próbálok nyugodt maradni, de be vallom őszintén nem megy. Minden gondolatom a inszem körül forog. Én, meg mondom őszintén nem akarom, hogy az ami inszemnek indul átmenjen Lombikba.

Mert mi nem erre készültünk fel, tudod lelkileg és anyagilag sem. Nekem inszem kell, már mint szeretném. Remélem most az emelt dózisból, megérik szépen a 10mm es tüszőm, és lehet még bal oldal is beindul


Érdekes, mert én az 1 ampulla merionáltól szédelegtem. Ezért is félek megemelni, de a zeke csak tudja mit csinál. És nem leszek túlstimulálva.

Ettől félek a legjobban.

Meg érdekes, neked 7 tüsződ volt, és nem éreztél fájdalmat.

Nekem az egy tüszővel is baromi fájdalmaim voltak. Nem most, ha nem mikor clotiztam

Na, én ettől is félek, nem ér annyit, hogy rá menjen a pf-kem. De inkább ilyenre nem is gondolok.

Pihizz sokat, és megláttod minden rendben lesz.

Pár nap és mutatod a POZITÍV tesztedet:)

75. 16e8707293 (válaszként erre: 74. - Jucus1013)
2009. febr. 12. 10:34

Szia


Elhiszem, hogy nem könnyű. Nekem annyival könnyebb hogy már van egy 3 éves gyönyörű egészséges kiscsajunk.

De, mi sem adjuk fel, LESZ NEKI TESÓJA.

Milyen érdekes, hogy vele spontán terhes lettem, az első gyógyszer mentes hónapban. A tesóval, meg már tavaly junius óta próbálkozunk.


Ha tudok vmiben segíteni, kérdezz csak

74. jucus1013 (válaszként erre: 70. - 16e8707293)
2009. febr. 12. 10:15
Ohh köszönöm a bíztatást nagyon jol esik.Hát sajna ilyen fiatalon sem könnyű ezeket átélni de addig küzdök mig nem lesz egy gyönyörű egészséges babánk!
73. sparkler (válaszként erre: 71. - 16e8707293)
2009. febr. 11. 19:25

Szia!


Szóval nyugi, mégegyszer. Nekem alapból 20 adag Merionalt írtak fel, és mindössze kettő maradt. Tehát nem gondolom, hogy bármi baj lenne nálad, de mindenkinek máshogy reagál a szervezete a plusz hormon löketre.


NYUGI!!!!!!!!!!!

72. sparkler (válaszként erre: 71. - 16e8707293)
2009. febr. 11. 19:21

Szia!


Én jól vagyok, vagyis remélem MI jól vagyunk. Semmi különöset nem érzek, de rengeteget alszok. Valószínű a gyógyszertől. Várom a 17-ét, megyünk vérvételre, akkor kiderül minden.


Merional végett ne aggódj én kettessével kezdtem szúrni, aztán másfél, majd ujra kettő.


Nyugi, pihenj és ne idegeskedj!

71. 16e8707293 (válaszként erre: 67. - Sparkler)
2009. febr. 11. 18:17

Szia


HOgy vagy????


Oldószerre zeke azt mondta, nincsen semmi baj. Nem is kell csak az egyik ampulla oldószer meg a két por. Szóval nyugi van.

Olvass bele a naplómba, kicsit most le vagyok törve, nem tudom mi lesz

70. 16e8707293 (válaszként erre: 68. - Jucus1013)
2009. febr. 11. 18:16

Szia


Ilyen fiatalon és máris a meddőségibe:( :( Ez szomorú nagyon....

Látom nálatok minden okés, akkor szerintem elsőként téged is stimulálni fognak mind engem.

A vizsgálatok megvannak egy hónap alatt. Ha, nincs vmi bibi, akkor már kezdhetitek is.


Hsg_ szerintem nálad sem ismétlik meg, enyémet is elfogadták.

Ezen kívül nekem volt a 3. 21.24 cn h.vérvizsgálat. Illetve nőgyógyászati, és uh vizsgálat. Férjemnek spermavizsgálat, amit 2 hétre rá megismételtek.

Aztán jön a stimulálás.

Sok sikert nektek

ÉS türelmet, mert ma is nagyon sokat kellett várnom. Fél 10 től vártam 13 óráig hogy bejussak egy 10perces uh vizsgálatra

2009. febr. 11. 18:11

Sziasztok


Ma, voltam a bmc-ben. És úgy láttszik kevés a napi egy meriolnál. Még kell szúrnom +ba 7 napig 1,5 ampullát

2009. febr. 11. 11:43
SZiasztok!Szeretnék csatlakozni én is!A jövőhéten 16-án megyünk a párommal először a BMC-be, mi 3 éve próbálkozunk sajna sikertelenül,már voltam kivizsgáláson csináltak hsg-t a páromat is kivizsgálták és mindkettőnknél minden ok de mégsem jön a várvavárt csoda!Remélem itt majd tudnak segíteni!Ha vannak tanácsok azokat megfogadom!Majd megpróbálok visszaolvasgatni!
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook