Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A 2011.7.25. csoport. Avagy fogyókúra indul, szállj be! fórum

A 2011.7.25. csoport. Avagy fogyókúra indul, szállj be! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
614. ChrisTai (válaszként erre: 613. - Diilke)
2011. aug. 31. 15:36
pl kire gondolsz? :D mostanság eléggé megcsappantunk...
613. Diilke
2011. aug. 31. 15:19
Egyébként hol a fórum többi tagja! :'(
612. Diilke
2011. aug. 31. 15:19

Gratulálok a folyadék naphoz és a 73-hoz is! Én egy hét múlva kezdek az új helyen, most voltam bent :))


Hulla vagyok, nem egyszerű ez a sántikálás, megyek is szundítok kicsit! A fiadnak egy nagy kalappal, szurkolunk neki! :))

2011. aug. 31. 15:12

Jelentem tartósan 73 kg!!!!!!!!!hurrá :)most készül a tárkonyos csirkeragu leves egy óriási fazékkal :)


Mindenkinek szép napot! és kérek a fiamnak holnapra egy jó nagy drukkot! hogy menjen át a forgalom vizsgán :D

2011. aug. 30. 21:48
jaj. na vége a folyadéknapomnak :)) büszke vagyok magamra. már csak 1 csésze mályvatea van hátra
2011. aug. 30. 07:50

Én szoktam tornázni ;)ciki??? ez van....sétálok a kutyával :D meg tévénézés közben feszítek ellazulok :) ez egyébként tök jó :) fenékre combra hasra :) és mivel folyamatosan csinálom nincs is olyan jellege hogy meggebedek, nézem a filmet, és érzem hogy jó :))

egyébként régebben tornáztam, de ez a 11,5 kilót úgy adtam le, hogy nem :)


Csajok nem elkullogni! és nem otthon okosnak lenni:D

Leírok még egy sztorit :) még ifjabb koromban történt :) sose voltam mellben túl erős :) sőt :D ja és ha hízok csak az nem nő :D ilyen is csak én lehetek :)

Na szóval beszólt egy pasi, hogy hol a mellem? mire én odakaptam és azt mondtam: úristen otthon felejtettem! ott lehet ahol a te eszed :D és röhögve ott hagytam :) :D olyan jó ilyenkor nézni a fejüket :)))

és most már tényleg befejeztem....:D

2011. aug. 29. 21:56
naplómban leírtam a holnapi folyadéknapomat , hogy mik a terveim!
607. ChrisTai (válaszként erre: 606. - Diilke)
2011. aug. 29. 21:15

én már nem tornáztam vagy 3 hete XD ciki, de ez van, nem tudom rávenni magam.


én ma ettem reggelire csirkehúst, ebédre salátát, vacsira meg hagymakarikákat májkrémmel és hagymával... holnap tisztitó nap! muszáj volt ennem valami "testesebbet" hogy ne csak a wc-n szenvedjek XD

606. Diilke
2011. aug. 29. 20:10

ez egy nagyon jó dolog, hogy ki tudsz állni. szörnyűek az emberek. egyszer talán is ezt teszem majd? nem tudom. minden esetre most így jó, újra kezdek nyugalmat és boldogságot érezni :)


milyen napotok volt egyébként? én ma tornáztam, dagad a mellkasom a büszkeségtől :P

605. ChrisTai (válaszként erre: 604. - F3000dc5ef)
2011. aug. 29. 19:56
nagyon nagyra becsüllek ezért. :) sajnos én is olyan vagyok, aki ha beszólnak neki, elkullog, magában rágódik azon, mit kellett volna mondani...
604. f3000dc5ef (válaszként erre: 603. - Diilke)
2011. aug. 29. 19:25

Régen én is ilyen megértő voltam...aha csak hát nem jönnek rá maguktól...mert ha rájönnének akkor nem is szólnának be....

Amíg csak magamról volt szó, én is csak szenvedtem, aztán mikor vki beszólt a fiamnak.....én magam sem gondoltam volna, hogy miket tudok mondani :D nem durván, de úgy hogy értse....a mai napig nem felejtem el az első ilyet...Fiam kicsit duci volt, egészen pici korától fogva...ilyen alkat, beteg is volt, sokáig az is kérdéses volt tud-e majd járni, és bizony későn indult el, ez is meglátszott rajta, és mikor toltam a babakocsiban egy nem éppen vékonyka nénike beszólt, merthogy éppen majszolt valamit a fiam: hogy nem kellene folyton etetni a gyereket!!! érted??? azt se tudja mi a háttere, és ő maga is kövér (már elnézést nem téged akarlak bántani, de érted te nem magyarázkodom)...na idősek tisztelet ide, idősek tisztelete oda....megkérdeztem, hogy a néni mennyit eszik egy nap? mert jó lenne ha befejezné! az evést is, meg az ész osztogatását is, mert én nem kérdeztem és nagyon nem vagyok kíváncsi a véleményére!!!

Látod, itt is a súlya miatt szóltak, mert abban mindenki olyan baromi okos! Neked se tudják, hogy miért kezdtél újra enni...

Volt már olyan is, hogy a mellettem álló tett megjegyzést egy kövér kisgyerekre....vadidegen volt, de én bizony megkérdeztem tőle, hogy ismeri-e gyereket? tudja-e hogy beteg-e, vagy esetleg más oka van a túlsúlynak?? rám nézett és tőlem kért elnézést!!!mondtam ne tőlem!!! gondolkodjon mielőtt beszél!!

603. Diilke (válaszként erre: 601. - F3000dc5ef)
2011. aug. 29. 11:57

Köszönöm. Megértelek és igazad van, én valahogy másképp állok ehhez, nem ölök egy kis energiát se abba, hogy visszavágjak. Egyszer-egyszer elszomorodom én is (de ki nem!?) és a férjemmel együtt bármit meg tudok oldani. Nem akarok én senkit szembesíteni semmivel, jobban fáj ha saját maguk jönnek rá, mikor feladják, mert látják, hogy őszintén erős és kiegyensúlyozott vagyok, egyre boldogabb és nem állok az ő szintjükön.


Ez az évek során alakult ki bennem, az egész életem csatározás lenne, ha nem így tennék. Kislány koromban elvesztettem a szüleimet, a nagyszüleim neveltek fel...


Na, de ne is beszéljünk erről. A titkosításon elgondolkodom, de talán csak jobban meg kell válogatnom, mennyit adok magamból a naplómban :)

602. f3000dc5ef (válaszként erre: 600. - ChrisTai)
2011. aug. 28. 22:10
Hogy ez vkinek miért esik jól???? :( nem értem....
601. f3000dc5ef (válaszként erre: 599. - Diilke)
2011. aug. 28. 22:08

Erős nő vagy!

végigolvastam a naplód :( ......anya vagyok, ennél többet azt hiszem nem is kell mondanom...megértelek.


Tanuld meg, hogy a hülye levelekkel NEM KELL törödnöd! nehéz ez...én is keservesen tanultam meg sok fájó dolgon keresztül...ma már bárki szemébe belenézek aki rosszat mond rólam....és lehet, hogy csúnya dolog-de nem felebaráti szeretettel..én bizony egy pillanat alatt a porig alázom...megérdemli-ennyi, ha másból nem tanul majd ebből fog. Mindenkinek van hibája-ettől leszünk/vagyunk emberek, aki ezt nem tudja tolerálni, vagy még azt is hibának látja ami nem is az!-az megérdemli,hogy szembesítsük a saját hibájával!!! kicsinyes vagyok? nem hiszem-----nem fogom a saját lelkem tönkretenni vmi bunkó miatt, aki jót röhög az egészen, mert fel sem fogja mit tesz! mikor egy mondat évekig fáj.....fájjon neki is!

600. ChrisTai (válaszként erre: 599. - Diilke)
2011. aug. 28. 21:32
lehet hogy titkossá kéne tenned a naplódat... én nekem is azért titkos mert sok a buta ember itt, aki szeret kötekedni, mert unatkozik
599. Diilke (válaszként erre: 598. - F3000dc5ef)
2011. aug. 28. 21:16

Ügyi vagy, gratulálok a súlyodhoz!


Xilitet én is akarok venni, azzal jobb lenne sütni azt hiszem. Ha végre elmászkálhatok, akkor beszerzem :)


Én szinte átaludtam a mai napot, fáradt voltam a tegnap után, meg kicsit szomorú is. Olyan hülye levelet kaptam már megint arról, hogy nyomi vagyok, hogy el se hiszem. Próbálok nem törődni vele, de van ami sok :@

2011. aug. 28. 15:09

sziasztok csajok!

ma mérlegeltem 73,5kg :D tök jó, nem is gondoltam volna...ráadásul ez cipős súly :D tehát még az is lehet, hogy 73kg :DD


A babcsíra nekem azért nem jó, mert tudod paleo:D nem eszek hüvelyest--a csiráját meg pláne nem, ott koncentráltan van az ami nem jó :(

megyek naplót olvasni és süti képet nézni :D


Ja még leírom én is a mai kajámat:

reggeli: egy banán, egy nektarin

ebéd: csirkepörkölt (természetesen zsírral ;) egy comb, két szárny)+ uborkasali (xilittel, édesítővel, ecettel)+ két nektarin + kb. 5 deka kesudió meg aszalt (és bűnöztem mert itt ott cukrozott) gyümölcsök---tele is lettem rendesen :)

597. Diilke (válaszként erre: 596. - ChrisTai)
2011. aug. 28. 12:57

Mhmm, majd sütök én trüffel krémes pihe-puha finomságot magamnak :) A marcipánt nem szeretem, régen túl sokat dolgoztam vele, és hidegrázásom van tőle :DD


Na, fincsi reggeli! Milyen rég ittam almalét... mindjárt hívom is Balázst, hogy hozzon :D Látom a súlyod is szép szám maradt, tökéletes nap!? ;))

2011. aug. 28. 11:41

én most fejeztem be a reggelimet


2 szelet rákóczi sonka, light mozzarella sajt, 2 tuc keksz, 1 fél hagyma, 3 deci 100%os szűretlen almalé

595. ChrisTai (válaszként erre: 594. - Diilke)
2011. aug. 28. 00:05
keress ilyen aranytömb-félét, amit láttál képen, én pár falttól cukros lettem. XD
594. Diilke (válaszként erre: 593. - ChrisTai)
2011. aug. 27. 23:59
trallala, holnap fehérje nap :D szerdán mérlegelek, kibírom addig ha meggebedek is... de utána, jesszus mi lesz :OO valami nagyon durva sütiiii :D
593. ChrisTai (válaszként erre: 592. - Diilke)
2011. aug. 27. 23:54
:D Nem bírtam ki
592. Diilke
2011. aug. 27. 23:53
hé, azért a sütis kép nem kellett volna. azért nem fosztom ki a hűtőt, mert nem birok lemászni a lépcsőn :D ... :D
591. ChrisTai (válaszként erre: 590. - Diilke)
2011. aug. 27. 23:03

még csak most sikerült befejezni, mert közben sütöttem a hajam :DD

Hát remélem én is, hogy nem lesz olyan vészes a holnap sem..65.3 is okés! :D

590. Diilke (válaszként erre: 589. - ChrisTai)
2011. aug. 27. 22:41
óó, na majd megyek oda akkor kíváncsiskodni! gratula a szép számhoz, drukkolok, hogy szép legyen hnap reggel is!!! 64? anyám, sose leszek annyi :D
2011. aug. 27. 22:23

Mi a gond a babcsírámmal? :D Nem spanyol! XD

Hmm, hát bocsi hogy nem jelentkeztem, majd leírom a naplómban, hogy miért, nagyon izgi elhihtetitek...

Ma tartottam a bűnözős napomat... jáj. XD reggel 64.9 voltam, holnap tipp: 80 XDDD szal, tipp holnapra: 65.3, ez még el is menne, fogjuk rá. most a 66 számomra a jujuj szám, odáig neeem akarok visszaingázni. :D

hétfőn lénap, már várom.

588. Diilke
2011. aug. 27. 21:56
Na mi ez a nagy hallgatás itt? Hol van mindenki héééé? :O
587. f3000dc5ef (válaszként erre: 582. - ChrisTai)
2011. aug. 27. 07:29
Csirkecombbal semmi gond nincs :D
586. f3000dc5ef (válaszként erre: 581. - Diilke)
2011. aug. 27. 07:29
ez se hangzik rosszul :D
585. f3000dc5ef (válaszként erre: 580. - ChrisTai)
2011. aug. 27. 07:28
A babcsíra kivételével jó kis kaja lehetett :D
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook