Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 90 napos indul 2010.01.01-én fórum

90 napos indul 2010.01.01-én (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2010. aug. 31. 13:52

nagyon jó nyaralást kívánok előre is!!! :D:D

pedagógiát :)

855. Adryca
2010. aug. 31. 12:35

Természetesen, ez a lényeg!!!


Na mit fogsz tanulni?


Jövő péntektől (10) én se leszek 2 hétég, mert megyek nyaralni! :)

2010. aug. 31. 10:14
de Adry. lassan, tudatosan, biztosan fogyunk, ez a lényeg jó? :)
2010. aug. 31. 10:14

induljon :D benne vagyok :) anci nem tudom mikor lesz, mert tegnap bulizott, nemsoká meg költözik, akkor biztos nem velünk lesz elfoglalva :)

na, én meg lehet kitaláltam, hogy mit tanulok jövő évtől :)

852. Adryca
2010. aug. 31. 08:13
Sziasztok csajok!!! Na akkor szerdától indul a 90 napos?
2010. aug. 26. 10:21
és csak azért 7ig, mert a párom előbb nem eszik, és én szeretnék vele vacsizni :)
2010. aug. 26. 10:20
tudjátok, h én mit fogok csinálni? ami egyszer régen már bejött. normális reggeli, nem csak egy pohár joghurt, hanem normális adag, szigoruan egy bögre teával, a többi meg diétás. a vacsit meg beszoritom 7ig.
2010. aug. 26. 10:17

ez a kis kukac amugy haháli cuki :D:D nagyon édes, kis energia gombóc :D:D

Adri, egy pogi tényleg ne vágjon hasra, Anci, te meg ne legyél buta, h hashajtózod magad, NEM SZABAD!!! amugy odakint énis csináltam ezt :P de tényleg nem szabad, nem tesz jót. kijön azmagától is, de nem ecsetelem :D

2010. aug. 26. 10:16
Anci, ha én a helyedben lennék, rohadtul nem érdekelne, zabálok. :) baromira irigyellek. én tudom már miért zabáltam tele magam tegnap. ma szerencsésen megjött... szóval innen már könnyebb lesz, ráadásul rengeteget tisztulok a mai napon, szóval pont jókor jött na :D:D
847. Adryca
2010. aug. 26. 07:30

Jó reggelt!


Na senki ne idegeskedjen: Szeptember 1.-étől összeszedjük magunkat.

Tegnap én is alkoholizátam, boroztam este. Úgy szeretem, hogy nem bírtam ellenállni. :D

2010. aug. 25. 21:02

Figyeljetek ez nem állapot amit én csinálok... ma még két sört is ittam rá... (Andi Te ismered Ági nénit..átjött Romfordba..söröztünk egyet:D )

Na szóval tegnap képzeljétek annyit ettem hogy este bevettem egy hashajtót olyan bűntudatom van.

De amúgy szerintem azért ezsek ennyit mostanában mert már annyira érzem hogy abba kéne hagynom ezt az életmódot plusz nemsoká jön a költözés ami szintén sok sok ideget tesz belééém... wááááá....remélem ha már lesz biztos melóm meg lakásom akkor lenyugszom egy kicsit...

Na Andi lecsekkolom gyorsan a naplódat. ;)

Jajjj Adryca figyelj csak egy plusz pogácsába senki nem hal bele sőt nem is haragszik Rád senki.... te még mindig ügyesebb vagy mint én.

(amúgy nyugi lányok össze szedem magam.... )

2010. aug. 25. 11:16

naplomba tettem képet róla, amugy egy igazi kis szőrgombóc, és nem tulzok :D:D

na, megcsináltam a reggelimet, és a rántottából, csak a salit tudom rágcsálni... szép....

844. Adryca (válaszként erre: 843. - K.Andi89)
2010. aug. 25. 07:56

Helló lányok!!!


Anci nyugi!!! Én tegnap befaltam egy pogit... :(

Húú én is ráállok ma a mérlegre, holnap szolgálok adatokkal.

Andi: milyen kutyusod lesz?

2010. aug. 24. 21:41

ja, adatok a naplómban :) mégis centiztem egyet

holnap jön a KUTYUSOM!!!!!!!!

2010. aug. 24. 21:40

jajj, de dilis vagy! :)

rágcsálj, ha az kell. a rágcsálással még nincs gond :)

tudod mivel kezdj?? ne egyél pl 7 után. ennyi. én ott ezzel kezdtem :) aztán jött a 6, és utánna, h 3 óránként még nass sem :)

fokozatosság csajok, ez az első, és az egyik legfontosabb a tartos fogyáshoz :)

pussz!!

2010. aug. 24. 15:50

Andiiiii de örülök neked!!

Mesél a friss adatokról!!

Én most ugye főpróbázom a 90 napost... hát ne tudjátok meg... KATASZTRÓFA.

Nem a diétával van baj... szó sincs arról... egyszerűen képtelen vagyok megállni hogy ne egyek mást. Tök nagy gázban vagyok magamal meg a kajálással. Már mindent csinálok érted meditálok.. agykontrollt gyakorlom... minden... és tudom azt h ha befejeztem ezt a levelet akkor is lemegyek és elrágcsálok valamit. tényleg mint valami pocok úgy érzem magam.

2010. aug. 24. 13:56

jövök hát :D

mindig vissza térek. és pont friss adatokkal is szolgálhatok, a méreteimet illetőleg. jó, nem centizek, de akkor is frissek :)

839. Adryca (válaszként erre: 838. - K.Andi89)
2010. aug. 24. 13:52
Jössz te is fogyizni? :) Újra együtt a nagy csapat!? :D
2010. aug. 24. 12:58

na hali :)

jövök csajok! :)

ma még semmit nem ettem, csak most ez smack levest :)

mik a tervek?? puszika :)

837. Adryca (válaszként erre: 836. - Anci-panci)
2010. aug. 24. 08:43

Akkor így egy kicsit könnyebb lesz neked. :) Én meg majd max nem nyitom ki a hűtőt :D

Most én a pufibúzára álltam rá, meg a teljeskiörlésű pászkát szoktam még rágcsizni, de igazából annyira nem is hiányzik a kenyér, mert itt a sok gyümi és inkább sok gyümölcsöt eszek. :)

2010. aug. 23. 15:17

Én ugye most au pair vagyok szóval a házban folyton teli a hűtő meg a szekrények finomsággal... nemsoká költözöm egy külön lakásba az egyik barátnőmmel..ott nem lesz teli mindig a hűtő :)) főleg h a csaj is ilyen atom fogyókúra bolond... képzeld ő pl azért nem eszik kenyeret mert egyszerűen megutálta az egyik diétája alatt... és képzeld se péksütiket meg semmit nem eszik... ilyen abonettet meg ehhez hasonlóakat eszik csak... :)

na mindegy...ő nagyon fog engem ösztönözni... :D

835. Adryca (válaszként erre: 834. - Anci-panci)
2010. aug. 23. 14:49

Szia!


Megfelel! :) Oké akkor vessük bele magunkat.

Hol költözöl külön Angliában, vagy haza jössz? Jah amúgy nálunk is az a nagy probléma, hogy mindig tele a hűtő finomságokkal és nehéz ellenállni. :S

2010. aug. 23. 14:46

Szeptember elsején szeretném kezdeni... amúgy végülis én elkezdtem már most de ezt csak úgy hívom hogy a "főpróba" ergó a főétkezéseim azok a diéta alapján mennek viszont amit megkívánok(süti,fagyi..) azokat még eszem .. de szeptember egytől meg bekeményítek... úgyis nemsokára külön költözöm..ott üres lesz a hűtő szóval akkor tuti betartom :D

A gyümölcs napokon amúgy lehet enni magvakat..persze nem tonnaszámra de egy kis sós mogyoró vagy napraforgó vagy tökmag az nem árt. SŐT ha savas vagy gyüminapokon akkor feltétlen egyél egy kicsit belőlük mert megkötik a gyomorsavat. ;)

Neked megfelel a szept. elsejei kezdés? :)

Szép napot!

833. Adryca (válaszként erre: 832. - Anci-panci)
2010. aug. 23. 09:56

Szia!


Én most csak annyit csinálok, hogy semmi kenyér, semmi cukor... De amúgy nekem is a 90 napos alatt kezdtek el lemenni a kilók, csak sok volt a savam a sok gyümitől. Mikor szeretnéd kezdeni? Elkezdem veled én is újra. :)

2010. aug. 18. 21:29

Na én amúgy egy hete kb. hogy visszatértem ide a fórumra...

andi jól van..én is ritkán levelezek vele sajnos.

De a hoxán én se látom nagyon. :(

Milyen fogyibe szeretnél belekezdeni?

Én még kint vagyok londonban igen... még maradok egy kicsit itt aztán megyek haza :))

(én szeretném elkezdeni a 90 naposat..tudom sok rosszat lehet róla hallani meg minden de nekem egyedül az vált be a sok fogyi közül.

831. Adryca (válaszként erre: 830. - Anci-panci)
2010. aug. 18. 13:26

Szia!


De jó, hogy itt vagy. :)

Ahan van kedem! :) Most én is újra belendültem, meg most találtam is egy csomó jó kis fogyis kaját szóval tök jó! :)

Andiról te sem tudsz semmit? Írtam neki privit, de nem válaszolt, meg már rég volt bejelentkezve is. :(

Te hogy vagy? Angliában vagy még?

2010. aug. 17. 20:22

Én is visszatértem. Senki nincs már itt. Nekem Andi nagyon hiányzik. Sok mindent köszönhetek Neki.

Miújság Adryca?

Van kedved beindítani velem egy új fórumot meg csapatot gyűjteni a fogyáshoz? :)

Nagyon el vagyok már keseredve a súlyom miatt.

829. Adryca
2010. aug. 17. 08:44

Sziasztok lányok.


Visszatértem. Hogy vagytok???

828. Migriba
2010. júl. 8. 20:31

Sziasztok lányok!

igen régen jártam erre, hogy megy a fogyókurátok? Én már szépen kerekedem :) Októberre várom a kis jövevényemet, azt mondta a doki, ha minden rendben akkor lányom lesz, erre a barátnőm letőrte a lelkesedésemet és azt mondta majd, ha kint lesz akkor örüljek neki, hogy lány. Addig csak babát várjak :)

2010. máj. 16. 12:09
jólvan, ha jöttök remélem szabad leszek, meg hogy egyszer énis bejutok oda feléd :D addigis folyamatosan bicózok :) és neked amúgy hogy telnek a napjaid?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook