Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 90 napos indul 2010.01.01-én fórum

90 napos indul 2010.01.01-én (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
2010. febr. 10. 20:55

:S:S remelem azota jobban vagy. ilyenkor amugy idealisabb egy fott tojast enni... azt olvastam az a legjobb feherje, meghar a sajtban van zsir :)

de lanyok, inkabb ne lenapozzatok, sokan a lenapok nelkul is letudtak fogyni, olvastam sok 90 naposos forumot. ha nem megy ne eroltesd!!

645. needone (válaszként erre: 644. - Adryca)
2010. febr. 10. 15:53
Lehet, hogy akkor azt én is kipróbálom! Ha hat, akkor az nagy segítség lenne... Na lénap... Most szenvedek, mint a kutya. Az előbb egy apró darabka sajtot kellett ennem (gondoltam, a legjobb fehérjét), mert olyan hányingerem van, meg úgy fáj a fejem, hogy majd meghalok... :S
644. Adryca (válaszként erre: 643. - D9e2022b84)
2010. febr. 10. 14:44
Az egy "gyógysze". Ilyen puffadás elleni valami...készítmény. :-)
2010. febr. 10. 14:13

aztse tudom miaz :)

nekem erre jo az arpa italom, reggel megiszom, es nagyjabol egesz nap elvagyok utanna

este erzem meg kicsit a puffadast, de sztem nekem az utobbi napokban a joghurt gyumolcs parositastol joll elo

642. Adryca (válaszként erre: 640. - Needone)
2010. febr. 10. 14:09
Én is puffadok! Olyan rossz. Én szedtem rá b.éres f.latint, de elfogyott... :-(
2010. febr. 10. 13:24
hmm... talan valami laktatobbal kellene felkeszulni ezekre az idoszakokra. vagy ehettek magokat ilyenkor. mert azt lehet ugytudom. igen, magokat lehet enni, addigis van valami a gyomrotokban, ami felszivja a lekkisebb savat is, igy nem erzitek annyira az ehseget
640. needone
2010. febr. 10. 13:19

Én a lénap délután 3-6ig tartó időszakától félek :S Akkor szokott hardos lenni nekem :(

Amúgy a puffadás nálam is fenn áll. Keményítőn, és gyümin tuti. Nem lehet ezt valahogy kiküszöbölni?

639. Migriba
2010. febr. 10. 12:41
Lehet hogy nem kellet volna reggel az a gréfuit? Azóta majd meghalaok az éségtől. Ja és ma valahogy csak narancsot hoztam magammal. :( Nem baj majd otthon lesz befőt igen, igen édesítővel :) ezt már tudom, hogy csak olyat ehetek.
638. Migriba
2010. febr. 10. 12:32

Sziasztok lányok!


Gyüminap! Éhezem ma valahogy nem bírom úgy mint eddig.

2010. febr. 10. 11:14
nezd is :D nekem jo, enis regota pattogok itthon, ha kedvem szottyan, jo kis izzaszto, pulzus novelo, es hat idegeskedes ellen nekem nagyon jo, marpedig szoktam :) szoval csak jo lehet :)
636. Adryca
2010. febr. 10. 11:01
Na megnézem magamnak ezt a zumbat! :-D
2010. febr. 10. 10:53

nekem bejon a zumba, pont olyan rohangalos, ugralos mozgas, mint amit en szeretnek csinalgatni. itthon tuti raallok majd. :Dlegalabb akkor Adrit sem csalom heti 5 nap terembe :D

kepzeljetek, akartam uszodaba jarni, de a parom nem jon velem :D szep mondhatom, mert anyumnak valami gombaja lett a gyomroi uszodatol... furcsallom, mikor ez az uszoda kapta meg az egyik legjobb minositest a kornyekbeli uszikbol a higienia teren. szoval... mindegy... uszni nem fogok! :(vegulis nem baj, mert igyis eleg sokmindent kezdek mar el...

a gyomrom koszoni szepen jol van, neha mondjuk pl hetvegen is, annyira puffadok, hogy alig birok jarni, gorcs, minden, szoval idoszeru lesz kikuraltatnom magam :) mondjuk tegnap este is fajt, de sztem azert mert a gyumolcsot, es joghurtot egyutt nagyon nem szereti. erre mar rajottem.

634. needone
2010. febr. 10. 09:25
Nálam is ma van a lénap :) A Zumba az egy olyan tánc aerobic, aminek semmi köze az aerobichoz :D Van benne salsa, raggae... Nagyon jó pofa :) Youtubeon biztos találsz valami bemutatót, amiről lejön, hogy mi fán terem!
633. Adryca
2010. febr. 10. 07:39

Amúgy mi az a Zumba vagy mi????


Andi te jól vagy a gyomroddal most?

632. Adryca (válaszként erre: 622. - Needone)
2010. febr. 10. 07:38
Akkor megnyugodtam, hogy nem csak nálunk van így. De nem adom fel, ma tartok egy lénapot! :-D
631. Adryca (válaszként erre: 629. - Migriba)
2010. febr. 10. 07:38
Szia! Húúú baba? Na majd értesíts minket, hogy mi a helyzet, jön e vagy nem! :-D Szerintem is mindenképpen kérdezz rá az orvosodnál, hogy csinálhatod e a diétát!
2010. febr. 9. 13:40
igen, elvileg igen, de mindenfele keppen kerdezd meg a nogyogyasztol, az biztos, hogy szoptatas alatt NEM szabad csinalni
629. Migriba (válaszként erre: 583. - Adryca)
2010. febr. 9. 13:07

Szia Adryca Köszönöm a vidám kis dalod:)

Igen tudom ez a nap más mint a többi sajna nagyon letört, hogy a mérleg nem akar kevesebbet mutatni, de nem adom fel NONONONOOOOOOOOOOOO

Sőt még a mikulás is késik lehet hogy baba lesz a dologból. Ha igen akkor csinálhatom ezt a diétát Szerinted?

628. needone
2010. febr. 9. 12:49
Biztosan nagyon fog akkor tetszeni! :) Tényleg mozgatja a pulzust keményen, és szerintem hat is, meg legalább jól szórakozol, és még a ritmusérzéket is javíthatja (ha szükséges) :)
2010. febr. 9. 12:39

jaaaa, ertelek :D

enis ilyen porgos tancot csinalok most, illetve kezdtem el, mert enis ezt a fajtat elvezem leginkabb, ezert gondolom, hogy imadnam a zumbat :D

szoval enis elakarom majd kezdeni :)

626. needone
2010. febr. 9. 12:37
Hát rendesen le vagyok utána izzadva, meg kipirosodva. De nagyon klassz! Szeretek neki állni, mert pörgős, és valahogy úgy vagyok vele, hogy nem tornázni fogok, hanem táncolni. Így tényleg könnyebb, és nagyon élvezetes! Megszerzés, az ilyen letöltős oldalakon át lett ;)
2010. febr. 9. 12:35
:D na hat edzel is ra :D ennyire kemeny? es honnan van DVD-d, itthon nemlehet kapni ugy tudom. megrendelted kulfoldrol?
624. needone
2010. febr. 9. 12:30
Hát akkor ha lehet, én is csatlakoznék a szenvedő csapathoz, mert engem is nagyon bosszant ez a pause :( Zumbázni itthon zumbázok, egy olyan dvd-ről, amin rajta vannak az alapok, illetve utána egy 20p-es Zumba Expressz (ezt szoktam megcsinálni 2x egymás után), és a másik pedig a Zumba Cardio Party (ennek még nem mertem neki állni, majd 22.-re tervezem a kipróbálás dátumát, hátha addig edzek annyit, hogy nem halok meg utána egyből :))
2010. febr. 9. 12:20

hat ne is mond :) nalam mondjuk nem hisztisebb, mert sajna az idegeimmel regota bajok vannak, de most kezdtem el igazan odafigyelni magamra. most viszont o volt a hisztis, egy olyan pitianer dolog miatt, hogy nemigaz! :D kiis rohogtem, persze nem tetszett neki na! :P

needone, szervusz, kitartas, most Adrival itt szenvedunk a fogyas megallas ingadozassal miatt :D en 62-63 kozott allok mar egy jo ket hete :) szep mondhatom :D

megkerdezhetem, hogy te hogyan zumbazol??

622. needone
2010. febr. 9. 11:55

Kedves Adryca!

Persze. Én első körben 90kg-ról indultam. Akkor lefogytam 80-ig. Később (tényleg egyáltalán nem figyeltem semmire utána, még a +90 nap gyümit sem tartottam be) visszaszedtem 84-re. Aztán tavaly meg csináltam megint (nyáron), akkor 84-ről lefogytam 77-re. Most megint itt tartok, ugyanis megint nem csináltam utána semmit (és azért nem szegényeskedtem a falatokkal). Szóval most megint 84-ről indultam, és 77-nél tartok. De már hetek óta (hol 77, hol 76, hol 75,9). Kicsit idegörlő. Tudom, hogy türelmesnek kell lenni, de ez nagyon nehéz! Most reménykedem, hogy a lénap segít valamit. Pedig a 90 nap mellett tornázom (Zumba, szobabicaj), hypoxi trainerre járok, és mellette még karozom, és a legmagicre is rá-rá pattanok, de a türelemmel hadilábon állok :) Kicsit hosszúra sikerült. Elnézést!

621. Adryca (válaszként erre: 619. - Needone)
2010. febr. 9. 11:52

nedone.Üdv itt! :-)

Volt olyan neked is, hogy megállt a fogyás és ingadoztál (pl) 68-69 között?

620. Adryca (válaszként erre: 617. - D9e2022b84)
2010. febr. 9. 11:49
Ja most olvastam a naplódban, hogy ti is veszekedtetek egy jót! :-)
619. needone
2010. febr. 9. 11:48
Sziasztok! Most találtam meg a fórumot, és én is nyomom a 90 napost, már január eleje óta. Azóta 7-8kg-ot tudtam leadni (mikor milyen kedvében van a mérleg). Holnap lesz az első lénapom, kicsit reszketek tőle (pedig már tartottam korábbi 90naposnál, és akkor nagyon egyszerűen ment):) Ti, hogy vészelitek át?
618. Adryca (válaszként erre: 617. - D9e2022b84)
2010. febr. 9. 11:47

Tegnap a pasim tiszta hü**e volt. Teljesen kiidegelt, utána meg úgy csinált, mintha nem történt volna semmi...A pasik 1000x hisztisebbek, minta nők!!!

Én is tornáztam tegnap, tiszta izomláz van a hasamban :-), mégis úgy ébredtem, hogy ismét 68 vagyok... Én sem értem ezt.

2010. febr. 9. 10:56

mitortent??? nem baj! :) inkabb ilyenkor tenyleg a kis lelkednek kell segitseg :) mondjuk ne pont chipsel :D:D nembaj, ha ugyerzed megerdemelted, es tenyleg csak par falat volt, akkor oke :)

en meg kepzeld, tegnap tokeletesen dietas napom volt, ma meg fel kiloval megint tobb vagyok! LOL komolyan, mar vicces, pedig tegnap mozogtam is, raadasul ma tok jo lapos hassal keltem... szoval erti a fene :)

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook