Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 90 napos indul 10.26.-án fórum

90 napos indul 10.26.-án (beszélgetős fórum)


11. nicole64 (válaszként erre: 8. - D2967d5e81)
2014. okt. 27. 14:00
mert a szervezet megszokja a mechanizmust, és akkor már nem fogy úgy... nekem ezért volt az elsődleges szempont az, hogy mindegy, hogy fogyok, csak végleges súlyvesztés legyen... kitartást és sikert neked:)
2014. okt. 26. 15:45

Az első napok nem voltak egyszerűek, de utána meglehet szokni. Igazából nekem így jó, mert ehetek végül is bármit. Jóó nem édességekre meg gyors kajákra gondolok. Hanem pl. ebédre bármilyen normális főtt ételt. Miért ne lehetne 2-3 hetente rántott húst enni zöldségkörettel? :D

Fekete teát, zöld teát vagy vmilyen gyümölcs teát

2014. okt. 26. 15:38

nem is vacsorázol? nem rossz?

mozgást nekem is be kéne iktatnom,mert tudom,hogy csak úgy megy!

sok sikert kívánok!


milyen teákat iszol?

2014. okt. 26. 15:36
Nem, 5-6 éve megpróbáltam újra, de már nem tudtam fogyni vele, nem tudom mi lehetett a gond. Követtem a diéta szabályait, kevesebbet is ettem mégse ment. Most nyár óta diétázom, össz. 35kg-tól szeretnék megszabadulni, ebből 16 már lement. Annyi csak, hogy nem vacsorázom meg nem nassolok. Reggel ahogy szoktam, Ebéd ahogy szoktam aztán max. tea vagy kávé egy kis tejjel. Mozgást meg a napokban kezdtem el.
2014. okt. 26. 15:27
Zsó ezek szerint nekiállsz megint?
2014. okt. 26. 15:26
Én is 20kg-t szeretnék még fogyni, de 15-öt mindenképp. Emlékszem a szénhidrát nap volt a kedvencem. Annak idején mi azt hallottuk a diétáról, hogy ebédre sósat estére vmilyen édes tésztafélét kell enni és egy kocka jó minőségű csokoládét.
2014. okt. 26. 15:20

Köszi Zsó a tapasztalat megosztást!

meglátjuk mit is érek el ezzel a diétával...

90nap után?

szerintem ha siker lesz,akkor folytatnom kell,mert minimum 20 kiótól meg kéne szabadulni! :(

2014. okt. 26. 15:17

Én 9 éve 75kg-ról 58kg-ra fogytam (165cm) ezzel a diétával. Már nem emlékszem pontosan, de tovább csináltam, mint 90 nap. Mozogni csak 65kg-san kezdtem el, akkor eljártam futni kb. minden második nap. Életemben nem kajáltam annyit, mint ez a diéta alatt, mégis fogytam.

Ahogy abbahagytam a diétát a kilók lassan elkezdtek visszakúszni. Nem mondom, hogy nem lehet vele fogyni, de észnél kell lenni, mikor már elértük a kívánt súlyt. Tehát erre is érdemes gondolni: Mi lesz a 90 nap után?

2014. okt. 26. 15:15

REGGELI - minden napra:

Minden reggeli ugyanaz: egy kevés gyümölcs, két alma, körte, barack, vagy egy marék apró gyümölcs, eper, málna, szőlő, cseresznye....... stb.

Fontos, hogy az utolsó gyümölcsevés után 1 óra teljen el az ebédelés előtt.


1. nap PROTEINNAP:

Tejet, sajtot csak ezen a napon szabad enni.

Ebéd: 3 szelet (20 dkg) főtt, vagy sült hús, hozzá egy szelet kenyér. Hús helyett fogyaszthatunk 3 tojást, sütve vagy főzve, vagy a hússal megegyező mennyiségű sajtot.

Salátát - olaj nélkül - korlátlan mennyiségben ehetünk. Ebéd után 2 dl tészta nélküli levest igyunk.


Vacsora: ugyan az, mint az ebéd, de leves nélkül. Ügyeljünk arra, hogy ugyanazt, és ugyanannyit együnk mint ebédre ettünk. Tehát ha húst ebédeltünk, akkor húst vacsorázzunk, vagy ha tojást, akkor tojás legyen a vacsora is.



2. nap KEMÉNYÍTŐNAP:

Ebéd: Bármilyen zöldségféle (bab, borsó, zöldbab, lencse, sárgarépa, burgonya) főzve. Ételízesítőt, sót, paradicsomszószt vagy főtt paradicsomot használhatunk. Egy szelet kenyér és saláta ízlés szerint. Ebéd utántól salátát bármennyit fogyaszthatunk.


Vacsora: ugyanaz, mint az ebéd, de harmadával kevesebb mennyiségben.


3. nap SZÉNHIDRÁTNAP:

Ebéd: főtt tészta fűszerezve, például spagetti szósszal, vagy bármilyen sós sütemény (pogácsa). Tévedés ne essék, tilos a spagettira sajtot szórni!!!


Vacsora: Két kisebb szelet torta, esetleg 3 adag fagyi és kötelezően 1 szelet (3 kocka) főzőcsokoládé.


4. nap GYÜMÖLCSNAP:

Egész nap, bármilyen gyümölcs (gyümölcslé) bármilyen mennyiségben.

2014. okt. 26. 15:03
Mai nap a megbeszélés indulna,élesen gyakorlatilag holnap indulunk!
2014. okt. 26. 14:51
Csináljuk együtt!osszuk meg a tapasztalatokat!Együtt talán könnyebb!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook