Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 90 napos diéta vagy inkább a kalória számlálás? Kinek melyik jött be? fórum

90 napos diéta vagy inkább a kalória számlálás? Kinek melyik jött be? (beszélgetős fórum)


2014. júl. 12. 08:22

Szerintem egyén függő.

Csináltam mind a kettőt és kb ugyanannyit adtam le.

A 90 napossal 90 nap alatt, a másikkal majdnem fél év alatt, de ekkor már kisebb súlyról indultam.

Egyiknél sem lett semmi bajom, a vérképem tökéletes volt.

Ha esszel csinálja az ember és nem tér vissza a rossz szokásokhoz, mind a kettő célravezető lehet.

2014. júl. 10. 16:27
Én is próbáltam már a 90 napost, kb.60 napig csináltam, 3-4 kiló ment le, és olyan székrekedésem lett, hogy abba kellett hagynom. A kilók visszajöttek. Viszont egy barátnőmnek és a férjének nagyon bevált.
2014. júl. 10. 10:59
Nekem a kalóriaszámlálás mindig bevállt...Bár az az igazság, hogy minden módszerrel fogytam, csak a kitartás hiányzott. Meg hozzájárult, hogy a generalizált szorongás miatt kényszerevő lettem
2014. júl. 9. 21:03
En csinaltam a 90 naposat es fogytam 10 kg-t majd amikor abbahagytam meg kettot es evekig nem is jott vissza. Olyan vekony voltam hogy mint mg soha eletemben. Aztan anyukam is vegigcsinalta es o is rengeteget fogyott es aztan az osszes kolleganoje is megcsinalta es mindegyik fogyott tole. Most 5 ev utan ujra elkezdtem de most a kaloriat is szamolom. A telefonomon van egy alkalmazas es csak bepotyogom mit ettem es mar ossze is adja a kaloriaimat.
4. 3da8f53e4a (válaszként erre: 1. - Zsanzi88)
2014. júl. 9. 12:16
...nem ide vág, de én évek óta a DUKAN-t csinálom:)
2014. júl. 9. 11:22
Szia, én is próbáltam a 90 napost, nekem a gyomrom majdnem tönkrement...fogytam vele, de amikor abbahagytam, nagyon gyorsan visszajöttek a kilók. Most figyelek a kalóriára, kevesebb szénhidrát, este pedig ha tudom, akkor fehérjét fogyasztok, és mellette edzek. Így most tartok 7 kg-nál :-)
2014. júl. 9. 11:18
Én a 90 napossal 4-5 kilót fogytam, később visszajött sokkal több. Most kalóriabázis használata+ ch csökkentés, eddig 19 kiló mínusz fél év alatt. Hozzá kell tennem, hogy nagy túlsúlyból. Most stagnál, kezdem a sportot mellé pluszban.
2014. júl. 9. 11:08
Halihó!!! Össze szeretném gyűjteni a tapasztalataitokat a két diétával kapcsolatban. Kíváncsi vagyok kinek melyik jöttbe , mennyit fogytatok... stb. Kérlek írjatok!!! Előre is köszönöm!!! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook