Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 70 évesek beszélgessünk! fórum

70 évesek beszélgessünk! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2021. nov. 29. 12:03
Szerbusztok ! Szeretek beszélgetni--tapasztalatokat megosztani.Most ebben a "nehéz időkben kerülni kell a találkozásokat ismét,de itt levelezgetni nagyon is megoldható.
1656. ibolyka43
2015. szept. 17. 19:51

szervusztok

űj vagyok itt,szeretnék 70 évesekkel levelezni,irjatok!

1655. gevi1931
2012. okt. 2. 22:19
igen
1654. alfoldi13
2009. okt. 30. 09:47
ugylátom itt kihaltunk....
1653. alfoldi13
2009. jún. 28. 19:52
az alföldi gyerekek nyaralnak képek róla a naplóban
1652. alfoldi13
2009. jún. 28. 17:28
látom magamra maradtam itt hát inditsuk utjára ujra idős barátok itt egymásra akadhatnak de fiatalok is tapasztalatot szerezhetnek... itt mindenkinek jutt egy kis hely
1651. alfoldi13
2009. jún. 8. 09:59
bevalom van itt egy két nyomdafestéket nem türő idétlen fiatal vagy idős kik igazán ki tudják a béketürésből hozni az embert nehéz ezen tul tenni magunkat... de már én is gondolkodoma kilépésen mert néha nevemben fel tud lépni valaki,hogy hogy sikerül neki nem tudom ugy látszik egy kis számitás technikai ismeret elég...és igy mivel kitöröl ir helyettem engem is elgondolkodtat kell e ez nekem...
1650. alfoldi13
2009. jún. 8. 09:55
látom itt csend honol... pedig biztos lenne miről irnunk... igyunk egy jó kávét...itt én emeleten a lányom ül a netnél...
2009. máj. 28. 22:26

Vége!

A fórum segítségével barátokra találtam. A többi fórumos társamnak minden jót, sikeres, szép életet kivánok.

2009. máj. 28. 11:24
Mindenkinek szép napot! Még próbálkozom! Lehet, hogy tényleg vége?
2009. máj. 27. 08:24

Szép napot!


Tegnap meghívót hozott az unokám a ballagására. Te jó ég, ezt is megértük. Hogy rohan az idő.

1646. alfoldi13
2009. máj. 26. 19:29
nálunk alig várjuk az iskola év végét... jönnek ujra hetekre az unokák és ujra "fiatalok leszünk"
2009. máj. 26. 16:03

Kedves Fórumos Barátaim!


Évike megkért, hogy a nevében mondjam el, nem haragszik senkire, Timivel is rendezték a nézeteltérésüket. (Nem tudom mi volt.) Változatlanul szeret benneteket.

Az utóbbi időben sokszor zaklatták priven, nyomdafestéket nem türő hangnemben. Ezt megelégelte és úgy döntött kilép a hoxából.

Timi ugyanezt tette. Azt, hogy így döntöttek nagyon sajnálom. Hiányozni fognak.

Rendkivül jó, segítőkész, őszinte embernek ismertem meg. E-mailban továbbra is tartom vele a kapcsolatot.

2009. máj. 26. 12:41

Sziasztok!

Biztos megint lemaradtam valamiről. Én úgy gondolom bocsánatot csak azért szoktak kérni, ha olyat teszel ami nem való. Én nem kérek senkitől bocsánatot, mert nem érzem hogy szükség lenne rá. Bingonagyi nekem a minden és ha itt nem fog megjelenni megtalálom. Ebben biztos vagyok és valóban akkor mindenki úgy ír, beszélget egymással, hogy kirekesztettnek érzi magát egyes tag, akik nem egyszer szóvá is tették. Úgy gondolom ez már egy erőltetett valami, amire is mondani szokták: csak a káposzta jó felmelegítve. Időnként benézek, szétnézek és beszélgethetünk. Csá és szólok Csörgőkígyónak is.

1643. 2d539db31c (válaszként erre: 1639. - Alfoldi13)
2009. máj. 24. 19:05

Igen István! Szívemből szóltál. Egy férfitől csakis ilyen pozitiv gondolkodást várok. Jó egészséget kivánok neked és a családodnak.

Szeretettel üdvözöllek, Klári

1642. 2d539db31c (válaszként erre: 1637. - Ae12cc5be5)
2009. máj. 24. 19:01

Drága Timike! Nem tudom, hogy benézel- e még ide. De szeretném, ha tudnád, hogy nagyon sajnálnám, ha végleg hátat fordítanál nekünk. Kedves, szeretetre méltó ember vagy, boldog vagyok, hogy személyesen is találkozhattunk. Nagyon nagy terhet cipelsz, próbálj szelektálni, nem veheted a válladra minden családtagod gondját baját, mert beleroppansz. A családnak közösen, összefogva kellene megoldást találni, erre a nehéz időszakra. Mindenki tegye, amit éppen tud, ami az erejéből kitelik. Neked is csak ez az egy életed van. Egy csepp önzéssel gondolj magadra is. Nem szakíthatod magad ezer felé. Nem szabad, nem éri meg.

Állj meg, pihenj és gondold át, hogy tudsz segíteni úgy, hogy a végén te is győztesen kerülj ki ebből az embertpróbáló helyzetből.


Kukkants be néha, várlak. Puszillak és sok erőt kivánok nektek, Klári

1641. 2d539db31c (válaszként erre: 1638. - Sünciné)
2009. máj. 24. 18:48

Gabika! Én sem szeretnék elveszíteni egyetlen embert sem ebből a társaságból Mindannyian fontosak vagytok nekem. Sokat kaptam tőletek, amit megköszönök. Az én életemben is váratlan és fájó dolog történt, amit még nem dolgoztam fel, sokat dolgozom azon, hogy minden újra a úgy legyen mint régen. Ez viszont rengeteg energiát igényel.

Nem panaszkodom, hiszen mindenkinek megvan a maga baja, mindenki cipeli a maga keresztjét. Éppen ezért lenne fontos, hogy ne veszítsük egymást szem elől. Nem biztos, hogy napi kapcsolatot tudunk tartani, (kiderült, hogy nem) de nem is ez a cél. Kell, hogy ha valaki úgy érzi, hogy elakadt, megértésre, segítségre van szüksége, vagy éppen egy örömhírt szeretne megosztani fórumos társaival, barátaival, akkor ide klikkelve el tudjuk érni egymást.


Maradjunk meg egymásnak, az sem baj ha ritkán, de beszélgethessünk egymással.


Puszillak, Klári

2009. máj. 24. 13:19

Drága Évike! Te indítottad ezt a fórumot és ezzel nagyon sok mindent elidítottál. A fórum sokunkat összehozott, különböző korosztályból, a korosztályokhoz, nem-hez tartozó más-más jellegű gondokkal, örömökkel. Ritka jó, összetartó csapat voltunk és remélem maradunk továbbra is. Végre volt hova "hazamenni" egy rugóra járt az agyunk. Igazad van, a fórum meglehetősen elcsendesedett. Ebben magamat is hibáztatom. Megértem az elkeseredésedet, de te is próbáld megérteni a te kis családodat. Mindannyian nagyon sok terhet, bánatot, feladatot cipelünk, és ritka madár az életünkben az öröm. Ha nem is naponta írunk, azért ugyanúgy kiváncsiak vagyunk a másikra, osztozunk örömeikben és bánatukban. Jól látja Timike, hogy egyre szaporodtak a privát levek. Ez a bizalom jele! Azt jelenti, hogy akit ilyen módon megkeresek különösen megbízom benne, fontos a véleménye, neki el tudom, vagy el merem mondani azokat a gondjaimat, amelyeket esetleg a közvetlen családtagjaimnak nem.

Évike gondold át még egyszer, hogy valóban le akarod zárni a fórumunkat. Ha döntésed igen, azt is el kell fogadnunk, bár nagyon fog hiányozni. Mindent köszönök neked, e-mail címed megvan, én továbbra is igényt tartok a barátságodra és mindig nagy örömmel fogadom a megkeresésedet.


Baráti öleléssel, Klári

1639. alfoldi13
2009. máj. 23. 22:11
hát én azt gondolom sértödésnek itt semmi helye megbocsájtásnak annál több... és ki mikor ráér és szivesen osztja meg gondját buját baját mivelünk az továbbra is olvassuk és persze saját szemszögünkből irunk probálunk ha tudunk valami okosat itt elmonjuk vagy csak meghallgatjuk... nekem is sok sok sérelmem van de ennek ellenére belépek pár percre szinte mindennap hol ide hol nem...én amit ide nem merek leirni azt privát se szoktam...jobb szemből ...
1638. Sünciné
2009. máj. 23. 19:13

Sziasztok!

Én is elnézést kérek mindenkitől! Az utóbbi időben sajnos keveset voltam itt ez tény. Nem mentegetőzöm!!

Szerintem ne adjuk fel, adjunk magunknak még egy esélyt!!!!!

Ez szerintem mindenkinek jár!!!

Persze ha Ti is így gondoljátok!!

Most már nálunk is jobb a helyzet ( persze nincs rendben minden ) de megpróbálok többszőr benézni és írni!

Évi,Timi, Klári, Csörgőkígyó, Karcsi néni István!

Ne adjuk fel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Mindenkit puszilok!!!!

Gabi

1637. ae12cc5be5 (válaszként erre: 1636. - 82f54af148)
2009. máj. 23. 18:40

Kedves Nagyi!


Nagyon szomorú vagyok, és miután ezeket a sorokat elolvastam, és jól kibőgtem magam, nagyon mély tisztelettel kérek Tőled elnézést!

Én változatlanul szeretlek!!!

Most visszaolvastam az egész szituációt, és hidd el, nem úgy gondoltam, nem akartalak megbántani, egészen mostanáig eszembe sem jutott hogy megbánthattalak, ha ez az "eszmecsere" élőben ment volna, és hangsúly is lett volna mindehhez, azt hiszem, értetted volna! Hidd el, én a légynek sem tudnék ártani, azoknak, akiket szeretek, pláne nem. Megértelek, igazad van, így jött le.

Valójában azt akartam írni, amit utána magyarázatként is írtam, hogy Hoxa nem tette lehetővé ezt nekünk, csak kiírhatunk egy fórumot, meg nem szűntethetünk.

Anno én is indítottam olyan fórumot nagyon kezdő Hoxásként, ami inkább tudásbázis kérdés lett volna, válaszoltak rá, és nem volt a fórumnak tovább értelme. Nem tudtam megszűntetni.

Ezért kértem most tőled, hogy írd meg, ha azóta ez változott, ha tudod, hogy kell, mert az agytumorral kapcsolatos fórumomat, amit nemrég írtam ki, most szívesen megszűntetném megint.

Ugyan még azóta nem néztem a privát leveleimet, lehet, de ezek után nem gondolom, hogy megírtad ezt Nekem.

Nos, az idővel kapcsolatban régen valóban nem voltam annyira elfoglalt, hogy ne értem volna rá pár sorra.

És annak ellenére itt vagyok, hogy ha valaki most látná a lakásomat, minimum elhányná magát, és nem azért mert nem dolgozom, de mi minden hétvégén minimum 2, előfordul, hogy 4-5 helyre megyünk, különben megsértődnek a rokonok, és nagyon nagyon nagy a család. Elhiszitek, vagy sem, ma 2-szer voltam fent a sógoromnál kórházban, és most este megyek harmadszor, mert a nővéremnek nincs jogsija, a fia pedig "kipurcant" fél év alatt. És főzök rájuk. És magunkra. És turit vezetek, árut szerzek be, és "egyedül nevelek" 2 gyereket, és háztartást látok el. Ja, és anyukáméknak is csak én ugrok, ha kell valami. Nagyon nehéz ám ez, próbálok dolgokat összekötni, így takarékoskodva az idővel.

Most előbb főzés közben a fiam szobáját pakoltam, de már olyan fáradt vagyok, hiszen tegnap apák napja volt az oviban, amin a férjem volt a főszakács, ma meg korán reggel ment dolgozni, ezért nekem tegnap a buli után fel kellett vinnem a gyerekeket Vácra, hogy ne jöjjenek velem ma a kórházba, a lényeg, hogy iszonyat sokat megyek, és autózom, ha anyukámnak takarmány kell az állatoknak, én megyek, ha a nővéremnek "sofőr", gyógyszer, alternatív valami kell, nagyon szívesen, de én megyek, ha a Vácon lakó nővéremnek kell valami (egyedül nevel 2 lányt autó, jogsi nélkül), szintén én megyek. Csak itthon nem vagyok semmit. Rólam ennyit. Tényleg nem kifogás, iszonyat sokat pörgök, igyekszem segíteni másoknak.

Fájó pontom Nekem is van ezen a fórumon, pl. jól esett volna, ha néha valaki megkérdezi, hogy van épp a sógorom. Ezek után, ha bekövetkezik a legrosszabb, hogyan mondjam el itt bárkinek is?

Ettől függetlenül sok-sok mindent köszönök Nektek, a segítséget, a bíztató szavakat.

És mivel itt szinte már mindenki privát levelezik, én is búcsúzom (külön-külön nem), de sok-sok szeretettel!!!

2009. máj. 23. 15:08

Kedves Hoxa társaim!Sajnálattal látom,hogy különböző indokokra és kifogásokra hivatkozva egyikünknek sincs ideje erre a fórumra!

Régen egy jó reggelt,vagy itt a kávé és jó éjt mindig kívántunk egymásnak.

Sokszor köszöntem be,de semmi reakció nem volt.

Timikém én akkor és abban a helyzetben nem írtam volna,ha egy csepp szeretet és tisztelet van bennem,hogy" hálaistennek ezt a fórumot még,ha akarod sem tudod megszüntetni" " így,ha begurulsz sem vagyunk veszélybe" Nos a korom miatt és egyéb stilisztikai gondatlanság miatt sem értettem. Vártam egy darabig,hogy változik-e valami.

Hiányzok,avagy kellek-e valakinek egyáltalán?

A kis "Bingónagyi" fejemmel láttam azt amit kell.

Úgy mint régebben senki sem keresett,ez nem baj és aki nem hiszi,ne higgye,de nem haragszom most sem,mert az ilyen dolog messze áll tőlem.Nekem is van ezer és egy dolgom és gondom,éjszakákat végig dolgozok,de az igaz barátokra mindig fordítok időt.

Most elköszönök Tőletek kedves kis /"volt családom"/Amennyiben továbbra is igényt tart valaki a barátságomra az megtalál az E-mail címemen.Mindig a régi megértéssel és szeretettel várom azt aki jön.

A Hoxát hagyom,de a felelősség az továbbra is az enyém és ezt gondolom,sőt tudom tudjátok mit jelen.

Vigyázzatok a fórum megszokott tisztességére.

1635. 82f54af148 (válaszként erre: 1634. - Alfoldi13)
2009. máj. 23. 14:53

István Kedves! Úgy gondoltam Neked külön írok egy elköszönő pár sort.

Igen nagyra becsüllek a család szereteted,irántuk érzett felelősséged miatt.Nagyon ritka az olyan ember mint Te vagy.Kívánok hosszú és nagyon egészséges életet és sok visszakapott örömöt és boldogságot.Nagy szeretettel:Éva

1634. alfoldi13
2009. máj. 23. 06:56
mindenki itt szabadságra ment?
1633. alfoldi13 (válaszként erre: 1632. - Ae12cc5be5)
2009. máj. 21. 20:56

és még a lányaim fiaim és nem is szolva a feleségemről vagy az unokáimról...

és talán minden egész jó is lehetne.. de és mindig van az a de...

én gödöllői vagyok...

1632. ae12cc5be5 (válaszként erre: 1631. - Alfoldi13)
2009. máj. 21. 20:53

Szia István!


Nos, megtaláltam a házadat, tényleg nagyon klassz a terasz is, meg úgy az egész ház!

Gratulálok!

Remélem, mindenki jól van, sok puszit küldök!

1631. alfoldi13
2009. máj. 21. 20:46
ugy látom egyedül maradtam ilyen korú
1630. alfoldi13
2009. máj. 21. 18:20
irosgatok én egyedül
1629. alfoldi13
2009. máj. 21. 06:23
igyunk egy jó kávét...
1628. alfoldi13 (válaszként erre: 1619. - Ae12cc5be5)
2009. máj. 20. 20:17
tehát a naplóm 2.oszlopában mert van vagy ötven
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook