Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » 6 éves lányomnak folyása van. Az uszodától lehet? fórum

6 éves lányomnak folyása van. Az uszodától lehet? (tudásbázis kérdés)


10. vviki2 (válaszként erre: 6. - Belle Morte)
2009. febr. 22. 18:09
A lányomnak gerincferdülése van, fűzőt visel a nap 20 órájában. :-( Neki az úszás a gyógyulását szolgálja, vagyis inkább azért küzdünk, hogy ne romoljon tovább a háta!!!! Ezért a "hülye" úszásoktatást nem kívánom megszüntetni.....
9. 036bf4cfe4 (válaszként erre: 6. - Belle Morte)
2009. febr. 22. 15:48
Miért is hülye az úszásoktatás?
8. pmjudit (válaszként erre: 5. - Vviki2)
2009. febr. 22. 15:32

Köszönöm. Én is kamillába ültettem, jó lenne, ha nem kellene nőgyógyászhoz vinni.

Holnap meglátjuk mit mond a gyerekorvos.

2009. febr. 22. 15:26
Ez előfordulhat. Valószinű nem fertőtlenítenek megfelelően.
6. Belle Morte (válaszként erre: 5. - Vviki2)
2009. febr. 22. 14:16
én ezt a hülye úszásoktatást szüntetném meg a teafőzés helyett. szereznék felmentést ha kötelező vagy nem tudom, hosszútávon sem jó ez az egész...
2009. febr. 22. 13:50
A lányom is úszik évek óta, s nála is rendszeresen előjön...:-( Ő most 9 éves. A háziorvosunk azt mondta, hogy vagy a közös törölközőtől (szülőé) vagy a szülői ágyneműtől kapta el...:-S Szerintem ez hülyeség. Neki kamillás ülőfürdőt javasolt, s én szoktam beletenni még cickafarkfüvet is. Az nagyon jó. Ülőfürdő után Pimafucort vagy Canesten krémmel kell kezelni csak(!) a külső nemi szerveket. Minket nem küldött tovább a gyerek nőgyógyászatra, bár nem is vágytam rá.... Ettől a kezeléstől amúgy hamar elmúlik. az ülőfürdő nagyon jó, pár nap után már van javulás!!! Azóta az első tüneteknél már főzöm a kamillát...
2009. febr. 22. 13:27
Szia! nekem attól lett én is 6-7éves voltam, kötelező óra volt az úszás a suliba. kaptam valami kúpot anno rá, de sajnos minden évbe kiújult amíg úsztam.
2009. febr. 22. 12:30

Persze megyünk. Szerintem színtelen és szagot sem érzek.


Mindnjárt elmegyünk az ügyelet felé, hátha a doktor nénink az ügyeletes. Ha nem holnap.

2. bige
2009. febr. 22. 12:29

szia!


hajjaj! sajnos nagyon sok mindent el lehet kapni az uszodában. nem mindegy, hogy fehér, vagy zöld, de mindenesetre vidd el orvoshoz .

2009. febr. 22. 12:27
6 éves lányomnak folyása van. Az uszodától lehet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook