Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 55 nap alatt -10kg fórum

55 nap alatt -10kg (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2010. jún. 23. 09:27

Halihó!

Ne hagyjuk kihalni:)


Én amúgy épp próbálom összeszedni magam, mind lelkileg mind testileg....

Remélem hétfőtől újra el tudok kezdeni kondiba járni, az nekem biztos sokat segít majd.

Csak jussak már el odáig...

305. Awela
2010. jún. 23. 09:09

Hahó csajok!


Meséljetek valamit! Olyan kihalt a fórum...:(

304. Awela
2010. jún. 21. 21:54

Sziasztok!


Újra elkezdtem a naplómat írni, ha gondoljátok, ott leírok mindent, amit én csinálok, talán ad némi ötletet.

Én csinálom rendesen, szerencsére keveset vagyok otthon és így jóval könnyebb, elterelem a gondolataimat az evésről. Jó anyám meg is szidott, amiért nem eszek elég főtt ételt.:) De igazából se időm, se pénzem nincs minden nap főzni, elég, hogy páromnak készítek valamit, de ilyenkor, mire hazaérek, semmi kedvem ilyesmivel foglalkozni. És ott van a rengeteg finom zöldség is, amit nem akarok kihagyni. Kaptam fülest, hogy otthon már van cukkini, legközelebb tudok felhozni, abból mondjuk tudok sütni és nem túl kalóriadús.

A torna viszont gond, nehezen tudom magam rávenni reggel, hogy még tornázzak is... Megcsinálom, de jobb lenne, ha kedvem is lenne hozzá.


Jövő hét végén megyek haza, már rettegek. Ilyenkor mindig csupa finomat főznek és a nagyanyáméknál már nem merem megcsinálni, hogy viszem magammal a diétás kosztot, mert egyszer nagyon megsértődött. Most majd próbálkozok azzal, hogy süssön csirkét, abból ehetek, a sütit meg majd kihagyom.:)

303. Ami005 (válaszként erre: 302. - Binky)
2010. jún. 21. 16:16

Sziasztok!

Húh ez a kenyér téma nálam is gond.Bár most már átálltam a tönkölybúza kenyérre.De vmikor úgy megennék sajtos kiflis szendvicset.A másik nagy átkom,hogy imádom a szendvicseket:(((

Nálam a hétvége nem megy olyan jól mint a hétköznap/torna,diéta/.Ilyenkor nagy lelki furdalás és önsanyargatás:(

302. Binky (válaszként erre: 301. - Vaczila)
2010. jún. 21. 15:09

Szerintem lehet, csak reggelre időzítsd a dolgokat:) Délután már mondj nemet neki.

Nekünk is van kenyérsütőnk, bár már úgy ezer éve nem használtuk.... anyukám fellelkesedett,de most ott porosodik odalent, én meg minek használjam, hisz alig eszek kenyeret(mondjuk jókor mondom, ma három szeletet is bevágtam).

301. vaczila
2010. jún. 21. 13:50
Hát, hát.. Egész hétvégén sütöttem főztem, magamnak is külön a diétás dolgokat. Viszont pénteken vettem egy kenyérsütőt, és a friss kenyér vele isteni. Na már most lehet úgy diétázni ha közben meg kenyeret zabál az ember? Na mindegy, most már múlik az újdonság varázsa, de nem dicsekedhetek a hétvégét illetően. Ezért a héten tornába fojtom a bánatom, hogy legalább amiatt nem legyen lelkifurdalásom.
2010. jún. 21. 13:37

Sziasztok!!

Kicsit eltűntem mostanában, de ismét itt vagyok:)

Megjártuk anyósékat:)

Jó volt nagyon, csak épp ettem mindent amit csak el tudtok képzelni:D:D

Viszont nem igazáb híztam, és ez jó.

Vagyis nem tudom, hogy pontosan mennyit, mert június 6-án voltam 78.5kg, és tegnap pedig 80kg.

Szóval nem tudom, hogy most az elmúlt 1 hétben mennyit híztam:D

De nem is baj....

Most viszont ismét belehúzok:)

megint kondiba fogok járni...

Veletek mi van?

Hogy vagytok???

Sztem nekem nem lesz meg az 55 nap alatt 10kg:D:D

Pedig nagyon úgy terveztem....

Hát ez van...:D

Meg kéne változtatni a fórum címét valamire...mondjuk: -10kg, lassan de biztosan:D:D

299. Awela (válaszként erre: 298. - Ami005)
2010. jún. 16. 12:56
Én meg tojásra és sajtra.:) A nehéz napokon kilószámra tudnám enni mindkettőt.
298. Ami005
2010. jún. 16. 07:27

Sziasztok!

Sok sikert vaczila!

Tegnap volt torna,ma meg kicsit izomlázam van.Ma nagyon húsos kajára vágyom azaz már tegnap is.Ilyesmi,hogy pörkölt v. spagetti.Lehet a második lesz sima kecshöpel és fokhagymával a húsi és durum tésztás spagetti.Most nem bírnák ki gyümi v. zöldség napot:(

Szakad az eső így bizti meglesz a torna is mára.

297. vaczila
2010. jún. 16. 06:48
Ja és a torna ma sem fog elmaradni.
296. vaczila
2010. jún. 16. 06:47
Ma ismét zöldség napot tartok. Terveim szerint reggeli egy marék zöldborsó és 2 sárgarépa. Ebéd egy tányér brokkoli püré, vacsi egy nagy adag vitaminsaláta lesz. Ha esetleg nagyon éhes leszek, van itthon paradicsom, répa, uborka úgyhogy készültem.
295. Awela (válaszként erre: 294. - Vaczila)
2010. jún. 15. 20:23

Megy ez!:)


Én ma csak epret ettem, mert sok van és jó hideg.:) Mindjárt megeszem a salátámat, csak eddig elszórakoztam a munkakereséssel. Nyári munkára nem nagyon akarnak felvenni.:(

294. vaczila (válaszként erre: 292. - Awela)
2010. jún. 15. 18:48
MOst kicsit összekapom magam. Kezdtem azzal, hogy lenyomtam 80 perc tornát. Folyik rólam a víz, de jól esett.
293. Awela (válaszként erre: 290. - Moncsika80)
2010. jún. 15. 17:35
Hááát azért nem pikk-pakk, de remélhetőleg nyár végére.:)
292. Awela (válaszként erre: 291. - Vaczila)
2010. jún. 15. 17:34
Nem szabad! Inkább gondolj arra, hogy most viszont menni fog minden!
291. vaczila
2010. jún. 15. 16:55
Én nem dicsekedhetek. Az elmúlt pár napban nem voltam valami ügyes. Szégyellem is magam rendesen.
290. Moncsika80 (válaszként erre: 289. - Awela)
2010. jún. 15. 16:49

Szupi!!! Akkor már pikk-pakk lemegy az a pár kg.. :o)

Nekem is 10-12 kg-t kellene még leadnom, de nemtom, h hogyan.. Jó lenne kicsit begyorsítani már...

289. Awela (válaszként erre: 283. - Moncsika80)
2010. jún. 14. 08:59

Ügyes vagy!


Én is mértem magam hétvégén, 3 hete mértem utoljára, azóta 4 kiló minusz, most 78 vagyok. Még 10-12 van vissza. Hétvégén jó sokat úsztam, szóval a mozgás megvolt.:)

288. vaczila
2010. jún. 12. 05:30
A tegnapi napom nagyon jól sikerült. Kb 1200 kcal alatt maradtam. Ma megcsinálom a kókuszos fagyit amit a portálon találtam tegnap. Természetesen cukor helyett édesítővel és light tejjel. De egyszerűen muszáj ebben a nagy hőségben. Majd másból annyival kevesebbet eszek.
287. Ami005 (válaszként erre: 286. - Vaczila)
2010. jún. 11. 19:59

Most mond meg!!!Hát nem igazságtalan egy dolog ez?

Csak amit meg cuki rendelsz az nem olyan fini mint amit otthon csinálsz

286. vaczila (válaszként erre: 285. - Ami005)
2010. jún. 11. 16:15
Igen ez a legnehezebb, hogy mi háziasszonyok állandóan ki vagyunk téve a kísértésnek. Csináljuk a családnak a finom dolgokat amiket amúgy nélkülöznünk kéne, de ha már ott van....
285. Ami005 (válaszként erre: 283. - Moncsika80)
2010. jún. 11. 16:10

Jaj de jó neked!!Gratula!Csak megérte az a gyümölcsnap!!!!:D

Nekem meg tortát és muffint kell sütnöm:( Nem fogom kibírni,hogy ne egyek belőle a fiam szülinapján.Jajjj nekem

284. Moncsika80 (válaszként erre: 282. - Vaczila)
2010. jún. 11. 12:19
Hajrá!!! Kitartás!! :o)
283. Moncsika80 (válaszként erre: 281. - Awela)
2010. jún. 11. 12:19

Igazad lett!!!! Végre megmozdult a mérleg nyelve! :o) Eddig folyamatosan 68-67,5 kg között ingadozott, ma reggel végre 66,5 lett!!!!

Szóval: örül, örül, örül!!

282. vaczila
2010. jún. 11. 06:25
A tegnapi lazítás után ma megpróbálom tartani magam a szigorúbb étrendhez. Ma zöldbab főzeléket fogok főzni, rántás helyett egy kevés étkezési keményítővel. És tornázni is fogok, lehet mindjárt most reggel amíg nincs túl meleg.
281. Awela (válaszként erre: 280. - Moncsika80)
2010. jún. 10. 21:57
Majd holnap már látod, hogy volt eredménye. A nagy hőségben én is sokat iszom, pedig egyébként nem szoktam. Ma simán lement egy liter ásványvíz egy húzásra.:) Az a baj, hogy nagyon felmelegszik, amit magammal viszek, így mikor hazaérek, úgy csinálok, mint aki napok óta nem ivott.:)
2010. jún. 10. 21:45

Hát akkor mindenkinek jó szórakozást, pihizést!!!


Nálunk is úgy volt, h megyünk hétvégén Balcsira, de végül Délegyházára megyünk. Ma megvolt egy újabb gyüminapom, de a rengeteg folyadéktól (leginkább ízesített ásványvizet ittam) mégis úgy érzem, h minimum 5 kg-t híztam...

Mindenkinek további jó fogyit és szép estét!

279. Awela (válaszként erre: 278. - Vaczila)
2010. jún. 10. 21:41
Az jó hely! Régen én is lejártam, mikor a húgom úszni tanult és kellett valaki, aki nézi.:) Hétvégén én is jó sokat fogok úszni, imádom a vizet, nagyon nehéz kirángatni belőle. Úgyis ritkán járok le, legalább most kiélvezem. Ráadásul a nevelőapám a csúszdás bácsi, úgyhogy az is ingyen van.:) Lesz itt buli, már érzem!
278. vaczila (válaszként erre: 277. - Awela)
2010. jún. 10. 19:08

Ügyes vagy gratulálok!

Ma mi is elmentünk strandra délután, Kaposvárra. Nagyon jó volt. Egy csomót úszkáltam, legalább ennyit tettem a mai mozgás érdekében, ha már az étkezés nem sikerült valami jól.

277. Awela
2010. jún. 10. 18:34

Köszi, csajok, sikerült.:)


Ma csak ebéd volt, mert megint görcsben állt reggel a gyomrom. Ma kivételesen ettem egy kis puffasztott búzát is a salihoz, tornázni csak most fogok, délután aludtam egy nagyot.

Hétvégén megyek haza a szülőkhöz, beterveztük a két napos Balatont.:) Ki se fogok jönni a vízből estig.:)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook