Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 55 nap alatt -10kg fórum

55 nap alatt -10kg (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
246. Binky (válaszként erre: 245. - Be2a052d10)
2010. jún. 6. 20:55

A volt osztályfőnökömet műtötték a térdével, vett mbt-t, de továbbra is tolja be a sütiket...

Én nem tudtam neki megmondani, csak céloztam rá. Beszélgettem vele, mondtam neki, hogy az én térdem is fáj, ezért kezdtem el fogyókúrázni, nehogy terheljem.

Ha személyes példát, vagy ismerősét használod, talán...

2010. jún. 6. 20:46

Sziasztok!

Érdekes, amit írtok. Én is kérdeznék egyet. A férjem főnöke egy nálam fiatalabb csaj, szerintem 30 év körül lehet. Tavaly egy közös bulin nem bírt felállni, annyira fájt a lába. Pár hónapja kelések lettek a testén, nem bírt bemenni dolgozni, annyira viszketett. Most pár napja épphogy megúszta a trombózist. Iszonyú nagy darab, és nagyon sajnálom. Beszéltem már vele többször, de soha nem említeném neki, hogy fogyjon le, mégis tudnia kellene, hogy ezek ettől vannak. Mekiben 2-3 embernyit megeszik, bármi csapatmegbeszélés van, az kajához kötött. Lehet ezt valahogy diszkréten jelezni neki szerintetek? Vagy hagyjuk, egyszer reméljük megéri, hogy felérje ésszel, hogy a sírját ássa?

244. Binky (válaszként erre: 242. - Vaczila)
2010. jún. 6. 17:35
Nálunk a bátyám utasít vissza minden diétás dolgot. Ezért főzök magamnak diétás kajákat, és előtte eszem. Nem kínálgattam, sőt, nem is adtam belőle, ekkor kezdett rákapni:D Múltkor abonettet evett biopástétommal, mert egyszerűen ízlik neki, de amúgy meg nem kóstolná, ha megkínálnám.
243. Binky (válaszként erre: 241. - Moncsika80)
2010. jún. 6. 17:33

Remélem nálam is így lesz, nem szeretnék ilyen szempontból rá hasonlítani. Nálunk sosem volt agyonféltés, bizonyos dolgokban már korán önállósodnunk kellett.

Neki mindig az volt a gondja, hogy sosem dicsérték meg semmiért a szülei(a nagyszüleim), de ő se dicsér meg minket, csak ha olyat érünk el, amit ő érez eredménynek.


Azt mondják anyja lánya, hát ez úgy látszik rátok nagyon igaz:) Biztos csodálatos lehet anyának lenni, irigylem is a kismamákat meg az anyukákat, bár néha kicsit nekem már sok...hiába is, még nem tudhatom:D


Na ja, szerintem csak bikiniben látszódik majd, hogy mennyire lefogytam, de még nem vagyok magammal elégedett.

242. vaczila
2010. jún. 6. 16:50
Az én férjem sem különb. Bármennyit fogytam már, pedig voltak nagyobb fogyásaim, ő soha nem vette észre. Soha egy dicsérő szót nem kaptam tőle, mindig azt mondta hogy ő nem veszi észre mert mindennap lát. Amikor felvettem 1-2 lötyögős ruhát hogy érzékeltessem a változást, azt mondta a ruha nyúlt ki. Semmilyen diétás kaját nem hajlandó megenni, külön kell sütnöm főznöm mindent.
241. Moncsika80 (válaszként erre: 240. - Binky)
2010. jún. 6. 15:28

A tanulás miatt zártad be magad? Huh.. nem cserélnék veled! Viszont, képzeld el, h amikor vki meglát ennyi idő után - és fogysz - akkor sokkal nagyobb lesz a döbbenete! Az viszont szupi érzés :o)


Sajnálom a dolgot Anyukáddal... nem is igazán tudok - szerencsére - mit írni, mert nemt udom, h ez milyen érzés is lehet. Szerintem egy Édesanyának kutyakötelessége!, h mindenben a gyermeke mellett álljon!! És ezt nem azért, mert KELL, hanem azért, mert MINDIG mindenben a legeslegjobbat szeretné a Gyermekének! Legalábbis mióta én Édesanya lettem, így vagyok vele.. Tudod, teljesen más érzés, hogyha már neked is van gyermeked.. Én azóta jobban megértem Anyukámat. Vewle mindig is az volt a gondom, h "agyonféltett", még így 30 évesen is :o) Na, most el sem tudopm képzelni, hogy az én gyönyörűűű Picifiaim majd egyszer felnőnek, és kirepülnek Anya szárnyacskái alól.. Pl. múlt hét pénteken megkpatam az oviból az értesítőt, h felvették a kisfiam.. Kb. fél órán át zokogtam.. Anyósom és Férjem pedig röhögött rajtam.. :o))

240. Binky (válaszként erre: 239. - Moncsika80)
2010. jún. 6. 13:53

Ugyanmár, én csak megértem a dolgot, nálam anyám a tettes, aki korábban kignyotl a testsúlyomért, most, hogy diétázom, próbál megakadályozni, mivel ő meg meghízott...


Amúgy a férfiak morcik, ha fogyókúráról van szó:D

Biztos büszke rád, csak nem mondja. Örülj neki, hogy mások észreveszik:) Én be vagyok zárva már sok hete a négy fal közé ezért egy fikarcnyi elismerést se kaptam senkitől, mert már sok ideje nem láttam barátokat, ismerősöket.

239. Moncsika80 (válaszként erre: 238. - Binky)
2010. jún. 6. 12:59

Együttérzek veletek! mármint Veled, Annamaris NEM!!! :o))) Ugyanis nekem nem ment le 1,5 kg!! Sajnos!! :o)

Viszont ma voltunk piacozni kicsit, és 2 ismerősöm is "elájult", h mennyit fogytam.. nagyon jól esett, viszont a Férjem.. Na azt hagyjuk.. Szerinte túl sokat bezsélek a súlyomról, meg mit kell mindig csak ezzel foglalkozni, meg miért kellene neki egyáltalán bármit is mondania nekem ezzel kapcsolatban stb... Szóval most jól összevesztem vele :o) Ja, és amikor mondom neki, h csak szültem két kis Tündérmanót neki, és részben annaki is köszönhetem ezt a jelenlegi állapotom, ő csak ennyit válaszol: "Az első terhességednél én szóltam, h ne zabálj! Nem kellett volna 34 kg-t híznod!" Tudom, h igaza van, de szarul esik akkoris!!! Szerintem neki most az a baja, h nemrég ledobott egy tízest (pikk-pakk), de már vissza is jött kb. 3 kg!


Csajok! Kitartás!!!!! Én is holnaptól keményebbre veszem a dolgot!


(Bocsi a hosszú panaszkodásért...)

238. Binky (válaszként erre: 237. - A908366fdb)
2010. jún. 6. 12:26

Az igaz:) De rosszul esik, főleg mikor lehúzni próbálnak...ráadásul a családom.


Köszi, igyekszem:)

237. a908366fdb (válaszként erre: 236. - Binky)
2010. jún. 6. 12:10

HÁt kitartás a gyümölcsnaphoz:)


Amiatt meg ne keseregj. Én is szinte csak innen kaptam/kapok támogatást amióta fogyizok. Ezen túl kell lépni. Megy anélkül is:)

236. Binky (válaszként erre: 235. - A908366fdb)
2010. jún. 6. 12:08

Ügyes vagy, wáó, grat!:D


Én jelenleg gyümölcsnapot tartok, meg kesergek, hogy kevés támogatóm van a magánéletemeben fogyókúra szempontjából.

2010. jún. 6. 11:18

Sziasztok!

Ma mérlegeltem:)

Nem tudom, hogy hogyan csináltam, de 5 nap alatt másfél kg-ot fogytam:)

Jelenleg 78.5kg vagy:D:D

És nagyon boldog, mert már nem is emlékszem, mikor voltam ennyi utoljára:)

Talán 6 éve:D

És még nem is tornáztam annyit a héten, amennyit szerettem volna:(

Lusta voltam!


Ti hogy vagytok?

HOgy álltok?

234. vaczila
2010. jún. 5. 07:27
Napok óta ügyeskedtem az étkezés terén, de tegnap pedagógusnapi összejövetelen kellett este részt vennem ami vacsorával zárult. Hát nem volt éppen diétás, de úgy gondoltam ott nem különcködök hogy nem eszek. Így nagyot vétkeztem, de megpróbálom a napokban ledolgozni.
233. Awela
2010. jún. 4. 22:06

Sziasztok!


Jó sokat írtatok, jó olvasni.:)

Én ma bűnöztem, anyuméknál voltam és vizsga miatt reggel egy falat se ment le, délután 3kor tudtam csak enni, akkor viszont anyu féle házi bolognait. Kicsit bántam, de ellensúlyozta, hogy azóta se vagyok éhes.

2010. jún. 4. 21:44
vagyok én is, számolgatom a kalóriákat szorgalmasan, ma 1000 körül fejeztem be a napot...elégedett vagyok magammal :-)
231. Binky (válaszként erre: 230. - Binky)
2010. jún. 4. 20:20
ÁÁÁ, vazz, rossz fórum.
230. Binky
2010. jún. 4. 20:20

Elvileg nem.

Gyakorlatilag amennyit megengedsz magadnak, annyit. Viszont ha már mindenképpen akarsz gyümölcsöt enni, akkor ajánlom figyelmedbe a Testkontroll szabályait, ami csak éhgyomorra javasolja a gyümölcsevést, és úgy, hogy más jellegű táplálékkal nem fogyasztod együtt:)

Én is inkább gyümölcsöt ennék szénhidrátnapon pl. este, de aki betartja a szabályokat, az betartja, nem szeretnék senkit semmmire felbujtani:)

229. Ami005 (válaszként erre: 227. - Moncsika80)
2010. jún. 4. 20:03
Hát Moncsika már én is így vagyok:o)
228. Ami005
2010. jún. 4. 20:02
Eljött az este és megcsináltam az 1. gyümi napot baki nélkül!!!Oláhhholéhh:)
2010. jún. 4. 19:48

Komolyan, én internetfüggő lettem, mióta regisztráltam itt.. Mindig felugrok és bekukkantok egy minit :o)

Vacsira megettem egy kefírt, szerencsére ez ízlik, az ebédem pedig egy fél sajtos kifli volt körözöttel és szalámival.. :o( Tudom, ez viszont gáz..

Midnight! Tudom, könnyű mondani, de tényleg sokat számít, ha jóban vagy magaddal és elfogadod a tested.. Teljesen más a kisugárzása szerintem egy olyan Nőnek.. Sokkal vonzóbb - akár tök ducin is! - mint egy állandóan életunt, savanyú ember.

226. Ami005 (válaszként erre: 224. - 7aab4d3657)
2010. jún. 4. 19:45
Köszönöm,hogy írtál !Megpróbálom úgy csinálni.Csak nem értem,hogy miért úgy van írva a doboz oldalán ahogy nem jó:)
225. falcngate (válaszként erre: 222. - Be2a052d10)
2010. jún. 4. 17:05

Semmiképp se csináld, h nem eszel napokig, az nagyon sokat árt, jópár kilót fel lehet vele szedni!:)))

Szerintem nagyjából arányosan jönnek le a kilók, csak van, akinek a végtagjairól jön először, van, akinek pl. a hasáról.

Próbáld ne utálni magad, sőőőt szeresd a tested, meg fogja hálálni!:)

224. 7aab4d3657 (válaszként erre: 216. - Ami005)
2010. jún. 4. 16:14
Bocs, hogy belekotyogok: a zöld teát 60 fokos vízben kell áztatni, nem szabad forrásban lévő vízzel leönteni.
223. Binky (válaszként erre: 222. - Be2a052d10)
2010. jún. 4. 16:07

Mikor minden nap felüléseztem nagyon szép volt a hasam. Csak pár napig nem csináltam, és máris oda jöttek fel a hurkák:(

Szóval szerintem egyelőre erősíts.

222. be2a052d10 (válaszként erre: 214. - Falcngate)
2010. jún. 4. 15:58

Ez nagyon érdekes, amit írsz. Akkor nagyjából látom, hogy nekem mi lesz a végén. De ha lemegy onnan is, akkor örülök. Ugye nem lesz olyan, hogy valahonnan egyáltalán nem akar lemenni? Nem akarok torz lenni.


Amúgy azt fedeztem fel, hogy az elmúlt években nem zavart a súlyom, tudtam, hogy sok a hurka, de együtt tudtam vele élni. Ma viszont azt éreztem, hogy kibírnám, ha nem ennék napokig, sőt legszívesebben megfaragnám magam egy késsel, annyira zavarnak a hasi hájgyűrűim. :((((

221. Ami005 (válaszként erre: 218. - Binky)
2010. jún. 4. 14:33

Úgy írta a doboz oldalán,hogy 2-3 dl forrásban lévő vízben 3-5 perc de én csak 3 percig hagytam.De kipróbálom ahogy te írtad!


Túl vagyok a tornán RR 80 pörc.Izzadtam mint a ....

220. Ami005 (válaszként erre: 217. - Moncsika80)
2010. jún. 4. 14:31
Az tuti,hogy meg kell csinálnom :o))
219. Binky
2010. jún. 4. 14:18

Hajrá a gyümölcsnaposoknak!:)



(Én kínait ettem, nyammmmmmmm. De szerintem estig nem fogok enni már mást.)

218. Binky (válaszként erre: 216. - Ami005)
2010. jún. 4. 14:17
Túl sokáig hagytad benne ázni szerintem, max 1-2 perc kell neki, és alacsonyabb fokon, mint a közönséges teát.
217. Moncsika80 (válaszként erre: 216. - Ami005)
2010. jún. 4. 14:01
Kitartás!!!! Erős vagy, és megcsinálod!!! Tutifix! :o)
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook