Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 5 hetes terheségnél, rózsaszin folyás, aktus után:-( fórum

5 hetes terheségnél, rózsaszin folyás, aktus után:-( (beszélgetős fórum)


12. Bacskai Tamara (válaszként erre: 11. - Sziszike20)
2014. ápr. 4. 20:49
A feher folyäs a megvältozott hormontol van es terhesseg alatt ez termeszetes es a mennyisege folyamatosan nö szulesig.En egy 33 hetes kismama vagyok es a 3.kisbabäm värom.A lenyeg,hogy ne legyen kellemetlen szaga,ne vältozzon meg a szine mert az fertözesre lehet utaläs.
2011. jan. 15. 15:15
sziasztok valaki nem tudna segiteni h a fehér folyás terheség alat veszélyese.mert az orvosom nem nagyon mond semit csak anyit h ez nem jo.
10. pink sunrise (válaszként erre: 8. - Susika2009)
2010. jún. 29. 12:16

Na de jó!!örülök hogy minden rendben van:-)

sok szerencsét továbbra is:)

2010. jún. 29. 12:12
Szia! Próbálj meg nem aggódni! Én kisfiammal az 5. héttől félidőn túlig barnáztam, az okát nem tudták megmondani. Tippelgettek, mivel hematómát nem láttak. Állítólag a hormonoktól is felpuhulhat a méhszáj, így vérezhet. Mindenesetre ne felejtsd el hamar meglátogatni a dokidat! Lehet, hogy hormont kell, hogy kapj. ♥
2010. jún. 29. 11:23
sziasztok!TEgnap rá 1 órára már semmi nem jött,és azóta sincs semmilyen tünet,dokit felhivtam,azt mondta csak az aktus miatt volt,most kicsit pihi van a hancurral,de minden rendben amig nem lesz ujra ilyen!
2010. jún. 28. 23:39
Tényleg,ird meg majd hogy mit mondott a doki!
2010. jún. 28. 23:37

Reméljük hogy nem lesz gond,de ne idegeskedj tulságosan,az sem tesz jót:S

Pihenj,én drukkolok nektek s nem lesz gond;)

JÓ éjt.

2010. jún. 28. 23:35
Vissza kell fogni a hancúrozást, valószínű csak amiatt volt a rózsaszín, ilyenkor felpuhul, sérülékenyebbé válik odabent minden. Holnap irány az orvos, itt senki sem az. Na hallgass olyanokra akik azt mondják, hogy nekik is volt, hagyd figyelmen kívül, mert minde szervezet más és más. És írd majd meg mi volt a dokinál!
2010. jún. 28. 23:35
Ne aggódd túl. A méhszájból is jöhet vérzés a fizikai dolgok miatt. Vegyél be Cvitamint, vagy Rutascorbint, és pihenj. Holnap meg nézesd meg magad. Én mind a négy gyerekemmel vérezgettem. végül nem lett komolyabb baj egyiknél sem. Remélem Nálad sem lesz.
2010. jún. 28. 23:27
okés,addig nem lehet baj?ma kaptam meg a kiskönyvemet,szépen nött 1 hét alatt a baba:-(
2010. jún. 28. 23:23
Először is nyugodj meg,próbálj pihenni,ne végezz megerőltető munkát(pl ne emelj semmit).Holnap pedig feltétlenül menj el dokihoz,biztos ami biztos.....
2010. jún. 28. 23:21
Tud valaki tanácsot adni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook