Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi lehet a rózsaszínes folyás? fórum

Mi lehet a rózsaszínes folyás? (tudásbázis kérdés)


15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - 184481d874)
2021. nov. 7. 18:29
Tényleg? De én ma csináltam tesztet reggel első pisiből és negatív lett sajna. Ahogy a tegnapi is.
14. 184481d874 (válaszként erre: 11. - Brandy85)
2021. nov. 7. 18:00
Nekem is igy volt az elsővel.
2021. nov. 7. 17:58
Most már a hasam is eléggé görcsöl. Nem tudom mi lehet ez, de holnap elmegyek dokihoz.
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Brandy85)
2021. nov. 7. 13:41
Nem hiszem, hogy terhesség. De köszi.
11. brandy85 (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 7. 11:18
Nagyon sok nő nem számolgat és mensi környékén eshet teherbe. Sokan írták,hogy lehet beágyazódás,hiszen ha mindenki tudná mikor esett teherbe napra pontosan akkor nem kellene matekozni,szóval lehet baba is. Sok szerencsét!🍀
2021. nov. 7. 07:58
Bár amúgy mikor inszeminációra mentem, akkor a befecskendezéstől számított 11.,12.nap kellett visszamenni terhes tesztre. Szóval akkor valahogy nem jön ki a 12.nap a beágyazodasra.
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Borian)
2021. nov. 7. 07:56
Jó lenne bár kevés esélyt látok rá...
8. Borian (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 7. 07:54
a beágyazódás ovuláció után 6-12 nappal várható, sztem ez pont stimmel
2021. nov. 7. 07:46
Monsjuk az aggaszt, hogy mellé görcsöl is a hasam. Ezért gondolok Valami bakteriális vaginózisra, vagy hasonlóra.
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Ágio8405)
2021. nov. 7. 07:44
Hormon gond lehet amúgy, arról már én is hallottam. Mindegy, azért a flórahelyreállító nem fog ártani.
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Borian)
2021. nov. 7. 07:42
Jó lenne. Bár 30.-án volt peteeresem, szerintem ha lett volna beágyazodas, már megtörtént volna, nem?
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Ágio8405)
2021. nov. 7. 07:41
Peteeresem már volt, ovulációs teszt mutatta, mehszajseb nem lehet, mert szerdán voltam méhnyakrákszűrésen. Azért egy hüvelyflóra helyreállítás nem árthat, a dokim és más doki is szokta javasolni.
2021. nov. 7. 07:03
Ha nincs más tünet én emiatt nem vennék, tennék be semmit. Lehet peteérés jele vagy beágyazodás vagy hormon gond vagy méhszajseb, de nem olyan amire hüvelyflóra helyre állító kéne. Sokszor ki sem derül mitől volt.
2. Borian (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 7. 06:58
ha próbálkoztok, lehet beágyazódási vérzés
2021. nov. 7. 03:12

Sziasztok.

Kb egy hete is észrevettem, és tegnap este újra van. Kisbabaval próbálkozunk és elvileg 11 napom van még a következő menstruációig, de nem pontosak a ciklusaim, így ez plusz, mínusz 1-2 nap lehet.

Szóval este tegnap (szombat) és úgy egész nap éreztem görcsölgetni hol jobban, hol kevésbé, hol olyan erősséggel, mint mikor megjön a menzeszem, a hasam, alul. És egész nap (mivel tisztasagi betétet hordok, látom) nap ilyen krémes sűrűbb (de egyértelműen nem gombára utaló), végülis normális állagú, illatú, stb folyasom volt és van, viszont egyén, de nagyon enyhén, talán azt mondanám, hogy olyan halvány púder színűen rózsaszínes az árnyalata. Nekem menzesz előtt pár nappal, de nem 11 nappal szokott ilyen lenni, de nem is mindig és most ez a görcsölgetés hozzá, nem értem. Meg nem vagyok fázva, fel sem fáztam, minden oké velem (lekopogom) de most ezt a folyast nem tudom hova tenni.

Lenne valami tippetek mi lehet? Vasárnap nyilván dokihoz nem tudok elmenni és hát úgymond hónap vége van, most nincs 10-15 ezren a dokimra, sztk alapon meg kizárt, hogy menjek!

Veszek hüvelyflóra helyreállítót, nekem az Idelyn Belima vált be. De ha van tippetek ez mitől lehet, szívesen fogadom!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook