Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Barnás, rózsaszín folyás terhesség alatt fórum

Barnás, rózsaszín folyás terhesség alatt (beszélgetős fórum)


9. Alnisa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 7. 13:35

A vér és a barna sosem normális egy terhesség alatt.

Annak mindig oka van, vagy heamatoma vagy hormonális gond.

8. Ágio8405 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 7. 11:59
Annak mi köze hozzá? Véralvadási zavarosok is kapnak progit ugyanugy meddőségi kezelés után vagy ha egyébként indokolt.
2023. jún. 7. 10:41

Egyébként csúnyán visszeres a lábam, és anno fogamzásgátlót se szedhettem.

Szerintem pont ezért a progit se írná fel

6. kiskacske (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 7. 10:16

Nem hiszem, ahhoz nagyon picike még, ő csak adatokat fog felvenni, súly, vizelet ilyesmiket néz majd.


Ha erősebb pecsételést vagy vérzést veszel észre szerintem hívd a dokid, vagy menj ügyeletre. :) Remélem minden rendben lesz veletek! ☺

2023. jún. 7. 10:14

Koszonom q nyugtatasokat remelem minden rendben lesz. 12 hetes ultrahangra megyek csak kovetkezobek juli 6.an

Kedden a vedonohoz de gondolom o nem nez szivhangot

4. kiskacske (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 7. 10:08

Szerintem, ha ennyire enyhe, akkor nem progihiány. Nekem wc papíron is látszódott, amikor volt, és akkor se volt indokolt, csak az ügyeletes orvos akart megnyugtatni. :)


Ha csak ő látta az simán lehet a vizsgálattól is. Bízz az orvosodban. ☺

2023. jún. 7. 09:56
Érdemes lenne feliratni progit? Sok helyen meg annyira szidják, nem tudom mi lenne a jó, mert az orvosom nem írta fel
2. kiskacske (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 7. 09:55

Lehet normális, főleg, ha kicsi. Ennyire korán nekem azt mondták, hogy egy mensinek megfelelő vérzés is lehet normális.

Egyrészt felpuhul a méhszájad könnyen sérül, illetve elpattanhat 1-1 hajszálér és az is okozhatja.


Nekem rutascorbint kellett szednem, illetve a 3. ilyen alkalom után kb 9-10 hetesen kaptam progit, de inkább a saját megnyugtatásomra írták fel.


Most 15 hetesen enyhe méhszájseb miatt fordul elő nálam pl pecsételés. :)

2023. jún. 7. 09:30
Sziasztoook.8 hetes kismama vagyok, és megszeretném kérdezni valakinek volt mar ilyen? Hol nagyon halvány alig észrevehető rózsaszínes, hol barnás folyásom van. A wc papíron nem látszik semmi észre se vettem volna, cssk a nőgyógyászom amikor megvizsgált akkor vette észre. Nem mindennapos, egy két alkalommal látom. Az orvosok aztmondták normalis. Nektek volt már ilyen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook