Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 400 fekvőtámasz, 200 hasizom fórum

400 fekvőtámasz, 200 hasizom (beszélgetős fórum)


1 2
15. virág krisztina (válaszként erre: 14. - 363d535da9)
2006. dec. 3. 21:50
Gratulálok a kitartásodhoz, és kiváncsi vagyok tényleg sikerül-e.
2006. nov. 19. 14:29

A fekvőtámasz nem tudom milyen hatékony, de....

Bedölvén a reklámoknak,( most, hogy a Tesco akciózta,) elrohantam és vettem egy Ab King Pro elnevezésű haspadot. Tény, hogy 2. hete minden nap megcsinálok 360 felülést és 120 lábemelést (alsóhasizom). Mellette hetente 3-4 x 20 percet bringázok (szobabiciklin). Most a fogyit, mint olyat abbahagytam, de ígyekszem 1-2 óra után már kihagyni a szénhidrátokat, és a vacsorát letudni egy kis gyümölccsel, vagy joghurttal. (A gond csak annyi, hogy félig gyógyult kényszerevőként, még időnként elkap a falási roham, de egyre ritkábban) Úgyhogy 2-3 hónap múlva majd referálok nektek, hogy domború "kockás" hasamon milyen változás következett be.

2006. nov. 19. 13:46
Egy kérdés: Milyen fekvőtámasz? Van aki 1pici könyök hajlításra azt mondja hogy fekvőtámasz. Én általában orromig engedem le a fekvőt(bár lehet hogy nem tesz jót a karnak), néha még gyakorlom a 2,3,5ujjas fekvőt is. Lehet kézfejen is nyomni(ezt is csinálom). szerintem a rendszerességen van a hangsúly+persze csinálni kell. ha 0ról indulc és napi 1-el növeled az adagot, akkor év végére napi 365 fekvő meglesz.
2006. nov. 9. 12:52

de gondolom nem úgy kezdte , hogy egyik nap felkelt és azt mondta a tükörbe magának: -Na én mától 400 fekvőtámaszt és 200 felülést csinálok!

FOKOZATOSSÁG!

11. 7130b15964 (válaszként erre: 10. - Mese)
2006. nov. 9. 12:28
Nem hiába FEKVŐtámasz a neve ;)
10. mese
2006. nov. 9. 12:12
Hát... én még kettőtől is kifekszek...:)
9. 7130b15964 (válaszként erre: 4. - 831ad879a7)
2006. nov. 9. 12:09
Lassan két hónapja napi szinten edzek (általában kétszer 1 órát). Olyan 9 kilónál járok, még van egy pár hónap előttem:))) Az viszont biztos, hogy érezhető és látható is a változás, ami azért könnyebbé teszi a folytatást.
2006. nov. 9. 12:05

Szerintem olyan ember nincs, aki ennyi fekvőtámaszt meg tud csinálni, főleg jelentős túlsúllyal. Én évek óta tornázom rendszeresen, de 50 fekvőtámasz után még az edző is szarul van, pedig tiszta izom, nem hogy mi?!

A hasprés oké, azt elhiszem, bár nem a pasik erőssége szerintem.

7. zikzik (válaszként erre: 1. - Virág krisztina)
2006. nov. 3. 14:43

Olvastam a klotyón. A Csocsesz névre hallgató sztárról van szó. Kopasz volt és kövér. Most vékony, ráadásul új haja is lett.


A napi 400 fekvőtámasz nem olyan nagyon sok, ha van egy kis félreeső hely, ami a rendelkezésedre áll. Napi munkaidőben ez óránként 50. Rendszeresség kérdése.


Mellesleg kétlem, hogy csak ettől le lehet fogyni. Amikor aktívan sportoltam, ennél jóval nagyobb terhelés mellett is képes voltam hízni.


Szerintem a futásnál, vagy a tempós sétánál nincs hatékonyabb.

6. emagdi (válaszként erre: 1. - Virág krisztina)
2006. okt. 26. 09:32

biztos hatásos, gondolom van vagy egy óra amíg ezeket megcsinálja, tehát minden nap egy órát intenzíven mozog.

nyilván bármilyen más, napi egy órás intenzív mozgással ugyanezt érte volna el.

a gond csak az, hogy általában az emberek (én is!) lusták mozogni.

5. virág krisztina (válaszként erre: 3. - 7130b15964)
2006. okt. 26. 09:27

ÉN még nem csináltam ennyit max 30-at elég is volt. De olvastam róla és csodálkoztam ezért vetettem fel a dolgot. Aki csinálta férfi volt.

A hasizom nekem is menne ( igaz elég lusta vagyok)

4. 831ad879a7 (válaszként erre: 3. - 7130b15964)
2006. okt. 25. 16:39

:-)Nem, bizos, hogy nem csináltam:-) A hasizom menne nekem is, mert mindent hasizomból csinálok eleve, még az orromat is úgy fújom ki, és nincs is a hasammal probléma. Viszont a kezeim mindíg is gyengék voltak.

Én inkább a fenekemre szeretnék valamit, de az az igazság, a kezdeti erőbedobás hamar alább marad :-(

Szerintem biztos hatásos egyébbként, mert ha én belegondolok abba a pár fekvőtámaszba, amit életembe elvégeztem, minden izmomat igénybe kellett vennem, hogy megtudjam csinálni. Mért, Te hány kgot szertnél fogyni? Próbáld ki, veszteni biztos nem fogsz vele-

3. 7130b15964 (válaszként erre: 1. - Virág krisztina)
2006. okt. 25. 16:30

Az biztos, hogy csodákra képes. Csináltál már összesen 400 fekvőtámaszt életedben?:)


Próbáld ki, de aztán számolj be róla, hogy mennyit bírtál megcsinálni ebből a napi adagból!


Nekem még a hasprés menne is olyan 2x100-as felbontásban, de a fekvőtámasz az rémesen soknak tűnik. Egyébként sem hinném, hogy önmagában ettől menne le 22 kiló. Másrészt, azért van egy rakás izom, amit át kell mozgatni és meg kell erősíteni. Persze, a semminél ez is sokkal, de sokkal jobb.

2006. okt. 25. 16:29
aki megbír csinálni napi 400 fekvőtámaszt, az már maga a csoda:-) Én 3at se bírok egyszerre. De biztos hatásos.
2006. okt. 25. 16:17
Olvastam, egy ismert emberről ( fotót is láttam elképesztő), hogy néhány hónap alatt (3 vagy 4) 22 kg-tól szabadult meg.Nagyon látványos a kép legalább 10 évvel látszott fiatalabbnak. Létezik az, hogy ezzel tényleg ennyit fogyott??-vagyis inkább átalakult. Ő azt mondta 400 fekvőtámasz és 200 hasizom naponta csodákra képes.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook