Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 40 és annyi? fórum

40 és annyi? (beszélgetős fórum)


1 2
2021. júl. 29. 10:15

Nekem a 40 nagy vízválasztó volt!

Tényleg volt egy "kattanás", hogy igenis foglalkozzam többet magammal, nem kell mindenkinek megfelelni, éljek a mának, élvezzem az életet, fogadjam el magam.

A gyerekeink már kamaszok, nem kell fogni a kezüket, saját kis életük van, tudunk újra kettesben lenni a párommal, jobb a kapcsolatunk minden téren, mint valaha!

Imádom a munkám, az életem, elfogadom a testem, a ráncaim, sokat nevetek, igyekszem azt látni, hogy a pohár félig tele van!

Törődöm a külsőmmel, belsőmmel egyaránt és igyekszem megőrizni ezt, ami most vagyok, mert ez bőven ideális nekem, ezerszer jobb, mint mondjuk 25 évesen...

És ezt a környezetem is látja és értékeli.

5. NomNom (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 28. 20:35
Végignézted a filmet? Ha igen akkor pozitívan állnál a dologhoz.:)
2021. júl. 28. 20:20
Mi a kérdés?
3. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 28. 20:17

Ha megéled, és úgy, hogy nem mersz szívből élni, akkor annyi, ha élsz akkor a 90 is érdekes lesz, persze, ha lesz hozzá egészséged is.

Mindenki másképpen éli meg az életét, van aki kezek-lábak nélkül is tartalmasabban, boldogabban él, mint egy éptestben élő. Rajtad áll annyi, vagy nem nem annyi az, az annyi. :)

2021. júl. 28. 19:46
Én nem teljesen értem a felvetésedet...
2021. júl. 28. 19:42

Van egy ilyen film. Sokat foglalkoztat a kérdés! Valóban így van? Cáfoljatok meg, ha nincs így!


[link]

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook