Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 4 hónapos kisfiammal 2 napja kezdtem el az almalé kóstoltatást, de nem tudom, hogy mennyi napi adagot adhatok neki. Tudtok segíteni? fórum

4 hónapos kisfiammal 2 napja kezdtem el az almalé kóstoltatást, de nem tudom, hogy mennyi napi adagot adhatok neki. Tudtok segíteni? (tudásbázis kérdés)


6. kszb (válaszként erre: 5. - Gumi-nyuszi)
2013. jún. 11. 21:17
persze :) hisz a híg anyatejtől, tápitól még nme volt az a haygományos, szilárd széklete :) Az majd kialakul, ahogy bevezeted a többi kaját is :)
2013. jún. 11. 21:04
Köszönöm. Egyébként tényleg jól fogadta és evett is volna még, ha többet adok. Azért a pépes almával már óvatosabb leszek! :-) Fosi nem lett belőle, inkább sok puki... Szerintem az alma egy kicsit fogja a székletét.
4. kszb (válaszként erre: 2. - Gumi-nyuszi)
2013. jún. 11. 21:01
nyugi! :) nem ártottál :) Max lehet, h kicsit fosi lesz az újfajta étel bekajálása miatt, de más sztem nem lesz :) Örülj, h jól fogadta a másfajta ízt, ételt :) Mások meg emiatt küzdenek.
2013. jún. 11. 21:01
Szerintem semmi okod az aggodalomra. Nem kell vele napi fél litert megitatni, és ennyi. Gondolom nem hányta ki, meg semmi, úgyhogy nincs gáz. Nyugodtan adj neki egy keveset, nem kell újra elkezdeni előlről.
2013. jún. 11. 20:58
Azonnal ízlett neki, így sokat evett már első alkalommal is. Most hallottam, hogy csak 1-2 kanállal kaphatott volna, ezt az adagot emelve napi 1-2 kanállal. Nagyon elrontottam? Ártottam neki? Álljak le és kezdjem "ÚJRA" az 1-2 kanalas módszerrel?
2013. jún. 11. 20:56
4 hónapos kisfiammal 2 napja kezdtem el az almalé kóstoltatást, orvos javaslatára. Folytatás lejjebb.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook