Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 4 éves gyerkőcnek milyen társasjátékot ajánlanátok? fórum

4 éves gyerkőcnek milyen társasjátékot ajánlanátok? (tudásbázis kérdés)


2011. aug. 12. 00:46

Az én lányom négy és fél éves,és imádja a gyermek Activity -t.Képek vannak rajta-tud rajzolni a táblára,ügyesen körülírja,még mutogat is a drágám.

Labirintus Junior azt is szereti.

Van lego társasjátékunk-az a kedvence-Minotaurus.

Azt még saját maga is össze tudja szerelni:)

8. Vanessza13 (válaszként erre: 7. - Bnedora)
2011. aug. 11. 20:47
ez igaz!Nálunk is van egy csomó társas,de leginkább a mókásak kötik le...
2011. aug. 11. 20:36
Sziasztok! Minden gyerek más és más. Amint írjátok, sok gyermek már ilyen korban szeret társasozni, de vannak, akiket még nem köt le. Az unokáim ikrek, 4,5 évesek, van már nekik egy pár társasjátékuk, de még nemigazán köti le őket. Jó lenne meggyőződni előbb arról, hogy mennyire fogékony erre a játékra.
6. bucimami (válaszként erre: 2. - Re87)
2011. aug. 11. 20:30

Szia!

Ha az a hugohami, amikor golyókat kell négy vízilóval elkapni :-), akkor olyat láttam az Auchanban.

Az én legkisebb lányom is négy éves és imád társasozni, úgyhogy tudok sorolni pár játékot, amit nagyon szeret:

Dominó- lehet képessel kezdeni, de a pöttyöket is gyorsan megtanulják megszámolni. Nekünk van Dominó trigonánk is, ez háromszög alakú és a színeket kell összeilleszteni, ez kicsit bonyolultabb, de még hosszú évekig tud játszani vele.

4 első játékom: színdobókockával kell dobni, így akár 3 éves kortól játszható, különböző nehézségű játékok vannak benne.

MuCsacsi: ez egy nagyon jó memóriajáték és bár a nagyobbaknak vettem, mégis a legkisebb imádja a legjobban, mivel etetni és "kakiltatni" kell a csacsikat :-).

2011. aug. 11. 20:09
az én 4 éves lányomnak a Pliccs Placcs pingvin,a Falánk mókus és a tortacsata a kedvence.A pingvines,még nekem is bejön...:)
4. Vanessza13 (válaszként erre: 2. - Re87)
2011. aug. 11. 20:05
én még láttam ilyen Hugósat valahol..
2011. aug. 11. 20:04
Szia!Én elég sok társast vettem a Lányomnak és a legjobban a Málhás Csacsi és a Találd ki Extra jött be Neki.Ez elsőt 3 a másodikat 4 évesen kapta.
2. Re87
2011. aug. 11. 19:58

Lehetőleg ne tízezer forintosat,bár még az is megérné,ha lefoglalná:).

Nem tudjátok hugohamit lehet-e még üzletben kapni?

1. Re87
2011. aug. 11. 19:57
4éves gyerkőcnek milyen társasjátékot ajánlanátok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook