Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen társasjátékot ajánlotok 4 éves kisfiúnak? fórum

Milyen társasjátékot ajánlotok 4 éves kisfiúnak? (tudásbázis kérdés)


2014. nov. 17. 11:40

[link]


ezt nézd meg!

2014. nov. 16. 01:41

Én szegényen ollóval vágnák ki hézakat újségokból laminálnám talra állítanám az épületeket, rendőrség, bank. Utcasor útest kereszteződés, sima fekete-feket fehér print szagatott vonalal és méretre vágva vastag lapon az még laminálni sem kell.


Két rendőr autó, egy teher , tűzoltó , mentő pár utcai és sport autó és megnézetnék vele egy két 70-es évek beli krimit, azok visszafogodtak voltak a Dirty Harry-n kívül. És ha értlemes tuti jót játszana.


Szoc munkáskén csináltak ilyen ismerőseim. Jobb mint a boli játék a kívágott része. Handmade is is sokat segít. ;)


Együtt játék, ... - szorik. Az kisautókat alaposan mosni és szírtani ekll, esetleg alkoholos rozsdaszín filccel 'retusálni'.

2014. nov. 15. 20:11
érdemes bolhapiacon, kilós játékboltokban körülnézni. én lotti karottit egy ezresért vettem bolhán. itt fb-os csoportban labirintust 2000ért. amúgy 4-5ezernél kezdődnek a jobb játékok. persze lehet olcsóbban is jót találni, de nehéz.
2014. nov. 15. 09:44

Köszönöm szépen mindenkinek:-)

A lotti carottiról hallottam már és zt ajánlották nekem is:-)

Mind nagyon drága?

A kinevet a végén elvű nekünk is van...azt szeretjük, de most újítani szeretnék neki:-)

2014. nov. 12. 14:01
Csupa csupaszt tyúkeszű nevű játékot rongyosra játszották...
10. youlcsi (válaszként erre: 9. - Youlcsi)
2014. nov. 12. 13:48
ja és pizzaszakácsos egyensúlyozós... bár kb 2 dobás után inkább elkezd nekem vacsorát készíteni :D
9. youlcsi (válaszként erre: 1. - Rokakoma2)
2014. nov. 12. 13:34

csigafutam, lotti karotti, click clack, gyümölcsöskert. ezeket nagyon szereti játszani a kisfiam.

időnként előkerül tininindzsás kockapóker :) illetve a mesterek labirintusa, ahol már eljutottunk odáig, hogy csak néha teleportál át a falon :)


tudnak-e repülni a malacok? szunyókáló óriások, zingo kívánságlistát... meg talán a carcassone gyermekei is, de ebben még nem vagyok biztos.

8. b00d33e65c (válaszként erre: 5. - Annadi)
2014. nov. 12. 13:21

A lányomnak is azt hoz a Jézuska! :)

Bogyó és Babóca nagy kedvenc.

7. Sopianae (válaszként erre: 5. - Annadi)
2014. nov. 12. 12:52
Ezeket nálunk is szeretik a gyerekek, kedves és egyszerű társas, amelynek a szereplői ismertek.
2014. nov. 12. 12:51
Nekünk ebben a korban s Lotti Karotti is nagy kedvenc volt. Meg a a Kisvakond és barátai.
2014. nov. 12. 12:35
Bogyó és Babóca :) Az alap a Ki nevet a végén. De nekünk a Baltazár szülinapja a kedvenc. Az úton az ovibant meg most hozza a Jézuska.
2014. nov. 12. 12:32
Nálunk a csótánycsapda a nagy kedvenc! :)
2014. nov. 12. 12:28
Szia! A 3.5 éves fiam kedvencei: Bogyó és Babóca Memóriaforgó, Play-Doh Smashed Potatoes, Colorama, Dínó Bingó, Ki nevet a végén. Nagyon jó a Halli Galli is, az nekünk nincs, rokonoknál szoktunk vele játszani.
2014. nov. 12. 12:15
Szia! Nekünk a Bogyó és Babóca társasjátékok a nagy kedvencek. :)
2014. nov. 12. 12:07

Sziasztok!

Társasjátékot ki mit ajánl 4 éves kisfiúnak...valami szupert szeretnék ami vicces és izgalmas...ötletek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook