Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » 35 éves létemre nem tudok főzni. fórum

35 éves létemre nem tudok főzni. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3 4
98. Napsugár8 (válaszként erre: 92. - Globus)
márc. 22. 14:09

Jutazsákos lisztből mérte ki a boltos, amibe könnyen belekerült a zsák anyaga. Ezért is kellett átszitálni, és igen, könnyebb lett tőle a tészta.

Arra azért vigyáztak a boltosok, hogy inkább 5 dkg-mal kevesebb legyen, mint több.

Valamelyik nap csodálkoztam el éppen, az egyik üzletajtó az 5 kg-os súllyal volt kitámasztva. Minthogy beadta volna a múzeumba, mint megbecsülendő régiséget. :))

márc. 22. 08:46
Ennél nagyobb bajod sose legyen. Majd ha rászorulsz, megfogod tanulni.
96. tumbo2 (válaszként erre: 92. - Globus)
márc. 22. 08:45
nálunk ládában volt a liszt,mindig átszitálták,bár a nagyanyám utált sütni,a sparheltben nem is tehetett normálisat.állítólag most is át kéne,könnyebb lesz tőle a süti.
márc. 22. 08:39

Ez nem életkor kérdése.


Jelen korunkban bárki le tud utánozni egy youtube főzősvideót, ha olvasni nem akar receptet. Ebben áll a nagy "főzni tudás".

márc. 21. 05:31

Nem tudok . .nem tudok..

Csak akarni kell.😉

márc. 21. 05:22
sose keso megtanulni fozni!
92. globus (válaszként erre: 87. - Napsugár8)
márc. 20. 08:36

Én még zsákos lisztre emlékszem gyerekkoromból, szitálták felhasználás előtt. Utána talán 2 kg-os csomagolásúak voltak először, vagy nagyobb?

Régi mérleg még megvan falun :) Két tányéros, egyikben a súlyok, másikban áru. Belegondolok, digitális grammjaihoz képest akár 5 dekát lazán tévedett.

91. f80e6767b9 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 20. 08:30
Nézd meg a Lecsó című filmet. Abban is az a mottó: Főzni bárki tud!
90. tumbo2 (válaszként erre: 89. - Napsugár8)
márc. 9. 15:01
bár én mérni szoktam,de sokkal kevesebb marad.amikor még egy kiló ,egy kiló volt-az nem most volt.
89. Napsugár8 (válaszként erre: 88. - Tumbo2)
márc. 9. 14:01
👍
88. tumbo2 (válaszként erre: 87. - Napsugár8)
márc. 9. 09:46
ja,most beleönteted egy kiló liszt felét,aztán sokkal kevesebb marad.
márc. 9. 09:41
Nekünk még anno konyhai mérlegünk sem volt. Ha úgy szólt a recept, hogy pl. 50 dkg liszt, akkor elővettünk egy bontatlan csomag lisztet, és annak a felét öntöttük a gyúrótálba... édesanyánk mindig azt mutatta: "ennek ilyennek kell lennie a végén". Mármint gyúrás végén, (nokedli kavarás) végén, stb. stb.
86. srcrss (válaszként erre: 82. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 9. 09:39
😄
85. tumbo2 (válaszként erre: 81. - Rockcica)
márc. 9. 09:17
én sem tanítottam a lányom,talán egyszer mondtam,hogy nézd,hogy csinálom.az anyám sem engem,de 14 évesen jobb kocsonyát főztem,mint ő,valami csak ragadt ránk.
84. tumbo2 (válaszként erre: 82. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 9. 09:15
de nem életed végéig.a vejem még kenyeret is sütött,mikor egyedül élt.
83. Napsugár8 (válaszként erre: 82. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 9. 08:27
Azért nem árt, ha ezt-azt megtanulsz még a mamától. Talán idővel majd őneki is jól fog esni, ha valaki elébe teszi a készet. :))
82. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 81. - Rockcica)
márc. 8. 20:04
Mamahotelben élek és főznek rám.
81. rockcica (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 8. 16:41
Azt hogy? Szülőkkel éltél eddig? Mondjuk TALÁN megértem, de annyira mégsem, hogy anyud nem mutatott meg semmit..Ha nem éltél velük, akkor nem igazán.. Mit ettél, vagy minden nap étterembe tudsz kajcsizni(ha igen, akkor nincs gond ha van rá pénzed, lehet én se nagyon főznék, bár jól tudok de néha annyira nincs kedvem...
márc. 8. 16:20
Szeretek és tudok is főzni. Ettől függetlenül nem gyakran főzök, mert anya főz.
79. Napsugár8 (válaszként erre: 68. - Michelle.r)
márc. 8. 15:14

Én is úgy vagyok vele.

Ha valahol találkozok egy addig ismeretlen kajával, már az első olvasás közben előjönnek az ötletek, mit, hogy módosítok rajta, hogy saját ízlésem szerinti legyen. :))

78. Napsugár8 (válaszként erre: 58. - Krisztikrisz)
márc. 8. 15:10
Én leginkább a zöldségféléket habarom a végén, az esetben egyáltalán nem kerül bele zsiradék, és hidegen is lehet belőle jócskán kanalazni. :))
77. tumbo2 (válaszként erre: 68. - Michelle.r)
márc. 8. 14:44
ahogy szereti valaki.
76. Epresturmix (válaszként erre: 74. - Globus)
márc. 8. 13:15
De rég ettem azt! 🥹😍
75. Epresturmix (válaszként erre: 73. - Tien)
márc. 8. 13:15
legjobb!😚
74. globus (válaszként erre: 72. - Epresturmix)
márc. 8. 11:18
Daragaluskával is szuper 🙂
73. tien (válaszként erre: 72. - Epresturmix)
márc. 8. 11:10
Dettó.
72. Epresturmix (válaszként erre: 67. - Michelle.r)
márc. 7. 23:31
Nem hangzik rosszul. Én a hagyományos eljàrással. Pici liszt, olaj, püré, fokozatosan adok hozzá vizet. Só, bors, rottyanás után kristálycuki, aztán betűtészta.
71. unom (válaszként erre: 52. - Mimóza07)
márc. 7. 21:12
Miért lenne szégyen?
70. michelle.r (válaszként erre: 69. - Globus)
márc. 7. 20:54

Uhhhhhh, máris imádom, köszönömmm :))

Sült csülök airfryerben Szokytól, és a Feri kukorica-cukkini főzeléke jó kis szombati ebéd lesz 🤗

69. globus (válaszként erre: 67. - Michelle.r)
márc. 7. 20:01
Nézd meg Főzelékes Feri oldalát, ott vannak csudi dolgok.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook