Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 35-45 közötti férfiak! Megcsalnátok a feleségeteket egy 25 éves nővel, ha lenne rá lehetőségetek? fórum

35-45 közötti férfiak! Megcsalnátok a feleségeteket egy 25 éves nővel, ha lenne rá lehetőségetek? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
47. Soufflet (válaszként erre: 42. - Cidanoi)
2022. okt. 3. 15:57

A svajci "feministaknak" a drsga anyjukat, hogy az apam kesett le repulot miattuk. Es a drsga tuntetok nem tudtak, hogy mi az a tobb jog.

Szabadon eltunk, fenovunk, azt valasztunk, akit akarunk, az sem szamit, hogy pasit vagy not.

A fizetesi atlag a statisztika szerint szarabb, de szerintem sok ferfi ad a "haztartasba" tobbet, es nem az o hibajuk, ha valaki "csicska"marad otthon. Vissza lehet menni dolgozni.


Az en apam is rengeteget dolgozott, es anyam inkabb kivitte a siro ocsem, hugom a konyhaba, hogy legalabb o ejjel aludjon, ha tud. Csak neki van elvalaszto cicije.


A szomszednak is lehet gyereke.

46. Cidanoi (válaszként erre: 41. - PöttyösPanka)
2022. okt. 3. 15:52
Alapból szerintem megvan a férfiakban az elköteleződés és ami ezzel jár, ahogy te írtad családapa, fészek, feleség. A gond mindig ott van, amikor valami elveszik, valami által. Szóval ott az életforma kezdetben, hogy kinél, miért romlik el azt nem tudom, de mindenhez két ember kell, a romláshoz is. Olyan nincs, hogy csak a férfi a hibás. A férfiak, így oldják meg a dolgaikat, pótlással. A nőket nem tudom, de ott is előfordulnak félrelépések, sok férjezett nőnek van viszonya, így az ő reakcióik is hasonlóak. De ezek mára általános dolgok. Képzeljétek el, mi lenne, ha itt is többnejűség lenne. De most nem vicc. Komolyan érdekelne, hogy érintené ez a nőket, érzelmileg, ha ilyen történne.
45. Amaunet (válaszként erre: 41. - PöttyösPanka)
2022. okt. 3. 15:44

OK. Csak tényleg úgy éreztem, hogy nem az egész mondanivalómat vetted alapul a válaszodhoz.


Igen, lehet úgy élni. Még házasságban is, ha a társunk megérti ezt. Hiszen általában a házastársak ismerik egymást a házasság előtt is. Tudják milyen "természetük" van a másiknak.

Mifelénk ez úgy mondják az öregek "Ki milyet szakít szagolja!"

44. e620d9d97b (válaszként erre: 41. - PöttyösPanka)
2022. okt. 3. 15:37
Egyetértek.
43. Soufflet (válaszként erre: 39. - Amaunet)
2022. okt. 3. 15:37
Nem sokaig voltam terhes, de ragaszkodni keztem a pasimhoz. Ilyen a ferfiaknal nincs.
42. Cidanoi (válaszként erre: 38. - E620d9d97b)
2022. okt. 3. 15:36
Igen ez egy elvárás, de nincs így sajna. Hogy a tojás volt előbb vagy a tyúk azt nem tudom, de az mára nyíltan látszik, hogy a nemek csatája van. Amiben nem lesznek győztesek! És bizony amelyik férfinak van esze, az olyan nőt fog keresni, akinél férfi tud lenni, és nem csak az ágyban :)
41. PöttyösPanka (válaszként erre: 37. - Amaunet)
2022. okt. 3. 15:35

Bocsi, azt hittem, beszélgetünk.


Ha megengeded, és nem veszed kötözködésnek, akkor azt még hozzátenném, hogy természetesen lehet úgy élni, hogy az ember kiélje a természetes ösztöneit, és vadásszon kedvére. De akkor illenék ezt az életformát felvállalni, és közben nem eljátszani az erkölcsös családapát csak azért, mert minden kéne egyszerre: meleg családi fészek, szerető feleség és partnereket tekintve változatos szexuális élet. De természetesen ez csak az én véleményem.

40. Soufflet (válaszként erre: 36. - Cidanoi)
2022. okt. 3. 15:34
A feminizmus szerintem is addig szep, amig belatjuk, hogy mehunk vagy herenk veleszuletett dolog, es igy kell egyutt elni. Lehetoleg boldogsagan, kiegeszitve egymast.
39. Amaunet (válaszként erre: 30. - E620d9d97b)
2022. okt. 3. 15:31

Én az itteni bejegyzésekből gondolom és érzem azt, hogy a nők sokkal inkább "ragaszkodóak".

Talán, mert sokkal többen képviselik az oldalon a női nemet.

38. e620d9d97b (válaszként erre: 36. - Cidanoi)
2022. okt. 3. 15:30
Nem tudom, hogy miért. Én nem akarok szerepet cserélni, de azt sem akarom, hogy elnyomjanak.
37. Amaunet (válaszként erre: 29. - PöttyösPanka)
2022. okt. 3. 15:27

Kiragadtál két szót és most ez lesz a káka?


A női társadalom elvárásairól beszéltem a fórum címével kapcsolatban.

Természetesen a nőknek is a társadalomi kötöttségekkel kell/illik élniük, amit elvárnak tőlük.

De ezek a kötöttségek sokszor megegyeznek az ő elvárásaikkal a férfiak felé.

Aki viszont más, szabadulna ezektől a kötöttségektől, nem akar megfelelni az elvárásoknak az rögtön pellengérre lesz állítva, el lesz ítélve.


Ezért is gondolom, hogy a fi. kérdésére nem lehet igen/nem választ adni. Okoskodhatunk róla, ki-ki a maga elvárásai és korlátai szerint.

36. Cidanoi (válaszként erre: 30. - E620d9d97b)
2022. okt. 3. 15:22
Vajon miért? Nagyon vidámnak tűnik, (de nem az) amikor megjelennek a női egyenjogúságért indult mozgalmak. Amik mára odáig jutottak, hogy vannak csoportok, aki egyenesen és nyíltan követelik, hogy a férfiak is szüljenek gyereket! Sokszor itt már önvédelem kell, hogy ne kényszerítsenek bele egy olyan szerepbe ami természetellenes. Akkor végül is ki akar birtokolni kit? Ettől még egy nő lehet izmos, vezethet vonatot, csak ne essen ki a nő az anya szerepéből, és ne akarjon szerepet cserélni a férjével, mert csata és hűtlenség lesz a vége :D
2022. okt. 3. 15:18
34. Soufflet (válaszként erre: 22. - Amaunet)
2022. okt. 3. 15:08
Amit "gondolunk" a ferfi, noi termeszetrol, az minden, csak nem termeszetes. Az, bat tobb eset eves, de moral. Es az nem az, amit a belso diktal.
33. Soufflet (válaszként erre: 16. - Tádámmm)
2022. okt. 3. 15:00
Ezt de reg hallottam XD
32. Soufflet (válaszként erre: 31. - Soufflet)
2022. okt. 3. 14:57
Es ha valaki csak azert lo lyukra, mert a no 25, eleg gyenge eresztes lehet.
31. Soufflet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 3. 14:56
En no vagyok, es csak voltam 25, amikor epp nem csaltam, de nem minden pasi egy szemet lyukhajhasz. Meg a szemet ribi korszakomban is voltak pasik, akikkel ki sem keztem, mert tok egyertelmu volt, hogy szereti a parjat, csaladjat.
30. e620d9d97b (válaszként erre: 26. - Amaunet)
2022. okt. 3. 14:55
A nők birtoklóak? Én ezt a férfiak részéről tapasztalom. 😄
29. PöttyösPanka (válaszként erre: 26. - Amaunet)
2022. okt. 3. 14:48
A "női társadalomban". De tulajdonképpen a "férfi társadalomban" sem lehet csak úgy vadászgatni. Ugyanis ott a nők a férfiak tulajdonai, és nem osztoznak rajtuk. Ott aztán nem ugorhatsz át megtöcskölni a szomszédasszonyt, mert az ura levágja a himbilimbidet, amivel kárt tettél a tulajdonában. Úgyhogy ne tessék a nőket beállítani gonosz, férfielnyomó fészekrakónak.
28. Bichi
2022. okt. 3. 14:45
Hát van itt pár ember, akit sajnálok a kapcsolatai miatt...
27. Cidanoi (válaszként erre: 26. - Amaunet)
2022. okt. 3. 14:40
Hát ez az ösztön kezd kihalni 😁 Legalább is nyugati társadalmakban. Nincs porzás mert nincs bibe. És nincs népszaporulat sem. Ez a nép úgy fog eltünni mint ahogy Japán fog. Pár év és itt is a férfiak büszkén cipelik a metrón haza a guminőt, a gazdagabbak a robot nőt. A nők meg spermabankba járnak utódért amelyik még akar majd gyereket. Nos ez a jövő, mert eltünnek a szerepek és az ösztönök. Az elidegenedés elkezdődött 😉
26. Amaunet (válaszként erre: 25. - PöttyösPanka)
2022. okt. 3. 14:32

Persze, kell, mert a társadalmi elvárások... a női társadalom elvárásai, a bírtoklás, a házasság szentsége, a hűség... és még sorolhatnám. Ezeket mi, emberek találtuk ki magunknak. (tudom, az állatvilágban is van 1-2 faj, amelyek egész életre választanak társat)


De miért teszi ezt?

Mert az emberben ez a fajfenntartási ösztön mindennél erősebben megmaradt. Ahogyan a nőkben is a fészekrakás, a szaporodás, az utódok gondozása. Csak ha ők akarják ezt az ösztönüket, vágyukat kiélni az becsülendő.

25. PöttyösPanka (válaszként erre: 22. - Amaunet)
2022. okt. 3. 14:19
Vagyis a férfiaknak nem kell felülemelkedniük a legállatiasabb ösztöneiken?
24. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 22. - Amaunet)
2022. okt. 3. 14:09

Szívemből szóltál, le a kalappal.

Minden szavad igaz.


Én miért nem tudok ilyen szépen, és érthetően fogalmazni???..-))

23. e620d9d97b (válaszként erre: 19. - Tádámmm)
2022. okt. 3. 14:07
De csak a saját kapcsolataidba látsz bele.
22. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 3. 14:06

Szerintem itt nem unalomról kell beszélnünk. Persze 10 év alatt meg lehet unni egy társat, főleg, ha nem is törekednek arra, hogy feldobják az életüket.


El kell fogadni azt, hogy a férfiak "vadászok", a nők pedig a "fészekrakók" vagy "válogatók".

Ahogyan ez zajlana a természetben, társadalmi kötelékek nélkül.


Ha a társadalom elítéli és korlátozza az elvárásaival az ízig, vérig vadász férfit mikor előtte lőtávolban ott billegteti magát egy suta... akkor hülye lenne nem levadászni. Max. titokban fogja azt megtenni.

2022. okt. 3. 14:05

Rémesek ezek a nicknevek, sosem tudom, hogy férfi vagy női hozzászólást olvasok.-))

pedig lényeges különbség!

20. Cidanoi (válaszként erre: 16. - Tádámmm)
2022. okt. 3. 14:04
Nem erre gondoltam. Csak mindig ami lejön, hogy a férfiak ki vannak kiáltva, egy lusta dögnek, akiknek csak a párzásra van kedve és ideje. Ami tény mert benn a genetikában, de ez nincs jelen a mindennapokban. Egy férfi tud hűséges és becsületes is lenni, ha van hozzá társa. Ezzel nem a nőket akarom okolni, nem szeretném, ha ez jönne le. De ha egy férfi hűtlen, az nem azért van mert az akar lenni, mert úgy érzi jól magát. Ő úgy tekint rá mint egy megoldás. Persze ezt el is lehet itélni, és kikiáltani minden férfit egyformának. De hidd el vannak kivételek, és ez egy jó feleség érdeme is. Úgy is eljön az idő amikor a férfiakra nem lesz szükség, mert a nők valahol ezt akarják. Ide fog vezetni a feminizmus. Addig meg marad az össznépi orgia, aminek sok férjezett nő is része, ezt be kell ismerni :D
19. tádámmm (válaszként erre: 18. - E620d9d97b)
2022. okt. 3. 14:00
Nem kiábrándultam, csak már reálisan igyekszem látni az emberi kapcsolatokat.
18. e620d9d97b (válaszként erre: 16. - Tádámmm)
2022. okt. 3. 13:49
Te nagyon kiábrándultál a férfiakból. Hihetetlen, hogy ilyen véleménnyel vagy róluk, mégis férjnél vagy. 😄 Miért???
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook