Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 3 vetélés után csak pozitívan fórum

3 vetélés után csak pozitívan (beszélgetős fórum)


19. zsuzsy91 (válaszként erre: 18. - Szandra1111)
2020. febr. 24. 10:00

Sziaaa :)

De régen jártam itt.

2019.09.15.-én megszületett a kisfiam💙❤ A legcsodásabb dolog anyának lenni! Élvezem minden pillanatát❤ Hálistennek a hematóma felszívódott,22 hetesen már semmi nem látszódott,onnan pedig végig minden rendben ment. 4280grammal jött világra :) Szép nagy baba lett. Azóta már lassan fél éves. Nagyon nyugodt kisfickó! Vele lett teljes az életünk❤

Köszönjük❤

Kívánok mindenkinek jó egészséget❤ puszi

18. Szandra1111 (válaszként erre: 17. - Zsuzsy91)
2019. okt. 9. 21:18

Szia!

Szívből gratulálok! Csodás hír! Látod, mondta az orvosod, hogy ne aggódj a vérzések miatt. 😉 Kisfiú?! 💙 Nekem van kettő, hatalmas szerelem. 💙💙 Sok egészséget kívánok nektek!

2019. okt. 8. 10:37

Sziasztok😊

A kislánykából kisfiú lett,aki szept.15.-én megszületett egészségesen❤ Az élet legnagyobb boldogsága❤

2019. ápr. 19. 21:42

Sziasztok!

Sajnos nálam hematómát talált a doki :/ Attól van a barnázgatás! Most vagyok 19 hetes és még mindig tart a barnázás! Sokat pihenek és napi 3x1 Rutascorbint szedek,valamint magnerot-ot iszok! Valaki,aki találkozott már ilyen problémával,annak nagyon szívesen fogadnám a tapasztalatait! A dokim azt mondta ne aggódjak,majd felszívódik. De mi van,ha nem???

Amúgy a babával semmi baj,szépen fejlődik :) És KISLÁNYka ❤ Nagyon remélem,hogy tényleg felszívódik a vérömleny és nem okoz majd semmi gondot!

2019. ápr. 2. 21:31

Sziasztok lányok! 😊

Nagyon régen jártam már erre,de nagyon lefoglalt az új munkahely! Dolgoztam ezerrel,rengeteg túlórám volt,egyik hónapról a másikra tornáztam fel magam 6 órásról 8 órás dolgozóvá! Kereskedelem...pörgünk,megyünk,dolgozunk! De komolyan,nagyon jól esett! 😁

Képzeljétek húgom december elején bejelentette,hogy kismama❤ Aug.6ra várja a kisfiát,az én leendő keresztfiam❤ Nagyon boldog voltam,mikor elújságolta a legjobb hírt!

Mivel a december nagyon kemény hónap a kereskedelembe,így nekem eszembe sem volt a baba tervezgetés. Anno úgy beszéltük párommal,hogy ha túl vagyunk a kivizsgálásokon,akkor újra próbálkozunk....AHA

Ember tervez,Isten végez!

Január 10.-én egy pozitív teszttel a kezembe ❤😍 Nem terveztük,nem gondoltunk rá,nem stresszeltünk a babára,és láss csodát (mert nekem az),jelen időpontban a kisbabánk 16 hetes a pocakomba❤❤❤ Szeptember 15re várjuk❤

Most van bennem egy kis para,hiszen a 14. héten bevéreztem,kórházban is voltam 2 napot,de az orvosok nem tudták megmondani,hogy mitől volt vérzésem! Az UH alapján egészséges,mint a makk! Azóta,csak néha barnázgatok egy kicsit,de a dokim mondta,hogy azzal ne törődjek,mert előfordul. Szedek egy hormon tartalmú gyógyszert. Majd jhéten kedden megyek UH-ra,ha minden jól megy kiderül a neme is a babának! De nekem az egészség a legfontosabb!!!!!!

Mindenképp írok,hogy mi volt❤

Mindenkinek jó egészséget😘

Kincsi79? Hogy vagy?? Siker??? :)

14. Szandra1111 (válaszként erre: 13. - Kincsi79)
2018. nov. 3. 00:29
Szia! Hogy sikerült a negyedik inszemináció?
2018. okt. 16. 09:32

Sziasztok!

Nem tudom járatok-e még erre.

Gondoltam benézek, kiváncsi vagyok kivel mi történt azóta, hogy utoljára írtatok.

Nálunk sajnos nem sikerült az inszem a múltkor, pedig még az orvos is bízott benne, annyira jól jött ki minden :/

Most pénteken lesz a negyedik, ha ez sem sukerül, akkor ivf a következő lépés.

Valakinek van tapasztalata a Dévai intézetben?


Köszi csajok előre is, és a legjobbakat 🍂🍁🍀

2018. okt. 2. 21:09
Kedves Lányok! Szívből sajnálom, hogy át kellett élnetek ezeket sorozatos fájdalmakat! Nekem 2 vetélésem volt. Utána döntöttünk kivizsgálások mellett. Bizonyára már utána néztetek mennyi rengeteg vizsgálatot ajánlott elvégezni, de, ha megengeditek, én tanácsolnám, hogy trombofília panel vizsgálatát és hiszteroszkópiát (méhtükrözést) semmiképpen se hagyjátok ki. Mindenkinek sok kitartást kívánok!
11. Csuzó
2018. okt. 2. 18:09

Sziasztok!


Sajnálom, hogy ennyi és még több millió nőnek és férfinak, hiszen őket is nagyon megviseli, át kellett esni ezeken a fájdalmakon.

Az én sztorim is három vetelésről szól. Mi mindenképpen a magán utat választottuk. Valóban egy hónap alatt végeznek a vizsgálatokkal és már lehet is tovább lépni a megoldásokra. Synlab-ot választottuk, itt minden lehetséges dologra szűrnek, alaposak, gyorsak(ahogy elkészül egy eredmény azonnal küldik e-mailben). Csak ajánlani tudom őket, az én kivizsgálásom jelenleg tart, még egy vérvétel van hátra és mehetek az orvosomhoz megoldást találni. Az én lelkem nem bírt volna ki hónapokat mire tb alapon végig zongorázzuk. Így is elég erősen tartom magam és pozitívan tekintek a jövőbe, hiszen van egy csodálatos párom akivel boldogok vagyunk és gyermeket szeretnénk. Sokaknak ez sem adatik meg.

10. Kincsi79 (válaszként erre: 8. - Zsuzsy91)
2018. szept. 21. 17:05

Szia ismét Zsuzsy91 :)


Annyira jó volt olvasni a soraidat, szuper jól csinálod. Kell a változás, és a munkahely váltás sokszor még segít is, teljesen elvonja a figyelmed. Mellékesen teszem hozzá, én is akkor estem teherbe 2016 ban ☺️

Kérlek hallgass az érzéseidre! Ne higgy el mindent amit az orvosok mondanak. Nem véletlen, a női megérzés, biztos vagyok benne, hogy Te is voltál már úgy utólag: de fura, hogy megéreztem. Ugye?

Na ezért is, nézést meg a pajzsmirígyed mindenképp.

Cukor terhelés, inzulin rezisztencia, endokrinolódia, teljes vérkép hormon szintek teljes kivizsgálása AMH stb...

Hidd el még ha minden eredményes tökéletes is, legalább tudni fogod, hogy mindent megtettél.


R_e_g


Gratulálok!!!🎈🎈🎈

Vigyázz magatokra, pihenjen sokat Biztosan jól érzi magát odabent a babaházban, és majd csak a 40. héten mutatja meg magát ☺️

Megy a drukk ezerrel:)


Nálunk elkezdődött megint a két hét izgalom. Ma volt az inszem, szerda reggel volt a jobb oldalon 2 db 19 es tüsző, ami estére kb 21 lett a stimulálással. Szerda este tüsző repesztés volt, és ma reggel mondta az orvosom, hogy mindkettő megrepedt

Szóval most várunk türelmesen...

Annyira jó lenne már ha végre sikerülne :)

Ja, ha gondolod nagyon szívesen megadom az orvos elérhetőségét, én maximálisan megbízom benne.

Biztosan fogadnak akkor is ha nem

Pesten laksz.


Most élvezi az életet, az új kihívásokat, az ősz szépségét, és menj tovább ezen a jó úton amin haladsz. Hidd el, meg lesz a gyümölcse ❤️

9. R_e_G (válaszként erre: 6. - Zsuzsy91)
2018. szept. 20. 12:49
Igen, összejött a baba (bár a teherbeeséssel eddig sem volt gondom), most már csak azon izgulunk hogy maradjon velünk.
8. zsuzsy91 (válaszként erre: 7. - Kincsi79)
2018. szept. 18. 00:49

Kedves Kincsi79 :)

Annyira,de annyira drukkolok nektek!!!! Gondolni fogok rád/rátok!!! Nagyon remélem,hogy mielőbb ott lesz a pici a pocakodban :)


Sajnos nem a Budapesten lakom,viszont ha fogadnának feljárnék a vizsgálatokra. Most jelenleg megvárom,hogy a dokim mit javasol,elbeszélgetek vele :) Sok orvos mondta nekem,hogy ez csak a véletlen műve,hogy a 3 terhességem egyike sem jól alakult,bele értve a mostani dokim is,de én nem hiszem,hogy ennyire pechesek lennénk. Utána járunk a dolgoknak és meglátjuk. Azon gondolkodom,hogy beszélek a házi orvosommal is,és kérek pajzsmirigy vizsgálatot is. Az első terhességem után 40 kilót fogytam,de most az utolsóval vissza szedtem 15 kg-ot :/ És rohamosan jöttek rám a kilók,pedig a hányinger miatt keveset ettem :/ Na mind1,kár találgatózni,majd az eredmények választ adnak.

Most új munkahelyem van,mert úgy éreztem,hogy kell a változás,de nem bántam meg,hogy léptem. Most teljesen új a környezet,más városba járok,ismeretlenek az emberek és most ez kell nekem. Új embereket megismerni,kicsit lefoglalni magam. Mosolygok,vidám vagyok! Sajnos az élet néha kegyetlen és igazságtalan,de pont ettől leszünk még erősebbek! Minden rossz után jön valami jó,és minden rosszban ott bújkál a jó is,csak tudnunk kell észre venni! Mosolyogni! De úgy,hogy az szívből jöjjön! Örülni annak,amink van. És hidd el,megválaszt majd minket is szüleivé egy kis lélek :)


Sok erőt és kitartást kívánok!! Jó ember vagy és ezt meghálálja neked az élet!

Szép hetet kívánok és várom majd a fejleményeket 😊😊😊😘😘😘

7. Kincsi79 (válaszként erre: 6. - Zsuzsy91)
2018. szept. 15. 09:16

Szia Zsuzsy91 :)


Nagyon köszönöm a bíztató szavaidat, ez egy végtelenül nehéz időszak. Most kezdtünk bele a 4. Inszeminációba, és nagyon bízunk benne, hogy végre sikerül!!!

Igen próbáltam, hónapokig szedtem de sajnos nálam nem használt :(

Most is szedek vitaminokat bár most másképp.

Éhgyomorra 2mg méhpempő

Gravida

1000mg C vitamin

Vas&folsav

E vitamin 100 mg

D vitamin (alacsony a vérkép szerint)

Magnézium komplex

Kalcium

Nekünk minden eredményünk jó lett, semmi olyan okot nem találtak, ami meddőséget okozna csak sajnos én már idén 39 leszek, és ez bizony nem segít :(

A párom fiatalabb nálam, és neki is csodásak az eredményei, szóval nem értjük, 2016 ban az első próbálkozásra sikerült, és azóta semmi, már arra is gondoltam, hogy a műtétnél valami történt, esetleg valamit elrontottak...

Lehet már kezdek paranoiás lenni 😐😐😐

Mi sok orvosnál jártunk, de most a Honvéd kórházban kezelnek TB alapon. Csak a gyógyszerekért / hormonokért kell fizetni és az én véleményem az, hogy sokmindenben jobb mint a magánrendelés.

Itt figyelembe veszik azt is például , hogy mindentől független dolgozni kell.Reggel 7 kor kezdődik a rendelés, így én 8 kor már a munkahelyemen szoktam lenni. A Kaáliban volt, hogy 50 ezer forintot fizettünk időpontra mentünk (du 2 pl) és fél 4 kor még a váróban ültünk...

Ezt heti 2 vagy 3 alkalommal, nincs az a munkáltató aki elnézné. Pedig én nagyon rugalmas helyen dolgozom. Mint utólag kiderült, olyan alap vizsgálatok maradtak ki, amik nélkül ki sem lehet jelenteni az infertilitást. Ezeket a honvédban pár nap alatt megcsinálták, kb 1 hónap volt mire minden eredményem újra kész lett, és belevághattunk ismét.

Ha gondolod nagyon szívesen megadom az orvos elérhetőségét.

Most jut eszembe, lehet nem is Budapesten élsz :/

Ez valahol normális, hogy aggódsz. Ennyi veszteség és fájdalom után, nincs az a nő aki ne ezt tenné. Viszont édesanyádnak is igazavan, mert az is árt ha túlaggódod. Fontos lenne, hogy kiderüljön van-e ennek egészségügyi oka a háttérben? ha nincs, akkor szerintem Te, mint egy pozitív ember, képes leszel uralni a gondolataid, és megtalálod a módját annak, hogy ezt a félelmet átalakítsd valami pozitívabb erősebb érzéssé ami a segítségedre lesz 😊

Jönni fog az a baba, hidd el csak sajnos az igazi boldogsághoz, mindíg rögös az út.

Kellemes hétvégét kívánok 🍁🍂🌻🌞

2018. szept. 12. 08:34

Sziasztok :)

Nagyon köszönöm a biztatást :) Nem hittem,hogy ilyen gyorsan kapok választ :)

Mindenképpen elmegyünk egy teljes kivizsgálásra,mert tényleg nem szeretnénk így járni a 4.babával! Bár rájöttem egy dologra...furcsa,de így vissza gondolva, én már a terhességek kezdetén féltem....féltem mindentől. Folyton rossz gondolatok jártak az agyamba. Próbáltam a nem rossz dolgokra gondolni,de féltem mindentől. Aggódtam a babáért. Kicsit hibásnak is tartom magam e miatt,mert ezzel én magam vonzottam be a bajt! Most a júniusi műtétem után anyukám leültetett és csak annyit mondott:" Zsuzsika,ha nem teszed magad rendbe,akkor nem fog sikerülni.Teljesen túlaggódod"

Eddig nem is gondoltam erre,a beszélgetésünk után ébredten rá,hogy igaza van! Teljesen igaza van!

Alapjáraton én egy pozitív ember vagyok,mindenben a jót látom és a rossz "dolgok" is csak tanításként szolgálnak szerintem. Most először a félelmem kell megszüntetni. Persze neki indulunk egy hosszabb útnak,a kivizsgálásoknak!

Tudtok nekem olyat intézetet mondani,ahol elvégzik ezeket a kivizsgálásokat vagy ahol TB-re mindent megcsinálnak viszonylag rövid idő alatt?

Leskelődtem neten és a Géndiagnosztikai központban 160ezerért 1 hónap alatt minden vizsgálatot megcsinálnak. De ez nekem rengeteg pénz :/

Hát nagyon remélem,hogy minden zökkenőmentes lesz és gyorsan a vizsgálatok végére érünk :)



Timi83 gratulálok neked a kislányodhoz💗 Az ilyen történetekből merítek erőt💗



R_e_G :nálatok sikerült a baba?



Kincsi79 : Próbáltad már a Trimeszter nevű vitamint? Én nagyon sok pozitív véleményt,tapasztalatot hallottam a vitaminról. Van egy barátnőm,ő 35 éves és nem akart neki összejönni a baba....majd egy beszélgetésünk alkalmával ajánlottam neki a trimesztert. Azt mondta,majd lehet kipróbálja. Teltek a hetek,hónapok. Nem találkoztunk sokáig,mikor egyszer csak bejött a munkahelyemre és ezzel fogadott:"Sikerült amit mondtál" de ezt szinte kiáltotta. Nem értettem. Aztán elmesélte,hogy elkezdte szedni,majd a 2.hónapban megfogant neki a picije! Hogy a vitamin segítette e vagy sem nem tudjuk,a lényeg,hogy összejött és született egy egészséges kisfia :)

Hallottam,olvastam már annyi történetet és ebből tudom ,hogy nem szabad feladni!!!

Sikerülni fog!!!

És milyen jó lesz majd pár hónap,év múlva majd arról beszélgetnünk,hogy milyen kis elevenek a babáink :)


Mindenkinek kívánok szép napokat💖 Köszönöm 💖

5. timi83 (válaszként erre: 1. - Zsuzsy91)
2018. szept. 9. 04:45

Szia Zsuzsy91,


Szívből sajnálom ami Veletek történt, kívánom, hogy mihamarabb egészséges babátok szülessen mert amiken átmentél máshogy feldolgozni nem lehet.

Nem ajánlom, hogy próbálkozzatok teljes körű kivizsgálás előtt semmiképp. Egy újabb vetélés vagy beteg magzat nagyban rontaná a helyzetet. Ne is alkudj meg, olyan orvost keress aki tapasztalt habituális vetélés terén és mindent aprólékosan megnéz, kivizsgál. Genetika, kromoszóma vizsgálat mindenképp. Orvosi segítség nélkül sajnos a következő terhességed is hasonlóan végződne. Maradj pozitív, szerencsére hamar teherbe esel így kivizsgálás után hidd el hamar összejön majd az egészséges babó.

Nekem a 4. terhességemből született meg a kislányunk, ép, egészséges gyönyörű ma már 2,5 éves tünemény. Most már tudok úgy tekinteni a történtekre, hogy szerencsés vagyok mert egészséges gyermekem van. Nekem két korai terhességemnél nem volt szívhang 8-10 hetesen és volt egy 22. heti szülésem is. Hidd el jól döntöttetek, hogy nem tartottátok meg a beteg magzatot, élethosszig tartó szenvedés lett volna.

Tényleg azt tudom tanácsolni, hogy maradj pozitív és erős és hidd el hamarabb ott lesz az a babó mint gondolnád!

4. R_e_G (válaszként erre: 1. - Zsuzsy91)
2018. szept. 8. 10:06

Nálam kb fél év alatt lett meg minden vizsgálat.

Ami eszembe jut: teljes labor pajzsmirigyre is, női hormonok, immunológia, genetikai labor, trombózis panel. Nőgyógyász írta ki, mindent megcsináltak TBre.

Én megvárnám az eredményeket a próbálkozással.

3. Kincsi79 (válaszként erre: 1. - Zsuzsy91)
2018. szept. 8. 08:07

Csak most látom, hogy nem hozzászóltamcsak oda biggyesztettem az üzenetet :/


Mégegyszer akkor :)


Szia Zsuzsy91


Olvastam a történeted, hát látom Téged sem kímélt a sors:( a lényeg, hogy ne adjátok fel!!!

Azt sajnos nem tudom megmondani, mennyi idő lesz míg minden eredményetek megérkezik, de áll hozzá pozitívan mindenképp!

Ez most lehet érzékenyen fog érinteni, de az lenne a legjobb, ha kiderülne az ok, mert akkor van rá megoldás, kezelés és azután egészségesen ki tudnád hordani a nagyon vár babódat :)

Szívből kívánom, hogy mihamarabb sikerüljön!

Soraidat olvasva, el kell mondjam, nagyon erős vagy. Nálunk, csak 1 vetélés volt a 9.héten 2016 augusztus 18.án de az hittem belehalok a fájdalomba :(

Azóta eltelt 2 év és semmi. Most inszemre járunk, meg volt a harmadik, sajnos ez sem sikerül mert épp ma jött meg, de nem adjuk fel!!!

Te se tedd!

Én biztosan várnék addig, míg megtudom az eredményeket, azt a kis időt ennyi megpróbáltatás utá észre sem fogod venni, inkább ez mint egy újabb összeomlás lelkileg.

Légy nagyon erős, szorítok Nektek :)

2018. szept. 8. 08:03

Szia Zsuzsy91


Olvastam a történeted, hát látom Téged sem kímélt a sors:( a lényeg, hogy ne adjátok fel!!!

Azt sajnos nem tudom megmondani, mennyi idő lesz míg minden eredményetek megérkezik, de áll hozzá pozitívan mindenképp!

Ez most lehet érzékenyen fog érinteni, de az lenne a legjobb, ha kiderülne az ok, mert akkor van rá megoldás, kezelés és azután egészségesen ki tudnád hordani a nagyon vár babódat :)

Szívből kívánom, hogy mihamarabb sikerüljön!

Soraidat olvasva, el kell mondjam, nagyon erős vagy. Nálunk, csak 1 vetélés volt a 9.héten 2016 augusztus 18.án de az hittem belehalok a fájdalomba :(

Azóta eltelt 2 év és semmi. Most inszemre járunk, meg volt a harmadik, sajnos ez sem sikerül mert épp ma jött meg, de nem adjuk fel!!!

Te se tedd!

Én biztosan várnék addig, míg megtudom az eredményeket, azt a kis időt ennyi megpróbáltatás utá észre sem fogod venni, inkább ez mint egy újabb összeomlás lelkileg.

Légy nagyon erős, szorítok Nektek :)

2018. szept. 7. 20:48

Sziasztok!

Segítséget szeretnék tőletek kérni,hogy milyen vizsgálatokat végeztessek el?! Továbbá várom a saját tapasztalatokat,siker történeteket.

Történetem: A férjemmel 6 éve vagyunk együtt. Mindig is szerettünk volna babát,hiszen imádjuk egymást,imádjuk a gyerekeket. Kezdetben úgy voltunk vele,hogy várjunk a babával addig,még nem veszünk saját házat. Persze az első baba 2016-ban kopogtatott. Mivel akkor már meg volt a saját lakásunk és csak a felújítás volt hátra,nagyon nagyon boldogok voltunk! Meg sem fordult a fejemben,hogy majd később baj lehet. A szűk családi körben boldogan újságoltuk el a hírt,persze mindenki örült velünk együtt! Aztán a 8.heti ultrahang vizsgálaton minden örömünk elszállt :( Férjem katona,akkor sokat volt távol,de boldogan mentünk a 8 hetes UH-ra. Sosem felejtem el,hogy az volt életem egyik legrosszabb napja! Nem volt már szívhang,műtét lett a vége! Nagyon megviselt az első baba elvesztése. Mivel túlsúllyal küzdöttem,így azt hittem ez is az oka a baba elvesztésének. Életmódváltásba majd sportolni kezdtem.1 év alatt 40 kilótól szabadultam meg! Ez mind azért tettem,hogy legközelebb ne legyen baj. 2017 augusztusában megint sikerült teherbe esnem,de sajnos a 6 héten spontán elment a 2.babánk is! Nem értettük...mi lehet a baj? Annyira dühös voltam,hogy én azt mondtam én ezen nem akarok még egyszer átesni,nem kell baba!

2018.áprilisában viszont már a pozitív teszt előtt éreztem,tudtam,hogy babánk lesz. Persze örömmel tudattam férjemmel. Ő persze nem nagyon hitt a megérzéseimnek,mondta,hogy csináljak tesztet. Megcsináltam a nem várt első napján,egyből 2 csík. Örültünk,de féltünk. Bizakodtunk,hogy most akkor sikerül,nem lesz semmi baj! Teltek a napok,hetek. Az orvosom kiírt táppénzre(kereskedelemben dolgozom),sokat pihentem . 7 hetesen volt egy kis vérzésem,a kórházban kaptam progeszteron pótlást,amit a későbbiekben is szednem kellett. 8 hetesen kezdődtek a terhességi tünetek:hányinger,hányás,kívánósság,stb. A tüneteket leszámítva minden rendben volt. Aztán eljött a 10 hetes vizsgálat. Ott sajnos a babánk nyakiredő mérete 2,8mm volt! Magas érték. Az orsovunk elküldött minket kombinált tesztre. Elmentünk ahhoz az orvoshoz,aki ezt a tesztet elvégzi,de előtte megnézte a picit UH-n. Nyakiredő 3,6mm. Azt mondta az orvos,hogy ez a baba beteg,felesleges tesztet csinálni. Ajánlotta nekünk pesten a géndiagnosztikai központot,ahol 99%ra megmondják,hogy beteg e a babánk. Elmentünk. Méhlepény biopsziát végeztek. Kellemetlen volt a vizsgálat,de kibírtam mert tudni akartam mi van!! 2 nap múlva jött az eredmény: a kislányunk (mert ugye ebből a vizsgálatból a baba neme is kiderült) 99% ,hogy down-szindrómás. Összetörtünk. Végül a terhesség megszakítása mellett döntöttünk. Sok orvost megjártunk,akik szerint a 20.terhességi hetet lehet meg sem élte volna! Missed ab műtéttel történt a megszakítás 13 hetesen. Nem tudom szavakba foglalni azt a lelki fájdalmat amit akkor éreztem.

De! Megfogadtam,hogy ha törik,ha szakad nekünk akkor is lesz babánk! Nem adom fel!!!! Megbeszéltük párommal,hogy kivizsgáltatjuk magunkat. Orvoshoz jhét után megyek ez ügyben.

Mennyi idő alatt lesznek kész a vizsgálatok? Merjünk e újra próbálkozni addig vagy várjuk meg,hogy mit mond a doki?

Köszönöm előre is :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook