Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 28 éves nő, 45éves férfi.mindketten megromlott házasságban. Szenvedélyesen egymásba szeretnek. Mi várható? fórum

28 éves nő, 45éves férfi.mindketten megromlott házasságban. Szenvedélyesen egymásba szeretnek. Mi várható? (tudásbázis kérdés)


1 2
2015. febr. 8. 08:17
egymase lehetnek,egyutteles nelkul konnyu egymasba "bolondulni".koltozzetek ossze esha akkoris minden ok tartsatok ki egymas mellett,szeressetek egymast.
2015. febr. 7. 16:53
Hasonló " jó" kapcsolat, mint ami a korábbi párokkal volt.
2015. febr. 7. 16:34
Jó nagy d*gások.:P
53. 2cc786c515 (válaszként erre: 1. - Iminimi)
2015. febr. 7. 13:16
..inkább azt írd le, hogy mi valósult meg :)
52. grizus
2015. febr. 7. 00:53
Meg kéne mondanunk? Jósok vagyunk talán? Majd kiderül. Olyan még nem volt, hogy sehogyse lett volna, ugye.
2015. febr. 5. 09:07
az ido majd eldonti,nem lehet ilyesmit elore megjosolni.
2012. márc. 28. 13:06
Sziasztok, véleményem szerint semmi jó.
49. júliusi (válaszként erre: 48. - Titzi)
2012. márc. 27. 16:39
:),ezt a mondást nem hallottam még, de igaz lehet...
48. titzi (válaszként erre: 24. - B763f962af)
2012. márc. 24. 21:36

írod is:"szinte hozzá öregedtem"


van egy rég elfeledett magyar mondás,mely szerint a penészes karóhoz kötött virág elfonnyad...

2009. febr. 4. 05:25
ha az érzés csak felületes, akkor újabb problémák
2008. okt. 9. 13:54
ebből lehet valami.
2008. szept. 20. 08:58
szerelem,boldogság
44. 1406e9c05a (válaszként erre: 43. - Kittykiss)
2008. szept. 20. 08:57
Sajna ápoltam 6 évig a gégerákos papámat.A szakmám ápolónő.A Help Box KHT munkatársa vagyok másodállásban,ezt csak azért írtam le ,hogy lásd ,idős embereket ápolok.Anyám,2 infarktuson esett át,apámnak 3 volt . Szültem két gyereket.Tudod,már megtapasztaltam az élet sz@r oldalát.De mindegy is.Imádom és mivel nem vagyok már 16 éves,ismerem magamat.Ha isten is úgy akarja,vele leélem az utolsó éveket.BOLDOGAN.
43. kittykiss (válaszként erre: 41. - 1406e9c05a)
2008. szept. 20. 07:51
Az látszik az írásodból :) Remélem nagyjából így is marad. (Ameddig nem ápoltál ágynak esett embert, addig ezt a kijelentést ne hamarkodd el, mert eszméletlen nehéz, pláne ahogy feletted is múlnának az évek. Bár soha ne lenne így.)
2008. szept. 19. 23:43

hm-hm...vajon mi is?? :DD


Szancsesszel értek egyet;))))))))

2008. szept. 16. 11:24
Végig olvastam és természetesen nagyon ritka az ilyen jól működő kapcsolat ill házasság.Én boldog vagyok amiért így élhetek.Nem kellett lemondanom a férjem mellett semmiről.SŐTTT! Szeretném ha még minimum 20-30 évet kapnánk a jó istentől.Ha holnaptól ágynak esne akkor is élete végéig mellette lennék,mert így soha senki nem szeretett.A fiamat pedig a saját apjuk nem istápolta ennyire.IMÁDOM!!!!!!Boldog vagyok mellete és természetesen szerelmes.
2008. szept. 13. 09:11

Eltekintve attól, hogy mindketten (még) kapcsolatban éltek, én a nagy korkülönbséget problémának látom. Ahogyan már előttem Emilia is írta, más generáció, más életfelfogás. Tartós kapcsolat, netán házasság aligha lehet belőle, vagy ha lesz is, nem lesz felhőtlen boldogság. A nagy szerelmi lángolás lecsillapodása után kiütköznek a korkülönbségből eredő problémák. Olyasmire gondolok hogy: öltözködési stílus, baráti kör, szórakozás, étkezési szokások, gyermeknevelési elvek, féltékenység. Az idősebb társ esetén nemcsak arra kell gondolni, hogy szexuálisan megfelelő partner-e, hanem egészségügyi vonatkozásan is. Pl egy szivinfarktus estén mennyiben vállalná a most szenvedélyesen szerető hölgy a kellemetlenségeket ? Gyomor- epe betegség estében a diétás főzést? Szeretne kirándulni , sielni, de a partner gerince, reumás izületei miatt le kell róla mondania, vállalja ? Tudom, baj, betegség fiatalt is érhet, de a kérdésed úgy szól, mi várható. Csak próbáltam rávilágítani a kissé távolabbi jövőre. (Részben saját tapasztalat)

Végül egy bölcsesség, már nem emlékszem hol olvastam, de elgondolkodtató: Minél inkább vágyunk valamire, annál inkább hisszük azt, hogy megtaláltuk.

2008. aug. 26. 12:41

A közvetlen környezetemben van egy 24-eves ,nagyon helyes lany ! Egyutt el(-t) egy 47-eves pasival 4-evig.Aztan a lany szakitott követve a termeszet rendjet es magakorabeli fiukkal baratkozott/baratkozik ! A 47-eves pasi egymas utan teszi tönkre a kezdödö kapcsolatait a lanynak es a legujjabb fejlemeny az hogy , örjöngve folytogatta ! Pont most brobalunk segiteni ennek a kislanynak , hogy vegre emberhez/nöhöz valo eletet elhessen ,mindenfele zaklatas nelkul. Hat kb 1-ilyen fejlemeny is

varhato amikor az ember nem gondolja meg azt amikor 1-öregedö ember pitizik 1-fiatal lanynak ! ? Aztan a szerencsetlen pasi elvesziti itelökepesseget es nem tudja hogy melyik korosztalyhoz tartozik ?.....((((

2008. aug. 24. 21:06

A kérdésre:


Két válás, egy szenvedélyes kapcsolat.

2008. aug. 8. 19:44

hogy mi??

hát szex:DDDD

2008. aug. 8. 19:40
Köszönjük.Az igazság az,hogy mindenki a szexel ijesztget.Egyenlőre semmi gond!Sőtt!De ha így is lesz,nem vagyunk már csitrik és mindketten túl vagyunk egy egy házasságon.Megoldjuk.Imádjuk a gyerekeinket/2-2 fejenként/.De már közösek.A baba projectet már elkezdtük,sajnos egy vetélésen túl vagyunk.De nem adjuk fel.reméljük összejön.Higgyétek el 1000 szer átgondoltuk.Tudom,tudom lesz ez még így sem.De mindent megteszünk,hogy működjön.Boldog vagyok és kész.
2008. aug. 8. 19:24
Az életben nincs két egyforma eset, és receptek sincsenek. Ha tényleg szerelmesek vagytok, akkor úgysem tart vissza titeket senki és semmi, az idő meg majd választ ad a kérdéseidre!
2008. aug. 8. 19:18
Sziasztok! Én egy 17 éves házasságot bontottam fel,magam miatt ,nem más miatt.Nagyon elhidegültünk egymástól.ennyi.Örökké szeretem ,mert csodálatos két fiam született tőle.De ! Azt tudtam,hogy nekem ebből elég.Még egyszer boldog akarok lenni.Sikerült!!!!A jelenlegi férjem 28 évvel idősebb,mint én.Imádom!Talpig úriember.Nagyon komolyan mondom,hogy életemben nem voltam ilyen szerelmes.Biztosan látjátok,hogy más fórumon is írkálok,hasonló cipőben járó emberkékkel.leszögezem,nincs apakomlexusom és nem vagyok ellmebeteg.Egyszeűen szerelmes.Nagyon nehéz volt az eljén,bár én sosem szégyeltem őt.Csak a szüleimnek nehéz volt ,őt elfogadni.A fiaim ,nagyon szeretik.Sőtttt!!Vannak emberek akik bunkók.Én mindenkit csak arra kértem,hogy fogadják őt el,nem kell szeretni.Arra itt vagyok én.De hála istennek,imádja mindenki.Bár sokat tesz ezért ő is.Kívánom mindenkinek,hogy legyen egy ilyen férje.Bocs ,de ezt el kellett mondanom,illetve le kellett írnom.
33. enci2 (válaszként erre: 28. - B763f962af)
2008. júl. 4. 23:19
Úristen!! Ez nagyon durva, szerintem az a csávó sem tudja, hogy mit akar. Veled csókolózik, és férfival él együtt?? Amúgy semmi jel nem utalt a nemi hovatartozására??
2008. júl. 4. 18:58
Egy darabig nagy szerelem, mindenki kapja amit akar: A férfi fiatal nőt, a nő tapasztalt pasit és mindent ami vele jár. Amikor a köd oszlik majd, a pasi rájön, hogy mennyi mindenben nem egyeznek és agyilag nem illenek össze, neki már nincs kedve diszkózni csavarogni, és nincs kedve megvenni a 36.ik cuki kis topot, stb. A nő egy reggel úgy kel fel: Úramatyám nekem biztos ez a pocakosodó, ráncosodó börű, szarkalábas szemű pasi kell? S mikor elkezdi csapni neki a szelet az első korabeli pasi, huss lelép.
2008. jún. 5. 01:55
figyej a parom haza tert a munkabol de szivesen beszelgetnek meg veled ugy ha gondolod beszelhetnenk holnap irj nekem privibe es akor latom mer amugy nem mindig talalok meg topikokat mer a lanyom nem ad keresesi idot ugy hogy ha gondolod szivesen halanek toled holnap is
30. b763f962af (válaszként erre: 29. - Titi 85)
2008. jún. 5. 01:44

Én is dolgoztam éjszakai helyen,méghozzá diszkoban pultosként,és sajnos tényleg nem lehet ott tartos kapcsolatra szert tenni,nagyon ritka.

De olyan felszabadultnak éreztem magam( talán mert bánatomra ittam)hogy nem is igazán komoly kapcsolatot kerestem,hanem felejteni akartam és saját magamnak bebizonyitani hogy Nö vagyok és kellek másnak is,ugylátom ezt most is alkalmaznom kéne.Tudod az fáj a legjobban hogy soha nem adtam okot féltékenységre,komoly lány vagyok e téren.Na mindegy,kivánok magamnak egy olyan pasit aki......... ezt még meg kell álmodnom milyen legyen :)

29. titi 85 (válaszként erre: 28. - B763f962af)
2008. jún. 5. 01:30
na latod ez meg nem tortent meg velem ez jo sztori.hat nekem az a tapasztalatom buliba nem lehet partnrt talalni hoszu tavra ezt tapasztalatbol mondom az eszakaba dolgoztam es ez nem a hej
28. b763f962af (válaszként erre: 27. - Titi 85)
2008. jún. 5. 01:19
Osztrákban élek.Hogy van-e valakije?Nem tudom,nekem az az érzésem hogy flörtölget,de fene tudja,hát sajnálom akkor a másikat.Budapesttel van egy storym:mikor másik kapcsolatom véget ért ismerös elhivott discoba nehogy már gubbasszak otthon,megismerkedtem egy nagyon joképü,magas,izmos rendör pasival,2 év volt közöttünk,meghivott italra,dumáltunk és valahogy elcsattant egy csok,hát isteni volt,na utánna megváltozott minden,csak ültünk és hallgattunk,láttam hogy mondani akar v.mit,nagynehezen kinyögi hogy mindjárt itt a barátja,mondom jo,erre ö:de ez olyan barát akivel kapcsolata van,együtt élnek,azt hittem lefordulok a székröl,hogy én pont egy homokos palit fogok ki :)
27. titi 85 (válaszként erre: 26. - B763f962af)
2008. jún. 5. 01:06
nem tudom hol laksz de it budapesten hemzsegnek a ferfiak akik egy megbizhato not keresnek szeretni ne hagyd hogy egy seg fej el hitese veled hogy nem ersz semit csak feltekenykedest.nem lehet hogy van valakije es magabol indul ki
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook