Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 28 éves nő, 45éves férfi.mindketten megromlott házasságban. Szenvedélyesen egymásba szeretnek. Mi várható? fórum

28 éves nő, 45éves férfi.mindketten megromlott házasságban. Szenvedélyesen egymásba szeretnek. Mi várható? (tudásbázis kérdés)


1 2
26. b763f962af (válaszként erre: 25. - Titi 85)
2008. jún. 5. 01:01
Igazad van,szarba vagyok,és mondasz valamit,hogy ö tudja-érzi a vesztét és találhatnék hozzám illö szeretö férfit,és igen lerombolta az önbizalmam,nehogymár azt higyjem hogy kellek is valakinek,nagyon köszi a válaszod.Soha nem gondoltam volna hogy ide jutok,tul szép volt hogy igaz legyen,vállalkozással kapcs.ban nyugodtan átveheti a részem,megkapom ami engem illet és ennyi,nincs eröm harcolni.
25. titi 85 (válaszként erre: 24. - B763f962af)
2008. jún. 5. 00:40

hat meg mondom az igasagot szarba vagy nem konyu egy vegetero kapcsolat utan bele meni egy roszba.

biztos vagyok bene hogy egy nagyszeru no vagy es fiatal meg mindig van idod talalni valakit aki ertekelni fog teged .o ha el akarja pazarolni az eletet ojan kapcsolatokra amibe be tudja bizonyitani hogy o is tud akor menjen.

de o azer viselkedik igy mer tudja hogy te talalhatsz valakit aki ertekel teged es igy probaja meg rontani a bizalmadat hogy ne is probald mer te enyit es enyit ersz.

az uzletbe meg aj atalpadra es legyel uzlet aszony vagy ajald fel neki hogy vegye meg a te reszedet az uzletbe atol fug menyit akarsz harcolni

2008. jún. 5. 00:28

Sziasztok!


Sajnos az én kapcsolatom nem müködik.Én 29 vagyok párom 46. Három éve vagyunk együtt,együtt lakunk,közös vállalkozásunk van(Legnagyobb hiba volt).Mikor megismerkedtünk én nemsokkal elötte szakitottam Exel és párom már fél éve volt egyedül.Mindkettönknek szüksége volt szeretetre,társra.Csodálatosan kezdödött minden,a tenyerén hordozott,éreztem hogy valaki szeret,tisztel,felnéztem rá,tapasztalt férfi,a sex olyan vele mint senki mással.Kb 2 évig volt minden ok,és szép lassan lekerült a rozsaszin szemüveg,elkezdte élni az életét ugy mint azelött mielött megismerkedtünk,szoval független akart lenni,engem soha nem zavart ha néha nem volt itthon hisz nem jo ha mindig együtt vagyunk.De sajnos nagyon rákapott a dologra és ez már természetesnek tünt.Aztán elkezdett oktalanul féltékenykedni,na itt jön elö a korkülömbség,beültette a fejébe hogy bárkim lehetne és erre ö flörtöl mindenhol,kimarad esténként,be akarja bizonyitani hogy igenis ö is megkap bárkit ilyen korban.Én nagyon szeretem öt,de nekem már nincs eröm,kedvem bizonyitani,lelkileg nagyot sérültem,miatta elmaradtak a barátaim,nagyon egyedül érzem magam.Ja és életem legnagyobb hülyesége volt közös vállalkozást csinálni,mert mivel ö tapasztalt férfi,ért a dolgokhoz ezáltal totál átakarja venni az irányitást,nekem szinte nem is hagy beleszolást.Na ebböl elegem van,nekem is vannak álmaim,terveim,és nem fogom hagyni hogy bárki is a sárba tiporjon,én ugygondolom hogy egy idösebb férfinál elöbb utobb kibukik hogy komplexusa van,és romba dönti a kapcsolatot.Most épp azon vagyok hogy a vállalkozást fel akarom bontani,mindkettönknek sok pénze van benne,nem lesz egyszerü.Lényeg hogy megtapasztaltam egy olyan kapcsolatot ahol senki lettem,önbizalmam eltiporva,szinte hozzá öregedtem.Nagyon kivagyok mert szeretem,de ez nem élet számomra,én gyerekeket akarok,tiszteletet,bizalmat,és nem pedig küzdeni a másikért ha kell ha nem.

2008. jún. 4. 22:21
Köszönöm a hozzászólásaitokat, igazán mindegyikben találtam valami megszívlelendő, okos gondolatot. A dolog pikantériája, hogy az ellentétes vélemények is igazak, egymással szemben is - ezért vita tárgya a téma. És még így sem vagyok eléggé okos. De a megoldás talán: nézni és várni. Ez mindent eldönt. Idővel. Ha van nekünk.
2008. jún. 4. 16:57
Igaz hogy , nem szamit a korkulömbseg , de az esely a boldogsagra mindeg a legjobb amikor kb egyidössek vagyunk . En , ha a nö helyeben lennek , megmaradnek egy kellemes kalandnal . Mert ami , most nagyon jonak latszik , nagy problemava valhat nehany ev mulva . / masszoval ott a nyakadon az öreg pasi es nem tudsz vele mit kezdeni ! ?/
21. enci2
2008. jún. 4. 16:22
Szerintem lehet. Az a lényeg, hogy szeressétek egymást, egyformánn gondolkodjatok, egyforma legyen az érdeklődési körötök. És legyen egy kis titokzatosság.
2008. máj. 14. 16:33

a szerelem sok akadályt leküzd!!!!!! :)

és ha valóban erössek az érzelmek, akkor mondhat bárki bármit.... :) Az én mondanivalóm: SOK BOLDOGSÀGOT :)

19. 9778ca1817 (válaszként erre: 18. - 9778ca1817)
2008. ápr. 11. 12:50
Bocs, ezt nem Neked, hanem a téma indítójának cimeztem.
18. 9778ca1817 (válaszként erre: 17. - Inci)
2008. ápr. 11. 12:37
Te 20 év múlva 48 éves leszel, ő pedig 65. Képzeld el, gondolj bele, és ha tetszik amit látsz, akkor tudsz majd dönteni is.
17. inci
2008. ápr. 10. 20:57
Én azt hallottam épp a mai napon a rádióban, hogy a nagy korkülömbség előbb utóbb megöli a jó kapcsolatot is, igaz hogy ez nálam forditva van, de még csak egy éve tart az idill, na de majd meglátjuk.
16. supin
2008. ápr. 4. 08:46
Naná,hogy lehet.
15. emilia
2008. ápr. 4. 00:25

Meg kell kérdezned magadtól, hogyha elmulik a szerelem eléggé ismerem azt az illetőt,akibe szerelmes vagyok, vagy csak a szerlembe vagyok szerelmes. Sajnos a statisztikák azt mutatják és a tapasztalat is, hogy cseberből vederbe esik az ember, mert aki rossz házasságban van az bevonzza úgyanúgy a másikat és egyidő után rájön erre, de akkor már késő. Inkább a mostanit kell rendbe tenni és föleg, ha van gyerek. Nem illuzióba menekülni és tönkre tenni megint az életedet. A 17 év nagy korkülönbség, majdnem egy generáció, más életvitel, más gondolkodás, vagy apát keresel? Tanulj meg előbb függetlenül élni és, ha elválsz esetleg gyászold meg a válásodat, ne új kapcsolatba menj, mert az társfüggéshez vezet.

A szeretetet tanulni kell!! A szenvedély meg belehabarodás, ami nem engedi, hogy kihabarodjál belöle, de meddig. Ha leesik a fátyol a szemedről mit látsz majd??

A Párkapcsolati problémákra van már segitségnyújtás: a terápiák. Te is eljárhatsz egyedül, ha a férjed nem megy veled és egyedül is változhatsz és akkor ő is fog változni. Probálj meg beszélgetni vele, mert a szönyeg alá söpört problémák miatt könnyen kikacsingatnak a felek, hátha a másik fűje zöldebb....a szálakat meg húzzuk magunk után és nincsenek elvarrva és a másik kapcsolatba, ha bevisszük, akkor mindig azokkal van foglalkozva és nem egymás megismerésével. A neten sok ilyesmiket olvashatsz. Önismeretet próblj tanulni, miért alakult ki a rossz kapcsolatod? Kérdezd meg magadat? Egy házasságban ketten élnek, tehát 50%-ban te is hibás vagy és meg keresni mi volt a te hibád. Itt a hoxán is olvastam egy könyvet, amit most meglehet nyerni.Útmutató a családi harmónia megteremtéséhez:Családi összhangzattan Pl könyv cim. Házas párbaj Nagyíon jó mind a két könyv önfejlesztésre. Sajnos nem besszeller könyvekben élünk és minden jó, ha vége jó. Tegyél magadért valamit, de ne menekülj egy másik kapcsolatba.

Hiába vagy egy másik kapcsoaltba a válás akkor is egy kudarc és azt fel kell dolgozni.

Viszont a döntés nálad van és akár hogyan döntesz fogad el később is, mert mindenképpen tanulni kell az életben és a döntéseink által tanulunk.

2008. ápr. 1. 19:46

Olvasd el, Dallos Sándor Aranyecset könyvét.

Benne megtudhatod mi az igasz szerelem.

Valóban nem a kor számít hanem ,hogy Ti mennyire szeretitek egymást.Nem kell foglalkozni mit szólnak a körülöttetek levők .Konfiktus minden házasságban van . Eltudom azt is kébzelni hogy a pasi már érettebb és tudja mi kell egy nőnek aki szeretetét odaadóbban fejezi ki .

2008. ápr. 1. 19:32
Sok-sok boldogságot ,és minden elképzelhető jót tudok csak kivánni....
2008. ápr. 1. 19:30
boldogság
11. sipor
2008. ápr. 1. 19:16
Szerintem sem gond a korkülönbség! Vannak jó kapcsolatok, akár úgy is, hogy a férfi a fiatalabb, vagy a nő, akár kevés - akább több év is lehet köztük. Mi a férjemmel 26 évesek vagyunk mindketten, igaz voltak akik nem sok jövőt jósoltak nekünk, de már 9 éve együtt vagyunk.
2008. ápr. 1. 19:04
Boldogok lesznek és pont :)
2008. ápr. 1. 19:02

Bármi megtörténhet.A kor egyáltalán nem számít.Valószínű tanultak a megromlott házasságból,így u.azokat a hibákat nem követik el.

Ha toleránsak egymással,BOLDOGOK lesznek!

Én is ezt kívánom Nekik!!

2008. ápr. 1. 18:57

Hát, akár jól is elsülhet. Nálunk 13 év a korkülönbség, 20 évesen jöttem össze a férjemmel. Sok konfliktus volt köztünk, mára (18. éve) összesimultunk. Azért nem árt vigyázni, mert főleg szexuális problémák, féltékenységek előfordulhatnak. Lehet, hogy most minden ok, de 10 év vagy 15 év múlva, amikor ő már úgy gondolja, hogy "öreg", lehet, hogy látja, milyen szép, fiatal vagy....

Szóval, lehet az is, hogy marad a mostani idill.

Szerintem ezeket te is tudod, csak mástól is akarod hallani..:)

7. anan
2008. ápr. 1. 18:54

Ha szenvedélyes a szerelmük, akár hosszú távú is lehet a dolog. Mindketten (házasságban) tapasztaltak, háááát .....

SOK SZERENCSÉT!!!!

2008. ápr. 1. 18:53

Bármi, ami mással is bármikor megtörténhet.

Nem a kor számít.

Nem a korkülönbség nagysága szabályozza a kapcsolatok boldogságát.

2008. ápr. 1. 18:48
Ez sokesélyes.... De szurkolok!
2008. ápr. 1. 18:47
rajtatok múlik csak
2008. ápr. 1. 18:47
Egy jó házasság
2008. ápr. 1. 18:46
Remélem minden összejön nekik. Sok sikert!
2008. ápr. 1. 18:44
28 éves nő, 45éves férfi.mindketten megromlott házasságban. Szenvedélyesen egymásba szeretnek. Mi várható?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook