Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » 25. házassági évfordulóra ajándék fórum

25. házassági évfordulóra ajándék (beszélgetős fórum)


16. agnes89 (válaszként erre: 12. - A0c1361e44)
2014. jan. 11. 14:45
Hát igen, anya 43, apa 50. Nem mondanám idősnek, max középkorúnak őket.. :)
2014. jan. 10. 11:34
a Széchenyi könyvtárban lehet csináltatni olyan könyvet amiben kikeresik az adott napra szóló eseményeket, újságcikkeket, stb...nagyon jópofa
14. mmacus (válaszként erre: 5. - Varga.nora)
2014. jan. 9. 20:02

Színházjegyet, mozijegyet, parfümöt, csokit, egy-egy Wellness hétvégét bármikor megvesszük magunknak is.

Fotókönyvet magamnak nem készítenék, de ajándékba elfogadnám és örülnék neki:)

2014. jan. 9. 19:50
Egy összeállítás a 25 évvel ezelőtti újságokból? Egy újság, a címlapon fő hír a házasságkötés, és körítésnek az adott nap legfontosabb hírei?
12. a0c1361e44 (válaszként erre: 10. - D20c30cb4c)
2014. jan. 9. 08:42

Hát ez! Idős házaspár.

Van aki 25 évi házasság után sem idős, azoknak lehet nem olyan jó...


És igen, ízlések és pofonok....

2014. jan. 9. 08:39
De szerintem ízlések és pofonok. Mindenki a saját családtagjainál tudja a legjobban, hogy minek örülnének.
2014. jan. 9. 08:38
Nálunk a vetítés a buli keretein belül történt, tehát nagy családi vacsora egy szép étteremben, zene, tánc stb. Nálunk azt mondta az idős házaspár, hogy ennél szebb ajándékot nem is készíthettünk volna. (Persze emellett kaptak színház jegyet, sőt egy wellness hétvégét is.)
9. a0c1361e44 (válaszként erre: 8. - Varga.nora)
2014. jan. 9. 08:06

Tudom miről beszélsz. Olyannak sem örülnék.

És nem a munkamennyisége és egyebek miatt, hanem azért, mert ez nem ajándék számomra. A régi fotókat gondolom nem te csináltad, de ez mindegy is.


Hál Istennek senkinek nem jutott eszébe ilyet csinálni nekünk:)

8. varga.nora (válaszként erre: 6. - A0c1361e44)
2014. jan. 9. 07:57
Mi nem albumot csináltunk, hanem fotókönyvet! Én rengeteg munkám volt benne, mert a régi képeket be kellett fényképezni, a fotókönyvet meg kellett tervezni, össze kellett állítani! Tehát nem albumot csináltunk, amibe előhívattuk a fényképeket és csak beraktuk a képeket, hanem azért egy fotókönyv sokkal több munkát igényel!
7. a0c1361e44 (válaszként erre: 6. - A0c1361e44)
2014. jan. 9. 07:41
Ja, és én ezt úgy mondom, hogy volt ilyen évfordulónk:)
6. a0c1361e44 (válaszként erre: 5. - Varga.nora)
2014. jan. 9. 07:39

Lehet, hogy illik, és biztos van aki örül az ilyeneknek is, amit már írtak itt, de nagy a gyanúm, hogy csak úgy tesznek mintha örülnének.


Mindenki azt vesz amit akar bármilyen nevezetes napra, de én tudom, hogy egy kicsit sem örülnék egy fényképalbumnak. Nem érzem olyan öregnek magunkat, hogy ilyeneket kapjunk. Szerintem ezek tipikusan az idős emberek ajándéka, mert tudja mutogatni az unokákat, stb.


Egyébként szerinted személyes ajándék egy fotóalbum, amiben az elmúlt 25 év alatt készültek képek vannak? Ezeket a képeket ki készítette? Lehet én, így mitől személyes? Mitől ajándék?

5. varga.nora (válaszként erre: 4. - A0c1361e44)
2014. jan. 9. 07:30
Színházjegyet, mozijegyet, parfümöt, csokit tudok venni szülinapra, névnapra, karácsonyra, húsvétra, vagy bármilyen más alkalomra, egyáltalán nem személyes! Szerintem házassági évfordulóra valamilyen személyesebb ajándékot illik adni / vagy én azt adnék!
2014. jan. 8. 21:58

Jaj, jaj.

Hát nem túl jó ajándékok, csak azt hiszitek. Én is sírtam volna, ha a gyerekem összedob egy ilyen könyvet, diát vagy bármit. Ez annyira fantáziátlan.

Ha már kell az ajándék akkor legyen színházjegy 2 db, mozijegy, csokoládék, parfümök, de nehogy már fotó album. Azokat a fotókat jó esetben saját magunk készítettük, nektek (gyerekeinknek), ha akarjuk megnézzük és ennyi.


Mi általában egy bulit rendezünk a házassági évfordulóinkon a barátokkal, akiket már ismerünk azóta. Megnézzük a videót (már áttettük DVD-re) az esküvőnkről, jókat nevetünk, eszünk-iszunk.


Nem tudom, hogy a szüleitek hány évesek (én 46 a férjem 57 éves), nekünk nem tetszene amit eddig írtatok.

2014. jan. 8. 09:49
Mi beszkenneltük a régi gyerekkori képektől kezdve mindet, és egy bemutatót készítettünk a közös zenéjükkel, amit nagyon szeretnek. Kivetítettük és ment a közös sírás. :)
2014. jan. 8. 09:18
Pedig mi is fotókönyvet csináltunk/csináltattunk nekik, amiben az eltelt 25 év képeit válogattuk össze, időrend és témák szerint. Nagyon jól sikerült. Azóta is azt mutogatják mindenkinek :D
2014. jan. 8. 09:14
Inkább valami sajátkészítésűre gondoltam, aminek eszmei értéke van, nem pedig pénzbeli. Fényképes kilőve, anya utálja azokat a képeket, amin rajta van, de mégis vmi 25 évet átölelő kalendáriumra gondoltam... Vmi ötlet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook