Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 30. házassági évfordulóra milyen ajándékot szokás vagy illő adni? fórum

30. házassági évfordulóra milyen ajándékot szokás vagy illő adni? (tudásbázis kérdés)


2011. ápr. 26. 17:40
Köszönöm az ötleteket! :)
2011. ápr. 26. 08:21

Sziasztok :-))


Málnapuding a szeretet és a megbecsülés legnagyobb igazságát írtad :-))

ami belülről fakad és a legnagyobb ajándék :-)))

gyönyörűen fogalmaztál :-DD


De ha emlék tárgyban gondolkodunk akkor az én tippem:

-mi az öcsémmel az anyukámék 30.évfordulójára EMLÉKÜL egy szoba szökőkutat vettünk és meghívtuk őket vacsorára egy élőzenés étterembe ahol meg ünnepeltük azt a napot.

2. Málnapuding (válaszként erre: 1. - 35716559e4)
2011. ápr. 26. 08:02

Anyagi helyzet függő szerintem. Van olyan ismerősöm, aki világ körüli utat kapott, és van olyan, aki ennél jóval többet: a férje azt mondta Neki, hogy nlküle nem tudta volna végigcsinálni mindazt, amit együtt átéltek és, hogy soha, senkit nem tisztelt és szeretett úgy, mint a feleségét. És a férj életében először főzött, mosogatott és takarított. Nekik más ajándékra nem tellett és mégis boldogabbk, mint ahol a sok milliós két hónapos út volt az ajándék.


Ha családtagként adsz ajándékot, akkor szerintem érdemes többeknek összedobni a rászánt összeget és élményt adni: wellness hétvégét, színházbérletet, kirándulást, valamit, amire emlékezni tudnak életük végéig.

2011. ápr. 26. 07:57
30. házassági évfordulóra milyen ajándékot szokás, vagy illő adni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook