Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 21 évesen szűz vagyok, hogy mondjam el a fiúnak? fórum

21 évesen szűz vagyok, hogy mondjam el a fiúnak? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
85. 1e53ba4657 (válaszként erre: 84. - Luna03)
2015. dec. 1. 23:47

Miert lett volna mas?hogy irtad "erdemes volt ra varnom"

Na mindegy,nem sajnalom mert tok jol jartal,hogy ez kiderult,mivel nem ilyenre vagysz!

84. luna03
2015. dec. 1. 23:39
Sziasztok. Sajnos nem kell már neki elmondanom, mert kiderült, hogy csak szexre utazott, közben persze több lánnyal is kavart. Kapcsolatot nem akar senkivel..érdemes volt rá várnom. Bedőltem, mert még ilyen helyzetben nem voltam, azt hittem, tényleg érdeklem. Szerencsére nem feküdtem le vele.
2015. nov. 25. 07:54

Én csak tizenkilenc voltam. És nem is szexnek indult, "csak" csókolódzásnak. De amikor megtudta a srác, hogy ő volt az első megtiszteltetésnek vette.


El kell ezt mondani?


Szerintem csak akkor ha azt akarod, hogy jobban odafigyeljen.

82. 2ab16d5612 (válaszként erre: 69. - B1dbc250b6)
2015. nov. 24. 10:37

Nem gondolom hogy tagadni kell. Az én elsőm jobban beindult (fél évig fűzte a fejem) mikor kiderült hogy még zsenge vagyok XD


Aztán meg azt mondta hogy nem hiszi el. Árverés.. A barátnőm győzte meg hogy biztos lehet benne hogy első volt XD


Persze volt csaja akkor. Már el is jegyezte. Én meg nem akartam kapcsolatot.. Ideális volt :D

2015. nov. 24. 10:30

Ahol valoban van szerelem, szeretet, tisztelet, tapintat figyelmesseg a masik irant, ott ez nem kerdes.

Jarjon inkabb kocogni a forumindito!

80. 1abbb5d144 (válaszként erre: 79. - B1dbc250b6)
2015. nov. 24. 10:23

Csak az arra érdemessel érdemes lefeküdni is.(Főleg, ha szűz valaki. )

ő szerintem se az, főleg, hogy így érez a lány. Mert önbizalma nincs, ami érthető, de szerintem pasinak is van baja.

Pedig mi van, ha nem jön be neki élőben? Lehet, neki se fog a pasi. És?? Majd bejön másnak, akár élő ismerkedéssel. Nem jöhet be mindenki mindenkinek. ez a netes ismerkedéssel együtt jár, ezért se ismerkedem neten.

79. b1dbc250b6 (válaszként erre: 70. - 1abbb5d144)
2015. nov. 24. 10:00

ajaj..ez bonyolult...nem látunk bele más életébe, nem látjuk a másik felet..

a lényeg, hogy csak az arra érdemest kell megtisztelni a nagy titokkal.


namost már csak az a kérdés, ki az arra érdemes?

ez a pasi nem...


szerintem.

2015. nov. 23. 22:11
Nem kell ugrani.Nem! De azert a srac is megunhatja ,hogy sosem alkalmas.
2015. nov. 23. 22:10

Ha o odalenne erte nem haritana el egy talalkozot sem.Akkor talan varna olyanra,akiert picit tesz is.


Mindig a pasiktol varjuk el ilyen,olyan legyen...de azert szivesen kedvuket szegjuk.Utana meg szidjuk,h a k.csog nem tepert.

76. c40efa00cc (válaszként erre: 74. - C40efa00cc)
2015. nov. 23. 21:31
Helyesbítek: talán nem is várja el, de te kötelességednek képzeled, mert már 3x randiztatok. Pedig nem az, erre nincs szabály.
75. 1abbb5d144 (válaszként erre: 73. - Magdalénia)
2015. nov. 23. 21:24
Én meg úgy, hogy bizonytalan, önbizalomhiányos
2015. nov. 23. 21:21
Én meg azt érzem, hogy azért feküdnél le vele, mert elvárja tőled, és mert túl akarsz már lenni rajta.
73. Magdalénia (válaszként erre: 62. - Luna03)
2015. nov. 23. 20:48
Írásod alapján úgy érzem, hogy nem vagy szerelmes. Különben nem hárítanád el a találkozásokat.
72. 1abbb5d144 (válaszként erre: 71. - Luna03)
2015. nov. 23. 19:38
hát ez az...milyen kapcsolat az, ahol ezt le kell tagadni? Szexkapcsolat? nem éri meg, főleg nem szűzként, vagyis tapasztalatlanként a kapcsolatok terén
71. luna03 (válaszként erre: 69. - B1dbc250b6)
2015. nov. 23. 19:26

Én nem tagadnám semmiképpen, ha rákérdezne, szerintem nekem attól nem lesz jobb, csak rosszabb maximum.

Lehet, hogy naiv vagyok, de én meg magamból indulok ki, hogy ha valaki iránt érzek valamit, akkor nem kell attól félnie, hogy még mellette vannak 10-en. Mert minek. Tudom, a nők meg a férfiak nem ugyanúgy működnek, de én is szeretem a fiúkat, sokat helyesnek tartok, de mióta van ez a srác, nem ismerkedtem senkivel. Lehet, hogy hülye vagyok, de nekem nem tetszik más annyira, nem akartam másnak odaadni magam, hiába van körülöttem sok helyes, kedves pasi. Én valahol ezt várom egy fiútól is, hogy oké persze, nézzen rá más lányokra, ne viseljen sötétített szemüveget, de ha velem akar lenni, akkor legyen velem és legyek neki elég (nyilván ha már együtt vagyunk). Ha nem kellek neki eléggé, akkor más a helyzet, de akkor annak ki kell derülnie minél hamarabb, hogy túl tudjak én is lépni. Én is nyitott vagyok a világra és sok helyre járok, de abban hiszek, hogy attól nem lesz az életem tartalmasabb, ha csomó olyan kapcsolatba megyek bele, ahol a vágy dominál, meg lehet, hogy van egy rakat kedves és szexi ember, de attól még nem lesznek pótolhatatlanok számomra. Nem vagyok egy konzervatív neveltetésű ember, mégis nekem az emberi kapcsolatok az első helyen állnak és ezért sem akartam sem olyannal lefeküdni, akibe én nem vagyok szerelmes, se olyannal, akiről tudom, hogy amint lefektet, tovább áll.

70. 1abbb5d144 (válaszként erre: 69. - B1dbc250b6)
2015. nov. 23. 19:07
azt írod, hogy ezt tagadni kell??
69. b1dbc250b6 (válaszként erre: 62. - Luna03)
2015. nov. 23. 19:03

szia.

pasi vagyok, tehát egy picit ismerem ezt az oldalt.. magamból kiindulva.

szóval egy kanos bika, akit az evolúció nőimádattal vert meg, az bizony nem vár hónapokat, azzal, hogy baromira elfoglat, nem ér rá..ugyan kérem..sokféle olyan foglalkozás van, amit nem lehet bevallani, de hogy ne legyen ideje egy lányt kényeztetni...pff..


azt ne áruld el senkinek, hogy ártatlan vagy, hadd teperjen egy kicsit jobban a kegyeidért..aztán vagy észreveszi, vagy nem..de tagadni, ha rákérdez...persze kis pirulás nem árt, némi szempillarebegtetéssel.


magamból kiindulva megbízható pasi nincs, csak éppen nincs más lehetősége.

arra nagyon ügyelj, hogy a legyet be ne kapd, mert abból csak neked lehet problémád..csak betonbiztos(nak ltszó)kapcsolatban közös megegyezéssel.


egy begőzölt szerelmes pasi még verset is képes írni, csak hogy levegyen a lábadról, és bizony állandóan azon van, hogy ágyba vigyen...ez nem baj, csak érezd, hogy ez nem egyéjszakás lesz..

ha ez nem jön le, akkor tipli..


szia. járj szerencsével(mert az élethez igencsak kell)

68. mosolyka1111 (válaszként erre: 66. - Luna03)
2015. nov. 23. 18:54
Nem is baj, hogy eddig kivel. Csak ha Te leszel neki, párhuzamosság ne legyen, ez a lényeg.
67. mosolyka1111 (válaszként erre: 62. - Luna03)
2015. nov. 23. 18:52

Én most csak a védekezés kérdésére reagálnék:

Nekem 19 éves lányom van, nem szedhet hormont, nagyjából egész életében, mert olyan baja van.

De: Azt mondta, ha szedhetne tabit, akkor sem menne bele gumi nélkül. Nincs gumi, nincs szex. (Nemrég kezdte, egyetlen barátja volt eddig.)

Nem csak a fogigátlás a tét, ott van a HPV, a HIV, a hepatitisz. Szerintem sokkal nagyobb a rizikó, mint az én fiatal koromban. (Meg aztán az én korosztályomat fiatalon még meg lehetett győzni a "zokniban nem mosunk lábat" című hülye ffi dumával, a mai lányok szerencsére sokkal-sokkal önérzetesebbek.

66. luna03 (válaszként erre: 63. - C40efa00cc)
2015. nov. 23. 18:50

Engem nem érdekel igazából, hogy ez alatt kivel szexelt. Tudom, hogy ment helyekre, sok embert megismert biztosan. Nem vártam el tőle semmit. Felnőtt férfi, biztos kielégítette a szükségleteit, ha úgy adódott.

Nekem az bőven elég, hogy ennyi idő eltelt és még mindig engem akar látni.

65. c40efa00cc (válaszként erre: 64. - 1e53ba4657)
2015. nov. 23. 17:01
Pont erre gondoltam én is. Majd a csajt küldik abortuszra, miért félnének? :) Pff!
64. 1e53ba4657 (válaszként erre: 62. - Luna03)
2015. nov. 23. 16:59

Ugy vannak vele,hogy majd elveteted.Tisztelet a kivetelnek.


Azert neha alkalmazkodj hozza te is,mert a folytonos elutasitas sem jo.

Igen,nyilvan meg 5 masiknak is ir.Miert ne tenne?

63. c40efa00cc (válaszként erre: 62. - Luna03)
2015. nov. 23. 16:50
Ugye, te sem gondolod komolyan, hogy hónapok óta nem szexelt a kedvedért, és abszolút kielégíti, hogy neten cseveghet veled? :)
62. luna03
2015. nov. 23. 15:54

Sziasztok. Bocsánat, hogy eltűntem, nem voltam gépközelben. Mindenkinek köszönöm a válaszokat, jó érzés, hogy próbáltok segíteni a tapasztalataitokkal:)

Nos, kérdeztétek, miért nem volt több találka. Egy olyan dolgot csinál, ami maximálisan elvette az összes idejét és közben ő mindig, de tényleg mindig akart találkozni, én voltam az, aki halogatta. Félem tőle, féltem, hogy nem tetszem majd neki élőben. Nos, emiatt volt az, hogy az első találkozó hónapok után történt meg. Az ő életéhez nekem kell jobban alkalmazkodnom, legalábbis ebben a helyzetben és mikor ráér, mindig mondja, hogy találkozzunk, de nekem sokszor nem jó. Ezzel nem lehet mit kezdeni, nehéz. De tényleg nem mondhatom, hogy nem akar velem találkozni, mert voltam már olyan helyzetben, ahol a fiú mindent kitalált, hogy ne kelljen velem találkozni, pedig negyed annyira nem volt elfoglalt, mint ez a srác. Szóval ezt nem vethetem a szemére, leginkább a saját rosszul szervezett dolgaim, meg a félelmeim miatt nem jött össze eddig több találka.


Ami a megbízhatóságot illeti, nem tudom, de komolyan. Azt mondják, hülye, aki nem veszi észre, ha hülyítik, de sajnos vannak olyan emberek, akiknél szimplán nem lehet észrevenni semmiféle jelet, mert vagy túl elfoglaltak vagy szétszórtak és nem feltétlenül az áll a háttérben, hogy nem érdekli őket a nő. Persze benne van az is a pakliban, hogy még 5 lányt hülyít rajtam kívül, mikor épp nem elérhető. Nem akarok hisztisnek tűnni vagy számon kérni őt, mikor még nem is vagyunk együtt, ezért sem hozom fel ezt témaként. Most lassan egy hónapja nem találkoztunk már, lett volna rá lehetőségem, de nekem nem volt alkalmas. Annyit tudok tenni, hogy várok és nem agyalok rajta. Persze, nem nagy erőfeszítés írogatni, én is így gondolom..de nem tudok ezzel mit kezdeni.

Ami a védekezést illet: arra nem tudna rávenni senki, hogy gumi nélkül belemenjek a dologba, akárhogy is szeretem. Tabit meg még nem kezdtem el szedni. De azok a fiúk, akik ezt elvárják a lánytól, nem félnek, hogy a lány terhes lesz?

61. Magdalénia (válaszként erre: 52. - 67d75b6c5b)
2015. nov. 23. 15:08

Az nem elég, ha valaki gondol a védekezésre. Ezt meg is kell beszélni a másikkal is. A kommunikáció elkerülhetetlen, akár az első randinál jön létre a szex, akár a tizediknél. Az a lényeg, hogy ne az ágyban derüljön ki.


A "zokniban lábat mosás" kifogást pedig nem beveszik a nők, hanem alárendelik magukat a férfi akaratának. Ez pedig nem korfüggő.

60. 1e53ba4657 (válaszként erre: 59. - Kicsimanóci)
2015. nov. 23. 08:40

Jahh...ez a netes ismerkedes egy atok.


Amugy 10-8 pasi ilyen.Ezt elore nem tudhatja senkinel.

2015. nov. 23. 08:06

Ne éld bele magad a nagy érzelembe. Nálunk most volt hasonló, az unokahugom. 20 éves, szűz volt, komoly, csinos, művelt, értelmes lány. A pasival hetekig neten ment a kommunikáció, időnként telón is. A randik kb olyan gyakorisággal mint nálatok, lányra úgy nézett, mint istennőre, nagy beszélgetések. Lányban is égett már a kémia. Pasi itt is az a fazon volt, aki bárkit megkaphat, de sugallta, hogy neki a csaj kell, de ő vár, ez milyen megható. Aztán megtörtént, ők beszéltek róla hogy szűz, óvszer volt, pasi figyelmes, lánynak is jó, aztán egyre fergetegesebb. Nem ragozom, 2 hónapig tartott, lány értetlenül áll a szakítás előtt.

Szóval! Fórumindító: a randik gyakorisága kevés nálatok, unokahuginál pl több vasat tartott a tűzben a srác, az egyikkel netezett, a másikat addig dugta. Csak azért írtam, mert azt írtad, biztos jelentesz neki valamit, ha ennyi időt fordít rád. Az, hogy 3 hónapja neteztek nem jelent semmit, nem nagy cucc írogatni, az még nem idő rád fordítása. (Remélem, nem ugyanaz a pasi)

2015. nov. 23. 05:03
Én eladnàm az e- bayen.
57. Pepita Dalma (válaszként erre: 53. - 67d75b6c5b)
2015. nov. 22. 23:25

A kérdező nem erkölcsi véleményt kért, hanem gyakorlatit. Az, hogy mikor szánja rá magát, ebből a szempontból érdektelen.

Furán fogod fel, hogy a "pasi arcába vágni...". Nem is értelek! Ez nem így működik.

Egy szűzzel egészen máshogy kell bánni, mint egy bejáratossal és ezt mindenképpen meg kell beszélniük.

A szüzesség nem dicsőség, nem szégyen, hanem állapot.

2015. nov. 22. 23:19
A nyersség segít rázós szitukban. Csak nélkülözd a legtöbb érzelmet a hangodból meg az arcodról, nem baj, ha belül kocsonya vagy.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook