Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2020 ŐSZ! kistesó projekt indul ;) fórum

2020 ŐSZ! kistesó projekt indul ;) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
194. LilixD (válaszként erre: 193. - Kismis)
2020. dec. 29. 16:10

Kisfiú🤪😝 Engem is nyugtassatok meg, hogy attól még, hogy szintén fiú és bika, attól még ő lehet kisbuddha lesz, nem olyan többemberes, mint a tesója, különben végem xD

Kismis, én is dettó így voltam, hogy hékás hékás, hol a rosszullét?? Aztán bumm, nesze nekem. Ne aggódj, szerintem nem marad el... sajnos.

193. Kismis
2020. dec. 29. 14:20

Na kivel mizu? LiliXD mit olvastatok ki a boritekbol? :D

En ma vagyok 5+3 hetes.

Konkretan nem erzek semmit, mintha nem is lennek terhes. Se emelyges, se hanyinger, se semmi. Pedig most lent vagyunk anyumeknal videken, eleg nagy habzsi-dőzsi van az unnepek alatt :D Legutobb is ossze-vissza izgultam hogy miert nem erzek semmit de aztan a 6. Heten megtalaltak a varva vart rosszulletek. Még van addig 4 napom :D Szoval nyugtassatok hogy eddig ez igy normalis!

192. LilixD (válaszként erre: 191. - Boobaa)
2020. dec. 27. 04:21
Tyű, akkor ez jó is, rossz is, így már értelek. Engem borzasztóan kiütött a progeszteron bogyó. Meghalni volt kedvem, olyan szintű rosszullétet okozott. Ellenségnek sem kívánom.
191. Boobaa (válaszként erre: 190. - LilixD)
2020. dec. 25. 06:54
Azt már korábban kaptam, egy hete szedem, nálam nem okozott hányingert (az előző terhességeknél sem).
190. LilixD (válaszként erre: 189. - Boobaa)
2020. dec. 24. 22:11
Jajj, tesómnak is volt ilyen, nem csodálom, hogy megijedtél. Vele minden rendben ment végül. Ne aggódj te se tovább. Kaptál esetleg progeszteront? Attól van ám hányinger.
189. Boobaa (válaszként erre: 187. - LilixD)
2020. dec. 24. 14:04

Köszi, nálam a rosszullét vállalható. Inkább csak rossz a gyomrom és nem bírok enni.

Kb 3 napja barnázgatok, nagyon megijedtem, végül ma megnézett a dokim, a baba jól van. Úgyhogy én most kifejezetten nem bánnám ha lenne hányinger vagy valami hasonló, hogy tudjam a babával minden rendben van.

188. LilixD (válaszként erre: 186. - Kismis)
2020. dec. 23. 20:18

Oh köszi, igen ma voltam egy SZTKs UHn a kórházban. Megkértem a dokit, hogy egy papirra írja fel a babó nemét, és majd holnap romcsin a fa alatt megolvassuk Apával. Most ott csücsül a boríték a fán :D

Méret ügyileg 2 héttel nagyobb továbbra is, de minden rendben. Annyi, hogy medencevégű a fekvése, de még bőven megfordulhat. Van idő. Mondjuk nagytesója illedelmesen mindvégig fejjel lefelé létezett, úgyhogy új kicsit ez a helyzet.

187. LilixD (válaszként erre: 185. - Kismis)
2020. dec. 23. 20:12

Jajj jajj, tudom miről beszélsz, nagyon szorítok, hogy legalább enyhébb legyen vagy a legjobb ha nincs rosszullét és kész ^^ Remélem Boobaat is elkerüli... Boobaa, hogy vagy?

Nálam 6+3 naposan csapott le, mint egy villám. Előtte már azon izgultam, minden rendben van e, olyan szuperül voltam, panaszkodtam is nővéremnek, hogy tuti nincs már baba, semmi tünetem. Aztán 180 fokos fordulat, kezdésnek jó kis hányás, aztán nulla bennmaradó étel, se víz... émelygés szédülés erőtlenség nonstop, ami a csövön kifér :))

186. Kismis (válaszként erre: 184. - LilixD)
2020. dec. 23. 14:21
Tenyleg, mi volt uh-n? Most visszaolvasgattam.
185. Kismis (válaszként erre: 184. - LilixD)
2020. dec. 23. 14:07

Hát nagyon jellemző volt :D Kibírhatatlan volt. Volt hogy sírva fetrengtem hogy meg fogok halniiiii :D miután már 48 oran keresztul tartott a rosszullet (igen, almomban is szedultem ne kerdezd hogy :D) szamitok ra. Most 4+4 lehetek, még nem ütöttek be a rosszulletek, csak annyit erzek tegnap estetol kezdodoen hogy nem vagyok 100%osan jol, azaz ilyen emelyges elotti allapot, eleg enyhe meg. Emlekszem legkisebbemmel 5 es fel hetesen kezdtek elojonni, mar mindent bebeszeltem magamnak hogy biztos elhalt terhesseg azert nem erzek semmit meg ilyenek :D

Az elobb szamolgattam hogy mikor erdemes dokihoz mennem. 6 es feledik hetnel szoktak javasolni a nulladik ultrahangot mivel a szivmozgas 6+1-nel kezdodik meg biologiailag igy elobb felesleges mert ugyis visszahiv a doki. Ugyhogy az elobb teloztam a regi dokimnak hatha be van tablazva es milyen jol tettem, harom het mulvara kaptam idopontot azaz 7+5 napos terhesen. Asszem ezzel is még pont időben vagyok, csak gyozzem kivarni :D

Holnap utazunk le szuleimhez videkre, kozos csaladi unneples, hat merem remelem nrm sulyt le hirtelen a rosszullet hogy aztan mindenki kiszurja. :D Terv szerint meg ket honapig nem mondjuk el senkinek.

184. LilixD (válaszként erre: 180. - Kismis)
2020. dec. 23. 13:08
És Kismis, rád mennyire volt eddigi csemetéknél jellemző a rosszullét? Számolsz vele? :) Amúgy az az indokolatlan nagy étvágy még tesztelés előtt, nálam is jelentkezett, emlékszem, hogy nagyon furcsálltam. Szerintem simán befér a korai terhességi tünetek közé és még egészen feltűnő is. Idén még tudsz dokihoz menni, vagy már necces?
2020. dec. 22. 18:21
Gratulálok!😊
182. LilixD (válaszként erre: 180. - Kismis)
2020. dec. 22. 11:49
Jajj de jó! Nagyon örülök Nektek :))
181. Boobaa (válaszként erre: 180. - Kismis)
2020. dec. 22. 11:27
De szuper! Gratulálok!
180. Kismis
2020. dec. 22. 10:27

Sziasztok, pozitiv!! Eros pozi :)

El se hiszem, meg sokk hatasa alatt vagyok hiaba volt keteselyes.

179. Kismis
2020. dec. 20. 16:14
Még mindig nem jött meg. Tegnap egesz este es ma delelott meg fog jonni erzesem volt, ilyenkor amugy meg szokott jonni tenyleg, es minden terhessegemnel amikor meg kellett volna jonni elmaradt ez az alhasi fajdogalas, semmit nem ereztem. Most mintha kezdene elmulni ez az erzes.. Tegnap rendesen bezabaltam mindent, nem tudom mi utott belem. Amugy epp fogyoznek, nem durvan, csak az elmult ket hetben lement ket kilo (hacsak vissza nem jott tegnap mind :D) , ettol keshet vajon? Most beleneztem a naptarba es eddig mindig tupontosan 34 napra jott meg a gyogyszet abbahagyasa utan, azaz haromszor augusztus ota. Most meg nem. Fura. Most egesz nap csak ezen kattog az agyam. Mar ugy vagyok vele hogy jojjon meg azonnal vagy tobbet ne is, de nem akarok tovabb ragodni ezen meg azt se akarom hogy remenykedek aztan puff nem is vagyok terhes. Mar nem is tudom holnap vegyek egy tesztet vagy ne mert olyan rossz erzes az egy csikot latni, amugy meg en mindegyik tesztre kepes vagyok rabeszelni a masodik csikot.
178. Kismis
2020. dec. 19. 22:42
Sziasztok, ma kellett volna megjonnie de nem jott. Egy nagyon picit bizakodok hogy holnap se jon meg. Ha hetfon se jon meg akkor irany tesztert.
177. Boobaa (válaszként erre: 174. - Boobaa)
2020. dec. 17. 14:57
Voltam dokinál, még nagyon fiatal a terhesség, de jó helyen van és látszik egy pici pulzálás is. Majd 3 hét múlva derül ki mennyi az annyi :)
176. Kismis
2020. dec. 16. 16:35
Koszi jol esnek ezek a szurkolasok :) de sajna most se jott ossze. Teljesen erzem hogy megint meg fog jonni. :( tok fura mert az elso harom azonnal osszejott. Azota nem voltam nodokinal mert le kellett mondanom az idopontom aztan mindig kozbejott valami, most meg nem is leszunk itthon unnepekkor..de lehet meg kene ejtenem mar azt a viszgalatot hogy minden oke-e a babagyartashoz.
175. LilixD (válaszként erre: 173. - Kismis)
2020. dec. 15. 17:34
Ó a hajtépős várakozós napok. :D Én sem bírtam magammal. Azért tesztel az ember lánya, mert azt érzi, hogy valamit muszáj csinálnia és derüljön már ki végre mi van!!!! Akkor is ha még tök korai... Aztán persze még nem derül ki semmi biztosra :)) Hajrá Kismis, veled vagyunk.
174. Boobaa (válaszként erre: 173. - Kismis)
2020. dec. 15. 08:38

Hajrá! Szurkolok!

Én a héten megyek dokihoz, cseppet már izgulok.

173. Kismis
2020. dec. 14. 13:38

Jajj lanyok en olyan turelmetlen vagyok, 5 nap mulvara "nemvárom" :D 13 dpo-n vagyok es nem teszteltem, ugy dontottem nem akarok tobb negativ tesztet latni.. Addig is probalom magam lefoglalni, elkezdtem diétázni is, rajtam van kb. 8 kg plusz es nem is akarom a terhesseget ha lehet plusz kilokkal kezdeni meghat jobban is ereznem magam.. Vitaminszedest is komolyabban veszem. Probalok nem turelmetlenkedni de ilyenkor a nem vart elott vhogy mindig ekorul forognak a gondolataim hogy osszejott-e vagy nem. Ez lesz az 5. Probalkozos honapunk.

Vannak akik meg probalkoznak itt a forumon?

172. Boobaa (válaszként erre: 171. - LilixD)
2020. dec. 8. 20:09
Köszi. A rosszullétek eddig elkerültek, egy kis émelygésem volt a fiúkkal. Amitől félek az az ájulás, meleg levegőtlen helyeket nem bírtam. Szóval az ovis öltöző elég nagy mumus.
171. LilixD (válaszként erre: 170. - Boobaa)
2020. dec. 8. 19:11

Nem baj, menj menj, megnyugtat majd, hogy tutira jó helyen kuckózott be.

Amúgy rosszullétre mennyire számítasz? Jellemző volt rád a korábbi terhességeknél? Remélem elkerül:)

170. Boobaa (válaszként erre: 169. - Kismis)
2020. dec. 8. 13:07

Köszönöm.

Még kaptam is karácsony előttre időpontot a nőgyógyászhoz. Kissé korai lesz, gondolom nem sok mindent fog látni.

169. Kismis
2020. dec. 8. 12:25
Jajj de jo gratula! :)
168. LilixD (válaszként erre: 167. - Boobaa)
2020. dec. 8. 08:22
Jeeeee! Megfogant a kis babó :))
167. Boobaa (válaszként erre: 166. - Boobaa)
2020. dec. 8. 07:17
Megvolt a teszt. Még nem túl erős, de időn belül is látható :)
166. Boobaa (válaszként erre: 164. - LilixD)
2020. dec. 7. 19:40
Igen holnap. Aztán ha ott a 2. csík akkor futok vérvételre meg endokrinológushoz. Meg hívom a nőgyógyászt időpontért.
165. LilixD (válaszként erre: 163. - Boobaa)
2020. dec. 7. 19:25
Én kombinált tesztet szerettem volna... De hiába mentem pont aznap UHra dokihoz, amikorra azt kérte, azt mondta, ekkora méretekkel lecsúsztam róla, nem ad beutalót. Egy kicsit kiakadtam, de azóta túltettem magam a dolgon. Talán látszott volna az ultrahangon is, ha gond van.
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook