Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2020 ŐSZ! kistesó projekt indul ;) fórum

2020 ŐSZ! kistesó projekt indul ;) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
14. LilixD (válaszként erre: 13. - Kismis)
2020. aug. 31. 13:42

Hú hát szokás még nem alakult ki minálunk, mert ő a 2. project, de tutira, ha törik ha szakad, megvárom valahogy az elmaradt menzeszt, mert legutóbb olyan lelombozó volt, mikor párom a halvány 2. csíkra kvázi hülyének nézett és a rosszullétemet is elbagatellizálta... nem hitte el, hogy jön a baba, nem is tudtunk így örülni... szóval most szeretnék vmi extra vastag csíkkal eléállni, ha lehet. Akkor a nemvárt előtt 2 nappal lett halvány pozim, 28 napos ciklusra, ami akkor... ááá nemtom hány dpo...

Le a kalappal amúgy mindenki előtt, akinek már többedik gyermeke született. Én ezzel az egy szem 16 hónapos kissráccal is alig bírok. Ezért is aggódom jó ötlet e "máris" egy tesó. De mondjuk hol van az még... Viszont köszi Kismis, hogy írod, megnyugtat kicsit, hogy semmi parád nem valósult meg végül. Nekem a 2 legnagyobb kérdőjel jelenleg, hogy hogyan fogok órákat szoptatni a trónfosztott tesó mellett, és egyáltalán, nagy pocakkal, hogyan fogom elaltatni ezt a borzasztó ingerkereső makit...

13. Kismis
2020. aug. 31. 13:20

Udv Lili! Erdekes ez egyebkent, en is izgatott vagyok de van bennem egy kis felelem hogy mi hogy lesz ha egyel tobben leszunk. Masodik gyerkocnel teljesen tulparaztam h hogy fogom birni. Aztan minden megoldodott, semmi nem valosult meg a felelmeimbol. Aztan harmadik gyereknel ugyanez.. Megintcsak tok jol ellaviroztam a harommal.. Ott pl ilyenektol feltem h majd ujszulott baba mellett hogy alszik majd a ketto nagy, ugyanis a siras athallatszik siman a hálóba. Na hat aludtak mint a bunda meg orrporszivozni is tudtam.. Most csak peldat irtam :D Ugyhogy most negyeskenel mar nem annyira parazok, tudom minden nehezseg meg fog oldodni valahogy.


Na kozben javitom magamat.. Elnéztem a peteerest es nem 14. Nap volt hanem 19.. Szoval amirol kerdeztem h 5 nappal ovu utan mi lehet ez a fajdalom..na hat az volt az ovu csak kesett. De szerencsere leesett a dolog estere ugyhogy remelem osszejott a teso! Ma vagyok pé utani 4. Napon.

Szerintetek pé utani hanyadik naptop lehet tesztelni? Nekem legutobbi terhessegemnel 8. Dpo-n kijott egy idon tuli vonal.. Annak még persze nem hittem. Aztan 11 dpo-n lett extrahalvany pozi. Es 12. Dpo-n mar halvamy de egyertelmu pozi. Ti hogy szoktatok? Tudom meg kene varni az elmaradt menzeszt de olyan a ehez varakozas.

12. LilixD
2020. aug. 30. 15:38
Sziasztok! Nálunk is elindult a projekt, szeptember 15-én jöhet a teszt :)) Félek is meg szeretném is a kistesót. Furcsa egy érzés.
11. Kismis
2020. aug. 27. 17:06

Udv a forumban Ziky!


En meg elkezdtem keresgelni a beagyazodas jeleit neten. Ma nekem tobb oran keresztul fajdogalt a mehem, ilyen izomlazszeru erzes, meg mensi elotti erzes h mindjart megjon. Viszont peteeres utani 5. Nap vagyok..azert ez beagyazodasnak korai nem?? Nem tudom mi lehet ez.. De en amugy ugy gondolom sikerult.. Tudom meredik igy kiejteni ezt de akkoris .. Aztan ha tevedek tevedek :)

10. Ziky
2020. aug. 26. 20:38

Sziasztok!

Mi is most kezdtük a próbálkozást, ez a 2. hónap.

Az elsőben nem jött össze.

Ovuláción túl vagyok, 2 hét és kiderül. 😊

9. Kismis (válaszként erre: 8. - Caprice86)
2020. aug. 26. 14:05

Akkor drukk :)


En negy napja vagyok tul az ovun es semmi szamottevo fejlemeny, annyi hogy ma kicsit ereztem a mehemet, mintha nehezebb lenne, nem is konkret fajdalom mert attol eleg messze van.

8. caprice86 (válaszként erre: 7. - Kismis)
2020. aug. 24. 13:15
Majd csak szeptember 14-re. Most lesz még peteérésem a héten. :)
7. Kismis (válaszként erre: 6. - Caprice86)
2020. aug. 24. 13:08

Udv! :) Te most mikorra nem várod?

En szept 4-re..

2020. aug. 22. 21:49
Sziasztok! Mi a 3. gyermekünket tervezzük. A július volt az első próbálkozós hónap, sajnos sikertelen volt. 😕
5. 5236d12e25 (válaszként erre: 4. - Kismis)
2020. aug. 22. 18:41
Igen, körbe jártuk a témát a nő és gasztrós dokimmal, zöld utat kaptunk. Aztán nem gondoltuk, hogy még is sikerül mert előtte 9 hónapig megint sok volt a nőgyógyászati gond.
4. Kismis (válaszként erre: 3. - 5236d12e25)
2020. aug. 22. 17:50

Nektek gratula.

Most visszakerestem kicsit mert ismeros volt a neved forumrol, pont irtad a 2017 teso projektes forumon hogy nem lesz haemadik mert komplikalt volt a szules. De gratula h belevagtatok es mar nincs is messze a december :)

Nekem ia remelem hha majd osszejon minden rendben fog menni, nekem harmadik csaszaron lesz amitol kicsit felek.

2020. aug. 22. 16:02

Sok sikert kívánok 😊

Nálunk decemberre érkezik a 3.

2020. aug. 22. 14:08

Még nem találtam ilyen fórumot de örülnék néha egy kis eszmecserének baba ügyben. Nálunk negyedik baba lesz de ugyanolyan lelkesek vagyunk mint az elsőnél :)


Nekem ma vagy holnap van a nagy nap, azaz peteérés. Remélem összejön. Probalom betartani hogy nem kezdek el minden egyes nap kettot tesztelni de magamat ismerve eselytelen :D Az erzes mikor meglatod a ket kis csíkot, leirhatatlan :D

2020. aug. 22. 14:04

Sziasztok!


Mindenkit szeretettel várok aki mostanában vág bele a kistesó projektbe. Osszuk meg élményeinket/tapasztalatainkat, ovu és terhestesztjeinket :)

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook