Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2020 ŐSZ! kistesó projekt indul ;) fórum

2020 ŐSZ! kistesó projekt indul ;) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
134. Kismis
2020. okt. 27. 18:31

Sziasztok! Na kivel mi ujsag? Rosszulletek mennyire durvak lanyok? Enlekszem nekem mindharomnal szornyu volt..

Ugy dontottem mehet tovabb a babaprojekt :D most ciklus 14. Napon tartok, 16-19ig fogunk probalkozni akkorra teszem a peteeresemet.

133. csimber (válaszként erre: 132. - LilixD)
2020. okt. 21. 17:15
Minden rendben 🙂 június 2 a végső dátum, és 14 mm már a baba🙂
132. LilixD (válaszként erre: 130. - Csimber)
2020. okt. 19. 17:52
Na, na, na?
131. LilixD (válaszként erre: 129. - Csimber)
2020. okt. 17. 18:59
Én tegnap voltam egy másik dokinál (, akit szerintem fel is fogadok). Olyan megnyugtató volt látni képen, hogy ott lakik és bizony cseperedik valaki bennem. Hétfő most már tényleg mindjárt itt van ;)
130. csimber
2020. okt. 17. 18:31

Bocsánat véletlenül elkuldtem Szóval:

Lassan a 8. Héten járok.


Kislányom még mindig sir a bölcsiben☹️ pedig azt hittem jól fogja ott magát érezni. Remélem azert javul. Ha nem, akkor inkább maradhat velem itthon. Pár napi 4-5 óráról van csak szó. Hát lesz valahogy.

129. csimber (válaszként erre: 126. - LilixD)
2020. okt. 17. 18:29
Semmi rosszullét szerencsére! 🙂 Már nagyon várom hogy hétfőn menjek az orvoshoz és hallhassam, láthassam a babat. Elvileg már lassan
128. LilixD (válaszként erre: 127. - Kismis)
2020. okt. 16. 22:21
Ó banyek. Kár. Pedig a sugaras teszt kevesebb macera, nekem jobban bejön. Én sem tudtam, hogy ilyen is lehet vele...
127. Kismis
2020. okt. 15. 19:44
Na sziasztok ujbol bejelizek.. Csinaltam uj tesztet, negativ..söt amit elotte csinaltam annak is a masodik csikja ahogy szaradt eltunt.. Ilyet meg nem is hallottam.. Pedig teloval fotoztam azon latszik a csik nagyob halvanyan de emlekszem akkor is alig birtam lefotozni mert eloben jobban latszott. Azota meg is jott tegnap a menzeszem. Ugyhogy nincs baba. De szerintem az lehetett a bibi hogy mikor rapisiltem a tesztre veletlen jutott arra a reszre id amit nem szabadna pisi erjen.. Legkozelebb maradok a poharba logatasnal.
126. LilixD (válaszként erre: 121. - Csimber)
2020. okt. 14. 10:53

Nekem is enyhén kezdődött a rosszullét, aztán bedurvult. Hogy vagy mostanság? Nem sokára itt van 19.e. Türelem :))

Kislányod ügyes lesz, belejön a bölcsizésbe, higgy benne. De én is megkönnyeztem mindent is mostanában, apróságokat is, nem csoda hogy a beszoktatás megvisel.

125. LilixD (válaszként erre: 122. - Boobaa)
2020. okt. 14. 10:49
Tök jól haladsz, elválasztottad a picúrt és visszajött piroska is. Minden jó úton halad, ahogy én látom :))
124. LilixD (válaszként erre: 123. - Kismis)
2020. okt. 14. 10:47
Ez de jó! Mármint nem a hányás... Remélem baba! Mesélj, azóta teszteltél e!
123. Kismis
2020. okt. 13. 10:30

Sziasztok!


Uabban kicsit eltuntem, meg nem olvastam vissza a hszeket.. Nalunk mostanaban eleg kaotikus a napok, ferjem munkahelyen is vannak gubancok, igy azt gondoltam kicsit szuneteltetjuk a babaprojektet par honapig esetleg fel evig.. Talaltam a multkori tesztekbol egyet beesve a mosogep moge csonagolasostol.. Mondom megcsinalom ezt az egyet, ugyis nega lesz, nem is prpbalkoztunk na meg egesz termekeny idoszakban (egy hetig) videken voltam, aztan ugyis a napokban megjon a menzim, szovap ezt az egyet ellovom aztan visszaallok a gyogyszerre.. De legnagyobb dobbenetemre ott volt meg egy csik! Eleg halvanyan de nem hunyorogtam es lathato volt! Most megszaradt es nem annyira latszik a csik, ha akarom latom ha nem nem. Amugy MA kéne megjonnie! Tegnap hanytam de szerintem azert mert ket bapos pizzaszeletet ettem a hutobol :/ Holnap megcsinalok meg egy tesztet reggel! Ugyhogy ebben a szakado esoben el is kell mennem egy doboz tesztert!!

122. Boobaa
2020. okt. 11. 08:58

Hogy vagytok?

Én a hét elején teszteltem újra negatívat. Azóta meg is jött, úgyhogy jól éreztem, hogy felejtős ez a hónap.

121. csimber
2020. okt. 8. 07:34

Sziasztok! Kicsit elmaradtam. Én sajnos csak 19ere kaptam időpontot az orvoshoz. Addig izgulok minden rendben e. Addigra majdnem 8 hetes leszek.

Eddig kb semmit sem éreztem, talán az utóbbi napokban kicsit érzékenyebb a szaglásom, meg mintha neha hányinger is lenne, de az lehet mástól is😀

Meg közben érzelmileg eléggé megvisel hogy a kislányom most kezdi a bölcsit, és nagyon nehéz mindkettőnknek az elszakadás. 😫 Eddig 2 napot volt bent 1-1 orat es hallom hogy üvölt bent☹️ nem lenne neki kötelező ugye, mert itthon leszek, de annyira szereti, igényli a gyerek társasagot. Ezert döntöttünk így. Remélem jó lesz neki ☹️

120. Boobaa (válaszként erre: 119. - LilixD)
2020. okt. 6. 07:23
Én csak akkor emelgettem ha muszáj volt. Én hoztam-vittem bölcsibe, így a kocsiba ültetéskor emelnem kellett. A fürdőkádba rakást próbáltam elkerülni, az nagyon rosszul esett. De ezen kívül kb csak akkor volt ölben ha beteg volt. Viszont reggelente babusgattam, ölben ringattam, nagyon igényelte a bújást.
119. LilixD (válaszként erre: 118. - Boobaa)
2020. okt. 5. 22:04

Köszi szépen! Remélem egy kicsit itt is pelpörög az idő. :) Ma már ölelgettem a wc-t. Párom szerdán meg nem home office-ol, úgyhogy ilyen állapotban, nem tudom hogy látom el majd a fiam. Hívnom kell valakit, akit még nem szerettem volna beavatni.


Amúgy ti emelgettétek simán a nagytesót terhesség alatt? Próbálom csökkenteni a cipelést, emelgetést, amennyire lehet, de attól tartok a minimum is sok.

118. Boobaa (válaszként erre: 115. - LilixD)
2020. okt. 5. 14:43

De jó! Gratulálok!

Én a második babával már nem éltem meg olyan tragikusan a sok vizsgálatot (veszélyeztetett terhes voltam mindkétszer). Az első számú úgy lefoglalt, hogy csak úgy elröpült az a 9 hónap...

117. Boobaa (válaszként erre: 116. - LilixD)
2020. okt. 5. 14:40
:) rettenetesen! Mondjuk annyiból tényleg jó lenne, hogy lenne miből számolni a fogantatást. Így most hetente tesztelhetek, hogy biztosra menjünk. Meg hát lehet kipróbálnám a nyári terhességet, a két tavaszi baba után 😆
116. LilixD (válaszként erre: 113. - Boobaa)
2020. okt. 5. 14:36
Oksi, úgyis rég volt és biztos hiányzik már, igaz? ;)
115. LilixD (válaszként erre: 114. - Boobaa)
2020. okt. 5. 14:34
Ma délelőtt voltam, szerencsére minden rendben, minden ép és jó helyen van, dobog a pirinyó szívecske is. Már 8 mm! Viszont eléggé megijedtem, mert bevillant, mi vár rám... temérdek vizsgálat, tünet, aggódás.. és mióta ejjel-nappal pocsékul vagyok, a fiam is extrán anyás lett, úgyhogy kicsit alábbhagyott a kezdeti gigamega örömöm. De bízom benne, hogy a hormonbuli az oka annak, hogy nem csattanok ki a boldogságtól és csak átmeneti .
114. Boobaa (válaszként erre: 112. - LilixD)
2020. okt. 5. 14:04
Mikor készülsz dokihoz? Várjuk a beszámolót!
113. Boobaa (válaszként erre: 112. - LilixD)
2020. okt. 5. 14:00
:) ma reggel teszteltem. Újra negatív, úgyhogy inkább mensire készülök lelkiekben.
112. LilixD (válaszként erre: 111. - Boobaa)
2020. okt. 5. 13:56

Nekem szülés után 23 naposak lettek, aztán szerencsére beállt legalább 25 naposra, mert már nagyon keveselltem a 23-at. Nem tudom miért, terhességem előtt 28-29 volt. De bármikor említettem endodokimnak, semmit nem reagált rá, szóval gondolom totál megszokott, hogy szüles után rövidül plusz a piros napokból sincs már annyi.

Holnap 6.-a, tesztelsz? :))

111. Boobaa (válaszként erre: 110. - LilixD)
2020. okt. 1. 17:00

:) csak véges a készletem itthon.

Meg hát úgy voltam vele, hogy 6-a előtt nem tesztelek. De az első mensit is inkább 20-ra várom (35 naposak voltak a ciklusaim)

110. LilixD (válaszként erre: 109. - Boobaa)
2020. okt. 1. 15:01
Nem baj, tesztelni jó :)) Én 6-ot lőttem el szeptemberben. És nem azért, hogy beléddumáljam, hogy márpedig baba van, de nekem beágyazódáskor olyan erős migrénem volt egy szimpla erősebb felmelegedéstől, mint ezer éve nem. Megérzem én is rendesen az időjárást, de ilyenkor hatványozottan éreztem.
109. Boobaa (válaszként erre: 107. - LilixD)
2020. okt. 1. 09:01
Köszi. Tegnap reggel ellőttem egy tesztet, mert szédüléssel keltem. De negatív lett, sajnos csak a front kavart meg, első szülés óta minden változást megérzek.
108. LilixD (válaszként erre: 106. - Damcsu)
2020. szept. 30. 21:52
Szia Damcsu! Jó a hozzáállásod, szorítok, hamar jöjjön a babóca!
107. LilixD (válaszként erre: 105. - Boobaa)
2020. szept. 30. 21:40
Nekem is pár napja nőtt egy csúnyaság a homlokom közepére, fiam meg csodájára járt percenként és vakargatta :D Én drukkolok, remélem tesztre lesz szükséged, Boobaa.
106. Damcsu
2020. szept. 29. 19:20
Sziasztok! Örülök, hogy tálaltam egy aktív csoportot, csatlakoznék hozzátok 😊 Sajnos júniusban volt egy missed abom (9 hetes), azóta 2 hónapja újra belevágtunk, elsőre hamar összejött, remélem most sem várat magára majd sokat 😊
105. Boobaa
2020. szept. 29. 13:28

Sziasztok! Hogy vagytok?

Én elkezdtem pattanásokat növeszteni, mint tini koromban. Most vagy kezdenek beindulni a hormonhjaim (juhé, talán már csak az egyik mellemben van tej) vagy az új arckrémem nem volt jó választás, esetleg kezdjek el tesztet keresni (ami még tuti korai lenne).

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook