Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2019. novemberi, decemberi babák fórum

2019. novemberi, decemberi babák (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2019. máj. 23. 06:53

Sziasztok. Csatlakozhatok hozzátok? November 11-re vagyok kiírva a 3. Gyermekemmel :)

Hétfőn megyek amniocentézisre. Remélem minden rendben lesz.

Tudja már valaki hogy kisfiú vagy kislány? Esetleg mindkető? 😊 nekem 14. heti genetikai ultrahangon mondta meg a szonográfus Debrecenben, mert oda kellett mennem.

Mindenkinek boldog ba avárást kívánok

26. Krystin90 (válaszként erre: 25. - Huflaki)
2019. máj. 20. 19:07
Ost én is az Istvánhoz tartozom a dokim miatt. Több dokiról is hallottam jókat, nézd meg az Istvános kismamám facebook csoportot ott jobban tudsz tájékozódni. Az első gyerekem az Uzsokiba született, imádtam a kórházat de a dokim nyugdíjba ment.
2019. máj. 20. 10:51

Gratulálok mindenkinek és sok egészséget kívánok nektek! :) én most vagyok a 12. hétben, csütörtökön megyünk kombinált tesztre, remélem minden lesz. Eddig sztk-s orvosnál voltam, de nem vált be. Most próbálunk keresni valakit az István kórházból, nekem eddig ez a kórház a legszimpibb :)


Ti hogy vagytok?

2019. máj. 13. 21:53
Sziasztok! Nekem Január 4. A menszesz alapján a dátum de ugye sose lehet tudni. Már van egy kisfiam, de nagyon vártuk a tesót már. Én magánba járok, de el akartam menni sztkba is, hátha mondd valami újat a doki csak pont terhes lettem. Pénteken megyek a dokimhoz.Én azt ajanlom aki sztkba megy googlezzon rá az ottani dokikra abból már kiderül kihez érdemes menni. Van egy klubbom a 2020 januari babások, várok szeretettel mindenkit. Az annyibol jó hogy zárt, csak a bentlévők látják mit írtál.
23. P4nk4 (válaszként erre: 20. - Conejo)
2019. máj. 13. 18:03
Ohh hát gratulálok, csodálatos lehet hogy nem is egy kis csodát kapsz hanem kettőt! ❤
22. P4nk4 (válaszként erre: 19. - Anita_89)
2019. máj. 13. 18:02
Köszönöm, majd érdeklődök.
21. Anita_89 (válaszként erre: 20. - Conejo)
2019. máj. 13. 13:50

Szia Conejo!


Gratulálok az ikrekhez! :)

20. Conejo
2019. máj. 13. 13:41

Sziasztok,

ma volt az első uh, ketten vannak. Jövő héten újra kell menni,akkor már várhatóan lesz szívhang :)

19. Anita_89 (válaszként erre: 18. - P4nk4)
2019. máj. 13. 13:10

Szia P4nk4!


Az attól függ. Ha valaki például veszélyeztetett terhes, akkor már az elejétől nem kell dolgoznia. Nőgyógyász tehet szerintem javaslatot, így, hogy fizikai munkát végzel, hogy előbb elmehess táppénzre, amire a háziorvos kiír. Általános esetben az utolsó egy hónapban már nem dolgoznak a kismamák. Szerintem még egyéntől is függ, hogy ki mennyire bírja, milyen munkát véget, mennyire van messze a munkahely stb.

18. P4nk4
2019. máj. 13. 11:09

Kérdés! Meddig lehet dolgozni?

Én 3 müszakba dolgozok, és azért van amikor nehezebb fizikai munkát is végzek

17. P4nk4 (válaszként erre: 15. - Anita_89)
2019. máj. 13. 11:08
Én is az esztkás orvoshoz megyek, csak amikor terveztük a babát és elmentem hogy minden rendben van e azzal támadtak le hogy minek mentem, mintha hülye lennék azért mert babát szeretnék, erre egy honapra meg pozitív lett a teszt... ugyhogy most megint félve megyek hogy megint letámadnak e ezért akartam fizetőshoz járni de az se vált be... de ha váltani szeretnék akkor át kell járnom a szomszéd városba nőgyogyászhoz... de munka mellett nem tudok átjárni...
2019. máj. 13. 10:57
Ha van kérdésetek irjatok nyugodtan, mert majd meglátjátok nemsokára fel fognak pörögni az események. :) Sok helyre el kell majd mennetek, gondolok itt háziorvos(aki pl a beutalókat adja a vérvételhez) védőnő, fogorvos, nőgyógyász (választott), szonográfus(nálunk a 17 kerbe csak a kórházban csinálnak genetikai ultragangot). Nekem pluszba még havonta kell mennem orvoshoz a pajzsmirigyem miatt is. Szóval nem unatkozok, minden héten van valami "programom". :)
15. Anita_89 (válaszként erre: 7. - P4nk4)
2019. máj. 13. 10:48

Szia P4nk4!


Én elöször 6 hetesen voltam nőgyógyásznál, akkor nálam is csak a petezsák látszódott és sajnos én is egy nagyon bunkó férfi orvoshoz kerültem a Medicovernél. Ilyet szól, hogy akkor jöjjek vissza egy hét múlva, hátha lesz élő embrió, hát ez nagyon szíven ütőtt. Aztán rá 4 napra elmentem az sztkba, ott már minden rendben volt, ott is férfihoz mentem ő viszont egy tünemény volt. De mégis azóta megfogadtam, hogy többet, soha nem megyek férfi nőgyógyászhoz.

2019. máj. 13. 10:44

Sziasztok!


Csatlakoznék én is hozzátok. :) Mi ma már 13 hetesek vagyunk. Ti állami vagy magán orvoshoz jártok?

2019. máj. 13. 10:18
Van egy csoport a 2020januári babák címmel gyertek oda, ott se vagyunk sokan :)
12. P4nk4 (válaszként erre: 10. - 9df8a9ab3f)
2019. máj. 13. 10:15
Sya,gratulálok! Remélem életben marad a forum és végigkövethetjük egymás terhességeit...
11. P4nk4 (válaszként erre: 9. - Szoszo84)
2019. máj. 13. 10:13

Gratulálok, nekünk első baba lesz!

Én szerdán megyek vissza a dokihoz remélem már hallani fogunk szívhangot

2019. máj. 13. 06:24
Sziasztok! Csatlakoznék én is, 7 hetes a babó a pocakban és elvileg dec. 29-31 körül fog érkezni. 6+5 naposan voltam dokinál és már pulzált a szivecskéje, 2 hét múlva megyek legközelebb akkor már hallani is fogom ☺️ Nekem semmi tünetem nincs, max megnőt a cici és érzékenyebb, és kicsit fáradékonyabb vagyok ☺️
2019. máj. 12. 17:17
Sziasztok. Oh látom itt vagytok páran akik velem egy idős terhesek. Ma vagyok 5hetes és 3napos. Pénteken megyek majd orvoshoz :) Ha minden rendben lesz akkor ő lesz a 4.csemeténk :)
8. P4nk4 (válaszként erre: 6. - Conejo)
2019. máj. 12. 07:37

Gratulálok, én 6 hetes vagyok, ugyhogy szinte egyidős babáin lesznek, remélem minden rendben lesz veletek!

Nekem folyamatos rosszulléteim vannak már több hete, ha neked nincs lehet szerencsés vagy és nem is lesz... Mondjuk én a rosszulléteimnek is örülök mert tudom hogy a kis manóka miatt van a pocakba.. 😊

7. P4nk4 (válaszként erre: 4. - Huflaki)
2019. máj. 12. 07:32

Igen visszarendelt egy hétmulvára..

De nagyon bunkó doki, nem megnyugtatott hanem lazán mondta hogy vagy van, vagy nincs baba, 12 ezetért megnyugtató választ kaptam...

2019. máj. 11. 08:03

Sziasztok!

Nekünk a 3-dik lombikunk lett sikeres, 5 hetes vagyok, még nagyon kicsi, korai terhesség. Ha jól számoltam, ugyan január legeleje lenne a kiírt dátumunk, de csatlakoznék, ha lehet. Ha ikrek, úgyis előbb jönnek majd :D

Hétfőn megyünk első uh-ra, nagyon izgulunk és aggódunk Apácskával, hogy minden rendben legyen.

Rosszullét még nincs, csak nagyon kimerült vagyok, bárhol - bármikor el tudnék aludni. Tegnap kb 7-kor ülve elaludtam a kanapén :)

2019. máj. 10. 15:41

Bocsánat...

A baba fejlődésére vonatkozó, aktív fórumot keresek. Tudtok segíteni?

Köszönöm.

4. Huflaki (válaszként erre: 3. - P4nk4)
2019. máj. 10. 09:23
Szerintem lehet hogy kicsit később fogant, azért nem volt még szívhang. Visszarendelt?
2019. máj. 8. 19:26

Sziasztok, szeretnék csatlakozni...

Kedden voltam magándokinál, azt mondta 6 hetes terhes vagyok de nincs szívhang. Ez nagy baj? Tudom hogy kellene szívhangot hallani, de azt befolyásolhatja hogy nagyobb darab vagyok, vagy hogy rosszul számolta az orvos?

Kisseb vérzéseim vannak arra kaptam gyogyszert.

De semmien papirt nem kaptam hogy hány mm-es a petezsák, meg semmi..

2019. máj. 7. 23:39

Szia 😊

Először is gratulálok 😊

A Facebook miatt meg ne érezd magad számkivetettnek, az csak egy közösségi oldal. A lényeg ott van körülötted,a családod, szeretteid, és a benned növekvő kis élet.

Én nem vagyok terhes, december 26.-án, karácsonyi ajándéknak megkaptuk a drága kis hercegnőnket😍

Hát mit ne mondjak, nagyon változó volt a hangulatom 9hónap alatt, de inkább a fáradtság és a türelmetlenség dominált leginkább.

Van egy nagyobb lányom is, ő 3 és fél éves. Amikor őt vátram, teljesen más volt az egész terhesség.

Kisregény lehetne írni, de nem szeretnék untatni senkit.😁

Ha bármilyen kérdésed van, csak kérdezz nyugodtan, és ha tudok segítek szívesen.😊

Boldog babavárást, pihenj amikor csak tudsz.😕

2019. máj. 7. 16:48

Sziasztok!

Azért hoztam létre ezt a fórumot, mert kicsit számkivetettnek érzem magam amiért nincs facebook oldalam. Szeretném ezt a beszélgetést sokáig fenntartani itt. Jó lenne ha meg tudnánk osztani egymással a tapasztalatokat, élményeket a terhességgel kapcsolatban. Én november 30-ra várom a babámat. Ti mikorra várjátok és hogy vagytok? :)

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook