Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2014 decemberi babák fórum

2014 decemberi babák (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
50. tsillatska (válaszként erre: 49. - Crystall)
2014. márc. 29. 15:50

Üdv itt!


Mi még kétségek között vagyunk, valahol november és december határán jön majd a Kismanó.

2014. márc. 29. 14:50
Sziasztok! Pár napja tudtam meg, hogy babát várok, mivel márciusban volt az elsö probálkozásunk mindjárt sikerult:) Egyenlöre a cicifeszulés az egyetlen tunetem, mivel alapbol szédulös tipus vagyok azt nem is számitom bele. Hányan vagyunk itt akik decemberre várjuk a babát?
2014. márc. 29. 14:50
Sziasztok! Pár napja tudtam meg, hogy babát várok, mivel márciusban volt az elsö probálkozásunk mindjárt sikerult:) Egyenlöre a cicifeszulés az egyetlen tunetem, mivel alapbol szédulös tipus vagyok azt nem is számitom bele. Hányan vagyunk itt akik decemberre várják a babát?
2014. márc. 28. 08:29
Úgy kéne neki...
2014. márc. 28. 08:26
Ildi, ha csökkentem akkor viszaugrik kicsit 1 fölé szerinted?
2014. márc. 28. 00:01
Kedves újdonsült kismamatársak, beszélgessünk!:) Ki hogy van?:)
2014. márc. 27. 11:11
Nadin29, mi a helyzet nálad???
2014. márc. 26. 12:19
Eléggé úgy tűnik... Babához 1-2 között az ideális. Picit csökkentsd, mondjuk úgy, hogy vasárnap csak felet veszel be.
2014. márc. 26. 11:43
szerencsére szedem d3 vitamint, ugyhogy avval nincs gond. kiváncsi leszek erre, hétfőn leszek a 22. napomon elmegyek megnézetem aztán csak okosabb leszek remélem :) köszia segítséget. amugy én letrox50et szedek, hónap elején voltunk párommal vérvételen. akkor 0,69 volt a tsh-m, 1,5 hónapja 1,23. nem lehet h soka z 50es???
2014. márc. 26. 11:40
vontos = fontos
2014. márc. 26. 11:40
Ja, elég vontos még a D vitamin, mert a hiánya is okozhat meddőséget.
2014. márc. 26. 11:40
tsh, t3, t4, prolaktin, progeszteron, ösztrogén, tesztoszteron, fsh, lh, terheléses cukor és inzulin. Ezek szoktak lenni a legáltalánosabbak.
2014. márc. 26. 11:38
le tudod írni, hogy mi a rendes hormonsor amit megkell nézetni??? csak hogy tudjam.
2014. márc. 26. 11:36
2014. márc. 26. 11:32
a magas prolactin az mi???
2014. márc. 26. 11:21

Tényleg furi, hogy nem teljes hormonsort kért a doki...


Én a pajzsmirigyre szedek l-thyroxint, meg a magas prolaktinra Bromocriptint.

Magánlaborba megyek, így délután küldik e-mailben az eredményt. Nincs idegzetem kiülni egy sort, hogy kikönyörögjek egy beutalót, aztán kiülni még egy sort, hogy sorra kerüljek a laborba. Így kiválasztom az időpontot, odamegyek és 5p múlva már megyek is utamra.

2014. márc. 26. 11:11

jaj, de szuper :) úgy örülök neked :)


meg is lesz utána az eredmény??? de jó.

én most voltam kórházba hormonsorra kértem beutalót, hétfőn megyek. de érdekes mert ezt nézzed ezeket kérte h megnézzék:DHEA szulfát meghatározás, progeszteron, prolactin, kortiziol, fsh, lh, tesztoszteron, tshu(ultraszenzitív) meglepődtem mert ösztrogén meg ezeket hogy hogy nem??? nem tudtam most elmenni a magán endosomhoz, egy 60kmre van tőlem, és gyorsan megnézetem. áprilisba kell hozzá amugy visszamennem.

na meg inzulin+glukóz-t is nézetek éhgyomrit+120perceset. oda hnap reggel megyek.

Neked az értékeid? és mit szedsz?

2014. márc. 26. 10:19

A Closti nálam még belefér a spontán dologba :)


Ma reggel teszteltem újra és szépen erősödött a csíkocskám :) Holnap reggel irány a labor és a lelettel jól megörvendeztetem majd az endos dokinénimet :)

2014. márc. 25. 17:30

dejó :) köszi ezt a sok infót :) meglátom, még, mindenesetre megyek hormonsort csináltatok először, aztán majd jön minden szépehn sorban. remélem spontán teherbe tudok esni.

de ha segítség kell, az sem baj, az enyém lesz igyis ugy is :) csak már tartanánk ott :)

2014. márc. 25. 15:19

Ő ajánlotta fel. De simán írnak, ha kéred szerintem. Annyi gáz lehet, hogy cisztát okozhat, feltétlen kell az uh-os kontroll mellé.

Meg vékonyítja a méhnyálkahártyát, így nem árt plusz E vitamint szedni.

Egyébként nem a repedést segíti, hanem az érést. Mert lehet, hogy nő a tüsződ, meg is reped, csak épp nincs benne érett petesejt. De ha uh-pn nyomon követik akkor sok doki ír fel tüszőrepesztőt is, annál pedig halál pontosan lehet tudni, hogy mikor fog repedni (36 ó a hatóideje) :)

2014. márc. 25. 11:07

Dejó, hamar elmegy ez a pár hét és máris láthatod babódat :)


amúgy a closti nem okozhat valami gázt? én is gondoltam már rá hogy kérek. mert mivan ha fáj a hasam meg pozi az ovu teszt de mégse reped meg??? nemtom mit gondoljak. és az orvosnak mondtad h kéne neked olyan? vagy mi?

2014. márc. 25. 10:48
Ja, tegnap bejelentkeztem dokihoz, április 11. 11 óra :)
2014. márc. 25. 10:47

Köszönöm a kedves fogadtatást! :)


Clostit azért kaptam, hogy kicsit rásegítsünk a dolgokra. Nem akartam megint egy évet várni, mert nyáron mér 40 éves leszek. De bevált :D

Én szoktam érezni az ovulációt, meg szoktam használni ovutesztet is. Mondjuk az most pont nem mutatott semmit, nem volt egyértelmű pozitív egyik nap sem :) Ovutesztnél akkor kell együtt lenni mikor pozi lesz, mert utána van ovu és a katonák már készenlétben tudják várni a tüszőt :)

Ha érzed és fáj, akkor már jó, ha előtte együtt voltatok, mert csak 12 (max. 24) órán keresztül megtermékenyíthető.

27. KLucus (válaszként erre: 26. - K_t_anett)
2014. márc. 25. 10:44

én már 8 hónapja sikertelenül próbálkozom. decemberben sikerrel jártunk ugyan,de januártól már nincs velünk :(

én most döntöttem el,h (csúnyán fogalmazva) leszarom a PÉ-t, a dátumokat, a mensit, mindent! csak szeretjük egymást. :) decemberben mikor pozit teszteltem 3x!!! voltunk együtt.. mindig akkor jön mikor az ember nem is várná :)))

drukkolok,h sikerüljön,de hidd el én mint a leggörcsölősebb ajánlom neked,h ne görcsölj, már én sem teszem :)

2014. márc. 25. 08:45

Gratula Ildi :)


Clostit miért kaptál?


Amúgy ha érzed középidőben a hasadat, akkor van tűszőrepedés? bocsi, hogy ilyet kérdek, de nem vagyok tisztában evvel. elbizonytalanodom, és amikor fáj, akkor utánna kell együtt lenni? vagy hogy? már mindent próbáltam, de eddig sikerültelenül....

25. KLucus
2014. márc. 24. 17:13

Gratula ez egy nagyon szép pozi teszt :)))) úgy látom az első Predictor Early. nekem sem adott fals eredményt, sőőőt mensi előtt 3 nappal cuki pozitív lett. asszem van még kép róla az adatlapomon. sajnos ő már nincs velünk,de ha megint sikerül akkor is olyan tesztet fogok venni :)))


szóval mégegyszer gratula :)))) és aki teszt vagy tett előtt áll annak meg megy a drukk :)))

2014. márc. 24. 16:55

6. hét előtt tuti nem megyek uh-ra. Múltkor 4+6-on voltam, akkor csak petezsák látszott és ez sajna nem is változott :(

Nyáron lesz 2 éve, hogy próbálkozunk, eddig a TSH-m mindig nagyon gáz volt, most végre 2 hónapja tökéletes.

Ez a hónap egyébként Clostis volt, mert a dokim azt mondta, hogy ha műtét után nem jön össze január-februárig akkor ír fel. És rögtön segített :)

Én majd szerdán tesztelek újra, mert még elég haloványka (kép a naplómban), ha erősödik akkor vágtatok is laborba.

Most tuti, hogy rendben lesz minden!!!


Drukkolok, hogy mindenkinek összejöjjön és problémamentes legyen a várandóssága! :)

23. tsillatska (válaszként erre: 21. - Keresztesildi)
2014. márc. 24. 16:43

Szia!


Gratulálok! Körülbelül ugyanakkorra számoltam én is.:) Mikor mentek ultrahangra? Nekünk még 2 hetünk van, de már annyira izgulok! Ma is csináltam egy tesztet, hogy tényleg pozitív-e.:D


Drukkolok, hogy minden rendben legyen (de miért ne lenne?)! :)

Régóta próbálkoztok már?

2014. márc. 24. 16:32
Egyébként 26. napon vagyok. Múlt héten csütörtökön volt egy kis barnázás és rosszul lettem a tojásrántottától reggel :) Itt már reménykedtem. Hasam szurkál, mindjárt megjön érzés van, ez volt a múltkor is. Ma van némi hányingerem is, ebédelni is csak fél három körül tudtam, akkor éreztem úgy, hogy meg tudom enni a kajám. Egyébként meg folyamatosan fázok (ez is volt múltkor) :)
2014. márc. 24. 16:30

Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni. Ma teszteltem pozitívat, kalkulátorok szerint december 5. környékén fog érkezni :)

Egyenlőre csak nagyon drukkolok magamnak, mert októberben már elvesztettem egy babát a 8. héten. Addig nem is leszek nyugodt míg nem látom, hogy ver a kis szíve :)

De most minden rendben lesz, mert a hormonjaim is tökéletesek voltak az utolsó labornál (egyébként magas prolaktinra szedek gyógyszert és pm. alulműködésem is van).

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook