Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2014 decemberi babák fórum

2014 decemberi babák (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
20. Nadin29 (válaszként erre: 19. - KLucus)
2014. márc. 24. 16:09
A mellfájdalmat tényleg érzem. Van már egy tündéri 1,5 éves kisfiam , vele is így kezdödött. Ezért is vagyok bizakodó. Januárban próbálkoztunk elöször, bár akkor és februárban is a peteérés elött 2 nappal voltunk együtt( kislányt szeretnénk), de nem jött össze. Most peteèrès napján voltunk együtt.
19. KLucus (válaszként erre: 18. - Nadin29)
2014. márc. 24. 15:46

hááát magamat ismerve tuti,h bebeszélném én is a tüneteket. de a beágyazódás kb. a nem várt napja környékén esedékes, szóval addig nincs is tünet. :S

ne figyeld magad mert pszichés tüneteket tud produkálni az ember. én már 8. hónapja produkálom :D

azért drukkolok,h sikeres legyen :)))

2014. márc. 24. 12:08
Sziasztok!Második kisbabánkat tervezzük. Ma hétfő van, vasárnap kellene megjönnie. De már tegnap óta fájnak a melleim, és más tüneteim is vannak, mint folyás, haspuffadás és feszül is a hasam rendesen.Szerintetek sikerülhetett?
17. KLucus (válaszként erre: 12. - Tsillatska)
2014. márc. 21. 17:48
meg sajnos. de tudod új hónap, új esély. :)
2014. márc. 21. 17:18
Mi is most próbálkozunk :) reméljük sikerül ebben a hónapban, mindent megteszünk, a többi a babón múlik, h akar e jönmni :)
15. szafaripók (válaszként erre: 13. - Tsillatska)
2014. márc. 21. 11:59

Nem. Igazából felesleges: a párom egész héten nincs itthon, és egyelőre nem is terveztük a kistesót. De olyan nagyon nem is teszünk ellene. Meglátjuk. Még egy hét sem telt el, tudom...

A fiamnak meg épp ma van a 4. születésnapja!:)))

14. tsillatska (válaszként erre: 9. - K_t_anett)
2014. márc. 21. 11:56

Köszönöm! :)


Kisfiút érzek, Férjem ikreket szeretne.

A név Bálint Ákos, ami azért érdekes, mert az utolsó mensi (mikortól a terhességet számolják) Bálint nap, amikor összejöhetett, az pedig Ákos nap. Furcsa véletlen.:)


Neveken gondolkoztatok már?

13. tsillatska (válaszként erre: 10. - Szafaripók)
2014. márc. 21. 11:54
Hasonló ciklusaim voltak nekem is, február 14-én jött meg, és most lett pozitív a teszt, szóval nem tudom mikor jött össze pontosan, bár tippem van.:) A 4 nap azért kicsit soknak tűnik.Nem hőmérőzöl? Az biztosabban belövi a pé-t.
12. tsillatska (válaszként erre: 11. - KLucus)
2014. márc. 21. 11:53

Végül megjött? Sajnálom...

Drukkolok a 2. gyerkőchöz!

11. KLucus
2014. márc. 21. 11:46

sziasztok :) hát mivel a novemberi esélyeim teljesen elszállta azzal,h tegnap megjött. így marad a december :) vagyis remélem.

nekünk 2. baba lenne és 3. terhesség. sajnos lett egy kis angyalkánk január 24-én. de már lehet élesben próbálkozni. hétfőn megyek hormonvérvételre ha ott minden rendben akkor remélhetőleg a jézuska meghozza a babánkat :)

2014. márc. 21. 11:45

Szerintetek ha márc. 16-án voltunk együtt a párommal, de a naptár szerint a teherbeesés "legvalószínűbb" napja 20-a, lehetek terhes?

Második baba lenne, nem bánnánk!:) És akkor úgy dec. 11-e körül érkezne...

Tudni kell, hogy az első gyerkőc a ciklus 3. napján "jött össze", és az első 3 hónapban még megjött. Szóval a ciklusom annyira kiszámítható, hogy átlag 27-28 nap, de egyébként...:)

2014. márc. 21. 11:30

De jó :) szívből kívánok minden jót.

Kiscsajszit vagy kissrácot szeretnétek?

2014. márc. 21. 11:28
Köszönöm Lányok! :)
2014. márc. 21. 11:27

Az volt a legfurcsább, hogy nem éreztem semmit, se pms, se hányinger, semmi. Egyedüli jelnek a magas hőmet tartottam/tartom. Most már van cicifeszülés, áttetsző erek, de direkt nem kapcsoltam volna várandóssághoz.


1 hetes késés után mutatkozott az első halvány jel tegnap délután, ma reggel még mindig nem erős, de lényegesen határozottabb a tesztcsík is. Szóval elég sokáig "utazott" beágyazódás előtt.:)


Mondjuk nem éreztem a peteérést sem közvetlenül, és a beágyazódást sem. A hasam sokat fájdogált, szurkált, de ez mensi előtt is szokott. Szóval teljesen tünetmentes vagyok, de még azért félek kicsit.:)

6. poszika (válaszként erre: 4. - Tsillatska)
2014. márc. 21. 11:25
Gratulálok.:-)
5. k_t_anett (válaszként erre: 4. - Tsillatska)
2014. márc. 21. 11:24

gratulálok akkor :) nagyon ügyesek vagytok :)

Remélem majd jössz és beszámolsz mi volt a dokinál :)

hogy érzed magad? mennyit késett mikor teszteltél?

2014. márc. 21. 11:22

Szia!


Tegnap teszteltem pozitívat először, ma reggelre kissé megerősödött. Számításaim szerint november végén-december elején érkezik, április 7-én megyünk dokihoz, akkor már lesz szívhang is.:)


Első bébi lenne, hőmérőztem, így sikerült napra pontosan belőni az ovut. 4 éve "megszakítással" védekezünk, idén januárban Férjem is rábólintott, úgyhogy gyorsan összehoztuk.:)

2014. márc. 21. 11:22
akkor már 2 vagyunk :)
2014. márc. 21. 11:20
Szia. Én nagyon reménykedem!!
2014. márc. 21. 10:59

Sziasztok!


Várok minden olyan leendő anyukát aki remén ykedik ebben a hónapban, hogy sikerül a babóca, és tudunk egymásnak tanácsokat adni. ki mióta próbálkozik ill. hányadik babóca lenne???

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook