Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2014 decemberi babák fórum

2014 decemberi babák (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
2014. máj. 8. 13:37
Szülés utáni gyermekágyi napokra tudok szerezni T.NA betétet jó áron. Ha vkinek kell, írjon privit. Közel fél áron adom őket.
2014. máj. 8. 11:29

Sziasztok!


Elősször is gratulálok mindenkinek!


Én két hete teszteltem egy pozitívat, jövő szerdán megyek a dokimhoz, akkor leszek okosabb. Utolsó mensim márc. 5-én volt.


Nekünk tervezett baba, a lassan 20 hónapos kislányunk mellé. Február közepéig még szoptattam, így szinte az első próbálkozásra sikerült a dolog. :)

138. Etina
2014. máj. 7. 16:46
Tegnap a kórházi uh-on márlehetett látni, hogy ver a szíve. Holnap újra megyek magándokihoz.
137. Etina
2014. máj. 7. 16:44
Sziasztok! Szeretnék csatlakozni, igaz egy kicsit félve, mert tegnap vérzésem volt, ma kis barnás foltok. Úgyhogy, most feküdnöm kell. Második babám, utolsó menszi márc.23, kalkulátor szerint dec.29-re várható. Ma vagyok 6+3.
2014. máj. 7. 14:57

Sziasztok!

Én is szeretnék csatlakozni. Kalkulátor szerint most vagyok 7. hetes. Orvoshoz majd jövő hétre van időpontom.

135. bejcsi82 (válaszként erre: 133. - Andyyka84)
2014. máj. 5. 14:06

Nem, márc. 21. :)

Neked is?

134. szilvi5
2014. máj. 4. 09:26

Sziasztok!

Szeretnék én is csatlakozni a csoporthoz!December közepére várjuk a harmadik babánkat :)

133. Andyyka84 (válaszként erre: 132. - Bejcsi82)
2014. ápr. 30. 19:49
Bejcsi! Utolsò menszeszed március 23 volt? ;)
2014. ápr. 30. 15:48

Sziasztok,

Szeretnék én is csatlakozni a fórumhoz. A kalkulátor szerint ma vagyok 5+3 napos. Május 13-án megyek az SZTK-ba dokihoz és majd a MÁV-ban szeretnék ismét szülni. :) Elméletileg dec. 26-án fogok szülni.

Van itt vki aki az Újpesti SZTK-ban jár vizsgálatokra?

2014. ápr. 28. 22:22
*klubba
2014. ápr. 28. 22:22
Sziasztok. Kèrtem a kkubva a felvètelt, de nem sikerül...
129. Alice85
2014. ápr. 27. 12:35
Én is szeretnék jelentkezni a zárt csoportba,ha lehetséges! :)
128. Alice85
2014. ápr. 27. 12:26
Sziasztok!Én is új vagyok! :)Látom elég sokan várják decemberre a babát! Mindenkinek gratulálok! Én a kalkulátor szerint 7 hetes vagyok (december 15-re várható a kis jövevény),de az sztk-s orvos azt mondta 5 hetes!Elvileg nem volt betervezve a baba,de nagyon örülünk neki,ha már így alakult.Május 6.-án kell mennem az első terhesgondozásra.Nekem jelenleg nincs fogadott orvosom,de nagyon szeretnék egyet.Három korház jött szóba:Uzsoki (oda tartozom a bejelentett lakcímem szerint),Margit korház (kb 3 sarokra lakom tőle),és a MÁV (lenne segítségem és némi protekcióm).Egy szülésznő vendégem azt a tanácsot adta,hogy mivel nincs dokim akihez ragaszkodnék,így inkább korházat válasszak ahol szülni szeretnék,és az alapján segít nekem dokit keresni.Bárkinek van esetleg véleménye ezen korházak valamelyikéről?Esetleg valaki szeretne ezek közül valamelyikben szűlni?Ha van konkrét orvosról véleményetek akik a három valamelyikében dolgozik (akár jó akár rossz) megköszönném ha megoszatnátok velem! szép napot :)
2014. ápr. 25. 22:15
Sziasztok! Azt hiszem èn vagyok a legùjabb tag :) A telefonos alkalmazás szerint december 28. a várhatò időpont! :) Most vagyok holnap 5.hetes, dokim azt mondta; ráèrünk mèg a vizsgàlattal, màjus 15-re kaptam időpontot.
2014. ápr. 25. 19:16
Sikerült! :)
125. FeketénéBetti (válaszként erre: 124. - Petra025)
2014. ápr. 25. 19:08

Szia!

Azt hogy kell????

124. Petra025 (válaszként erre: 123. - FeketénéBetti)
2014. ápr. 25. 07:09
Csatlakozz a zártkörű klubbunkhoz:-)
2014. ápr. 24. 17:53

Sziasztok!


Én is csatlakoznék! :) Én ma vagyok 6+3 hetes, de még orvosnál nem voltam, majd a 8. hét körülre tervezem.Nekem dec.16-ot írt a kalkulátor! :)

Gartulálok itt mindenkinek! :)

122. wewe
2014. ápr. 23. 23:29
Ja és van klubunk, gyertek oda! :)
121. wewe (válaszként erre: 119. - Bedit66)
2014. ápr. 23. 23:29

Szia!

Hát, az is kérdés, hogy területileg hova tartozol. Ahova pl. én, ott simán vállalom az sztk-s terhesgondozást és a kórházi szülést, mert mindenkiről csupa jót hallottam. Én tuti nem fogadnék orvost, szerintem fölösleges. Öt percet van bent, és amit megtesz, ugyanazt megteszi az ügyeletes orvos is. Mivelhogy nem fognak magadra hagyni, csak azért, mert nincs orvosod. VAN! Az ügyeletes. Azért fizeted a tb-t, ellátnak, én a helyedben nem izgulnék emiatt. Az a baba meg fog születni! :)

120. Cirmi3
2014. ápr. 23. 16:39
Hát a lehúzás az mindenhol nagyon megy! Mint említettem, nekünk nehezen jött, már éppen arra gondoltunk, hogy elmegyünk egy olyan helyre ahol érdemben foglalkoznak velünk. Az én nőgyógyászom peteérés követésre kért el alkalmanként 14.000,- és hatszor voltam nála. A vérképem eredményét a mai napig nem közölte, szerintem eltűnt és mikor bementem hozzá a kórházba akkor leugatott, hogy minek szaladgálok be, meg felesleges utat tettem meg, azóta sem hívott. Nem megyek hozzá soha többet. Most a Mensmentisbe megyek első ultrahangra és kinéztem már magamnek egy dokit, akiről jókat olvastam.... majd meglátjuk! Nálunk a kalkulátor szerint dec.21.-én érkezik a kis Babszem. :-) Mivel az első, biztos, hogy fogadok dokit, de amúgy lehet nem sok értelme van...
119. bedit66
2014. ápr. 23. 15:49

Sziasztok! Gratulálok mindenkinek. Mi is várjuk az új családtagot. Kalkulátor szerint dec.5-re jön. 7 hetesek vagyunk viszont a doki szerint elég nagy úgyhogy lehet az több is lesz, de majd meglátjuk.

Mindenki fogad orvost?

Nekem van egy sajátom,akihez eddig jártam rákszűrésekre, de ki fogom rúgni mert azon kívül, hogy 7.hétig 25ezerrel lehúzott 2perces vizsgálatokért még semmi tájékoztatást, útmutatást nem adott. Első baba lesz, fogalmam sincs merre hány méter.


Nem terveztük a picurt,viszont nagy szeretettel várjuk mióta tudjuk, hogy érkezik. Egyetlen bibi hogy nincs fölös negyed milliónk a terhesgondozásra és a szülésre. Esetleg valaki tud egy olcsó, lelkiismeretes orvost?

118. Cirmi3
2014. ápr. 23. 14:56
Sziasztok! Mindenkinek gratulálok a babához! Nekünk nagyon nehezen jött össze, most vagyok öt hetes. Holnap megyek először dokihoz, remélem mindent rendben talál! Szorítsatok! :-)
2014. ápr. 19. 15:36
Mi már jó ideje próbálkozunk, most végre úgy tűnik, sikerült. Hétfő délután voltam orvosnal, akkor voltam 7+3, és láttam -hallottam a szívdobogást :) csodálatos érzés volt. 3 éve volt egy vetelesem 6 hetesen, úgyhogy most kicsit para a helyzet, főleg, hogy ma délelőtt barnaztam kicsit. Rendesen megijedtem, szerintetek menjek ügyeletre vagy kórházba? Azt sem tudom, hová kéne :(
2014. ápr. 19. 15:29
Sziasztok! Szeretnék jelentkezni én is a klubba! Elvileg dec. 5-re várjuk a babát, de lenne néhány kérdésem. :)
115. Korye
2014. ápr. 17. 22:27
Sziasztok! Én is csatlakoznék 6hetesek vagyunk! Az első baba. :-) szerdán voltam vérvételen, jövőhét szerdán pedig ismét uh., dec. 1. a kalkulátor szerint a szülés varható időpontja. Rengeteget bírok aludni, és a délutáni hányinger... Amúgy más semmi szerencsére. Gratulálok mindenkinek!
114. Petra025 (válaszként erre: 113. - Reedstar)
2014. ápr. 17. 17:20
Szia Reedstar, jelentkezz a klubba, várunk:-)
2014. ápr. 16. 21:49

Sziasztok! csatlakozhatok? Először is gratulálok nektek!

Kalkulátor szerint dec. 16-án születik majd meg második babóm. Van már egy kislányom ő 21 hónapos. Múlt héten teszteltem pozitívat 4 hónap probálkozás után.

112. lhoney (válaszként erre: 108. - Zzmm)
2014. ápr. 15. 14:07
:) gratula
2014. ápr. 15. 10:59

Sziasztok! Én is jelentkeztem. Gratulálok minden kismamának!

Múlt hónapban volt egy kis izgulás a menstruációnál... nem volt tervezve baba. Már 4 napja késett. Annyira beleéltük magunkat, hogy csalódás volt, mikor sorra negatívak lettek a tesztek, és végül meg is jött. Úgy döntöttünk, ha jönni akar a baby, jöjjön :) Hát úgy tűnik bizony úton is van. Tegnap kellett volna megjönnie, hát napközben gondoltam megcsinálom a múltkorról megmaradt tesztet, nem volt egyértelműen negatív de pozitív sem. Halál nyugodtan vettem délután még egyet, hazamentem, megcsináltam, és az már határozottan két csíkos volt :D

Nálunk második baba, a kisfiam nyáron lesz 5 éves. Ma reggel azt mondta, beszélhetnék a gólyával, mert ő kistesót szeretne :)

A kalkulátor dec. 22-őt számol

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook