Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2013 októberi babák fórum

2013 októberi babák (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2013. márc. 22. 09:21
Most már mindenki megírta a véleményét és ezzel a vitát le kellene zárni. Felnőtt emberek vagyunk, úgy is kellene viselkedni. Mindenkit érzékenyen érintett a dolog és félre is értettük. Inkább beszélgessünk arról, amiről ez a fórum is szól. Ki, hogy van ma?
1041. Pannus22 (válaszként erre: 1040. - Fanta86)
2013. márc. 21. 16:40

Nem is azzal van a baj.....

Már 1x elmondtam h miért írtam amit írtam!Ott van az 1ik hozzászólásban,nem az alapvető terhességi problémákra gondoltam,vagy vele járó sajnálatos problémákra.De nekem ezt már még 1x nincs kedvem végig zongorázni,sem erőm,sem pedig türelmem!!!!Ha akarod olvasd végig,ha meg nem,akkor nem,de ezt butaság volt neked is leírni amiket ezelőtt írtál!Hisz nem erről volt szó,első perctől!!!

Szép napot!

1040. Fanta86
2013. márc. 20. 18:49
Pedig én is csak véleményt nyilvánítottam, ahogy te is ;)
1039. Pannus22
2013. márc. 20. 16:50
komolyan.....
1038. Pannus22
2013. márc. 20. 16:46
Ezt márrrrr nem hiszem ELLLLL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1037. Fanta86
2013. márc. 20. 16:32

Mi folyik itt.....Pannus...csak annyit,h.orulj neki,h.nincs bajod,es nem erzed azt amit pl en,es rajtam kivul masok. Sajnos en az agybol sem tudok kikelni,es szerintem nekem a legkellemetlenebb,mert a parom mindent megcsinal szivesen,csak mar tehernek erzem magam,amitol nincs sz@rabb erzes! Vedd ezt kenyeskedesnek! En nem kivanom,h.legyel rosszullevos kismama,csak tudod nem mindenkinek a szervezete viseli jol a BHCG-t,es errol senki nem tehet! En hnap leszek 9hetes,5-ik hettol rosszul vagyok,es 6kg-t fogytam...azota szerencsere visszajott 2kg,de ne tudd meg mit elek at nap,mint nap,es ezen felul az aggodas,h.minden rendben legyen,megmaradjon a baba stb....


Ez az en velemenyem

2013. márc. 20. 09:28

Meg van az első UH-ra az időpontom. Hétfő 9:30. :-)

Már nagyon várom, jövőhéten lépek bele a 8. hétbe.

1035. hkathryn (válaszként erre: 1031. - Pannus22)
2013. márc. 19. 22:44
Èn nem értettelek elsőre sem félre!!!Szerintem nem rosdzindulatúan írtál és célzàs sem volt benne.Amúgy osztom a véleményedet és személyes tapasztalatom az ismeretségi körömből hogy több kismama is szeret "visszaélni a helyzetével" és túlzásokba esni....de hát ez az ő problémájuk.üdv közöttűnk jo hogy jöttél:-)
1034. hkathryn (válaszként erre: 1009. - Pannus22)
2013. márc. 19. 22:31
Én a 2.babàmat vàrom a 11.hétben vagyok és semmi kellemetlen tünetem nincs.Örűlj neki hogy te is a szerencsések közé tartozol:-)
2013. márc. 19. 09:47
Ez az egész csak félre értés volt akkor. Felnőtt emberek vagyunk és megtudunk mindent beszélni, de most már legyen békesség. :-)
1032. csvmarcsi
2013. márc. 18. 21:08
Na így mar azert mindjart maskepp hangzik! :) Szerintem tultargyaltuk. Valtsunk temat!
1031. Pannus22
2013. márc. 18. 19:57

Komolyan mondom nem a reggeli rosszullétekre gondoltam,azért mert nekem nincsen egyenlőre.

Nemrégen voltam ultrahangon,és pár hetes kismamák(fiatalok)arról beszélgettek,hogy kikészülnek totál a vérvételtől,a beszélgetés lényege az volt h otthon meg sem moccannak,nem azért mert féltik a babájukat,hanem mert lusták,és kihasználják az otthoniak segítségét túlzottan is...(ahogy hallottam)

1 lépést sem sétálnak,mindenhová autóval,és még sorolhatnám a szövegüket.Azt hozzátéve h még dohányoztak is.Ami az ő szivük-joguk,dehát mellé amilyen szöveg volt.Erre gondoltam!!!Nem gondoltam h ebből ekkora sztori lessz! :)És nem állt szándékomban senkit sem megbántani!!!!!!!!!

1030. csvmarcsi (válaszként erre: 1027. - Pannus22)
2013. márc. 18. 19:45
Akkor mire gondoltal? Ha leirnad vegre, akkor mindenki megnyugodana, nem kombinalna es lehetne ertelmes dolgokrol is dumalni itt a forumon.
1029. Pannus22
2013. márc. 18. 19:43
Nem akartam undok lenni!Most én vagyok itt a gonosz vagy mi?
1028. csvmarcsi (válaszként erre: 1026. - 1bd5139a86)
2013. márc. 18. 19:41
Lájkolom. :) Szerencsere nekem szinte semmi panaszom, de az a hozzaszolas tenyleg nagyon undok volt. En azert kivancsi lennek, hogy kell ertelmezni vagy hogy mi volt a celja...
1027. Pannus22
2013. márc. 18. 19:33

Kedves Fifi85!

Szerintem nem bántottam meg senkit sem!Ti kesztetek el kombinálni meg sem említettem a reggeli rosszulléteket.

Ha te nem akarsz velem "dumcsizni",nem kell!Sőt...!

Azt fejtek ki amit csak akarok,ahogy csak akarom,nem kötelező elolvasni és reagálni sem rá..

S ÉN nem értettem félre SEMMIT!!!Egyátalán nem bánt amit írtál,sőt..

Lehet h félre érthető voltam,de úgy látszik nem értették mire gondoltam valójában,mivel előtte írtam h nekem nincsenek rosszulléteim,és ebből adódtak a kombinálciók.De valójában nem erre akartam ezzel célozni!

Én sem vagyok szúrós,de nekem is lehet véleményem,azért mert én nem vagyok itt olyan régi.

És nem szeretem ha leoltanak,ez volt az én véleményem,és ennyi!!Én tiszteletben tartom másnak a véleményét 1 adott dologban,nem szoktam kiforgatni!És nem emlékszem rá h mondtam volna olyat h nekem probléma mentes a terhességem.Csak azért mert nincsenek reggeli rosszulléteim...

2013. márc. 18. 17:50

Kedves Pannus!

Úgy látszik akkor ezt senki nem értette csak Te.

Való igaz, hogy azt írsz le amit akarsz csak így nem biztos, hogy sokan szeretnének veled "dumcsizni", főleg ha bántó amit írsz.

Valószínűleg nem mi értettünk félre, hanem Te fogalmaztál igen rosszul.

Ezek után szerintem jobb ha már nem is fejted ki bővebben, hogy mi a a "teljesen más" amit a kényes kismama alatt értettél.

Remélem nem érted félre, hogy egy kicsit szúrós hangvételű a hozzászólásom, mert igazából nem ilyennek szántam... :)

Legalább valóban elérted, hogy itt is felpezsdítetted a beszélgetést :)

Ettől függetlenül őszintén kívánom, hogy ne is legyél rosszul és, hogy egészséges kisbabát ölelhess magadhoz pár hónap múlva!

Üdv: Zsófi

1025. Pannus22
2013. márc. 18. 17:09

Hát eléggé félre értettetek!Nem írtam olyat h az kényességre vallana ha valakinek hányingere van vagy émelyeg.Sőt mi több ki sem fejeztem mire gondoltam a kényesség alatt de nem erre....az biztos!!!!!

Nem is értem miért kellet ebből vitát nyitni ti hoztátok itt fel a hányást,émelygést mindent!Én nem!Én teljesen másra gondoltam a kényes kismama kifejezés alatt!És csak annyit szerettem volna ha itt is lehetne beszélgetni nem csak a klubban!Egyébként igen örülök h nincs hányingerem!Minden más van de az nincs,és miért ne kérhetnék tanácsot ha szeretnék épp itt és senkit nem oltottam le,mert nem fejeztem ki bővebben mire gondoltam épp.de ha annyira tudni szeretnétek tényleg nem a hányásra gondoltam a kényesség alatt!Egyébként meg nekem is lehet személyes véleményem-tapasztalatom,és azt írok le amit szeretnék,nem kérem ehhez ki senki véleményét vagy bele egyezését!

1024. SarahMina
2013. márc. 18. 13:32
Köszi :)
1023. Rencike24
2013. márc. 18. 13:08

Szia SarahMina!

Indítottunk egy klubot, szeretettel várunk!:)

Ide nem igen írnak már!

[link]


Üdv.: Reni

1022. SarahMina
2013. márc. 18. 12:02

Valakinél van már súlygyarapodás? Én Olivérnél 18 kilot híztam :(( nagyon sok, most nem akarok ennyit. Bár tudom, nem kívánságműsor.


De próbálok odafigyelni.

1021. SarahMina
2013. márc. 18. 11:56

Sziasztok!


Szeretnék csatlakozni, második babámat várom, 10 hetes vagyok. Uh-n voltam, holnap megyek védőnőhöz, utána kezdődik a vizsgálatok tömkelege. :)

Régóta vagyok hoxa tag, első babámat is egy jó kis csapatban vártam, ő most 3 és fél éves naffiú :).


A korábbi hozzászólásokhoz csak annyit hogy igaz hogy a terhesség egy állapot s nem betegség, de vannak azért problémás terhességek és örüljön akinek semmi gondja.


Boldog babavárást mindenkinek, één már nagyon bízom benne hogy lecseng a hányós-hányingeres időszak. (csak hogy kényeskedjek picit :D)

1020. Prüntyike84 (válaszként erre: 1013. - Pannus22)
2013. márc. 18. 11:15
ezzel a hosszászólásoddal biztos sok beszélgetőpartnerre tehetsz szert :)
1019. Prüntyike84 (válaszként erre: 1018. - Szika)
2013. márc. 18. 11:01
imádom,hogy még ilyenkor is pozitívan zárod a soraid :)))
1018. szika (válaszként erre: 1013. - Pannus22)
2013. márc. 18. 10:30
Először tanácsot kérsz, mert aggódsz, utána meg közlöd, hogy " a terhesség csak egy állapot", és ezt szerinted sokan túlkombinálják, meg kényeskednek? Pff... kicsit azért én gondolkodnék a helyedben, mielőtt butaságokat írok. Azért megnézném, hogy milyen az, amikor kényeskedesből mindent kihánysz, amit sikerült valahogy leküzdened, vagy hogyan reagálnál a folyamatos görcsökre, vérzésre... hogy tényleg csak a leggyakoribbakat említsem. Őszintén kívánom, hogy sose kelljen "kényeskedned" és "hisztizned", és valóban boldog, problémamentes legyen a babavárásod. :)
1017. Hajnalka1986 (válaszként erre: 1016. - Rencike24)
2013. márc. 18. 09:26
Teljesen igazat adok Neked. Nekem sem adatott meg, hogy legyen egy olyan napom amire azt mondhatom, hogy teljesen jól vagyok. De 12-14 héttől, ha minden igaz akkor elmúlnak a tünetek. Nekem a kezdetektől vannak a tünetek és a héten leszek 7 hetes. Teljesen át tudom érezni, hogy min mész át. Csak az tudhassa aki egy cipőbe jár velünk, aki mindig rosszul van. Ezzel senkit nem akarok megbántani, de aki tünetmentes annak inkább örülnie kellene.
1016. Rencike24 (válaszként erre: 1013. - Pannus22)
2013. márc. 18. 08:09

Szia Pannus!


Bocsás meg, nem sértődésképpen írom, de ezzel a kényességgel abszolút de nem értek Veled egyet!

Soha nem voltam egy hisztizős, kényes, se gyerekként, se felnőtként, sőt! Viszont mióta betöltöttem a hetedik hetet, szinte nincs olyan napom, amire azt mondhatnám, hogy ez úgy telt el, hogy semmi tünetem nem volt! Elég nehéz elviselni a folyamatos émelygést, hányingert, hányást, szagundort, gyomorégést, haspuffadást, orrvérzést, azt hogy éjszakánként 3-4-szer felébredsz, mert sehogy sem kényelmes, az, hogy ha már ki kell mozdulnod otthonról, mert éppen jobban érzed magad, nem telik el 30 perc és már kívánkozó haza, mert éppen megint rádjön a hányinger és még sorolhatnám...Ami tünetek csak lehetnek terhesség alatt nekem szinte az összes megvolt már és baromira nem könnyű egyenlőre így megélni elhiheted! Minden kismama szép és zökkenőmentes terhességről álmodik szerintem, nekem egyenlőre ez nem adatott még meg, de remélem, hogy a későbbiekben csak jobb lesz!

Örülj neki, hogy Te ilyen jól viseled, szerintem itt sok kismama irigyel is emiatt!

Ezeket tényleg nem bántásként írta, csak úgy kikívánkozott belőlem...

2013. márc. 17. 23:12

Sziasztok!

9 hetes vagyok, és első babámat várom :)

Szerencsésnek mondhatom magam, mert én sem vagyok émelygős.

Amit még eddig tapasztaltam:

Az első hetekben: mellfeszülés, hasszurka, álmosság.

Utóbbi hetekben: néha alacsony vérnyomás, úgy hogy majdnem szédülök, enyhe gyomorégés, orrdugulás. Ja és állandó fáradtság, gyakran napközben is majd leesik a fejem... Ez munka közben annyira nem előnyös :)

Dokinál voltam, UH-n minden rendben van. Az étvágyam is jó, csak akkor fájdogál a gyomrom, ha már nagyon éhes vagyok, vagy túl sokat sikerült ennem...Marad a középút.


Csatlakoznék az új klubhoz :)

1014. Hajnalka1986 (válaszként erre: 1009. - Pannus22)
2013. márc. 17. 21:36
Ha az UH-n minden jó volt, akkor felesleges az aggódás. Nem vagyunk egyformák, vannak akiknek mindig hányingerük van, de vannak akiknek semmi ilyesmi. Én 6 hetes vagyok és eddig mindennap hányingerem volt, kivéve két napot. Azért van a hányinger, mert nem mindenki bírja a nagy mennyiségű hormont, de a Te szervezeted igen és ennek csak örülhetsz. :-)
1013. Pannus22
2013. márc. 17. 17:50
Köszönöm a hozzászólásokat!Tapaszatalatokat!:)))Attól h a klubban nem vagyunk benne itt is lehet beszélgetni nem?Hadd lássa mindenki!Lehet h még 1 jó pár kismamának segítünk is vele.Elvégre semmi titok nincs a terhességünkben!Szerintem.Ez csak 1 "állapot"(néha 1 pár problémával)Amit sokan túlkombinálnak és csak a terhességükkel vannak elfoglalva,ezt szimpla kényességnek hívják ennyi!!!Ez az én véleményem!Szerintem többnyire így is van.Ez 1 fórum,itt is lehet beszélgetni aki meg nem akar maradjon a klubbjában!:)))
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook