Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2012 szeptemberi babák és anyukáik fórum

2012 szeptemberi babák és anyukáik (beszélgetős fórum)


2012. jan. 10. 12:53

Sziasztok:)!


Zreida, mai világban nincs ilyen, hogy öreg vagy a szüléshez...gyorsan verd ki a fejedből, egészséges életvidám nő vagy, pocakban baba, kell ennél több???Mindenki annyi idős amennyinek érzi magát:)...egyébként valóban most már az a ritka, ha vki 25 alatt szül...én pl. úgy nézek ki, mint egy 16 éves:D...mindig mindenhol elkérték a személyimet, múlt7en voltam doki után gyógyszertárban femibionért, mondom a nőnek mit szeretnék ...néz rám...de tudjátok ilyen megvető pillantással..aztán mondja, hogy de hát az terhesvitamin...(komolyan olyan ideges letttem...) mondom IGEN tisztában vagyok vele, 5hetes terhes vagyok...szánakozó pillantás...majd vitamin kiad fizet...és utánnam szól, hogy AZÉRT boldog baba várást:D bazki...mondom nem igaz:D...mint vmi tinimami:D egybként ha az is lennék, senkinek semmi köze..örülnének, hogy gyarapodik a magyar társadalom...kész:D úgyhogy már várom, hogy látszódjon a pocakom, kíváncsi vagyok, hogy fognak reagálni az idegen emberek:D...

152. Liza13
2012. jan. 10. 12:19

Zreida, dehogy vagy öreg a szüléshez, ne viccelj! :)

ChrystalM, gratulálok a picihez! Az én kisfiam is 2 és fél év után sikerült. :)

151. Trinitas (válaszként erre: 150. - ChrystalM)
2012. jan. 10. 12:11
Így van :)
150. ChrystalM (válaszként erre: 149. - Trinitas)
2012. jan. 10. 11:58
:-)) Segítséggel, clostilbegytet kellett szednem, meg jó erősen diétázni, mert emellé még PCOS-em is van... De most már csak az számít, hogy itt a manó. :-)
149. Trinitas (válaszként erre: 148. - ChrystalM)
2012. jan. 10. 11:56
Az nem semmi! Gratulálok! :) Segítséggel sikerül vagy természetes úton?
2012. jan. 10. 11:53
Sziasztok lányok, csatlakozhatok? :-) Dec. 30-án teszteltem egy közepes erősségű pozitívat, azóta már leugrik a második csík a tesztről. Első baba lesz, és már nagyon várjuk, több, mint 3 éve.
147. Trinitas (válaszként erre: 146. - Zreida)
2012. jan. 10. 11:43

Szerintem a mai világban lassan az lesz a ritka ha valaki 25 alatt szül. :) 35 évesen egyáltalán nem vagy kicsúszva az időből. 40 felett is rengetegen vállalnak babát, simán belefér a 3 gyerek. :)


Nekem csak a melleim fájnak. Semmi más tünet. Néha érzek ezt azt de annyira enyhén, hogy nincs jelentősége. Folyásom szokott lenni terhesen, most két napig tapasztaltam. Jönnek mennek a jelek ennél a terhességnél.. fura..

146. zreida
2012. jan. 10. 10:30

Sziasztok csajok!


Kicsit régen voltam fennt. Üdv. és gratula minden újonnan csatlakozott kismamának.

Tegnap voltam dokinál. 6,8 mm a babám. :-))

Nagyon boldog vagyok de félek is. A nyáron történtek után jöhet az aggodalom ezerrel. Remélem most minden rendben lesz.


Vattacukor merre vagy? Régen hallottam rólad. Mi volt a dokinál?

Én nem érzem különösképpen a terhességet. Néha kicsit émelygek esténként meg feszül picit a cicim de semmi extra. Vivinél ekkorra már megettem pár tortát (nem is szeretem) és hiztam 5 kilót. Én is súlzfelesleggel indulok. 70 kg vagyok. Vivit 80 kilóval szültem , csak 30 kilót hiztam. :-(

Nekem is sok maradt a hasamon, még takarom, de nemsokáa már mutogatni fogom. Én is sokat vezettem a Vivikével és nem volt övem. A biytonsági öv lecsúszik a pocid alá. Nem volt kényelmetlen és veszélyes semelyik időszakban.


Képzeljétek, tegnap éjjel bepánikoltam, hogy öreg vagyok a szüléshez? 35 éves leszek nyáron. Apát későn ismertem meg sajnos. 3 babát szerettünk volna, szerintetek?

Amúgy nem érzem magam öregnek sőt, csak tudjátok hülye gondolatok....

Remélem mindenkivel minden rendben

Pussz

145. Liza13 (válaszként erre: 144. - Ilacska80)
2012. jan. 10. 09:58
Megy a drukk! Ne izgulj, minden rendben lesz! Aztán írd meg, hogy mi volt! :)
2012. jan. 10. 09:46

Sziasztok!

Ma megyek dokihoz, ha hiszitek ha nem sokkal jobban izgulok most mint ezelőtt 6 évvel. Éjszaka sem tudtam aludni. Nekem is van súlyfeleslegem, mondjuk érdekes, mert előtte mielőtt teherbe estem hirtelen lefogytam hat kilót két hét alatt, ezt most nem részletezném miért. Most 80 kg - ról indulok, de én még nem híztam 1 hónap alatt semmit, pedig én aztán szeretem a hasam. Most vagyok azon a ponton, hogy érzékeny vagyok a szagokra, ha kinyitom a hűtőt máris vissza kell csukni. Inkább az édesebb ételek érdekelnek, és fáradékonyabb vagyok ezek a tünetek a két fúval egyszerre nem voltak. Puszi nektek, jelenkezem mi volt a dokinál.

143. Trinitas (válaszként erre: 139. - Ronika75)
2012. jan. 10. 09:44
De jó! :) Akkor most is, mint a kislányodnál, minden rendben lesz! :)
142. Liza13
2012. jan. 10. 08:36

Sziasztok!

Picianya, nem találtam semmilyen okot a vetélésre, igazából nem is volt semmilyen vizsgálat. Azt mondják ez sajnos előfordul.

Ronika, gratulálok! Most majd minden rendben lesz!!! :)

141. okinaaa
2012. jan. 10. 08:22

Jó reggelt mindenkinek!

Nálunk szakad a hó!Bezzeg karácsonykor nem esett...

Hogy vagytok?

Én már jobban viselem,de mintha türelmetlenebb lennék így estefelé,főleg a gyerekekkel.A derekam is fájdogál este,a melleim extra nagyok és duzzadtak.

140. okinaaa (válaszként erre: 139. - Ronika75)
2012. jan. 10. 08:18

Szia!:)

Akkor félve,de gratulálok Neked!:))

2012. jan. 9. 23:39

sziasztok.

szeretnék csatlakozni igaz még félve de ma pozitívat teszteltem:)


egy vetélés után vagyok jelenleg várandós de a kislányom is így fogant rögvest vetélés után mert nagyon hosszuak a ciklusaim. jelen helyzetben 7 hete volt a vetélésem és azóta még nem jött meg.

138. de4b589afa (válaszként erre: 135. - Liza13)
2012. jan. 9. 20:24

Sajnálom a nyáron történteket! Borzalmas lehetett!

Megy a drukk ezerrel, hogy minden rendben legyen! Nyáron mi történt? találtak rá magyarázatot?


Mi jól vagyunk, ma fejfájással küzdöttem, ezek a frontok kikészítenek szerintem. Na meg telihold is volt, ami a nőknek "jóbarátjuk" ugye:-)

Én most székrekedéssel is küzdök egy jó ideje, már azelőtt is, hogy az Elevitet elkezdtem volna szedni.

137. de4b589afa (válaszként erre: 136. - Orsiborsi87)
2012. jan. 9. 20:20

Mi is elég sokat voltunk úton anno Majával pocimban. Most én már nem annyit, hogy vidékiek lettünk. Szerintem simán leteszem a hasam alá az övet, mikor már nagyobb a pocak. Az öv úgyis felül feszül meg jobban, nem a pocaknál.


Persze, aki úgy érzi, vegyen nyugodtan, mindenki úgyis saját belátása szerint dönt.

136. Orsiborsi87 (válaszként erre: 131. - De4b589afa)
2012. jan. 9. 20:01
én 2000ftért láttam vaterán (használtat)..mondjuk szerintem pedig pont, hogy hasznos...gondolj bele, ha akármi történik (hirtelen satufék, baleset), sztem nem mindegy, hogy az öv a hasad szorítja, vagy a combod.....mondjuk én rengeteget utazom...kocsikázom:S...
135. Liza13 (válaszként erre: 132. - De4b589afa)
2012. jan. 9. 19:14

Igen, nagyon! Főleg, hogy nyáron volt már egy vetélésem. :( Most elmúlt a barnázás, remélem, hogy megúsztuk egy ijedtséggel. Azért szorítsatok nekünk! :)

Ti jól vagytok?

134. okinaaa (válaszként erre: 133. - De4b589afa)
2012. jan. 9. 14:53
Én elvileg ma vagyok 6+3 hetes.
133. de4b589afa (válaszként erre: 128. - Okinaaa)
2012. jan. 9. 14:36
hajrá a dokihoz! Már én is várom, hogy menjek, de csak február elejére kaptam időpontot a nőgyógyászomhoz, addigra meg már 10 hetes leszek. Így hétvégén valószínűleg beesünk egy fizetős UH-ra valahova.
132. de4b589afa (válaszként erre: 129. - Liza13)
2012. jan. 9. 14:35

jajj, elhiszem, mennyire megijedhettetek!

Reméljük, most már minden rendben lesz!

131. de4b589afa (válaszként erre: 130. - Orsiborsi87)
2012. jan. 9. 14:34
Én nem használtam első gyereknél sem, és most sem fogok. Valahogy nem tudom rávenni magam, hogy igazából hasznos, inkább reklámfogás szagú az egész!
2012. jan. 9. 13:47

Sziasztok!:)


Nekem nincs még pocim...igaz, híztam 2kilót...:) de én már várom, hogy lehessen kívülről is látni vmit:)...használ/használt vki itt biztonsági öv átalakítót???? sztem lassan az lesz az első amit be fogok szerezni....

129. Liza13
2012. jan. 9. 13:26

Sziasztok! Reggel volt egy kis ijedelem, barnáztam kicsit, így elmentünk az ügyeletre. 3 mm-es petezsákom van (holnap leszek elvileg 5 hetes).

Gyógyszert nem kaptam, így marad a pihenés ezerrel.

128. okinaaa (válaszként erre: 127. - De4b589afa)
2012. jan. 9. 13:12

Én múlthét kedd este találkoztam Vukkal!:S

Most 2 napja nincs hányingerem,remélem ennyi volt.

Én amúgy is súlyfelesleggel indulok,úgyhogy az én hasam akkora,mint egy 3-4 hónapos terhesé... :(

De majd belenő a baba,és akkor már nem fogom takargatni,hanem büszkén mutogatom majd!


Holnap megyek először dokihoz,remélem,minden rendben lesz majd.

2012. jan. 9. 11:40

Sziasztok! Milyen sokan lettünk! És még hányan nem is tudják, hogy szeptemberben szülnek majd:-)

Lehet, hamarosan csinálni kell táblázatot is.


Nekem megint visszajöttek a hányingerek, de Vukkal még nem találkoztam. Remélem, nem is fogok!

Kinek mekkora a hasa? Nekem már most akkora, mint Majával 10-12 hetesen. Ha fel vagyok fújódva, akkor meg még nagyobb! Imádom:-)

126. okinaaa (válaszként erre: 121. - Ilacska80)
2012. jan. 9. 08:27
Szia!Neked is gratulálok!Vagyunk már egy páran,akiknek már 2 császárjuk volt. :)
125. okinaaa (válaszként erre: 115. - Orsikaa)
2012. jan. 9. 08:25
Szia!Gratulálok!
124. lyukaszokni (válaszként erre: 74. - Trinitas)
2012. jan. 8. 16:38
1:25 és méhlepény boholy mintavétel>)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook