Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 2012. szeptember 1- 2013. február fogyjunk együtt akármennyit! fórum

2012. szeptember 1- 2013. február fogyjunk együtt akármennyit! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2012. aug. 2. 13:18

Sziasztok!

Tegnap a családommal Kiskunmajsán voltunk.Kicsit úsztam és jót ugráltunk a hullám medencében a nagy lányommal. Ennyi tudtam sportolni, a semminél több. Reggeliztem teljes kiőrlésű kenyeret felvágottal,ebédre csirke combikat sütöttem parit ettem hozzá,délután főtt kukoricát.Kibírtam ennyi kajával büszke vagyok magamra.Jól vagytok?

Kata hogy bírod a pontozásos ételeidet? Nem nehéz betartani? Örülök, hogy talált a férjed munkát!Mit tornázol? Nekem is nehéz a kicsi mellett tornázni, mindig a lábam alatt van, meg persze éhes és szomjas és pisilni kell ha anya egy kicsit magával szeretne foglalkozni.

2012. aug. 1. 17:09

Sziasztok Csajok! Alig győztem elolvasni, amit írtatok. Én sajnos nem tudok minden nap jönni, de igyekszem itt lenni, hogy minél inkább támogatni tudjuk egymást. Csináltam egy naplót, majd abban vezetem a változásokat, kajákat meg mindent, ami az életmódváltásommal kapcsolatos. Gondoltam keresgélek majd recepteket is. Ha van valakinek valami jó, akkor az bedobhatná a közösbe :)

Tegnap előtt este szobabicóztam 30 percet, de úgy megfájdult a combom :S Tegnap meg bicóval mentem munkába és estefelé sétáltam kb. fél órát. Tudom, ez nem sok, de majd belejövök. Lépcsőzök, a liftet egyszer használtam az elmúlt 3 napban. A kajálással állok még hadilábon. Sajnos sütöttem néhány napja egy tepsi muffint (édesítővel) és az fogyogat szépen. Tegnap kettőt ettem, ma hármat. Tudom elég gáz. De elfogy és utána nem lesz kísértés. Vacsizni csak dinnyét akarok, max. valami extrudált kenyér félét. Természetesen egy dekát sem fogytam még, de gondolom nem is 3 nap alatt fogom megváltani a világot.

Huh, elég sokan lettünk :) Tök jó!

92. Kata 1977 (válaszként erre: 87. - Kata 1977)
2012. aug. 1. 15:41

Hát még 10,5pont 2pár frankfurti virsli.

Így a napi:23,5pont,0,5 ponttal kevesebb mint lehetett volna,de ma már semmi csak víz és 1 óra torna!!!

91. nyammnyamm (válaszként erre: 87. - Kata 1977)
2012. aug. 1. 14:01

Én csak 19 pont értékben ehetek, hajjajjj.... De legalább még mind a 19 pontom megvan a mai napra, mert almát meg dinnyét ettem eddig, azok meg 0 pontosak.:)

Szerintem ha komolyan fogod venni, és csak ritkán csábulsz el, simán meglesz akár a 20 kiló is, de 15 biztosan. Elvileg heti fél kg fogyás az egészséges. Legalábbis azt mondják az okosok. :)

90. Kata 1977 (válaszként erre: 89. - Anne33)
2012. aug. 1. 11:55
Ha adsz priviben egy email címet,átküldöm!
89. Anne33 (válaszként erre: 87. - Kata 1977)
2012. aug. 1. 11:51

Szia Kata!

Hogy is van ez a pontozós fogyi?

2012. aug. 1. 11:43
Viszont nem mértem ma le magam reggel,na mindegy majd holnap!
2012. aug. 1. 11:38

Sziasztok!


Na elkezdtem a pontozós fogyit.

7 hó alatt, február végéig remélem 20-25klió lemegy!!

Este fogok tornázni, már ha a gyerekek hagynak!

Napi 24pontt ehetek de szerintem 20elég lesz.

Eddig:9pont egy kis tejföl,és 4pont két kicsi rúdi,még 7 pont lehet és ezt este 6-ig kéne,utána semmit!!

2012. aug. 1. 11:20
Sziasztok, most van egy kis időm, idáig függönyt mostam, ablakot tisztítottam stb.A fogyókúrám néhány jégkrém miatt mindig megbukik, persze csak este kívánom meg.Napközben keveset, egészségeset eszek, 3 után semmit, majd jön az este és a jégkrém.Hogy fogok én így lefogyni?
2012. aug. 1. 06:33

Hűűű, hát akkor neki tényleg igazán fontos lenne megpróbálnia leadni a súlyából, mert itt már nem csak esztétikai problémáról van szó. az egészség nem játék, és érzi ő is, hogy nem jó ez így... Talán majd ha látja, hogy Te egyre jobban nézel ki, és egyre jobban érzed Magadat, kedvet kap ő is az életmódváltoztatáshoz.

Akkor ezentúl emlékeztetned kell Magadat, hogy reggeli, tízórai, ebéd is van a világon. :)) Nem is vagy éhes 2-3 előtt? Érdekes, mert én képtelen vagyok reggel elindulni otthonról reggeli nélkül. Ma is túl vagyok már rajta. :)

A melóhoz gratulálok, tudom mekkora öröm az ennyi idő után, főleg a gyerkőcökkel.

84. Kata 1977 (válaszként erre: 83. - Nyammnyamm)
2012. júl. 31. 16:21

Igen könnyebb együtt,az én páromnak lenne miből leadni mert 185cm, de mikor megismertem 122kiló volt, most majd 150!!És neki nem bírja a szervezete,magas a vérnyomása,cukra,koleszterin,vérzsír stb..A lába a gerince is nagyon fáj.Én mindig mondom neki ,hogy így is ugyanúgy szeretem,de eltemetni nem szeretném!!!

Na ja elrontani csak azért a kaját,vétek.

Tudom én,nem direkt nem eszek de valahogy addig elmegy az idő vásárlás,főzés,tarkítás,eszembe sem jut!

Igen húzós,de 6 hónap munkanélküliség után úgy örültünk, mint majom a farkának!!!

Én is ebben bízom ,hogyha ritkán lát nagyobb lesz a különbség és tud inspirálni!

2012. júl. 31. 15:21

Én eddig úgy gondoltam, hogy együtt könnyebben megy a fogyás is. Néha örülnék, ha lenne egy kis felesleg a páromon is, és akkor egymást támogatva tudnánk diétázni. Vagy legalább nem akarna állandóan etetni, mint most.

Na ez az, nálunk is állandó a finomságok tömkelege, igaz, nekem csak egy nagy gyerekem van, a párom, de őt etetni kell valamivel. Rosszat meg nem akarok főzni neki csak azért, hogy én ne kívánjam meg. :)

Miért nem eszel 2-3-ig?? Addigra már háromszor enni kéne. Főleg a reggeli nagyon fontos!

Az húzós lehet, hogy ilyen messze van Tőletek a férjed, de így legalább egészen biztos, hogy észre fogja venni a változást időről-időre, mikor hazajön, és ez mindig új erőt ad majd Neked a folytatáshoz.

Jajj, az én párom is ilyen őrült féltékeny. Mindig azzal jön, hogy kinek akarok tetszeni, merthogy neki tökéletes vagyok így... Hjajjj, szörnyűek ezek a férfiak... Nemhogy örülnének, hogy minden férfi az ő párjuk/feleségük után csorgatja a nyálát, este mégis ők bújnak ágyba vele. :))))

82. Kata 1977 (válaszként erre: 81. - Nyammnyamm)
2012. júl. 31. 15:00

Ebben igazad van!A párom szeretne fogyni és van mikor együtt vágunk bele aztán mindig a feladás.Meg a 4 gyerek mellett is mindig van valami finomság,anya meg elcsábul:-))

A fő baj nálam a csoki és az, hogy van, hogy 2-3 ig semmit nem eszek és 10-kor még vacsorázunk!

Ezen kéne,kell változtatni!!

Most ,hogy a férjem tőlünk 300km-re talált munkát, és havonta 1 hétvégét jön haza,remélem hóról-hóra fog változás látni!!

De ő elárulta, azért nem akarja, hogy lefogyjak mert látott rólam nagyon vékony képeimet és nagyon féltékeny,és ő szerinte ha megint ilyen lennék, a közértig sem engedne el:-)Ez azért önzés!!

De nem áltatom magam, 55cm-es derekam 4 gyerek után már sosem lesz.

81. nyammnyamm (válaszként erre: 80. - Kata 1977)
2012. júl. 31. 14:28
Az a baj, hogy néha nem elég a kattanás.. Egy ideig kitart ugyan a lendület, de utána már kéne a környezet támogatása is... Lehet, hogy Neked is problémás lesz majd a férjed, mert pl. az én párom sem akarja, hogy fogyjak, szintén azért, mert ő így szeretett meg. És meg is tesz mindent azért, hogy nehogy véletlen sikerüljön "túl" sokat fogynom... ("Naaa, csak egy falatot egyél a kedvemért! Naa, csak még egyet...") Nehéz ám hosszútávon ellenállni, főleg úgy, hogy ő meg éjjel-nappal finomakat eszik. Remélem, Te nagyobb támogatásra számíthatsz otthon!
80. Kata 1977 (válaszként erre: 79. - Heni1974)
2012. júl. 31. 13:55

Ez így van,meg kell egy kattanás hogy most itt a vége és lefogyok!!

Ez lehet bármi miatt.Én szeretném ha a párom és a gyerekeim büszkék legyenek és persze én is magamra, hogy igen 4 gyerek után 35évesn is le lehet fogyni!!

Meg a párom most nagyon nagy áldozatot hoz,hozott értünk és úgy érzem ennyi jár neki,hogy egy csinos felsége legyen!

Bár ő nem akarja ,hogy fogyjak,így ismert és szeretett meg.

79. Heni1974 (válaszként erre: 78. - Kata 1977)
2012. júl. 31. 13:46
Azt mondják a fejben dől el...ügyes vagy és sikerülni fog!!
78. Kata 1977 (válaszként erre: 77. - Heni1974)
2012. júl. 31. 13:42

:-))

Én sok módon próbáltam már, nagyon sokat is fogytam már,de most életmódváltozással,lassan de biztosan,sok folyadék,sokszor kevés kaja,mozgás,6után semmi és majd meglátjuk!!

77. Heni1974 (válaszként erre: 76. - Kata 1977)
2012. júl. 31. 13:24
Örülök, hogy tetszik a férfiaknak , de én nagyon nem érzem így jól magam.Te hogyan fogyizól?
76. Kata 1977 (válaszként erre: 75. - Heni1974)
2012. júl. 31. 13:20

Szia!

Neked is nagyon sok erőt és kitartást!!

Én is ilyen alkat vagyok sajnos,pedig állítólag ezt a férfiak szeretik,hogy nagyon vékony derék de mindenhol máshol gömbölyödik,de nekem nagyon:-((

A combom nekem is probléma a 4 gyerkőc hozzásegített az álom/rámállom/ alakhoz!:-(

2012. júl. 31. 12:55

Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni hozzátok! Kettő gyerkőcöm van mind a két terhesség után maradt rajtam jó pár kiló plusz.2012 decemberében kezdek dolgozni újra, addigra jó lenne fogyni pár kilót.84 kiló most a súlyom, célom kb 70 kiló. Tehát 14 kilótól fogok megszabadulni.

Tegnaptól kevesebbet eszem,"zöldségből készült" kapszulát szedek reggeli és ebéd előtt, gyümit többször naponta , délután 17 óra után megpróbálok csak egy pohár protein italt inni.Találtam egy jó tornázós lemezt a csípő formálásos része megtetszett tegnap ki is próbáltam, ma van is izomlázam.A derekam vékony de a popsim és a csípőm,combom igencsak kikerekedett legfőképpen innen szeretnék ledolgozni tornával.

Puszi mindenkinek és nagyon sok kitartást!

74. Kata 1977 (válaszként erre: 73. - Nyammnyamm)
2012. júl. 31. 12:05

Igen, szerintem is egyszerű és a sok folyadék,sport és 6 után semmi kaját, mindegyik fogyinál be kell tartani,szerintem ez jó!

Nincs mit!!

73. nyammnyamm (válaszként erre: 70. - Kata 1977)
2012. júl. 31. 11:58
Átjött bizony, egészen kibírhatónak tűnik, szerintem megpróbálkozom vele. Köszönöm még egyszer!
72. Kata 1977 (válaszként erre: 71. - Demeny1)
2012. júl. 31. 11:50

Szia!


Sok sikert a fogyidhoz!

Menni fog,segítünk egymásnak!!

Átküldtem a fogyókúrát,én is holnap fogom elkezdeni, nem tudom menyire hatékony,de hátha bejön!!

2012. júl. 31. 11:37
sziaztok én is szeretnék csatlakozni a fogyiklubhoz ha még lehet kérlek hogy az e-mail címemre küldjétek el a teendőket és segítsetek abban is hogy miként tartsuk a kapcsolatot egymással mert még kezdő vagyok az oldal használatát illetően előre is köaszönök minden segítséget célom egyébbként 15-20 kiló puszi
2012. júl. 31. 11:11

Csajok!

Átment az email???

69. Kata 1977 (válaszként erre: 67. - Batkácska)
2012. júl. 31. 10:27
Drága hogyne,csak privibe te is küld el az email címedet!!!
68. Kata 1977 (válaszként erre: 66. - Nyammnyamm)
2012. júl. 31. 10:26

Szia!

Persze küld az emailedet!

2012. júl. 31. 10:11

Kata! Nekem is elküldenéd a pontozós diétát?

Sajna nekem már az egészségem is kezd rámenni a sok felesleg miatt!

Most tényleg ki kell tartanom!

Remélem belőletek sikerül erőt merítenem és nem adom fel időnap elött!

66. nyammnyamm (válaszként erre: 34. - Kata 1977)
2012. júl. 31. 09:53
Kedves Kata! Ha küldök Neked e-mail címet, én is megkaphatom a pontozós diétát? Kíváncsi lennék rá, még nem próbáltam hasonlót.
2012. júl. 31. 09:50

Sziasztok!


Szeretnék én is csatlakozni Hozzátok, hátha itt megkapom majd a kellő támogatást, ahhoz, hogy végig is csináljam, és egy-egy falásroham miatt ne dobjam kukába az addig elért eredményeket.. Otthon ugyanis sajnos nincs meg a kellő támogatás. A párom állandóan etet, teljesen ki van akadva, ha nem eszem vele este 9-kor, vagy bármikor, amikor megéhezik… Én meg sajnos elég nehezen (az utóbbi időben akaraterő fogytán sehogy sem) ellenállok a csábításnak, mivel imádok enni, sőt, zabálni… :) Ő pedig nem érti meg, hogy nekem kevés az, hogy neki tetszem, én elsősorban magamnak szeretnék tetszeni, és nem azt lesni mindig, hogy ez a háj már megint hogy került ide… Ráadásul ő egy szemét mázlista :), és bármit eszik, bármikor, semmit sem hízik, és ezt várja el tőlem is… Csak ugye a női szervezet kicsit jobban tartalékol… :(

Ahogy olvastam, kb. egy cipőben járok Detticivel, csak én egy kilóval lejjebb. :) 65-ről szeretnék 55-re lemenni, és nekem is ÓRIÁSI gondjaim vannak az evéssel. :)

Én is leginkább a kevesebbet evős, többet mozgós módszert látom hosszú távon is vállalhatónak.

Szobabringát én majd most fogok kapni, csak az a baj egyelőre, hogy a jövő héten már tuti nem sportolhatok, mert műtik a szememet... Remélem, az orvos azt mondja majd, hogy minél előbb elkezdhetek sportolni, mert szeptember 1-től szeretném keményen nyomni azt is, nem csak a diétát/életmódváltást. A bringa mellett én még futni szeretnék majd járni, háromszor egy héten.


Hajrá Csajok!!! Sok sikert és kitartást mindenkinek!:)

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook