Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2012 február - indul a babaprojekt :) fórum

2012 február - indul a babaprojekt :) (beszélgetős fórum)


319. LauraJones (válaszként erre: 316. - Bangel)
2011. dec. 6. 09:53

jaj de irigyellek emiatt :D Már egy ideje bazi sok édességet eszek, fel is szedtem majd 3 kilót :S

Borzalom.

2011. dec. 6. 09:52
első körben én is azt akartam egyébként hogy változatos és zöldben bő étrendet követnék de félek is kicsit, mert egy baba jövetelekor a szervezet nem igazán foglalkozik azzal, hogy az anyaszervezet vitaminigényét kielégítse, hanem a babára összpontosít. vagyis ha van 10 egység vitamin benned, de a babának kell 8, neked meg 5, akkor a baba megkapja a 8-at, te meg a maradékot. És ha túl kevés bent a vitamin, akkor lehet, hogy te minden anyag nélkül maradsz. Szóval csak ettől félek. ezért hajlok kicsit a vitamin felé.
317. LauraJones (válaszként erre: 315. - Bangel)
2011. dec. 6. 09:49
én az elevitről csak azt hallottam, hogy nagyon megnőttek a babák tőle. csak ezért nem szeretném... konkrét tapasztalataim ugye még nincsenek :D
316. bangel
2011. dec. 6. 09:42
Na meg az jutott eszembe, h. farkas etvagyam volt mensi elott, aztan amikor mar kesett azota nincs etvagyam...semmit nem kivanok, meg a csokit sem...
315. bangel (válaszként erre: 313. - LauraJones)
2011. dec. 6. 09:40

Igen szedtem/em a folsavat, jovo heten megyek nogyogyhoz, es meglatom mit mond.

Nagyon nem szeretnek en sem Elevitet, mert attol nagyon megjott az etvagyam es meghiztam, hatha eleg lenne a folsav es a valtozatos es egeszseges etrend.

314. LauraJones (válaszként erre: 312. - Bangel)
2011. dec. 6. 09:36

nekem az volt a fura, hogy nem mensi előtt fájtak, vagyis igen, de vagy jó két héttel előttől egy héten át kb. És már nem is emlékszem arra, hogy milyen volt akkor, amikor még nem a bogyó miatt jött meg.

Abba hagytam a bogyót október végén és a november az olyan volt, mint még soha...: mellfájás, szurkálás, meg rossz közérzet... Nem tudtam hova tenni. Ezért gondoltam erre...

313. LauraJones (válaszként erre: 310. - Bangel)
2011. dec. 6. 09:34

nekem a nőgyogyim azt mondta, hogy folsavat szedjek, és ha megfogan a baba, akkor érdemes vitaminra váltani.


Szedtél folsavat??? mert az fontos az első trimeszterben!!!


ha velem is előfordul ez a nagyszerű tényállás, akkor én valószínűleg fogok terhesvitamint szedni. Egy dolgot tudok biztosra, hogy elevitet nem fogok szedni. Talán gravidát, vagy nem tudom mi van még.

312. bangel (válaszként erre: 309. - LauraJones)
2011. dec. 6. 09:33
En csak annyit tudok, h. maskor is fajtak a melleim menstruacio elott, es most is, ugyhogy ez nem egy tampont, de mensi kimaradas utan meg jobban es akkor a heten mar szurkalt is.
311. LauraJones (válaszként erre: 303. - Isabelle89)
2011. dec. 6. 09:32

ovutesztet én sem ismerem. de azt tudom mondani, hogy én is türelmetlen voltam, és vettem egy tesztet, ami 3 napra megmondja, ha terhes vagyok. De 3 napra ahhoz képest, hogy a menstruációmnak meg kellett volna jönnie. Vagyis nem a kapcsolat utáni 3. naptól.

Én kis naiv azt hittem, hogy ha úgy érzed, hogy most megeshettél, és mondjuk 3-4 napra megcsinálsz egy tesztet, akkor megtudod a 99%-ban biztos választ. Pedig a teszt használati útmutatóján egyértelműen az van, hogy ha elmarad a mensi, akkor ahhoz képesti 3. napra kell tesztelni :(


Persze negatív lett, de aztán abban bíztam, hogy még nem maradt el a mensim, de aztán az is szépen megjött :(

310. bangel (válaszként erre: 306. - LauraJones)
2011. dec. 6. 09:28

Ne izgulj, akkor jon amikor nem is gondolod...

Ti szedtek terhesvitamint?

309. LauraJones (válaszként erre: 297. - Bangel)
2011. dec. 6. 09:27

Nem hiszem el :(


Az én melleim is úgy fájtak, hogy azt éreztem besz*rok. :)

Lehet az, hogy készültem terhes lenni, de nem jött össze???

308. LauraJones (válaszként erre: 295. - Isabelle89)
2011. dec. 6. 09:26

Én inkább nem szeretnék mondani erre semmit. :( Remélem tényleg jók a megérzéseitek!!!


Csak nehogy úgy járjak, hogy meghirdettem, hogy februárban kezdjük a babagyártást, aztán mindenki teherbe esik addigra, csak én nem :(((

307. bangel (válaszként erre: 305. - LauraJones)
2011. dec. 6. 09:26
Koszi, jovo heten megyek nogyogyaszhoz, mar nagyon varom...
306. LauraJones (válaszként erre: 293. - Bangel)
2011. dec. 6. 09:25
:( Amikor a múltkor azt hittem, hogy terhes vagyok, én is éreztem szurkálást oldalt, meg olyan rossz közérzetet is többször is, meg azt hogy terhes vagyok, aztán még is megjött a mikulás :(
305. LauraJones (válaszként erre: 290. - Bangel)
2011. dec. 6. 09:23

Sziasztok Lányok! Megint elvoltam, de már vagyok.


Először is bangel, wuuuuuuuuuuuuu :D

Gratulálok!!! Úgy látszik lassan összejön a dolog Mindenkinek :DDD

304. Babus83
2011. dec. 5. 18:30
Én nem ismerem az ovu teszteket, valójában erről nem tudok nyilatkozni, de akár lehet ma ovulációd. Olvastam arról is, hogy a méhnyak váladékból is lehet következtetni, ha még mindig tojásfehérjés, átlátszó akkor van esély az ovura, ha már fehéres akkor nem. Ja és a méhnyak elhelyezkedése, ha fentebb van akkor ovu környékén jársz. Persze ezeket mind tapintásra tudod kideríteni. Hajrá!
2011. dec. 4. 19:03

Lányok, segítségre lenne szükségem.

Ma csináltam tesztet (tudom szörnyen türelmetlen vagyok, nem tudom mit vártam :D), persze negatív lett. Viszont egyidőben csináltam ovu tesztet is, a fene tudja alapon és lett rajta egy jól kivehető halvány csík. Én úgy tudtam múlt héten volt ovulációm, pont egy hete. Ez lehet jel a babára vagy szimplán elcsúszott az ovum és kezdjünk el akciózni? :D

Előre is köszi a válaszokat!

2011. dec. 2. 11:25

köszi a biztatást, háátha :) leendő apuka nagyon biztos a dolgában, igazából szerintem ő magyarázza be nekem a legjobban, hogy baba van.

Én is drukkolok mindenkinek!!! :)

301. bangel (válaszként erre: 299. - Isabelle89)
2011. dec. 2. 11:22

Meg elkezdhet fajni, egy het elotte all :)

Szurkolok neked!

300. jennymanó86 (válaszként erre: 299. - Isabelle89)
2011. dec. 2. 10:57
Nekem sem fájnak a melleim. Én is nagyon várom már a jövőhét hétvégét!! Én dec. 10-re nem várom... 12-én van a névnapom jó kis ajándék lenne egy poz. teszt:))
299. Isabelle89 (válaszként erre: 297. - Bangel)
2011. dec. 2. 10:28

na igen, én ezt hiányolom, a melleim nem fájnak. Tegnap egy kicsit megnőttek... de semmi fájdalom, csak érzem, hogy keményebbek - olyan hülyén hangzik :D

Amúgy vannak pozitív és negatív pillanataim. Tegnap meg voltam győződve, hogy tuti terhes vagyok és most ágyazódik be azért fájdogálok, ma reggel már reálisan látom, hogy lehet csak meg fog jönni...

Legyen már jövő hét vége....dec. 9re nem várom, akkor van a szülinapom is szóval olyan szép ajándék lenne egy nm menstruálás :)

298. bangel (válaszként erre: 296. - Babus83)
2011. dec. 2. 08:12
Koszi, hat tenyleg hihetetlen, de ugy orulok, csak ne legyen semmi gond.
297. bangel (válaszként erre: 295. - Isabelle89)
2011. dec. 2. 08:11

A beagyazodas erzodhet azert fajdogal a hasad, vagy a mehszalagok nyulnak de az azt hiszem kesobb (ezt erzem en is).

Amugy a melleimen ereztem leghamarabb, nagyon fajtak, erzekenyek voltak mar sokkal azelott, h. tudtam volna valamit.

296. Babus83
2011. dec. 1. 07:25

Nahát Bangel ez nagyon szupi, hogy így összejött, szépen megcáfoltátok az orvostudományt!

Isabelle, legyen úgy, karácsonyfa alatt egy +teszt! Én is azt kérek! Dec.7körül lesz ovum, de már gyúrunk rá, elvileg 22körül (nem) kellene megjönnie. :)

295. Isabelle89 (válaszként erre: 294. - Bangel)
2011. nov. 30. 21:10

Jo ilyen storykat hallani, hogy ilyen gyorsan osszejott :)


Mi meg csak egy hete probalkozunk, de valamiert ugy erzem hogy sikerult, lehet hulyeseg :) de leendo apuci is azt mondja, hogy o biztos benne, hogy a karacsonyfa alatt + teszt lesz, hiszek neki :D


Hetvegen volt peteeresem, elotte is utana is dolgoztunk az ugyon es most faj a hasam, ha ugy mozdulok de el is mulik par perc alatt. Szerintetek ez jelent valamit?semmi mast nem erzek, ez is ma kezdodott. Jovo hetvegere nm varom.

294. bangel (válaszként erre: 292. - Babus83)
2011. nov. 30. 15:29

Hat az ugy volt :), hogy oktober 26.-an levetettem a spiralomat, majd nov. 5 en elmentem az endokrinologusomhoz es o azt mondta, hogy az eredmenyeim szerint eleg nehezen fogok teherbe esni... El voltam keseredve es azota nem is vigyaztunk, mivel nem volt miert...

Es tessek, maris teherbe estem nov. 11 korul. :)

293. bangel (válaszként erre: 291. - Isabelle89)
2011. nov. 30. 15:25

Hat, szurkalast erzek oldalt, meg emelygest reggel, meg h. terhes vagyok :)

Amugy mikor fordulok az agyban, erzem a hasam, h. kulon mozog, faj egy kicsire, de ez az erzes mar ismeros...

292. Babus83 (válaszként erre: 290. - Bangel)
2011. nov. 29. 16:52
Gratulálok!!! :) Ezek szerint ti sem vártátok meg a januári-februári kezdést! :) Mennyi idő alatt sikerült összehozni ezt a szimpatikus + tesztet! Minden jót kívánok, remélem minden terv szerint halad majd nálatok! Dokihoz mikor mész?
291. Isabelle89 (válaszként erre: 290. - Bangel)
2011. nov. 29. 13:55
Gratulálok!!!! Érzel már valamit?? :)
290. bangel
2011. nov. 29. 08:08
sziasztok lanyok, ma reggel teszteltem egy pozitivat :) :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook