Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2011 Októberi babák fórum

2011 Októberi babák (beszélgetős fórum)


2011. febr. 9. 18:50
Szerintetek a kismamáknak vannak tiltott étel, gyümölcs lista?
292. 171925f409 (válaszként erre: 265. - Kimba1)
2011. febr. 9. 18:37
Szia üdv körünkben és gratula:))
291. zsani82 (válaszként erre: 290. - Szinescsillag)
2011. febr. 9. 18:34
Sztem ha ennyire tartasz tőle akkor biztos megérti a párod hogy te még várni akarsz ezzel egy kicsit:))Mondd neki hogy egy kicsit csillapitsa az étvágyát irántad:)))))
290. szinescsillag (válaszként erre: 289. - Zsani82)
2011. febr. 9. 18:24
Én mégis tartok tőle de a párom nagyon szeretne már szeretkezni!
289. zsani82
2011. febr. 9. 18:16

Sziasztok!

A napom elég vegyesen telt...cicifájdalom még most sincs...de viszont az alhasi fájdalom minden nap jelentkezik...már néha nyilall a derekamba is...de hát nem is csodállom,mert egyszerűen alig tudok pihenni...most is apa vitte a gyerkőcöket fürdetni..én addig pihenek..szedem továbbra is a magnét meg a terhesvitaminokat...ma vagyok4+5...alig várom már túllegyek a necces időszakon...persze bő folyásom még mindig van sűrűn kell tisztaságit cserélni...néha ugy megijedek...azt hiszem a folyás helyett hogy megjön:(((de gyors elmegyek wc-re és megnézem....látom hogy a betét csak fehér...egyből megnyugszok!!

Énis egyenlőre sztk-ba fogok járni...aztán majd váltok esetleg...

szinescsillag amig panaszmentes a terhességed nyugodtan lehet szeretkezni akár a 9.hónapig...csak akkor már nagyon kell akrobatázni:)

2011. febr. 9. 18:03
Sziasztok! Lehet a párommal szeretkezni 5 hetesen? Ti szeretkeztek? Nem lehet baj belőle?
287. szinescsillag (válaszként erre: 281. - Kimba1)
2011. febr. 9. 16:52
Én is ülésnél érzem jobban a feszülést! Ha állok alig vagy nem is érzek semmit! Ma figyeltem meg!
2011. febr. 9. 15:55

Hali!

Haza értem a suliból, lassan kezdődik a sütés főzés, mert este vendégeink lesznek. Hulla vagyok, de még mindig minden oké.


Magán vagy SZTK?

Én most még sztk-ba járok (mindig ugyanahoz az orvoshoz), de fogok választani saját dokit, mert akihez szoktam járni már nem vállal szülést. :(

285. bobbancs (válaszként erre: 284. - Kkem)
2011. febr. 9. 15:14
Írok privit!
284. kkem (válaszként erre: 283. - Bobbancs)
2011. febr. 9. 15:10

Szia!

És a magándokid rendes? Nő vagy férfi?

Az az igazság, hogyha eljön a pillanat, akkor inkább mentőt hívnék, mint taxit, viszont a mentő csak a Bajcsyba fog vinni, ezért szeretnék valakit találni a Bajcsy-ban.

A Te dokid milyen árakkal dolgozik? Merre van a magánrendelője?

Vele elégedett vagy?

Mi volt a baj tegnap? Már elmúlt?

283. bobbancs (válaszként erre: 282. - Kkem)
2011. febr. 9. 14:46

Szia! Én a X. kerülteben lakom, úgyhogy egy kórházhoz tartozunk. Hétfőn voltam a Bajcsyban vérvételen, tegnap este meg megijedtem nagyon, és bementünk az ügyeletre. Megnézett az ügyeletes doki, nem voltam vele megelégedve, de elvileg minden ok.

Az én magándokim egyébként a Bajcsyban dolgozik.

282. kkem
2011. febr. 9. 14:40

Sziasztok!

Gratulálok mindenkinek nagyon-nagyon!!! :)

Még régebben írtam, csak eltűntem, mert őrültek háza van a munkahelyemen.

Dec.31-én jött meg utoljára, január 4-én teszteltem egy pozitívat.

Én is az SZTK-ra szavaztam, de lehet, hogy váltanom kell, nálunk elég szar a helyzet. (XVII. kerület)

Múlt héten voltam dokinál, aki közölte, hogy rossz az ultrahang gép már hónapok óta, így ad egy beutalót a Bajcsy kórházba, ahová menjek el 2 hét múlva, de kérjek időpontot. Labor beutalót nem adott, mert az csak az ultrahang után jár.

Felhívtam a kórházat, ahol közölték, hogy nem adnak időpontot, mert csak a 12. héten kötelező az ultrahang, ezért előbb nincs időpont, és ha ez nekem nem megfelelő, akkor menjek oda reggel 9-re és legalább 3-4 óra várakozás amíg bejutok, ha egyáltalán bejutok. ...

Szóval kerítettem egy magándokit, ahová jövőhéten elmegyek, elvileg már lesz akkor szívhang és annak a papírjával megyek vissza az SZTK-ba vagy máshová. Még nem tudom!

Hihetetlen ez az egészségügy!!!

Már annyira várom a vizsgálatot. Jó lenne már látni, hogy jól van! :)

Első baba, 6 hónap után jött össze!

Fájdogálás nálam is van. Nekem ez elég ijesztő. Megnyugató, hogy nem vagyok egyedül!

281. kimba1
2011. febr. 9. 13:23
Nekem a "fájdogálás" szinte állandó,lehet annak is köszönhetem,hogy napi 8 órát ülők.Amikor sétálok,vagy állok,akkor minden ok,alig érzek valamit.
2011. febr. 9. 13:14

Én még csak 4+2 vagyok, épphogy kiderült a dolog. De már úgy mennék vizsgálatra.

Sajna nem olyan rég már volt +++ tesztünk, de nem tapadt fel rendesen :((( Úgyhogy nagyon megnyugodnék, ha már látszódna valami.


Én ma vagyok úgy, hogy igazán nem érzek különösebb tünetet, csak az apróságokat. Aztán egyik pillanatról a másikra érkezik valami.

279. kimba1
2011. febr. 9. 13:14

Kalkulátor szerint október 6-án kellene világra hoznom a picit.

Még most is olyan hitetelen.Annyira boldog vagyok.

Várom az első vizsgálatot,remélem minden rendben lesz.

278. Liimo
2011. febr. 9. 13:10

NÉV SZÜLÉS


Rekivi: okt. 2


kutykurutty3: okt. 2


Zsiribiri: okt. 6-9


terkata: okt. 6


tobea82: okt. 6


bobbancs: okt. 8.


Gombóc: okt. 9


Chrissy26: okt. 6-10


mereszger: okt. 9


színescsillag:okt. 11


muslinca1: okt 13


zsani82: okt 14.


Mamuszli: okt. 16


Liimo: okt.16


téné: okt. 17.

277. Chrissy26 (válaszként erre: 275. - Szilvi983)
2011. febr. 9. 12:54

A házikója látszódott már szépen, de múltkor is így volt, hogy ilyen korán még nem vehetö ki az embrió még. Azért mondta, hogy másfél hét múlva már minden lesz és úgyis LESZ!!! Egyébként naponta 1mm-t nö, de függ a doki ultrahngos készülékétöl is, hogy mennyire precíz felbontású.

6. hét után már simán, a szíve is fog verni, ne izgulj! Te hol tartassz most?

2011. febr. 9. 12:51
ja ezek a tüneti dolgok elég érdekesek...tegnap alig éreztem a melleimet, szinte a pisilésen kívül nem volt semmi, aztán persze ma hajnalban elkezdtem ágyban fekve szédülni, de olyan szinten, hogy wc-re menet majdnem nekimentem az ajtófélfának. Aztán jött a hányinger, de magamba eröltettem egy vajaskenyeret és utánna jobb lett.Azt mondta a doki, hogy ne teljen el sok idö az étkezések között, inkább többször kis adagokat egyek, ha kel és éhes vagyok éjszaka is és akkor nem esik le a vércukorszintem sem:-)) Ja és a cicifájás is visszajött:-))Ugyhogy megnyugodtam, de tegnap azért para volt...de lehet egyik nap ilyen a másik olyan:-))
275. szilvi983 (válaszként erre: 274. - Chrissy26)
2011. febr. 9. 12:50

Nem látszott semmi? Pötty vagy valami se?

6 hét után már fog valami látszódni?

2011. febr. 9. 12:44

Sziasztok,

Mi ma voltunk a dokinál 5+3 napos vagyok, igaz még korai volt a dolog, de másfél hét múlva megnéz megint, lévén hog volt már egy vetélésem, szóval akorra már kell szívpulzálásnak is lenni. A petefészek felöl jövö fájdalom az nekem is van, csak nekem bal oldalról jön és besugárzik a méhem felé. A doki szerint méhenkívüli kizárva, ugyhogy ha em erös a fájdalom, akkor szerintem normális, habár mond majd a dokidnak szinescsillag!

273. kimba1
2011. febr. 9. 12:43
Van valaki Érdről?
2011. febr. 9. 12:38
Én is magándokihoz megyek, nincsenek jó tapasztalatok sztk-ssal :/
271. szilvi983 (válaszként erre: 268. - Kutykurutty3)
2011. febr. 9. 12:32

Szió!


Én is nagyon örülök neki, jó nagy vágy teljesült, hogy beléphettem ide :)))


Végül 2 hét múlva megyek dokihoz, akkor leszek 6+2, kb úgy mint te most. Hogy bírok ki megint 2 hetet? :)

Jaj de kíváncsi vagyok mit látnak nálad holnap!!!

270. bobbancs (válaszként erre: 269. - Kimba1)
2011. febr. 9. 12:30
Én most magándokihoz járok, így nyugisabb.
269. kimba1
2011. febr. 9. 12:21

Türelmetlenül várom én is hogy dokihoz mehessek.

Úgy döntöttem sztk-ba fogok menni,nemrég költöztünk,így nincs saját orvosom.Bízom benne,hogy megtalálom a megfelelő orvost.

Ti hogy gondoljátok?Sztk vagy magán doki?

268. kutykurutty3 (válaszként erre: 262. - Szilvi983)
2011. febr. 9. 12:15
SZia Szilviiii! De jó, örülök neked, hogy végre ebben a fórumban is találkozunk:)
267. zsani82 (válaszként erre: 265. - Kimba1)
2011. febr. 9. 12:11

Szia!!

És megint bővültünk!!

Gratulálok nagyon!!!!

266. bobbancs (válaszként erre: 265. - Kimba1)
2011. febr. 9. 11:50
Gratulálok! :)
265. kimba1
2011. febr. 9. 11:41

Sziasztok,

Én is csatlakoznék.

Dec.28 volt utoljára mensi,február.5.én pozitívat teszteltem.Hétfőn vérvétel szerint kb.3 hetes a pici.

Kb.így számoltam én is.

Nagyon boldog vagyok,mert mondhatom azt hogy elsőre összejött.

Dokinál még nem voltam,majd csak február 15 körül,akkor remélhetőleg mindent látni fog,amit látni lehet.

Tünetek:cici nagyon érzékeny,a feszülés nálam is van.Rosszullét még semmi,de állok elébe.

Első baba:)

264. zsani82 (válaszként erre: 210. - Téné)
2011. febr. 9. 11:33

NÉV SZÜLÉS


Rekivi: okt. 2


kutykurutty3: okt. 2


Zsiribiri: okt. 6-9


terkata: okt. 6


tobea82: okt. 6


bobbancs: okt. 8.


Gombóc: okt. 9


Chrissy26: okt. 6-10


mereszger: okt. 9


színescsillag:okt. 11


muslinca1: okt 13


zsani82: okt 14.


Mamuszli: okt. 16


téné: okt. 17.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook