Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2011 Októberi babák fórum

2011 Októberi babák (beszélgetős fórum)


173. Liimo
2011. febr. 8. 09:31

Jó reggelt!


Nem tudom, hogy csak én vagyok ilyen szerencsétlen, de nekem már megint megy a hasam.:S Ültem reggel a wc-n és nem tudtam, hogy üljek-e rajta vagy hajoljak fölé.:) Ma is csináltam egy tesztet és nagyon szép erős már. Végülis ideje volt a 16.dpo-n beerősödni.

Tegnap meglátogatott a barátnőm. Ő 9 hetesen vesztette el a babáját, de olyan módon, hogy felment bennem a pumpa. Akkor derült ki, hogy a petevezetékbe ágyazódott be. Azelőtt meg már volt kétszer is uh-n és a doki nem vette észre, hogy hova ágyazódott be a babó. Hogy lehetséges ez??? Mondtam neki, hogy az ő dolga, de én biztosan nem tenném sem az én, sem a gyerekem életét ennek a dokinak a kezébe megint.

172. terkata
2011. febr. 7. 21:02
Köszi lányok! Reménykedem a legjobbakban! Rengeteget fog még változni az elkövetkező 8 hónapban... :)
171. zsani82
2011. febr. 7. 20:56
Jóéjt lányok...megyek aludni!!HOlnap jövök,és beszélünk...mindenkinek szép estét!!
170. muslinca1 (válaszként erre: 166. - Terkata)
2011. febr. 7. 20:52

Szia!

Nekem 1 kislányom van, de ő most 20 hónapos, és az elmúlt 2 hónapban ugrásszerűen okosodott.

Szóval mire kijön a tesó, már nagylány lesz :)

Sztem 23 hósan is kis ügyesek már, majd biztosan segíteni fog mindenben

169. szinescsillag (válaszként erre: 168. - Zsani82)
2011. febr. 7. 20:38
Köszi! :) Ő kérte igazából hogy ne csak úgy oda vágjam a tesztet hanem romantikusan közöljem vele! :)
168. zsani82 (válaszként erre: 164. - Szinescsillag)
2011. febr. 7. 20:26

Jajj de megadtad a módját.....:))biztos nagyon romantikus volt...hogy a munka után leharcolt férj hazatér és ilyen gyönyörű meglepetés várja!!!:))

Ügyi voltál!

167. zsani82 (válaszként erre: 166. - Terkata)
2011. febr. 7. 20:24

Szia!!

Hát nehéz összeegyeztetni sztem mert ami kialakult már nálatok napirend az ugye mind mind felborul...mert neked ugye szoptatni kell a kicsit,és akkor nem érsz rá a másikkal foglalkozni..vagy esetleg mig szopizik akkor odaülteted magad mellé mesélsz neki...bevonod a teendőkbe hogy hozzon a babának ezt vagy azt..és igy neki is sikerélménye lesz...

na és amint letetted szopi után a kicsit akkor lehet ugye játszani a másikkal....vagy addig fejsz,mert mire mindennel végzel a kicsi felkel:)

Nálunk is kicsit nehézkesen ment az elején,de szépen visszarázódtunk...nem lesz nálatok se semmi baj...és bizti Hanna is nagyon ügyesen fog neked segíteni!:))

166. terkata
2011. febr. 7. 20:11

Sziasztok!

Gyerekes anyukákat kérdezném, hogyan lehet két kicsivel bírni egyszerre? Főleg ha még a nagy is kicsi? (Kereken 23 hó lesz a korkülönbség köztük)

Én csak ettől parázok semmi mástól. A lányom magában is egy kis hurrikán, nem tudom hogyan leszünk meg majd hármasban itthon az elején...

Tapasztalatok?

165. szinescsillag (válaszként erre: 164. - Szinescsillag)
2011. febr. 7. 19:29
Hú de hülyén fogalmaztam! :) Tegnap tudta meg az örömhírt!
164. szinescsillag (válaszként erre: 163. - Zsiribiri)
2011. febr. 7. 19:27

Én biztosra szeretnék menni! :) barátnő akire hagyhatnád a gyerkőcöket, nincs senki?

Az én párocskám az most dolgozik estére ér haza!

De annyira örült a hírnek mondtam neki hogy előre meg kapja a Valentin napi ajándékát, vettem neki baba cipőt és a pozitív tesztjeimet fel tettem a digi fényképkeretre és mind ezt az asztalra tette amikor hazajött és meg látta mi van az asztalon majd ki ugrott a bőréből! :) :)

163. Zsiribiri (válaszként erre: 162. - Szinescsillag)
2011. febr. 7. 19:20

Nincs itthon?

Szívdobogás már 6 hetesen van! :)

Én is együtt szeretnék menni Vele, még az időpont is jó, csak a két gyereket kire hagyjuk?! Anyukám előtt még titok! :)

162. szinescsillag (válaszként erre: 161. - Zsiribiri)
2011. febr. 7. 19:16
Ki szeretném bírni! :) olyan jó lenne vinném magammal a párom és talán a kicsi szíve dobogását is hallanánk! :)
2011. febr. 7. 19:12

Szia!

Ha addig kibírod! :)

2011. febr. 7. 19:10

Sziasztok! Van valaki?

Szerintetek rá érek 8 hetesen menni először dokihoz?

159. Zsiribiri (válaszként erre: 158. - Gombóc)
2011. febr. 7. 18:46
Köszönöm! :)
158. Gombóc (válaszként erre: 156. - Zsiribiri)
2011. febr. 7. 18:45
jelöld be a fórumot kedvencként, itt az oldal tetején
157. Zsiribiri (válaszként erre: 155. - Zsani82)
2011. febr. 7. 18:44

Arra én is gondoltam! :)

Mondjuk amiket én ezalatt a pár hét alatt csináltam... ha attól nem ment el, akkor már októberig velem marad! :)

2011. febr. 7. 18:43
Bocsi a hülye kérdésért, de itt nincs valami könyvjelző, hogyha kilépek, ne keresgessek vissza?!
155. zsani82
2011. febr. 7. 18:42
Na akkor szinte egyidősek az enyémekkel..jajj ne is mondd nagyon izgalmas lesz...alig várom már október legyen...na meg most azt hogy itt az elején a necces időszakon legyek már túl...hogy nehogy elmenjen a baba a sok ugrálástól...mert napközben eléggé görcsölök...nagyon remélem nem lesz semmi baj!!Csajok adtak tippet holnap megyek magne B6-ot venni...
154. Gombóc
2011. febr. 7. 18:42

utro= utrogesztan (progeszteron) én szedem, de azért, mert volt korábban egy vetélésem, és a biztonság kedvéért a doki írt fel


amúgy terhesvitaminként f*mibiont szedek, mert a kislányommal anno e*evitet szedtem, de az hatalmas étvágyat csinált....ennél ilyen mellékhatást nem érzek

153. Zsiribiri (válaszként erre: 152. - Zsani82)
2011. febr. 7. 18:38
Decemberben volt 3 a nagy, a kicsi 15 hónapos! Izgalmas lesz 3 kicsivel! :)
152. zsani82 (válaszként erre: 147. - Zsiribiri)
2011. febr. 7. 18:35
Szia neked mennyi idősek a gyerkőceid...nem láttam fent fotókat....Jaaj akkor neked sem könnyű énis cipelek egész nap...semmi pihenés...pedig jóó lenne....:)))LÁnyom 3éves lesz,kisfiam 11 hós..
151. Gombóc (válaszként erre: 142. - Szuszuek)
2011. febr. 7. 18:35
persze, ezt csak így lehet látni:))))
150. zsani82 (válaszként erre: 145. - Mamuszli)
2011. febr. 7. 18:27

nekem jan 7én volt az utolsó...énis várok még a dokival sztem olyan 7-8 hetesen megyek el..hogy lásson is valamit és ne csak a terhességet tudja megállapítani...

én majd elkezdem a Centrum M*ternát nekem az volt jóó,de annyira létszükség sztem mert amiket te tolsz az is mind mind nagyon jóó:)Na az meg még plusszba jó ha a zőccsíget is kívánod:)))))

149. Mamuszli (válaszként erre: 147. - Zsiribiri)
2011. febr. 7. 18:26
én azt vettem észre, hogy élesedik a szaglásom, meg nagyobb az étvágyam, 5kor uzsiztam és megint ennék... a hasszurkálás gyengébb mint eddig
2011. febr. 7. 18:24
Ja, jövőhét kedden este megyek UH-ra, már nagyon várom!!! :)))
2011. febr. 7. 18:24

Sziasztok! :)


Pár napig nem voltam, és mennyien lettünk! De jó! Ahogy látom, a legtöbbeteknél első baba! :)

Nálam szerencsére (még?) nagyon nincs tünet, hasam néha picit szúr, dehát két gyereket emelgetek naponta többször. A hasam estére felpuffad, meg harmadiknál már hamarabb látszik, úgyhogy ezt a terhességet nem fogom tudni azt hiszem túl sokáig titkolni! :)

146. muslinca1 (válaszként erre: 125. - Liimo)
2011. febr. 7. 18:24

Nekem ez most a 38 napom, 15-én volt sztem peém, és 30-31 naposak a ciklusaim.

Szóval dpo=24 asszem :D

2011. febr. 7. 18:21

nekem január 9én volt az utolsó. holnap után hívom fel a dokimat, hogy jövő szerdán tudjak menni, az elvileg már a 6. hét közepe, csak látszik már valami :)


mi az az utro?


Ti szedtek valamit egyébként? én nem avgyok eddig meggyőzve a terhesvitaminokról, ezért általános multivitamint, folsavat, néha egy kis kalciumot tolok, no meg zabálom a zöldséget, azt kívánom

2011. febr. 7. 18:17
na látom mindenki egy cipőbe jár,akkor nem izgulok már annyira,szóval lehet látni :D:D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook