Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2011 februári babák fórum

2011 februári babák (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
32282. iemma
2011. júl. 8. 10:15
Amúgy pasitémáról már könyvet tudnék írni. Most nálunk minden ok, mert tegnap előtt volt egy balhénk. Szerinte nem megfelelő hangsúllyal szóltam hozzá és megsértődött. (Aznap Huncsi egész nap az ölemben volt, apa meg a fasorban se), hazajött és be a tv elé, persze hogy kiakadtam. Elkezdtem fürdetni erre bevágja, hogy elege van a sértődésemből, ma a haverjánál alszik és már vette is a kocsikulcsot. Mondom ok, de mire holnap hazajössz terpeszkedhetsz egyedül a lakásban mert én meg hazaköltözök anyuhoz a gyerekkel. Na erre visszafordult. A vége az lett, hogy jól kibőgtem magam, meg végre megbeszéltünk mindent. Azóta a nappaliban alszik mert végre felfogta mennyire bánt a horkolása, meg folyton borotválkozik, mert azzal is hiába nyüstöltem és sokkal kedvesebb, nem tudom meddig tart.
32281. iemma
2011. júl. 8. 10:10
Na sikerült visszaolvasnom. Nem volt könnyű mert közben etettem Hunort, meg nagyon nyügi volt. Gyorsan elkészültem, hogy el kell menni postára, zöldségeshez, boltba... akkor a nagy meleg előtt letudjuk. De csini szerettem volna lenni, ezért minimális szemfestés, fésülködés és a legjobb nyári rucim felvétele, cumisüveg, naptej bepakolása kocsiba (mindez 10 perc alatt). Már csak a gyerek hiányzott, hát nem bealudt??? Most itt ülök kiöltözve, ebben a ruhában nem moshatok, mosogathatok..., viszont nem tudom, hogy a nagy melegben el merjek e vele indulni.
32280. 68b5eb9a8d (válaszként erre: 32277. - Kiscicalany)
2011. júl. 8. 09:18

Köszi szépen!

Hétvégén döntünk, mi legyen. De szerintem kocsizunk.


Kövezzetek meg, de nem vágom, ki az a lilumegaszandi. :D (a szandi is csak ismerős)

32279. +Acyre+
2011. júl. 8. 09:10
Egyébként kínomban kivasaltam, úgyhogy egy szava se lehet:-DDD
32278. +Acyre+ (válaszként erre: 32277. - Kiscicalany)
2011. júl. 8. 09:09
Nekem a legszimpibb mégis B. Magdi hozzászólása volt, amikor azt mondta, hogy annál aki hosszú útra csak a saját "kedvteléséből" cipeli magával a gyereket az felelőtlenség. Tisztelet a kivételnek persze, akiknek fontos valami okból. De tegnap engem az is kiütött, amikor a drágalátos Megasztár házaspár már 2 hetesen menni akar a picivel turnézni. De könyörgöm csúnya szavakkal élve még a sejhaja sincs begyógyilva még ha könnyű is a szülése akkor is NORMÁLIS???Persze párocskám mindenkit véd így azt gondolja más a teherbírása az embereknek...Na ez meg külön kiakasztott. Ezek szerint én pudig vagyok és aki a képernyőn van még könnyebben is viseli a gyerkeágyat????Váááááá
2011. júl. 8. 08:55

Zephyrus, a Reggeliben arról van szó, hogy az újszülöttek is nyugodtan repülhetnek:)

Anyának kell készülni lelkiekben, a gyerekeket nem viseli meg. Pokrócot kell vinni, a repülőn hideg van, a gyerekek fáznak:D És fel és leszállásnál meg kell itatni vagy szoptatni a babát. Gyakorlatilag ennyit mondtak.

A többit elröhögte ez a hülye lilu meg szandi.

32276. +Acyre+
2011. júl. 8. 08:38
Sajnos mi még alszunk és utána evészet, tehát a séta még várat magára, pedig már úgy mennék, nehogy hőguta legyen a vége...Jó sétát nektek!
32275. stikone (válaszként erre: 32274. - Kiscicalany)
2011. júl. 8. 08:36
köszi!megyünk sétálunk, mert 10-től beszorulunk a lakásba, akkor majd jövök, remélem lesztek:-)
32274. kiscicalany (válaszként erre: 32273. - Stikone)
2011. júl. 8. 08:33

Tulajdonképpen azért, ha olyan dolgot akarunk kérdezni vagy mesélni, amiről azt szeretnénk, hogy csak tényleg az illetékesek lássák, akkor azt ott meg tudjuk tenni:)

Itt meg mehetnek a 7köznapi dolgok, amiben semmi titok nincs.:)

32273. stikone
2011. júl. 8. 08:18
lemaradtam miért kell a klubba mennünk egyébként????nehogy megkövezzetek:-)
32272. stikone (válaszként erre: 32257. - Tana81)
2011. júl. 8. 08:17

igen kb. 3, de ebből 2 rövid.szerintem a babáknak egyéni igényük van az alvásra is, ezért nem alussza mindegyik végig az éjszakát sem. mi már a kórházban is jó szundizok voltunk és ez hála istennek maradt is. de ha figyeljük a babánkat akkor észrevesszük mikor álmos, akkor le szoktam lenni a kiságyba. nálunk ez abban nyilvánul meg, hogy dörzsöli az arcát mindenbe, és a szeme alatt bevörösödik, ekkor berakom a kiságyba, vagy nagyjából tudom időbe mikor következik be és akkor sétálunk egyet. viszont ha más időben megyünk sétálni nem alszik el a babakocsiban nézelődik, így én ehhez igazítom a napom:-)


viszont volt nálunk is, hogy elmentünk valahova kiesett a kis rendjéből túlesett a holtponton és utána nehezebben aludt el, tehát nem kísérletezem, minden őérte van alvás amikor szeretne!

32271. +Acyre+
2011. júl. 8. 08:13

Sziasztok!Gyors beköszönés, mert vasalnom KELL:-DDDApa megfenyített, ha én nem meg nem foglalkozom az ingeivel akkor ő, holnap. Mondtam neki, hogy jó kedvemben talált és még reggel kivasalom, mert ilyen rendes vagyok!:-DDDe ezek a PASIK!Teljesen megértek mindenkit, aki több segítségre vágyik...Amira!Ha visszaigazolsz majd még mesélek a klubban...

Nem panaszkodásból, mert elég sok mindent megcsinál apa, de azért van egy-két érdekesség...

Ma is dögvész lesz, úgyhogy 9 körül lemegyünk egy kicsit, amíg be nem durvul a meleg, aztán itthon leszünk mert a 27 fok is jobb benn, mint kinn a 36:-D

32270. iemma
2011. júl. 8. 08:09

Jó reggelt!

Tegnap nem voltam mert még nagyon korán átmentünk Debrecenbe. Jó volt mert végre jó idő volt, sokat sétáltunk meg bográcsoztunk. Hazafelé meg beugrottunk a K.kába (nem "u" betűt hagytam ki.:-))mert le akarjuk cserélni az ebédlőasztalt, székeket valami bababiztosra. Aztán meglepetésként ért, hogy 4.000-el olcsóbb volt a hőn áhított autósülés amit kinéztünk már rég, csak nem volt készleten és csak szept. elejére jön meg. Szóval megvettük. Úgyis csak szeptembertől használhatjuk, addig belehajtogatom a hordozóba.:-)+ jó, hogy csak a 30%-át kellett kifizetni, nekem jó, hogy 2 részletben fizetem, nem érzem meg annyira.


Na megpróbálok ma visszaolvasni.

2011. júl. 8. 07:41
Azért innen se tűnjetek el:)
32268. KINGABRINGA (válaszként erre: 32266. - Amira11.a)
2011. júl. 8. 06:48
megtettem:DDDDDDDDDDD remélem sikerült...
32267. KINGABRINGA (válaszként erre: 32265. - Kiscicalany)
2011. júl. 8. 06:46
nálunk kint van a kutya-bár régen bent volt a lakásban éjjel.. szegényt már kitiltottam mindenhonnan...Most néha arra jutok, hogy nekem később nem kell kutya...de az még jó 10 év:DDDDD mert még csak 1 éves múlt..
32266. amira11.a
2011. júl. 8. 06:44

Kattints a nevemre/interaktivitás/nyitott klubjai/februári babaklub


Ott: jelentkezem klub olvasására.

32265. kiscicalany (válaszként erre: 32264. - KINGABRINGA)
2011. júl. 8. 06:40

Helló!


Nálam ez a macskám miatt van:S 6 évig ő volt a kedvencem, sőt, velem/velünk is aludt, de mikor elhatároztuk, hogy babát szeretnénk, kitiltottuk a hálóból, most meg már ott tartunk, hogy éjszakára felzárjuk a tetőtérbe, másképp összejárkálja Domi holmijait. Mivel benti macska, non stop vedlik, másból sem állok, csak hogy naponta kétszer porszívózok, mert a kanapét takarítom, meg ilyenek, mégis előfordul, hogy találok Domi ruháján 1-1 szőrszálat - ilyenkor nagyon mérges leszek a macskára, pedig igazából nem tehet róla szegény.

Kirakni nem lehet az udvarra, mert annyira életképtelen, hogy mikor véletlen nyitva maradt az ajtó, és kisétált, ahelyett, hogy elfutott volna, leült az ajtóban, és attól sem ijedt meg, hogy Mira odafutott. Még jó, hogy meg nem harapta:S Ha ezt egy idegen kutyánál történik, az idegen kutya nem kíméli meg a macskámat:(

2011. júl. 8. 06:35

sziasztok! Hasogató fejfájással feküdtem le és azzal is keltem.. sztem a meleg miatt van. nem vagyok a toppon, jó meleg is lesz ma-..szép kilátások. vissza olvasgattam és jókat mosolyogtam- írtam én ezt már párszor de nagyon egy kaptafára készültek ezek a pasik... annyira egyformák, hogy valószínű egy farmon is nevelkedtek...Ez a biztos bepisilt, bekakilt.. jaj folyik a nyála duma már az agyamra megy...

Amira: hol kell kattintani???


Kiscica: Kutya ügyben nekem óriási lelkiismeret furdalásom van...nagyon türelmetlen és ideges vagyok ha csak megnyikkan.. és én annyira imádtam őt, hogy családtagként kezeltem. most haragszom rá ha ugat, vagy ha megnyalja a kezem..és ez mind a gyerek miatt van.. abszolut ő lett az első...Remélem azért ez fog finomodni és visszatérnek a régi érzéseim..talán nem leszek ennyire szargazdi...

32263. amira11.a
2011. júl. 8. 06:07
Hajni még nem látlak, kattints újra, többiek visszaigazolva.
32262. 32a0da6e12
2011. júl. 8. 05:15

Sziasztok!

jelentkeztem Amira :)

Kiscica Mira kutyával nálunk is dettó ez a helyzet..hogy a kutya depis, bevan fordulva mert nincs vele úgy törődve mint rég :S

Pedig Levi iszonyat apás ígyis, mi lenne ha többet foglalkozna vele az apja..

Köszönöm a segítségeket Lányok!Utánajárunk a dokiknak és jövőhétre mostmár műtét időpontot is szerzünk remélhetőleg.Ma onkológus itt a helyi.elvileg nagyon rendese, normális.

nálunk apa még mindig beteg, mondtam mostmár dokihoz kéne mennie, de őneki dolgoznia kell és hétfőn irány német.o. .. vagy a hétvégén megyünk sürgősségire ha így folytatja..

32261. girhes (válaszként erre: 32212. - Amira11.a)
2011. júl. 7. 23:43
Jelentkeztem :)
32260. girhes
2011. júl. 7. 23:42

Sziasztok!


Tudom, jól eltűntem, de nem volt egyszerű ez a pár nap. :( Azért olvasgattalak benneteket...


Áron, vasárnap megint elkezdett szörtyögni, én meg kezdtem ideges lenni, hogy ebben a "jó időben" ami volt, megint megfázott? Ezért hétfőn kiderítettem és kedden elvittem a fül-orr-gégészetre és a körzeti orvos helyetteséhez. De mind a két helyen azt mondták, hogy semmi baja. Valószínűleg, szűkebb az orrcsatornája és azért hallat ilyen hangot. Nektek szoktak a babák, úgymond "röfögni", szörtyögni?


Helge: Én is kaptam már privibe jó tanácsot, de az illetőnél se kép, se adat, semmi.

32259. Susika2009
2011. júl. 7. 23:14
Sziasztok!Beni ma töltötte a 20.hetét. 2 hete volt70 cm,ma mértük a súlyát 8790 gramm,már eszünk főzeléket,gyümölcsöt,tejpépet..kb7-8 hónaposnak nézik,ez ugye nem baj?senki nem volt a családban aki igy nőtt volna:-)
32258. Tana81
2011. júl. 7. 22:07

Zephyrus eltünt a hozzászólásod :(

törölték? pedig, épp írni akartam, h megköszönjem

32257. Tana81 (válaszként erre: 32253. - Stikone)
2011. júl. 7. 22:05

értem, tehát most így három alvás is kijön, ha jól olvastam...meg ez a meleg bezavar

azért kérdezem, mert múltkor segítettél azzal, h leírtad, este talán azért alszik el nehezen, mert nem fáradt, na most teljesen ráhagytam, mennyit aludjon, nem aludtam vele, nem próbáltam visszaaltatni stb., igaz, így össz-vissz aludt 2 órát napközben, 11-töl egyet és 4-töl egyet, de 8-kor úgy kidölt szegény, szopizott és már aludt is, nem volt semmi nyügösködés, ezért voltam kíváncsi, h nálatok mennyit alszik a baba napközben, h normális-e ez a két óra összesen, mert akkor tényleg hagyom így a dolgot...

32256. Tana81 (válaszként erre: 32250. - Lacry)
2011. júl. 7. 21:55

igen, az apjára is, de Téged is látlak benne

itt nincs képem de FB-n van, ott vagy Te is?

32255. Tana81 (válaszként erre: 32163. - Kata06)
2011. júl. 7. 21:52

Ez totál így volt nálunk is, a sárgaság miatt nem volt egyszerü a szoptatás az elején, na én minden este ott voltam a szoptatós növéreknél, nem hagytam öket, és le a kalappal, volt aki nagyon sokat segített, és volt akinek úgy beszóltam éjjel 3kor kétórás fejés után, h csak na, pedig nem szokásom, de mikor bedobta mikróba a kínok közt lefejt anyatejet...

jaj, olyan jó amúgy ezekre visszaemlékezni, h mennyi mindent kiálltunk, hiába no erösek vagyunk mi nök :)

32254. Lacry
2011. júl. 7. 21:51
Megyek én is lefeküdni. Jó éjt.
32253. stikone (válaszként erre: 32225. - Tana81)
2011. júl. 7. 21:48
hát elkiabáltam m ostanában fél10 után kb. fél órát alszik, eddig volt hogy 3-at is aludt délután pedig 1,5-2 most fél 10 fele fél óra -40 perc , de jó mert így le tudom tenni ebéd után , ebben a dög melegben és akkor alszik 2 órát meg most így a délutáni9 csúszott 3-4 közöttire. nálunk az ebéd fél 12 -kor van. hú remélem érthető voltam.
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook