Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2011 februári babák fórum

2011 februári babák (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
32372. pimpoke_21
2011. júl. 9. 18:18
helló csajok! nem rég jöttünk a kórházból:( Lara nincs jól 39.2 a láza popsiban hiába a kúp a nurofen a borogatás nem megy le csak 1-2tizedet aztán vissza is jön:( megnézték a fülorr gégén is azt mondták piros a torka és diagnózisnak azt irták h felső léguti fertőzés...bár azt mondta lehet vmi vírus...érdeekes nálunk sem vették észre tegnap du a doki h gáz van!Nagyon mérges vagyok és szomorú Lara miatt:( nem megy le a láza pedig már egész kúpot adtam:( annyira félek h vmi baj lesz:( nem élném túl:(
32371. Kata06 (válaszként erre: 32368. - Mofly7013)
2011. júl. 9. 18:07
Most látom, picilány nálatok is Lilla :).
32370. Kata06 (válaszként erre: 32369. - Lacry)
2011. júl. 9. 18:03
Hogy reagál Alexa a babaúszásra?
32369. Lacry (válaszként erre: 32368. - Mofly7013)
2011. júl. 9. 17:45

Nagyon tetszik a neved eredete.

Mi járunk babaúszásra, ott az oktató azt mondta, hogy 4-5 hónaposan már nyugodtan mehetünk Balatonra, csak nem szabad hagyni hogy merüljön vagy igyon belőle.

32368. mofly7013
2011. júl. 9. 17:38

Sziasztok!

Régen nem voltam,próbállak vissza olvasni benneteket, nem mindig sikerül.

Mi most próbálkozunk a hozzátáplálással, Lili 5 hónapos, tápszert azóta nem akarja elfogadni, mióta a gyümölcsöket elkezdtem neki adni. A kedvenc az alma,barack,szilva.Viszont a főzelékféléket nem akarja elfogadni.A répát,krumplit kiköpi.A sütőtökből nagyon keveset eszik.A glutént gabonapéppel próbálom bevezetni,de csak minimálisat adok egyelőre.

A mozgásfejlődéssel kapcsolatban, fordul hasról hátra, hátról hasra, de inkább az üléssel próbálkozik, mint forog.Nagyon húzza fel magát,elfárad, de akkor is erőlteti.Legutóbb mikor mértem 7100gramm és 69cm volt.Nekem vékonykának tűnik,de a védőnő szerint szépen fejlődik.

A fedőnévvel kapcsolatban az enyém egy gyermekkori kedvenc rajzfilm főszereplője: mofli a koalamaci.

a szám pedig a születési évem+a kedvenc számom.

A véleményeteket szeretném kérdezni:a babókat mikortól lehet élő vízbe vinni? Apuka egy tó melletti strandon dolgozik, ott szoktunk elég sokat kint lenni.Vettünk egy bébi csónakot,ebben úsztatjuk egyelőre Lilit.Nagyon szereti a vízet.

No,most jó sokat írtam,azt hiszem ez a rekord tőlem:-)

Vigyázzatok magatokra és a picurokra!!!

32367. Lacry (válaszként erre: 32366. - -Gemma-)
2011. júl. 9. 17:29
Ha csak 3 kiló lenne rajtam, nem is aggódnék, de 10 van.
32366. -Gemma- (válaszként erre: 32359. - KINGABRINGA)
2011. júl. 9. 16:34

Nekem is ott kerekedik, ahol nem kéne, ahol meg kéne ott horpadok. :(

Szülés után olyan lelkes voltam, hogy nem hízok, bármennyit is eszek, hogy valahogy észrevétlenül felszaladt rám három kiló. :o

32365. -Gemma- (válaszként erre: 32349. - Lacry)
2011. júl. 9. 16:27

Remélem, hogy nem lesz gond, mostanában úgyis annyi egyedi név van. Csak azért gondoltam rá, mert a páromat a vezetékneve miatt csúfolták és máig érzékeny rá.

Érdekes fogadtatása volt már eddig is Ilián nevének, volt aki legyintett és azt mondta "Nem baj!", más meg, hogy "Szegény!". Azért volt egy-két pozitív vélemény is.

32364. -Gemma- (válaszként erre: 32346. - Pimpoke_21)
2011. júl. 9. 16:21
Jobbulást pici Larának! Megy már lefelé a láza?
32363. -Gemma-
2011. júl. 9. 16:20

Hú de befűtöttek ma! Nálunk árnyékban 34 fok van, de ahogy nézem a köpönyegen, van ahol 39! Ilián elég nyügi ma (/mostanában), nem tudom a meleg, a foga, a szomjúság végett, vagy csak úgy. Már megint átalakulóban van a napirend, délben nem hajlandó 1,5 órát aludni, sokszor csak felet.

Tegnap megvettem az első tányérját, kanalát (olyan jópofa cuccok vannak, mindig elcsábulok), meg gabonapépet a glutén miatt. Még két hét, aztán indul a buli!

32362. KINGABRINGA (válaszként erre: 32360. - 728bc799e2)
2011. júl. 9. 16:05

nagyon jó, hogy ilyen szuper hírekkel jelentkeztélt!!!! Örülök, hogy jól vagytok és szépen fejdődik a kicsi is:DDDDDDDD

A nagyobb lakás meg aztán tényleg fantasztikus lehet, biztos jobban elfértek majd benne..

2011. júl. 9. 16:02

húhh csajok-mindenki alszik- anyum, a gyerek a párom...:DDDDDDDDDD a teraszon 41 fok van... ki sem tudok menni olyan forróság van...

Zoé már 1,5 órája alszik- ha felébred kádba teszem picit felfrissíteni.. Úgy aludt el, hogy levettem róla a pelust- kíváncsi leszek, hogy mi lesz alatta ha felébred..

32360. 728bc799e2
2011. júl. 9. 11:58

Sziasztok csajok!


nagyon nagyon régen nem jelentkeztem már be!

nagyon el vagyok havazva, pörögnek az események!

írhatnátok magatokról meg a picikről, nem tudlak titeket visszaolvasni, pláne nem kb. egy hónapot! :S


mi jól vagyunk, csak Jázminnak jön a foga! úgyhogy eléggé nyűgös tud lenni! meg hát ez a meleg minket is megvisel, hát még őt! képzeljétek ül a kis drágám! ha beteszem a bébihordóba, nem hajlandó hátradőlni, kapaszkodik és tartja magát! aztán persze elfárad! :D

és egyszer sikerült neki hasról hátra fordulni, de már csak a végeredményt láttam! :D azóta nem csinálta, de állítólag, ha egyszer sikerült, onnantól kezdve tudja, de lehet, hogy 2 hétig nem csinálja! mindenért nyúl! nagyon édes!

éjszaka egyszer kel enni, mióta jön a foga, és eléggé nyöszörögve alszik!


más! végre sikerült eladnunk ezt a 27 m2-es lukat, amiben lakunk! úgyhogy szeptemberben költözünk egy 1+2 fél szobás erkélyes lakásba! kell egy kis felújítás, de egyébként nagyon szuper! úgy néz ki, hogy végre férjem talált egy jól fizető állást! talán rendeződnek a dolgaink! remélem több időm lesz írni nektek!


írjatok!

32359. KINGABRINGA (válaszként erre: 32358. - Iemma)
2011. júl. 9. 10:37
érdekes egyébként, hogy nem híztam vissza semmit abból amit idáig leadtam de valahogy átalakultam.. lett hasam-vastag a combom..szóval én örülnék ha most valaki azt mondaná, hogy egyszálbelű:DDDDDDDDDDDDDDDDDD vagy cérnácska, vagy etióp kisgyerek, vagy..és még sorolhatnám:DDDD de erre esélyem sincs sajnos.
32358. iemma (válaszként erre: 32356. - KINGABRINGA)
2011. júl. 9. 09:09
Engem sportgilisztának csúfoltak, mert nagyon vékony voltam. De ilyen nicknévvel nem szeretnék futni.:-) Főleg, hogy már nem vagyok túl vékony.
32357. stikone (válaszként erre: 32356. - KINGABRINGA)
2011. júl. 9. 08:15

az igen!

én most már nagyon szarul alszom, 5 napja nincs kihez bújnom este, legalább a kisfiam itthon lenne, hallanám, a szuszogását, de szóval szar és még 5 éjszaka egyedül.

2011. júl. 9. 08:01

jó reggelt sziasztok! Na fél 6 kor már piacon voltunk.. picurt 5 kor etettem meg még alszik. tegnap este 1,5 órán keresztül altattam, nem tudom mi volt vele.. lehet a meleg készíti ki teljesen.

Fedőnév: Kingabringának csúfoltak az oviban.. akkor haragudtam érte. regisztráláskor véletlenül nagybetűvel írtam-és már nem tudtam javítani.. úgy jobban tetszett volna.. béna voltam..

32355. 32a0da6e12
2011. júl. 9. 07:22

Jó Reggelt!

Amira mégegyszer jelentkeztem a klubba.

Üdv az újaknak :)


Hú ma nagyon meleg lesz.Ki mit csinál a picúrokkal?


Babával való utazással kapcsolatban mi azt beszéltük megéri ezt az 1év "áldozatot" hogy idén nem külföldözünk, max Balcsi.amivel ugye úgy jártunk hogy múlthéten hidegrekord dőlt meg :D

emiatt kezdtünk el külföldre menni nyaralni mert 3évig ilyen időbe nyaralgattunk és besokalltunk, gondoltuk Egyiptomba csak nem jön utánunk az eső :D

Jövőre pedig másfél éves gyerkőccel el lehet menni jobban.Akkor is max görög,horvát amit beszéltünk aztán az élet majd hozza :)


Kutyás témánál egyébként ne értsetek félre, szeretem Mirát, csak nekem néha úgy tűnik Apa jobban majmolja mint a fiát.

Most is megyek gyorsan leviszem az 50fok előtt, most lehet olyan 40 :D

egyik ismerősnek ma van az esküvője..hát nem fáznak majd az tuti :DD

32354. Lacry (válaszként erre: 32353. - Kiscicalany)
2011. júl. 9. 07:16
Akkoriban tényleg más volt. Már én sem chatelek vagy 4-5 éve.
32353. kiscicalany (válaszként erre: 32352. - Lacry)
2011. júl. 9. 07:08

De volt 2 normális kapcsolatom is onnan:D

De már jó 6-7 éve nem chatelek, mára teljesen megváltozott:(

32352. Lacry (válaszként erre: 32351. - Kiscicalany)
2011. júl. 9. 07:06
Veszélyes ez a chat dolog, van egy-két aberrált.
2011. júl. 9. 06:51

Jó reggelt!


Az én nevem már nem is tudom pontosan hogy honnan van, egyrészt azért, mert mindig is meg voltam őrülve a macskákért, volt, hogy 3 cicám volt egyszerre.

Emlékszem még chat függő időszakomban is ezen a néven futottam, és a pasik 95%-a azzal lépett be, hogy szia kiscicalány, miért ez a neved? Mert szex közben karmolsz vagy dorombolsz? Brrr:@

32350. Lacry (válaszként erre: 32344. - Girhes)
2011. júl. 9. 06:45
Girhes cica ez tetszik.
32349. Lacry (válaszként erre: 32343. - -Gemma-)
2011. júl. 9. 06:45

Jó reggelt. Szerintem ha akarják piszkálják majd úgyis, de nem a neve miatt. A gyerekek ilyenek, de kb 2 napig tart náluk minden. Én nem aggódnék ilyeneken.

A nevem eredete: Lacrymosa (latin) könnycsepp. Tanultam latint gimiben és amikor a stabat matert fordítottuk, abban volt és gyönyörűnek találtam.

32348. iemma (válaszként erre: 32346. - Pimpoke_21)
2011. júl. 9. 06:41
Huncsinál nem hatott a Nur.fen mikor lázas volt és neki már a fél kúp is kevés volt. Ha 7 kiló felett van akkor szerintem lehet neki egész kúpot is adni. Inkább Pan.dolt vegyél, bár azt még nem próbáltam, de kisgyerekes ismerősöknél inkább az vált be.
32347. pimpoke_21
2011. júl. 9. 06:02
jah egyébként fedőnév: a férjem hívott még így régen:D
32346. pimpoke_21
2011. júl. 9. 05:51
adtam neki egy adag nurof*nt meg borogattam és most is a bokájára tekertem egy nedves pelust,mit tehetek még?ahj olyan tehetetlen vagyok:( Lara azonnal visszaaludt szopi után,pedig nem szokott csak 1-2óra múlva:( jaj nagyon izgulok:( félek h vmi baj lesz:'( melyik a jobb?kúp v nurof*n?egyszerre a 2őt nem lehet adni?
32345. pimpoke_21
2011. júl. 9. 05:48
Jóreggelt itt is!Már a másik klubban írtam..Lara még mindig lázas,más tünet továbbra sincs de viszont én halálra aggódom magam:(
32344. girhes
2011. júl. 9. 01:25
Fedőnév: Egyszer találtam egy cicát, úgy nézett ki mint a Garfield. :) Amikor haza vittem, Apukám megkérdezte, hogy mit akarsz ezzel a girhes macskával? Így Girhes lett a cica neve. És azóta ezt használom "fedőnévként". :)
32343. -Gemma- (válaszként erre: 32306. - Lacry)
2011. júl. 8. 22:58

Fedőnév: Régebben tetszett a Gemma név(dzsemmának ejtve), valami műsorban hallottam talán. Aztán lett egy Iliánunk. Hogy én mennyit rágódtam a névválasztáson! Szerintetek szekálni fogják a fiamat a neve miatt? Komolyan gondolkodtam azon, hogy kap egy második nevet is, és ha gáz van, akkor azon fut majd az oviban.

Lacry: És a te neved eredete?

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook