Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2020 februári babák. fórum

2020 februári babák. (beszélgetős fórum)


1 2 3
2019. aug. 27. 14:03
Nekem 16hetesen mondták,hogy fiu. Hat,jövő héten megyek a 18hetes genetikaira,meglátjuk akkor mit mondanak 😊
64. Rebi22
2019. aug. 27. 13:52
Sziasztok! Nálunk ma kezdődött a 16. hét, február 11-re vagyok kiírva. :) a 12 hetes genetikai ultrahangon azt mondták, hogy kislány, de még nem éljük bele magunkat, hátha változik. :)
63. Sellyh
2019. aug. 27. 10:41

Sziasztok :)

Ti tudjatok mar a baba nemet? :)

2019. aug. 8. 11:34

Sziasztok! :)

Jön a baba! :D

A 9. hétnél tartok. A védőnő a március 5.-ét jelölte meg, de mivel császár lesz valószínűleg, így februárban már meglesz a pici. :) Így csatlakoznék hozzátok, ha lehet. :)

2019. júl. 16. 22:51

Sziasztok! Nem maradok sajnos, mert nincs baba. Igaz még nem jött meg, de ezen kívül az orvosok szerint minden tökéletes nálam. Hát ez van.


További boldogságos babásodást mindenkinek és jó egészséget kívánok!!!

2019. júl. 8. 00:03

Sziasztok! Amina93! Nem lenne baj, ha igazad lenne, bár még korainak tartanám, csak most leszek 39. ;-) de nem örülnék felhőtlenül a többi eshetőségnek sem jelen korulmenyek kozt. Persze ha mégis baba lenne,orulnénk.


Szia Sorlyke, Te is itt?;-) Remêlem Nálatok egyértelmūbb...


Jó éjt mindenkinek!

59. Amina93 (válaszként erre: 58. - Loretta30)
2019. júl. 6. 17:39

Szia!

Szerintem ez inkább a valtozokor kezdetét jelenti. Pajzsmirigy vv -böl nem derül ki hogy van e baba.. De tényleg en inkább a valtozokorra tippelnèk..😖

2019. júl. 6. 17:24

12 nap és betöltöm a 39 életévemet. Majus 30 án kellett volna megjönnie a menszesznek a 28.napra, azota is várok rá. Terhességi teszt junius elején negatív volt,par nap mulva nagyon-nagyon, de tényleg nagyon halvány pozitiv,de bizonyos denynel azért ott volt az a csík is, rogton utana erzekenyebb teszt negativ es azota mind a 10 teszt negatív. Tekintve hogy majus 3 án jött meg utoljára, ma már 65.napon vagyok, kicsit stressszelek, mi bajom lehet. Terhes erzesem nincs (mindkét szüléssel végződő terhessegem maskepp zajlott egesz mas tunetekkel), de a mindjart megjon erzes tobbszor volt mar es egyszer ketszer par napja ugy beleszúrt bal oldalt lent hogy majd berosaltam, de semmi vér es nem ismetlodott azota... 65 napja betéttel jarok, ki van kopva a puncim, persze tok erzekeny kivul belul, hisz pálik egesz nap, de tampont nem szeretnek hasznalni. A nődoki szerint (telefonon beszéltünk) ebben a korban ez teljesen normalis, ha harmadjara is kimarad, akkor menjek el hozza. Sztem elobb vervetelre megyek, mert akar pajzsmirigy zavar is lehet vagy hatha abbol is latnak hogy terhesseg e vagy mi?! Ha meg baba es mondjuk beteg, a haromszornyi kimaradasnal mar 20 hetes lesz, ááá!



Voltunk egyutt es megszakitasos módszerrel védekeztunk, 10 ev alatt ez mindig bevalt, sőt anno nem vedekeztunk, megsem jott 3 evig a baba, erre most megfogant volna? Ebben azert kicsit ketelkedem. Elferne, minden vágyunk volt valaha a harmaska is, de ha baba lenne, aggodnek, mert volt szteroidos kezelesen a ferjem es nekem is van szamos problémám (epekő, hasi sérv, aranyér), amikre nagyon oda kellene figyelni terhesség alatt, szóval kicsit tartok a dologtol és felek nem lenne egészseges. Szerintetek?



Életemben nem maradt meg ki a mensim, csak mig terhes voltam ketszer es kesni is csak akkor kesett amikor par korai vetelesem volt... egyszer jott meg par honapja 19 napra, de azran visszaállt. Kivancsi lennék más mire gondolna ebben a helyzetben? Termeszetes hogy nem fogok 3 honapig varni a dokival, de elképzelhető hogy siman a valtozókor?


HA mégis baba van a dologban, jövök én is és csatlakozom a klubhoz 😇

2019. júl. 1. 08:38
Sziasztok! Én egy hete teszteltem pozitívat. Múlt hét szerdán voltam orvosnál, 3 hét múlva kell visszamennem. Nagyon izgulok, felhőtlen boldogságnak képzeltem el, de mindent beleng az aggodalom. Mellfeszülésen kívüli nincs tünetem. Első baba <3
2019. jún. 29. 23:21
Sziasztok! Én a héten teszteltem pozitívat :) Elvileg csatlakozási kérelmemet elküldtem a zárt csoportba, remélem a jó csopiba jelentkeztem :D Én még nagyon az elején vagyok, most tele vagyok aggodalommal. Harmadik baba :)
55. Amina93 (válaszként erre: 54. - Jegvirag)
2019. jún. 27. 17:34

Szia!

Van egy csoportunk,ami aktivabb! Csatlakozz oda!

En ma vagyok 8hetes. Rengeteget fáj a gyomrom,mostanában sokat emelygek es van hányingerem.de meg igy is össze tehetem a két kezem mert a fiammal az első 5hónapot reggeltől estig végig hanytam. Es sokat vagyok fáradt is.

2019. jún. 27. 17:19

Sziasztok!


Én is új vagyok itt köztetek :) 7 hetes 3 napos kismama vagyok, nagyon aggódós, mivel már volt egy rossz tapasztalatom. De most nagyon pozitívan próbálok hozzáállni a dolgokhoz :) Nekem már egy hete folyamatosan gyomorégésem van brutálisan, és már a rókakoma is meglátogatott 3-szor.


Ti hogy vagytok kismamik, hogy viselitek a meleget? :)

2019. jún. 24. 16:12

Sziasztok! Új vagyok köztetek, 7+3 hetes, első baba :)

Egy hete voltam ultrahangon, eddig minden rendben, 2 hét múlva megyek újra.


Cicik feszülnek, egyre többször émelygek (hányás még nem volt) és egyre fáradékonyabb vagyok. De ami a legrosszabb az az állandó farkaséhség.


Ti mikorra ütemezitek az orvosválasztást? Hány kötelező orvosi vizsgálatra lehet számítani? Ha magánrendelést választok, akkor alkalmanként kb. mennyit kell fizetni? Egy szülésért mennyit "illik" adni? Ja, Budapesten élek, és ha minden jól megy, akkor a SOTE II-n szeretnék szülni.


Teljesen ráparáztam sajnos most erre az orvosválasztásra meg az anyagiakra, kérlek nyugtassatok meg:)

2019. jún. 20. 08:05
Sziasztok lányok. Elsősorban mindenkinek gratulálok. Hát úgy néz ki,hogy végre nekünk is összejött a baba. Meglepett szülinapom alkalmából (legszebb ajándék a világon). Nálam egy kis fennforgás van. Hétfőn teszteltem pozit (aznap nem kellett megjöjjön) keddre volt amúgyis időpontom kontrollra. Kedden nem látott még semmit csak megvastagodott méhfalat. Azt mondta vagy túl kicsi a terhesség vagy felszívódott :(. Elküldött vérvételre ott is megvolt nőve a hcg szint,megkell ismételjem még holnap és hétfőn. A tesztek azóta is pozitívak és egyre erősebbek(esti pisiből is). Kicsit beparáztam, hogy miért nem látta még a petezsákot sem :(. Járt így közületek valaki?
51. mina88 (válaszként erre: 50. - 9c351f3362)
2019. jún. 12. 13:01

Átèrzem az örömöd ☺️ nekem 24. ciklusnapon lett este nagyon halvany idon tuli pozitiv az x-epil. Nem egy erzekeny teszt de megbizható idon tul is. Sogornom is igy jart vele. Masnap a 25. napon delutan az expect egyertelmu pozi lett. Vegulis van akinek kesobb mutatja ki. En ma megyek este dokihoz.

Gyere a klubba! Ide belinkeltem az egyik postba.

2019. jún. 12. 08:15

Koszi lanyok :)

Méh fel se fogtam. Nem is szamitottam ra igazabol, de elképesztően örülök.


Valoszinuleg a tesztet tul koran csinaltam, szombaton volt a masodik nap h nem jött meg. (Talan x epil volt), de a tegnapi teszt is valami marka nelkuli. A bizzonsag kedveert csinaltam egyet ma is az is nagyon eros potitiv :) alug varom h mehessek az orvoahoz

49. mina88 (válaszként erre: 44. - 9c351f3362)
2019. jún. 11. 23:22
Milyen teszttel csinaltad ami negativ lett?
48. mina88 (válaszként erre: 44. - 9c351f3362)
2019. jún. 11. 22:54
De jo! Gratulálok 😍
47. sorlyke (válaszként erre: 44. - 9c351f3362)
2019. jún. 11. 19:46
De jó gratulálok!!
46. Pipis
2019. jún. 11. 15:38

Jajj de jó!!! Gratulálok 😍❤


Jövő hét szerdára kaptam időpontot. 🤞


Várom és nagyon kíváncsi vagyok.

45. Amina93 (válaszként erre: 44. - 9c351f3362)
2019. jún. 11. 14:42
De jó! Gratulálok 😍
44. 9c351f3362 (válaszként erre: 42. - Pipis)
2019. jún. 11. 14:33
Két csikocska 😍😍😍😍😍😍 el se hiszem. Nagyon eros csikom lett.
43. sorlyke (válaszként erre: 40. - Mina88)
2019. jún. 11. 09:36
Nem az csak ő megnyitotta a mert nem tudta hogy van másik és már nem tudja törölni
42. Pipis
2019. jún. 11. 09:27

Köszönöm. ❤

Nekem mindegy melyik csoport, csak legyen. 😊🤗


Szurkolok,hogy babó legyen.🤞

41. mina88 (válaszként erre: 38. - 9c351f3362)
2019. jún. 11. 09:25
Drukkolok! :)
40. mina88 (válaszként erre: 36. - Sorlyke)
2019. jún. 11. 09:24
Abban a klubban mar vagytok tobben? Mert nekem az is jo ha ahhoz csatlakozunk. Nekem mind1 igazabol.
39. mina88 (válaszként erre: 34. - Amina93)
2019. jún. 11. 09:20

Írtam hogy nekem az is jó ha oda megyünk. 🙂


Lègyszi mindenki írja meg hogy csatlakozzunk-e inkabb oda mert igazabol akkor törlöm amit csinaltam, nem tart semeddig.

2019. jún. 11. 09:18

Kepzeljetek elmentem a haziorvoshoz merz az elmult ket nap nagyon gyenge vzam, es hanyinger szedulesem volt. Mondtam hogy csináltam tesztet szombazon de negativ lett.


Ma mar 5napja kesik. A cicim nagyok :)) draga parom hazalmas oromere. Nemtudom h ez normalis e.


Ma veszek egy tesztet es reggel megcsinalom. Meg mindig nem hiszen el h eselyes lehet hogy kisbabam lesz :)

37. sorlyke (válaszként erre: 35. - Pipis)
2019. jún. 11. 07:35
Drukkolok!🍀
36. sorlyke (válaszként erre: 34. - Amina93)
2019. jún. 11. 07:34
Én ismerem aki nyitotta és már beszéltem vele a másik klubba ő is csatlakozni fog😊
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook