Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2010. őszi babaprojekt..ki tart velem? fórum

2010. őszi babaprojekt..ki tart velem? (beszélgetős fórum)


20. beere (válaszként erre: 19. - Bneandi)
2010. aug. 10. 07:50
Még nem használtam, kíváncsi vagyok milyen :) Nem akarunk nagy korkülönbséget a babák között, remélem még idén sikerül a kistesó. Nagyon élveztem a terhességet, már alig várom, hogy újra mehessek uh-ra, meg görnyedjek a wc fölött ;)
19. bneandi (válaszként erre: 18. - Beere)
2010. aug. 9. 22:39

Szia!Köszöntünk.

Te használtál már ilyen lh tesztet?

Mi ha minden jól megy ebben a hónapban fogunk hozzá,nekem van egy 16 hónapos kisfiam.

18. beere
2010. aug. 9. 22:01

Sziasztok!

Csatlakozok én is, szeptemberben lesz egy éves a lánykám, akkor neki is látunk a kistesó projektnek :) Ma rendeltem LH tesztet, meg terhestesztet is :D

2010. aug. 9. 18:11
Sziasztok. Mindenki eltűnt? Biztos már a technikát gyakoroljátok:):)
16. Bea0124 (válaszként erre: 12. - Somnat)
2010. aug. 4. 10:55

szia!

Nem akarom elvenni a kedved csak leírom ami velünk történt!

Mi is az első babánkat terveztük,tavaly hagytam abba a fog.gátlót!Év elején sikeresen teherbe estem nagyon boldogok voltunk!

De sajnos a 9.-hetes Uh-kiderült hogy elhat a terhesség!

Mi is abban voltunk hogy miért ne sikerülne...De azt sikerült is csak hát...


Most próbálkozunk megint de hát természetesen az ember azt szeretnél hogy minél előbb, de inkább kicsit várasson magára és legyen sikeres a terhességem!

Mindenkinek sok sikert kívánok!!!!!!

15. somnat
2010. aug. 4. 10:23

Tegnap elkezdtem olvasni egy könyvet, ami teljesen véletlenül akadt a kezembe: Vicki Iovine: Barátnőim a terhességről

alcíme: Amit inkább nem az orvostól kérdeznél


Nagyon jó könyv, főleg annak, akinek még nincsen gyermeke.

Szórakoztató, de mégis leírja mindazokat a dolgokat, amik a kilenc hónapban érhetnek egy terhes nőt, - és tényleg nem merné sem az orvosától, de atlán még a legjobb barátnőjétől sem megkérdezni.


Nagyon ajánlom!

14. Tücke (válaszként erre: 12. - Somnat)
2010. aug. 3. 20:35
készülni még van 8 hónapom leadni az előző terhességemből rajtam maradt 12kg-t aztán majd ha pozitív lesz a teszt és tényleg jöhet a tesó akkor odafigyelek a kajára mégjobban mint eddig
13. Tücke (válaszként erre: 12. - Kicsi80)
2010. aug. 3. 20:34
én már csak a kistesóra gyúrok és én azért vártam ilyen sokáig mert egyáltalán nem volt bitos hogy lesz-e... talán most egyenlőre úgy néz ki hogy tervbe vehető a kistesó 7év lesz közöttük a korkülönbség amit nem is bánok annyira mert legalább a nagyobikkal otthon tudok maradni tanulni úgyis jövőre kezdi a sulit és addig akarok vele tanulni amíg pocis vagyok ... azért tervezem tavaszra a kistesó fogantatását....
12. somnat
2010. aug. 2. 12:46

Mi az első babát tervezzük. Eddig még nem próbálkoztunk. Reméljük, hogy nagyon sokáig nem is kell.... Bizakodni kell? Nem?


Elkezdtem egészségesebben élni, enni, meg gyógyteát is iszok.


Más hogyan készül?

2010. júl. 30. 21:45

Itt is eltünt mindenki vagy mást csináltok....

Én se leszek sokáig,mert kezdődik a kedvenc filmem!

10. bneandi (válaszként erre: 9. - Kicsi80)
2010. júl. 29. 21:53

Hát igen,szerintem mindenki így van ezzel,neki miért ne sikerülne azonnal.De nálunk is volt minden 2006 októberében kezdtük a próbálkozást és január 10-én volt egy méhen kivülim,pár hónap múlva hormon vizsgálat:magas prolaktin,férjem eredménye:gyenge kiderült baktérium van benne,gyógyszeres kezelés.Mivel még mindíg nem lettem terhes 2008.január petevezeték vizsg.,ezek után újabb hormon vizs.+ uh.és ezek után kaptam a clostit!!!

A 2. hónapban,2008 júliusában terhes lettem tőle,most majdnem 16 hónapos!!

Azért én is bízok benne,hogy a 2.könnyebben megy!!!

9. kicsi80 (válaszként erre: 7. - Bneandi)
2010. júl. 29. 18:31
Igen, ismerős, bár remélem azért annyit nem kell várnom. De ha tudtam volna, hogy így alakul, én is előbb kezdtem volna. Hány éves a kisfiad?
2010. júl. 29. 14:41

Csatlakoznék én is hozzátok.

Mi kistesót szeretnénk,majd a kisfiamnak,lehetőleg lányt!!

7. bneandi (válaszként erre: 12. - Kicsi80)
2010. júl. 29. 14:37

Igen,ez így van!

Mi is előtérbe helyeztünk sok mindent:esküvő,lakás vásárlás,illeték törlesztés,munkehely változtatás és aztán mikor jöhetett volna,majd 2 évet vártunk rá!!!!

2010. júl. 28. 09:00
Már megint nincs senki?
5. kicsi80 (válaszként erre: 1. - C75565e593)
2010. júl. 26. 09:16
Szia. Én csatlakoznék. Máj. elején volt missed ab, szeptembertől szeretnék újra próbálkozni, ha addig nem megy el a bátorságom:)
2010. júl. 22. 12:54
Nálunk is egy "őszi" baba lenne nagyon jó. Igaz, nem bánnánk, ha akár nyári lenne...
3. c75565e593 (válaszként erre: 2. - Tücke)
2010. júl. 21. 16:26
ősz az jó lenne...persze még addig sok idő van...
2010. júl. 21. 15:41
én még nagyon fontolgatom hogy legyen-e tesó vagy sem... szóval ha szepemberig beadom a derekam vagy max októberig akk visszatérek de neked sok sikert kívánok hozzá.... bár én ha teherbeesésről van szó akkor a tavaszt részesítem előnyben nagy pocival nem jó melegben lófrálni... meg nekem az első is februári:D
2010. júl. 21. 15:39

szeptemberben szeretnék...teherbe esni...és szeretnék olyanokkal beszélgetni, akik szintén ebben az időszakban szeretnének várandósok lenni..

Párotokkal beszéltetek e már erről?

én még puhítom páromat..de remélhetőleg szeptemberre ő is beleegyezik:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook