Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2010. őszi babaprojekt..ki tart velem? fórum

2010. őszi babaprojekt..ki tart velem? (beszélgetős fórum)


110. Zsebibaba516 (válaszként erre: 109. - C75565e593)
2010. aug. 18. 15:18

Szia! :D De jó, hogy írtál.. már akartam kérdezni, hogy a fórum indítója hová tűnt (remélem, jól emlékszem :P ) Igazság szerint Szatmári vagyok, de a férjem nagyváradi, így én is az lettem.


Veled mi a helyzet? Hogy áll a babaprojekt?

109. c75565e593 (válaszként erre: 103. - Zsebibaba516)
2010. aug. 18. 14:58

te nagyváradi vagy?

Én ott születtem:)

de kicsi a világ...

De jó, hogy írtál...

108. somnat (válaszként erre: 107. - C75565e593)
2010. aug. 18. 14:58

Szia!


Zsebibaba516, beere és somnat augusztus végére (29-31-ig) nem várja!!!!

Reméljük mindegyikőnknél elmarad a látogató és csak 9 hónappal később kopogtat!!!!

2010. aug. 18. 14:50

Sziasztok!

de sokan írtatok:)

ennek örülök nagyon..

Én rég írtam ide...talán az elején..

ki hol tart baba űgyekben?

106. somnat
2010. aug. 18. 12:54
Legyen igazad!!!!!
105. beere
2010. aug. 18. 12:12

Az a baj, hogy én is állandóan magamat figyelem, mikor lesz már hányingerem, mikor fognak fájni a melleim, közben meg tudom, hogy amikor terhes voltam, kb. a 6-7. héten kezdődött, hogy valamit éreztem...És persze ilyenkor meg is magyarázom, hogy minden terhesség más :))))


Bírnám, ha mindegyikünknek összejönne a baba, és mindannyian ugyanarra a napra lennénk kiírva :D

104. somnat
2010. aug. 18. 09:46

Nekünk ez az első "éles" hónap.

A férjem is már teljesen beleélte magát. Nem győzöm mondogatni neki, hogy ez eltarthat egy kis ideig. Remélem 1-2 sikertelen próbálkozás nem veszi el majd a kedvét.

2010. aug. 18. 09:28

Sziasztok! Végre beindult a beszélgetés :D

Én is aug.30-31 körül várom, tényleg együtt drukkolhatunk egymásnak :) Amúgy ezt a reggeli hányingeres dolgot én is ismerem, de pár havi csalódás után rájöttem, hogy néha a pé-t jelzi a hányinger. A múlt hónapban két napig voltam rosszul a pé miatt, a petefészkem is rendesen szurkált. Most is éreztem, csak hányingerem nem volt, szerencsére. Meglátjuk, most lesz-e eredménye :)

Nagyon drukkolok mindenkinek! :D

102. somnat
2010. aug. 18. 08:56

Akkor együtt izgulhatunk!


Bár én már teljesen hülye vagyok. Tegnap reggel már hányingerem is volt! Tiszta hülyeség!!!!

Még magamat is kinevettem!!!!

101. beere (válaszként erre: 100. - Csajos83)
2010. aug. 18. 08:05

Szia!

Én is kb. akkora nem várom :) Amúgy nem mindenkinek a középidő a "megfelelő" idő :) Az attól is függ, hogy hány naposak a ciklusaid.

Én most használtam LH tesztet, kíváncsi vagyok, hogy sikerült-e így, hogy az időzítés is jó volt. Bár ez csak próbahónap, igazából szeretném, ha Anna elmúlna egy éves, amikor sikerül.

100. csajos83 (válaszként erre: 94. - Somnat)
2010. aug. 18. 07:58

szia!


mi párommal június óta próbálkozunk, már volt két sikertelen hónapunk. legközelebb nekem is aug. 29-31 között nem kellene megjönni. sajna párom vasárnap óta külföldön tartózkodik, és csak csütörtökön késő este esik haza,így kicsit félek, hogy most sem jött össze, hiszen, körülbelül a félidőkor nem volt velem :(


hónap végén minden kiderül.

99. bneandi (válaszként erre: 90. - Beere)
2010. aug. 17. 21:30

Akkor mindent bele!!!


De most látom 15-én írtad,akkor viszont remélem mindent beleadtatok!!!

2010. aug. 17. 21:23
Tegnaptól szedem a folsavat:)
97. somnat
2010. aug. 16. 12:55
Nekem teljesen mindegy - csak egészséges legyen.
96. Zsebibaba516 (válaszként erre: 95. - Somnat)
2010. aug. 16. 12:33
A mi közvetlen baráti körünkben 2 baba is született a múlt héten, mind a kettő fiú. Nagyon édesek :) Én is nagyon szeretnék már egyet a pocakomba.. de ha választani lehet, akkor kislányt :D De jöhet a fiú is :P
95. somnat
2010. aug. 16. 12:26

Az alsó szomszédéknál múlt kedden született baba. Tegnap láttam. Annyira aranyos - kislány.


Mondtam az uramnak, hogy nekem is kell egy ilyen!!!!

94. somnat (válaszként erre: 93. - Zsebibaba516)
2010. aug. 16. 12:25

Hát, elvileg 29-én nem kellene megjönnie!!!


Jó lenne....

93. Zsebibaba516 (válaszként erre: 92. - Somnat)
2010. aug. 16. 12:23
Szia! Remélem, hogy baba lesz a dologban:) Nagyon szurkolok neked. Viszont szerintem nem kell 3 hetet várnod. A legtöbb teszt már a nemvárt utáni egy napon kimutatja (ugyanis a pé után 14 napra szokott megjönni, ha nincs babó), sőt, hamarabb is, de az szerintem fölösleges. Úgyhogy csak két hetet kell kivárnod. Nagyon drukkolok neked! Majd feltétlenül írj, hogy mi lett! :)
92. somnat
2010. aug. 16. 12:12

Én nem vettem tesztet, de a számításaim szerint (+ van egy internetes program is) tegnap volt a lehetőségek napja!


Mi minden tőlünk telhetőt megtettünk...


Nagyon várom már az eredményt!!!


De az a baj, hogy az legalább 3 hét.

Tudom, hogy vannak tesztek, amik már pár naposat is kimutatnak, de amíg eltelik a 3 hét, addig is lehet reménykedni...

2010. aug. 15. 21:29
Akkor hajrá-hajrá;))))))
90. beere
2010. aug. 15. 21:14

Sziasztok!

Tökre pozitív lett az LH tesztem! :)

2010. aug. 14. 20:47
Most nálunk épp haveri összejövetel van, borozás, sörözés.. Hát nagy nehezen leküzdöttem egy sört, de annyira nem erre vagyok már ráállva:D Komolyan rosszul esett inni.. Én már nem ezt akarom, nem kell buli, ivászat! Csak egy nagy pocak:)))
88. beere (válaszként erre: 86. - Bneandi)
2010. aug. 14. 20:42
Persze, a folsav nem vényköteles, az "csak" egy ásványi anyag :)
2010. aug. 14. 12:25
Jaj de jó, hogy irtatok:) Beere, Ditti, nagyon jó, hogy szeditek a folsavat, szerintem nálatok is lehet recept nélkül kapni a patikában.. én Romániából irok, itt recept nélkül vettem. Viszont a babaprojekt előtt, amikor voltunk kivizsgáláson, a nőgyógyászom azt mondta, hogy már a tervezés előtt sem árt a terhesvitamin, hogz felkészitsük a szervezetet a terhességre. Én is szedtem, de 4 havi próbálkozás után feladtam és azt mondtam, majd ha jön a babóca. Amúgy sokan vannak, akik a terhesség ideje alatt sem akarnak szedni terhesvitamint, inkább egészségesebben táplálkoznak, de én mindig valamilyen vitamin-hiányos vagyok, igy most újból elkezdtem.
2010. aug. 14. 06:49

Én is vagyok!Én beszeretnék próbálkozni most,de a páromnak van egy kis munkahelyi problémája!

Viszont a köv.ciklusban iszok teát!

Folasavat kapok a gyógyszertárban recept nélkül is?

85. beere (válaszként erre: 84. - Tücke)
2010. aug. 13. 23:31
Mivel nálunk is meglepi volt a terhesség, én is csak akkor kezdtem el szedni a folsavat, amikor már pozitív lett a teszt. Akkor is csak a 12. hétig, mert utána jött a jó idő és a friss gyümölcsök, zöldségek :) Magnéziumot viszont a 36. hétig szabad szedni, mert onnantól már nem szabad ellazítani az izmaidat, lehet fájásgyengeség is belőle ha eljön az idő...Vasat egyáltalán nem szedtem, csak néha ittam pezsgőtablettát, és szülés után az osztályon mégis én voltam a legkevésbé anémiás :)
84. Tücke
2010. aug. 13. 23:17
én az első terhességemnél nem szetem folsavat rosszul voltm őtle nagyon és megpróbáltam olyan dolgokat enni amikben megvan ... magne B6-ot szedtem egyedül azt is a terhességem utolsó 2 hónapjában... próbáltam a lehető legegészségesebben enni...
83. Ditti126 (válaszként erre: 82. - Beere)
2010. aug. 13. 22:48

[link]


Itt olvastam:) de folsavat mindenképp elkezdem én is, többit még meglátjuk.


Mi udvarunk már romhalmaz:D Cicáink sajnos nincsenek, Betti nem bírja őket. Na meg párom sem:D De az a kisebbik baj, őt még meg tudnám fűzni, Bettit már nem..:D

82. beere (válaszként erre: 81. - Ditti126)
2010. aug. 13. 22:22

A folsav jó, az nem baj, ha az ember hamarabb elkezdi. A b-vitaminnal ráérünk még, mert az a hányinger ellen jó, plusz a magnézium felszívódását könnyíti meg, ami ugye a görcsök ellen van. Viszont nagyobb étvágyunk lesz tőle :)))


A mi Negrónknak volt egy testvére is a menhelyen, picit bánom, hogy őt nem hoztuk el, bár akkor az udvarunk már egy romhalmaz lenne, a (szintén befogadott) macskák pedig idegroncsok :DDD

81. Ditti126 (válaszként erre: 78. - Tücke)
2010. aug. 13. 22:16

Szívrendellenesség??? Szerencsére nálam azért ilyen gondot nem okozott..


Beere: Folsavon már én is gondolkodtam hogy el kéne kezdeni szedni. Meg még a B-vitamint olvastam hogy ajánlatos szedni.


Negró úgy látszik népszerű név:) Mi ebeink is mentett kutyusok:) De nem menhelyről hanem gazditól hoztuk őket, mindketten láncon éltek, nem foglalkoztak velük.. Most meg piszkosul el vannak kényeztetve, élvezik a helyzetet:) Olyanok mint a gyerekek:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook